ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про внесення змін до наказу ДСА України від 15.08.2016 № 167
НАКАЗУЮ:
| "4. | Спеціальний досвід роботи | досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років". |
| "4. | Спеціальний досвід роботи | досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років". |
3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т.В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до апеляційних судів.
4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В.М.) розмістити цей наказ на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база" не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
В. о. Голови Державної судової адміністрації України | О. Булка |
( Текст взято з сайту ДСА України http://dsa.court.gov.ua )