МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
08.07.2010 N 391 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказів Міністерства аграрної політики та продовольства N 303 від 25.05.2012 N 368 від 21.06.2012 )
Про внесення змін до Положення про комісію Міністерства аграрної політики України з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва та її складу
( Наказ фактично втратив чинність у зв'язку з втратою чинності Наказу Міністерства аграрної політики N 257 від 12.04.2007, до якого вносились зміни )
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року N 587 "Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" та у зв'язку з кадровими змінами в центральному апараті Міністерства аграрної політики України
НАКАЗУЮ:
1. Внести зміни до Положення про комісію Міністерства аграрної політики України з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва та складу комісії Міністерства аграрної політики України з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України від 12.04.2007 N 257 "Про затвердження Положення про комісію Міністерства аграрної політики України з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва, її складу, та форм звітності", виклавши їх в новій редакції, що додаються.
2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Мельника С.І.
Міністр | М.В.Присяжнюк |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної
політики України
12.04.2007 N 257
( v0257555-07 )
(у редакції наказу
Міністерства аграрної
політики України
08.07.2010 N 391)
ПОЛОЖЕННЯ
про комісію Міністерства аграрної політики України з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва
1. Це Положення регулює порядок роботи комісії Міністерства аграрної політики України з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва (далі - Комісія) з розгляду інформації про попередні обсяги компенсації, що подається комісіями, утвореними Міністерством аграрної політики Автономної Республіки Крим і Севастопольською міською держадміністрацією, та обласними комісіями, визначення остаточного обсягу компенсації, а також вирішення інших питань щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів.
2. Основними завданнями Комісії є:
розгляд інформації про попередні обсяги компенсації, що подається комісіями, утвореними Міністерством аграрної політики Автономної Республіки Крим, Севастопольською міською держадміністрацією, та обласними комісіями, і визначення остаточного обсягу компенсації;
ініціювання заходів, спрямованих для підвищення ефективності державної підтримки, недопущення порушень вимог законодавства, марнотратства та нецільового використання бюджетних коштів.
3. Комісія має право:
робити запити комісіям, утвореним Міністерством аграрної політики Автономної Республіки Крим, Севастопольською міськдержадміністрацією, обласним та районним комісіям про надання додаткової інформації, необхідної для прийняття остаточного рішення щодо здійснення компенсацій;
ініціювати створення міністерством робочих груп з метою проведення виїзних перевірок для підтвердження фактичних обсягів робіт, виконаних відповідними суб'єктами господарювання, дотримання ними технологічних операцій, передбачених проектно-кошторисною документацією, та визначення правомірності рішень, прийнятих комісіями, утвореними Міністерством аграрної політики Автономної Республіки Крим, Севастопольською міськдержадміністрацією, обласними та районними комісіями;
запрошувати на засідання Комісії голів комісій, утворених Міністерством аграрної політики Автономної Республіки Крим, Севастопольською міськдержадміністрацією, обласних та районних комісій та керівників суб'єктів господарювання для вирішення спірних питань у разі їх виникнення;
ініціювати припинення фінансування суб'єкта господарювання у разі:
- подання ним документації, що не відповідає встановленим вимогам, або відображення у ній недостовірної інформації;
- виявлення неефективного використання, марнотратства та нецільового використання бюджетних коштів;
- виявлення грубих порушень технології створення багаторічних насаджень;
- невідповідності розрахунків попередніх обсягів компенсації затвердженим міністерством нормативам витрат.
4. Склад Комісії затверджується наказом Мінагрополітики.
5. Комісія створюється у складі дев'яти осіб. Очолює Комісію заступник Міністра аграрної політики України з питань фінансів. Заступником голови Комісії є заступник Міністра аграрної політики України, до компетенції якого входять питання виноградарства та садівництва.
До складу Комісії входять також представники структурних підрозділів Мінагрополітики з питань виноградарства і садівництва, фінансів, правової та законопроектної роботи, спеціалізованих державних служб, підпорядкованих Мінагрополітики, представник НААН України, а з правом дорадчого голосу (за згодою) в межах двох уповноважених представників республіканських громадських об'єднань, які представляють інтереси промислових виробників продукції виноградарства та садівництва.
До складу Комісії не можуть входити особи, які є працівниками, власниками, акціонерами тощо суб'єктів господарювання - претендентів на державну компенсацію.
6. Голова Комісії:
організовує роботу Комісії;
забезпечує скликання і проведення Комісії;
підписує документи, підготовлені Комісією за результатами її роботи.
У разі відсутності голови Комісії його обов'язки виконує заступник голови Комісії.
7. Підготовка матеріалів до розгляду Комісією, а також ведення діловодства покладається на секретаря Комісії, який є представником структурного підрозділу Мінагрополітики з питань виноградарства і садівництва.
8. Член Комісії має право:
ознайомлюватися з матеріалами, поданими на її розгляд;
брати участь у вивченні інформації про попередні обсяги компенсації, що подаються комісіями, утвореними Міністерством аграрної політики Автономної Республіки Крим і Севастопольською міською держадміністрацією, та обласними комісіями;
заявляти клопотання, висловлювати свої бачення і міркування з питань, що розглядаються;
висловлювати окрему думку з оформленням її у письмовому вигляді;
брати участь у прийнятті рішень шляхом голосування, за винятком членів Комісії з правом дорадчого голосу.
9. Комісія проводить свої засідання в міру надходження бюджетних коштів до спеціального фонду бюджету.
10. Засідання Комісії є правомочним, якщо в ньому бере участь не менш як дві третини її членів (за винятком членів Комісії з правом дорадчого голосу).
11. Засідання Комісії веде голова або його заступник, а за їх відсутності - один із членів Комісії, обраний для цього рішенням Комісії.
12. Рішення Комісії схвалюється простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.
13. Результати засідання Комісії оформляють протоколом, який підписує голова та члени Комісії.
14. За результатами засідання Комісії секретар Комісії готує проект наказу Мінагрополітики про остаточний обсяг компенсації витрат суб'єктів господарювання на відповідний період.
Начальник Відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства | М.Ф.Агафонов |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної
політики України
12.04.2007 N 257
( v0257555-07 )
(у редакції наказу
Міністерства аграрної
політики України
08.07.2010 N 391)
СКЛАД
комісії Міністерства аграрної політики України з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва