ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
Н А К А З
13.05.2009 N 240 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів N 472 від 16.06.2010 )
Про організацію та виконання робіт із створення базових та індексних кадастрових карт по частині Б договорів, укладених в рамках Компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру"
З метою ефективної організації виконання робіт із створення базових та індексних кадастрових карт відповідно до Технічних завдань договорів, укладених в рамках Компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру" (далі - Проект),
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Рекомендації щодо виконання робіт із створення базових та індексних кадастрових карт в рамках Компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру" (далі - Рекомендації), що додаються.
2. Затвердити Порядок взаємодії територіальних органів Держкомзему та Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру" з Підрядниками, які виконують роботи із створення базових та індексних кадастрових карт за договорами, укладеними в рамках Компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру" (далі - Порядок), що додається.
3. Державному підприємству "Центр державного земельного кадастру" забезпечити погодження з Підрядниками графіків надання вихідних даних для виконання робіт із створення базових та індексних кадастрових карт в рамках Проекту та подання їх Координатору Проекту на затвердження, довести затверджені графіки до Підрядників і Групи впровадження проекту в тижневий строк з моменту подання Підрядниками належним чином оформлених графіків.
4. Голові Рескомзему Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь Держкомзему в областях відповідно до Порядку та затверджених графіків надання вихідних даних забезпечити взаємодію відповідних територіальних органів Держкомзему з Підрядниками щодо виконання робіт із створення базових та індексних кадастрових карт в рамках Проекту.
5. Групі впровадження Проекту довести зазначені Рекомендації та Порядок до відома Підрядників.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови - Координатора Проекту.
Голова | О.М.Кулініч |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомзему
13.05.2009 N 240
РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо виконання робіт із створення базових та індексних кадастрових карт в рамках Компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру" ( 996_043 )
ВСТУП
Рекомендації розроблені відповідно до вимог пунктів розділу III "Інформація про договір", розділу V "Умови Договору", а також розділу VI "Технічні завдання" (далі - Специфікації) договорів щодо заміни сертифікатів на право на земельну частку (пай) державними актами на право власності на земельну ділянку і створення базових та індексних кадастрових карт (далі - Договір), укладених Держкомземом (далі - Замовником) в рамках Компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру" (далі - Проект).
Рекомендаціями визначаються загальні засади здійснення робіт із створення базових та індексних кадастрових карт з метою забезпечення дотримання умов Договорів і ефективної організації виконання робіт щодо створення базових та індексних кадастрових карт, що виконуються в рамках Компонента D Проекту.
Необхідність розробки Рекомендацій зумовлена відсутністю нормативно-правових документів та процедури забезпечення єдиної методичної основи складання, коригування та контролю якості робіт із створення індексних кадастрових карт (ІКК) в Україні, зокрема, в цифровому вигляді.
Відповідно до умов договорів, роботи з коригування ІКК базуються на результатах попередніх етапів договорів (ортофотоплани, базові карти) та результатах раніше виконаних робіт (дані про межі облікових кадастрових одиниць).
Метою створення Рекомендацій є методологічне забезпечення організації та виконання робіт із створення ІКК за договорами, укладеними в рамках Проекту, зокрема, запровадження уніфікованого підходу при коригуванні та уточненні меж кадастрових кварталів та зон.
1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
У цих Рекомендаціях терміни вживаються у таких значеннях:
Земельна ділянка - частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.
Земельні угіддя - землі, які систематично використовуються або придатні до використання для конкретних господарських цілей.
Кадастрове зонування - встановлення меж територіальних зон, кадастрових зон і кварталів.
Індексна кадастрова карта - спеціальна карта (план) розміщення кадастрових облікових одиниць в межах адміністративно-територіальних утворень, яка містить межі облікових одиниць та їх нумерацію.
Кадастрова облікова одиниця - земельна ділянка, будівля чи споруда та їх частини, кадастровий квартал, кадастрова зона, адміністративно-територіальна одиниця.
Кадастрова зона - сукупність (об'єднання) кадастрових кварталів у межах окремого населеного пункту або у межах території адміністративно-територіальної одиниці за межами населених пунктів.
Кадастровий квартал - компактне об'єднання земельних ділянок, яке обмежене вулицями, інженерними спорудами або природними межами.
Кадастровий номер - індивідуальний, що не повторюється на всій території України, знаковий код (номер) кожної земельної ділянки, нерухомого майна, що розташоване на ній, який зберігається за ними на весь час їх існування.
Кадастровий план земельної ділянки - графічне зображення, що відображає місцезнаходження земельної ділянки, її зовнішні межі, межі земельних угідь та земель, обмежених у використанні та обмежених правами інших осіб, із зазначенням кадастрового номера земельної ділянки тощо.
Межа села, селища, міста - умовна замкнена лінія на поверхні землі, що відокремлює територію села, селища, міста від інших територій.
2. СКЛАД ТА ЗМІСТ РОБІТ ІЗ СТВОРЕННЯ БАЗОВИХ ТА ІНДЕКСНИХ КАДАСТРОВИХ КАРТ, ЩО ВИКОНУЮТЬСЯ ЗА ЧАСТИНОЮ Б ДОГОВОРУ
Договором передбачено виконання робіт щодо створення базових карт та ІКК на всю територію:
- області - в масштабі 1:10000,
- сільських населених пунктів - в масштабі 1:5000,
- міст з населенням до 200 тис. чоловік та селищ міського типу - в масштабі 1:2000.
Підрядник створює ІКК на основі метричної інформації про земельні ділянки, кадастрові квартали та зони, яку надає Державне підприємство "Центр державного земельного кадастру" (далі - Центр ДЗК), та ортофотопланів зазначених вище масштабів, створених в рамках Договору, якість яких перевірена Центром ДЗК.
3. ОТРИМАННЯ ВИХІДНИХ ДАНИХ ВІД ЗАМОВНИКА
Відповідно до наказу Держземагентства N 338 від 11.12.2007 р., після того, як роботи з аерофотознімання та створення ортофотопланів прийняті Центром ДЗК, Підрядник складає графік отримання даних та виконання робіт із створення ІКК і надає його на погодження до Центру ДЗК. Одиницею виконання робіт є адміністративний район. Даними є метрична інформація про земельні ділянки, кадастрові квартали та зони.
Центр ДЗК вивчає наявність необхідної метричної інформації на територію робіт, передбачену графіком, і відповідно коригує графік та планує роботи по підготовці та наданню даних Підряднику, якщо необхідні дані відсутні або потребують доопрацювання. Відповідно до затвердженого календарного графіка Центр ДЗК готує дані: вилучає їх з роботи, формує обмінний файл у форматі .shp (ArcGIS) з виділеними кадастровими зонами, кадастровими кварталами та земельними ділянками (існуючими на поточний момент) і надає ці дані Підряднику. Дані мають бути передані Підряднику в терміни, що затверджені календарним графіком. Дані передаються на оптичних дисках та супроводжуються листом, в якому надається чіткий перелік метричної та семантичної інформації, що міститься на диску, та вказівками щодо їх використання, якщо такі є.
Подальша робота виконується Підрядником самостійно щодо попередньої підготовки та аналізу отриманої інформації та тісній взаємодії з територіальними органами Держкомзему на обласному та районному рівнях при складанні ІКК та її коригуванні за результатами накладання отриманих векторних даних на ортофотоплани.
4. ПОПЕРЕДНЯ ОБРОБКА ТА АНАЛІЗ ВИХІДНИХ ДАНИХ
Отримані від Центру ДЗК дані перевіряються на відповідність та цілісність. Тобто, визначається:
- належність метричної та семантичної інформації території, на яку надано дані (відсутність включень облікових одиниць інших районів та повнота покриття території);
- відповідність даних зазначеним у супроводжувальному листі переліку метричної та семантичної інформації та вказівкам щодо їх використання;
- відсутність повторів даних;
- коректність формату наданого файлу.
У випадку виявлення невідповідностей Підрядник повідомляє про це Центр ДЗК та повертає йому отримані дані для усунення виявлених недоліків.
На другому етапі дані перевіряються на наявність помилок або неузгодженостей у присвоєнні кадастрових номерів. За результатами виявлених помилок та неузгодженостей Підрядник складає журнал виявлених помилок і неузгодженостей, а також журнал резервних кадастрових номерів в Центр ДЗК для уточнення з обов'язковим зазначенням назви і атрибутів Договору, робочих одиниць (районів), назви файлів .shp (ArcGIS).
На третьому етапі перевіряється відповідність отриманих даних прийнятій системі координат. При виконанні робіт за Договором прийнято до використання умовну систему координат 1963 року (СК-63). У випадку, коли координати визначені в іншій системі координат або з помилками у визначенні параметрів, Підрядник повинен спільно з Центром ДЗК визначити подальші дії щодо приведення даних до системи координат СК-63.
Усі, одержані в результаті перевірки, уточнення і обробки даних, результати Підрядник надає у звіті та передає Центру ДЗК у форматі файлів .shp (ArcGIS), який можна переглянути, опрацювати і представити у схематичній формі за допомогою програмного забезпечення ESRI ArcGIS або будь-яких інших програм, призначених для перегляду та редагування векторних зображень у файлах формату .shp.
5. СТВОРЕННЯ ІНДЕКСНИХ КАДАСТРОВИХ КАРТ
Після завершення попередньої обробки та аналізу отриманих даних Підрядник створює на їх основі ІКК.
Отримані дані відображаються у вигляді карти на основі використання програмного забезпечення, що дозволяє виконати перевірку топологічної узгодженості та коригувати отримані дані.
Перевірка топологічної узгодженості здійснюється як візуальними методами, так і автоматизовано, шляхом перевірки умов, наведених в пп. 1 - 4 таблиці А-1 додатка 2 до цих Рекомендацій, а також інших, що будуть виявлені в процесі перевірки. Всі виявлені помилки та неузгодженості виправляються, фіксуються та передаються Підрядником у форматі файлів .shp (ArcGIS) на узгодженому з Центром ДЗК типі носія (оптичний диск CD або DVD). Нові види помилок та особливості виконання робіт наводяться у звіті про виконані роботи.
5.1. КОРИГУВАННЯ ПОЛОЖЕННЯ ОБЛІКОВИХ КАДАСТРОВИХ ОДИНИЦЬ НА ІНДЕКСНИХ КАДАСТРОВИХ КАРТАХ
Після того, як ІКК складена, Підрядник виконує коригування положення облікових кадастрових одиниць на ІКК. Для виконання робіт з коригування та уточнення положення облікових кадастрових одиниць на ІКК застосовуються такі правила:
1. Коригування меж кадастрових зон і кварталів відбувається відповідно до географічного розташування ділянок вздовж "твердих" контурів.
2. Межа повинна проходити по краю дороги з твердим покриттям (всі дороги), незалежно від підпорядкування останньої, орієнтуватися слід на ортофотоплани та на існуючий кадастровий поділ.
3. У випадку, коли межею кварталу є лісосмуга (навіть якщо паралельно лісосмузі йде дорога), рекомендовано межу проводити у відповідності з ортофотопланом з урахуванням існуючого кадастрового поділу.
4. Якщо межа кварталу проходить по березі річки, то за основу береться не вододіл (змінюється часто), а верхня межа заплави.
5. В тому випадку, коли межа проходить по середині поля чи лісового масиву:
а) рекомендовано коригувати межу відповідно до ортофотопланів по найближчому фізичному контуру;
б) у випадку, коли неможливо відкоригувати (з обох боків межі кварталу знаходяться ділянки з вірними кадастровими номерами), не коригуємо межу взагалі.
6. При коригуванні меж слід уникати самоперетину та враховувати геометрію та розташування сусідніх об'єктів.
7. У випадку наявності невірної топології кадастрових одиниць, відсутності зон чи кварталів, невірної геометрії (грубі помилки) слід ставити відповідну помилку в шарі Question та лишати відповідний коментарій для подальшого уточнення у районного землевпорядника.
8. У випадках виявлення невірного присвоєння кадастрових номерів, але географічно вірно розташованих ділянок, слід сформувати журнал резервних кадастрових номерів.
В результаті виконання робіт отримуються:
В результаті виконання робіт щодо створення ІКК, підрядники передають звіти та матеріали, передбачені Специфікаціями договорів та цими Рекомендаціями. Держкомзем та Центр ДЗК приймає їх відповідно до Рекомендацій щодо складання, погодження, затвердження та здавання звітів про виконання робіт в рамках Компонента D проекту Світового Банку, затверджених наказом Держземагенства від 24.12.2007 р. N 357, зокрема:
1) за результатами аналізу отриманих даних формується журнал помилок, до якого включаються:
- перелік дублікатів кадастрових номерів земельних ділянок (кадастровий номер та кількість дублікатів);
- перелік дублікатів кадастрових номерів кадастрових зон (кадастровий номер та кількість дублікатів);
- перелік дублікатів кадастрових номерів кадастрових кварталів (кадастровий номер та кількість дублікатів).
2) журнал резервних кадастрових номерів з результатами аналізу відповідності кадастрових номерів реальному розташуванню земельних ділянок, в якому вказується:
- резервний кадастровий номер ділянки;
- кадастровий номер кварталу, в якому виявлено невідповідність.
3) за результатами коригування та уточнення меж кадастрових зон і кварталів підрядник формує:
- .shp-файл (ESRI ArcGIS), який містить відкориговані межі кадастрових одиниць, що відображаються на ІКК;
- паперовий варіант ІКК, роздрукований в масштабі, що дозволяє виділити елементи облікових одиниць, що редагувались, підписаний начальником управління Держкомзему у відповідному районі;
- звіт про виконані роботи зі створення ІКК з описом виконаних робіт та їх результатів, включаючи коригування та уточнення меж кадастрових кварталів та кадастрових зон.
Відповідно до Рекомендацій щодо складання, погодження, затвердження та здавання звітів про виконання робіт детальний перелік результатів робіт та місце їх збереження зазначається у відомостях розсилки відповідних звітів та матеріалів виконаних робіт.
6. ФОРМА ЗВІТУ, ЯКА НАДАЄТЬСЯ ПІДРЯДНИКОМ ДО ГВП ТА ЦЕНТРУ ДЗК
Звіт здається по кожному району окремо і містить такі відомості:
загальні відомості (відомості про договір, коротка фізико-географічна характеристика району робіт);
опис виконаних робіт;
відомості про отримання даних (дата, обсяги даних, тип носія, їх кількість та інше);
результати попередньої обробки та аналіз отриманих даних:
- опис процесу виконання робіт;
- відповідність назви і атрибутів Договору, області робочих одиниць (районів), назви файлів .shp (ArcGIS), наведених в отриманих даних;
- кількість та ієрархічний перелік облікових кадастрових одиниць, дані про які отримано;
- відповідність зазначеному у супроводжувальному листі переліку метричної та семантичної інформації;
- наявність або відсутність повторів наборів даних;
- наявність або відсутність повторів кадастрових номерів облікових одиниць;
- перевірка відповідності кодів облікових кадастрових одиниць в частині адміністративно-територіальних утворень класифікатору КОАТУУ;
- перевірка правильності присвоєння номерів кадастрових зон;
- перетин "ділянка-ділянка", "зона-зона", "квартал-квартал";
- вірність присвоєння номерів кадастрових кварталів;
- наявність дублікатів кадастрових номерів;
- відповідність формату файлу;
- інформація про повернення отриманих даних для усунення виявлених недоліків (якщо це мало місце);
- журнал виявлених помилок і неузгодженостей;
- журнал резервних кадастрових номерів;
- відповідність отриманих даних прийнятій системі координат та опис дій щодо приведення даних до умовної системи координат 1963 року;
створення ІКК:
- опис процесу виконання робіт щодо визначення топологічної узгодженості;
* кількість та перелік виявлених топологічних неузгодженостей;
* опис нових (не перелічених в пп. 1 - 4 таблиці А-1 додатка 2 до цих Рекомендацій) видів помилок та особливості виконання робіт по їх виправленню;
- коригування положення облікових кадастрових одиниць на ІКК:
* опис процесу виконання робіт щодо коригування положення облікових кадастрових одиниць: географічне положення меж;
* перевірка меж кадастрових зон, кадастрових кварталів та земельних ділянок на відповідність ортофотоплану;
* опис результатів формування журналу помилок;
* кількість та опис типів випадків дублювання номерів земельних ділянок;
* кількість та опис типів випадків дублювання номерів кадастрових кварталів;
* кількість та опис типів випадків дублювання номерів кадастрових зон;
* кількість та опис типів випадків, що не вдалось виправити;
* опис нових (не перелічених в таблиці А-1 додатка 2 до цих Рекомендацій) видів помилок та особливості виконання робіт по їх виправленню;
* висновки та пропозиції;
відомість передачі результатів робіт;
- включає три блоки: 1) підготовчий (підготовка шаблона та розбивка на робочі блоки); 2) процедурний (опис всіх видів контролю, що буде здійснено); 3) контрольний (таблиця по всіх видах контролю, помилкові об'єкти та відсоток помилок);
коригування та уточнення меж кадастрових кварталів та зон:
- географічне розташування;
- повторення кадастрового номеру ділянки;
- перетин "ділянка-ділянка", "зона-зона", "квартал-квартал";
- вірність коду КОАТУУ;
- вірність присвоєння номерів кадастрових зон;
- вірність присвоєння номерів кадастрових кварталів;
- наявність дублікатів кадастрових номерів;
- перевірка меж кадастрових зон, кадастрових кварталів та земельних ділянок на відповідність ортофотоплану;
контроль і приймання робіт (види внутрішнього контролю);
перелік матеріалів, котрі передаються замовнику;
висновки (що зроблено, погоджено на місцях, якість);
додатки (класифікатор помилок, перелік дублікатів кадастрового номеру земельної ділянки, перелік ділянок з помилковим кодом КОАТУУ, перелік ділянок з помилковим номером кадастрової зони, перелік ділянок з помилковим номером кадастрового кварталу).
Звіт з переліком обов'язкових документів та матеріалів, що входять до звіту, готується у відповідності до умов договору та наказу Держземагентства від 24.12.2007 N 357.
Звіт по області складається із загальної кількості звітів по районах даної області. Звіт подається в паперовому вигляді.
Остаточна версія ІКК надається у векторному вигляді Центру ДЗК та у векторному вигляді та у вигляді альбому в паперовому вигляді прийнятного масштабу головному управлінню Держкомзему в області. Розділи ІКК, що стосуються конкретного району, надаються у векторній та паперовій формі районним управлінням Держкомзему.
7. ПРИЙМАННЯ-ЗДАВАННЯ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Виконавець робіт, відповідно до умов договору, готує та передає в Центр ДЗК інформацію про виконані роботи. На підтвердження факту передачі Підрядник надає до ГВП звіт про виконані роботи, а також акт приймання-здавання виконаних робіт.
7.1. ПОРЯДОК ВЗАЄМОДІЇ З ЦЕНТРОМ ДЗК ПРИ ПРИЙМАННІ-ЗДАВАННІ РЕЗУЛЬТАТІВ РОБІТ
Підрядник відображає, коригує та уточнює кадастровий поділ у відповідності до технічних завдань Договору в терміни, що затверджені в календарному графіку, та передає Центру ДЗК на збереження затверджені у районного землевпорядника межі кадастрових одиниць разом зі звітом. Матеріали на збереження передаються у форматі SHP-файлів на оптичних дисках (DVD чи CD). Результатом даного етапу є акти встановленої форми (додаток 4) з передачі ІКК в Центр ДЗК, підписані Центром ДЗК.
На підставі переданого звіту та акту встановленої форми з передачі ІКК в Центр ДЗК, підписується акт приймання-здавання виконаних робіт.
7.2. ПРИЙМАННЯ-ЗДАВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ РОБІТ ГВП
За результатами здавання результатів робіт Центру ДЗК, Підрядник надає до ГВП звіти, акти встановленої форми з передачі ІКК в Центр ДЗК та акти приймання-здавання виконаних робіт, підписані представником Підрядника та територіальним органом обласного рівня Держкомзему (головне управління Держкомзему в області).
ГВП розглядає матеріали і акти та передає їх до Держкомзему на затвердження або на доопрацювання Підряднику.
Додаток 1
до Рекомендацій
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомзему
13.05.2009 N 240
ЗАТВЕРДЖУЮ:
Начальник головного
управління Держкомзему
у __________________ області
______________(____________)
М.П. "___" ____________ 20__ р.
АКТ N
виконаних робіт із створення індексних кадастрових карт за договором N _____________ від ___________
__________________________________________________________________
(повна назва Договору)
м. ____________ "___" ____________ 20__ р.
Ми, що нижче підписалися, представники Підрядника ___________
___________________________________, в особі _____________________
________________________ і ____________________, з однієї сторони,
та представник Замовника, в особі начальника управління (відділу)
Держкомзему ________________ району (міста) ______________________
області _________________________________________________________,
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
з іншої сторони, склали цей акт про те, що виконані Підрядником
роботи по створенню індексних кадастрових карт по _______________
області відповідають вимогам Технічного завдання Договору та
Рекомендаціям щодо виконання робіт із створення базових та
індексних кадастрових карт в рамках Компонента D проекту Світового
банку "Видача державних актів на право власності на землю в
сільській місцевості та розвиток системи кадастру", затвердженого
наказом Держкомзему від ___ ____________ 2009 року N _________ , і
в належному порядку оформлені.
Загальна площа створених індексних кадастрових карт _________
___________________________ району _______________________ області
складає _______________ кв.км.
Представники Підрядника: ____________________________________
(посада, назва компанії,
__________________________________________________________________
прізвище, ім'я та по батькові, підпис)
М.П. ________________________________________________________
__________________________________________________________________
(посада, назва компанії, прізвище, ім'я та по батькові, підпис)
Начальник управління (відділу) Держкомзему __________________
району (міста) ___________ області
М.П. ________________________________________________________
__________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, підпис)
Додаток 2
до Рекомендацій
КЛАСИФІКАТОР ПОМИЛОК
Таблиця А-1
Класифікатор помилок
Додаток 3
до Рекомендацій
ФОРМАТ ЖУРНАЛУ ПОМИЛОК
ПОМИЛКИ В ПРИСВОЄННІ КАДАСТРОВОГО НОМЕРА
Повторення кадастрового номера земельної ділянки
Кадастровий номер земельної ділянки | Кількість повторень |
1 | 2 |
5121082000:01:001:7002 | (15) |
5121080700:05:001:0018 | (2) |
5121085400:01:001:0014 | (2) |
5121085200:01:001:7001 | (28) |
5121081000:01:002:7001 | (7) |
Перелік ділянок з помилковим кодом КОАТУУ
Перелік ділянок з помилковим номером кадастрової зони
N п/п | Кадастровий номер | Номер зони, в якій розташована земельна ділянка |
1 | 2 | 3 |
1 | 5121085200:00:001:0003 | 2 |
2 | 5121085200:00:001:0002 | 2 |
3 | 5121085200:01:001:0208 | 2 |
4 | 5121085200:01:001:0209 | 2 |
Перелік ділянок з помилковим номером кадастрового кварталу
Додаток 4
до Рекомендацій
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомзему
13.05.2009 N 240
АКТ N
приймання індексних кадастрових карт за договором N __________ від __________
__________________________________________________________________
(повна назва Договору)
м. Київ "___" ____________ 20__ р.
Ми, що нижче підписалися, представник Підрядника ____________
____________________________________, в особі ____________________
____________________________________________, з однієї сторони, та
представник державного підприємства "Центр державного земельного
кадастру" ________________________________________________________
_________________________________________________________________,
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
з іншої сторони, склали цей акт про те, що Підрядником надано до
державного підприємства "Центр державного земельного кадастру"
індексні кадастрові карти у форматі SHP файлів по
____________________ області.
Загальна площа наданих індексних кадастрових карт ___________
_______________________ області складає ___________________ кв.км.
Представники Підрядника:
М.П. ________________________________________________________
__________________________________________________________________
(посада, назва компанії, прізвище, ім'я, по батькові, підпис)
Представник державного підприємства "Центр державного
земельного кадастру":
М.П. ________________________________________________________
__________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім'я, по батькові, підпис)
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомзему
13.05.2009 N 240
ПОРЯДОК
взаємодії територіальних органів Держкомзему та Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру" з Підрядниками, які виконують роботи із створення базових та індексних кадастрових карт за договорами, укладеними в рамках Компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру" ( 996_043 )
1. Роботи із створення базових та індексних кадастрових карт (далі - ІКК) виконуються Підрядниками у відповідності до вимог Технічного завдання Договору та Рекомендацій щодо виконання робіт із створення базових та індексних кадастрових карт в рамках Компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру" (далі - Проект).
2. Відповідно до вимог п. 6 Б Технічного завдання договорів, укладених в рамках Компонента D Проекту на виконання землевпорядних та картографічних робіт, ІКК створюється Підрядником в умовах координації виконання робіт з головним управлінням Держкомзему в області, управліннями Держкомзему в районах та Державним підприємством "Центр державного земельного кадастру" (далі - Центр ДЗК).
3. Після завершення (здавання) робіт щодо створення ортофотопланів на територію робіт (адміністративний район області) Підрядник приступає до складання ІКК.
4. Підрядник складає графік отримання метричної інформації про облікові кадастрові одиниці (кадастрова зона, кадастровий квартал, земельна ділянка) для створення ІКК і погоджує його з Центром ДЗК.
5. Підрядник складає графік виконання робіт із створення ІКК на територію відповідних адміністративних районів області та передає його головному управлінню Держкомзему в області.
6. Головне управління Держкомзему в області наказом визначає відповідальних осіб (на рівні області, району, міста), які взаємодіють з представниками Підрядника при створенні ІКК.
7. Центр ДЗК надає Підряднику метричну інформацію про облікові кадастрові одиниці в електронному вигляді відповідно до наказу Держземагентства від 11.12.2007 N 338 та графіка отримання метричної інформації.
8. Підрядник здійснює накладення ІКК на ортофотоплани.
9. У разі розбіжностей меж кадастрових зон або кадастрових кварталів з контурами, відображеними на ортофотопланах (дороги, водойми, лісові насадження та інші природні або штучно створені об'єкти), Підрядник разом з відповідальною особою територіального органу Держкомзему коригує межі цих облікових кадастрових одиниць на ІКК.
10. Виявлені розбіжності місця знаходження або перетину меж облікових кадастрових одиниць, відображених на ІКК та накладених на ортофотоплани, підлягають обов'язковій реєстрації у відповідному журналі, який ведеться Підрядником та передається на зберігання до територіального органу Держкомзему в районі, місті, після завершення робіт із створення ІКК, що оформлюється актом приймання-передачі.
11. Підрядник роздруковує відкориговані ІКК в масштабі, що дозволяє виділити елементи облікових кадастрових одиниць, які редагувались, та подає їх на підпис і посвідчення печаткою начальнику управління (відділу) Держкомзему в районі, місті.
12. Підрядник надає відкориговані у встановленому порядку ІКК:
- Центру ДЗК у векторному вигляді;
- головному управлінню Держкомзему в області у векторному та паперовому вигляді;
- управлінню (відділу) Держкомзему в районі, місті у векторному та паперовому вигляді.
13. У Звіті виконання робіт із створення ІКК Підрядник відображає всі виявлені невідповідності щодо меж облікових кадастрових одиниць та результати їх усунення.
14. Передача Підрядником ІКК до Центру ДЗК оформлюється актом встановленої форми.
15. Акт приймання-здавання виконаних робіт із створення ІКК підписується начальником головного управління Держкомзему в області та начальником управління (відділу) Держкомзему в районі, місті на підставі Звіту виконання робіт із створення ІКК та акту передачі ІКК до Центру ДЗК.
16. Акт приймання-здавання виконаних робіт із створення ІКК затверджується Держкомземом та є підставою для здійснення оплати робіт за Договором.