• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу виконувача обовязків Генерального прокурора від 25.09.2018 № 187 "Про затвердження Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в органах військової прокуратури та Положення про житлові комісії в органах військової прокуратури"

Офіс Генерального прокурора України | Наказ від 27.07.2022 № 136
Реквізити
  • Видавник: Офіс Генерального прокурора України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 27.07.2022
  • Номер: 136
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Офіс Генерального прокурора України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 27.07.2022
  • Номер: 136
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ОФІС ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА
НАКАЗ
27.07.2022 № 136
Про визнання таким, що втратив чинність, наказу виконувача обов'язків Генерального прокурора від 25.09.2018 № 187 "Про затвердження Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в органах військової прокуратури та Положення про житлові комісії в органах військової прокуратури"
Відповідно до Закону України від 19.09.2019 № 113-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури", керуючись статтею 9 Закону України "Про прокуратуру", НАКАЗУЮ:
Визнати таким, що втратив чинність, наказ виконувача обов'язків Генерального прокурора від 25.09.2018 № 187 "Про затвердження Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в органах військової прокуратури та Положення про житлові комісії в органах військової прокуратури", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 10.10.2018 за № 1153/32605.

Виконувач обов'язків
Генерального прокурора


О. Симоненко