• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про реалізацію проекту "Фінансування та управління у сфері охорони здоровя"

Міністерство охорони здоровя України  | Наказ від 16.01.2004 № 12 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 16.01.2004
  • Номер: 12
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 16.01.2004
  • Номер: 12
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
16.01.2004 N 12
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства охорони здоров'я N 128 від 25.03.2005 )
Про реалізацію проекту "Фінансування та управління у сфері охорони здоров'я"
З метою ефективної реалізації проекту міжнародної технічної допомоги ТАСІС "Фінансування та управління у сфері охорони здоров'я" та узагальнення інформації щодо його виконання
НАКАЗУЮ:
1. Визначити Першого заступника Міністра у зв'язках з Верховною Радою України Педченка Т.В. відповідальним з боку Міністерства охорони здоров'я України за реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги ТАСІС "Фінансування та управління у сфері охорони здоров'я".
2. Призначити начальника відділу нормативно-правового забезпечення медичного страхування Управління стратегічних ініціатив та нових медичних технологій Підгорну Л.М. відповідальним координатором зазначеного вище проекту.
3. Покласти на відповідального координатора організацію робіт, пов'язаних з реалізацією проекту, та його моніторинг згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги".
4. Відповідальному координатору забезпечити відповідно до наказу МОЗ України від 18.06.2001 N 237 "Про вдосконалення діяльності МОЗ України по залученню та використанню програм і проектів міжнародної технічної допомоги":
4.1. Узгодження своєї діяльності в межах проекту з Відділом міжнародних зв'язків МОЗ України.
4.2. Ведення справи за проектом та зберігання її в Управлінні стратегічних ініціатив та нових медичних технологій протягом 3 років по закінченні проекту.
4.3. Передачу копій документації за проектом до Відділу міжнародних зв'язків МОЗ щомісяця.
4.4. Подання щомісяця інформації щодо ходу реалізації проекту для розміщення на офіційному сайті МОЗ України.
4.5. Подання документації, необхідної для зарахування на баланс матеріальних цінностей, що можуть бути отримані в рамках проекту, директору Департаменту економіки і фінансів МОЗ України Карамушці Л.І.
5. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на Першого заступника Міністра у зв'язках з Верховною Радою України Педченка Т.В.
В.о. Міністра В.В.Загородній