• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження міської комплексної програми "Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012 - 2016 рр."

Київська міська рада | Рішення від 15.12.2011 № 842/7078
Реквізити
  • Видавник: Київська міська рада
  • Тип: Рішення
  • Дата: 15.12.2011
  • Номер: 842/7078
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська рада
  • Тип: Рішення
  • Дата: 15.12.2011
  • Номер: 842/7078
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання
РІШЕННЯ
15.12.2011 N 842/7078
Про затвердження міської комплексної програми "Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012 - 2016 рр."
( Із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Київміськради N 579/7916 від 24.05.2012 № 114/9171 від 17.04.2013 )( У тексті рішення слова "Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю" у всіх відмінках замінено словами "Департамент суспільних комунікацій" згідно з Рішенням Київміськради № 114/9171 від 17.04.2013 )
Відповідно до пункту 22 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 15 Закону України "Про органи самоорганізації населення", розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 N 1035-р "Про схвалення Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства", а також з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку громадянського суспільства, вдосконалення співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства, впровадження у сферу громадських відносин принципів патріотизму, суспільної моралі і духовності, зміцнення організаційно-правових, фінансово-економічних засад місцевого самоврядування, створення сприятливих умов для участі киян у вирішенні питань місцевого значення Київська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити міську комплексну програму "Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012 - 2016 рр." (далі - Програма), що додається.
2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):
2.1. Забезпечити виконання Програми.
2.2. Передбачити в бюджеті м. Києва на відповідні роки видатки на виконання заходів Програми, виходячи з фінансових можливостей.
2.3. Рекомендувати органам самоорганізації населення, зареєстрованим у м. Києві, визначати в кошторисах з 01.01.2012 їх керівникам та секретарям, що за рішенням зборів (конференцій) жителів за місцем проживання працюють на постійній основі, надбавку за інтенсивність праці та особливий характер роботи у розмірі до 30 % до посадового окладу, розмір якого не може бути нижчим визначеного державою мінімального розміру оплати праці.
( Пункт 2 доповнено підпунктом 2.3 згідно з Рішенням Київміськради N 579/7916 від 24.05.2012 )
3. Відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів з реалізації Програми визначити Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
4. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) раз на півроку подавати постійним комісіям Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики узагальнену інформацію про стан виконання Програми за I півріччя та рік до 25 вересня та 25 березня відповідно.
5. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики.
Київський міський головаЛ. Черновецький
Додаток
до рішення Київської міської ради
15.12.2011 N 842/7078
Міська комплексна програма
"Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012 - 2016 рр."
( Слова "Головне управління культури", "Головне управління освіти і науки", "Головне управління комунальної власності міста Києва", "Головному управлінню економіки та інвестицій" замінено відповідно словами "Департамент культури", "Департамент освіти і науки, молоді та спорту", "Департамент комунальної власності м. Києва", "Департаменту економіки та інвестицій".Слова "Головне фінансове управління" у всіх відмінках замінено словами "Департамент фінансів" у відповідних відмінках.Слова "управління міжнародних зв'язків" замінено словами "управління міжнародних зв'язків та організаційної роботи".Слова "управління преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" виключено згідно з Рішенням Київміськради № 114/9171 від 17.04.2013 )
І. Загальна частина
ПАСПОРТ
міської комплексної програми
"Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012 - 2016 рр."
1.Ініціатор розроблення ПрограмиГоловне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
2.Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення ПрограмиДоручення заступника голови Київської міської державної адміністрації О. Пузанова від 01.09.2011 N 015/638
3.Розробник ПрограмиГоловне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
4.Співрозробник Програми-
5.Замовник (відповідальний виконавець) ПрограмиГоловне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
6.Учасники (співвиконавці) Програми-
Департамент
культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
-
Департамент
освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
-
Департамент
комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
-
Департамент фінансів
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
-
управління міжнародних зв'язків та організаційної роботи
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
- відділ з питань місцевого самоврядування секретаріату Київської міської ради (за згодою),
- районні в місті Києві державні адміністрації,
- Київський міський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій,
- комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Столиця",
- органи самоорганізації населення м. Києва,
- земляцтва АРК та областей України у м. Києві
7.Терміни реалізації Програми2012 - 2016 роки
8.Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми (для комплексних програм)бюджет м. Києва
9.Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, у тому числі:73212900 грн.
10.Коштів бюджету м. Києва73212900 грн.
11.Коштів інших джерел-
II. Загальні положення Програми
Міська комплексна програма "Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012 - 2016 рр." (далі - Програма) спрямована на подальший розвиток у м. Києві громадянського суспільства, місцевого самоврядування та зміцнення їх інститутів, забезпечення стабільності і прогнозованості суспільно-політичного життя м. Києва.
Процес становлення України як демократичної, правової і соціальної держави насамперед передбачає налагодження ефективної взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування із структурними утвореннями політичних партій та інститутами громадянського суспільства. Така взаємодія повинна базуватися на партнерстві, взаємозацікавленості у досягненні цілей, пов'язаних з процесом демократизації всіх сфер державного управління і суспільного життя, соціально-економічним і духовним прогресом, всебічним забезпеченням захисту прав і свобод людини та громадянина.
Місто Київ характеризується існуванням великої кількості об'єднань громадян різного спрямування діяльності. Міністерством юстиції України станом на 1 липня 2011 року зареєстровано 189 політичних партій різного ідеологічного спектра. Головним управлінням юстиції у м. Києві зареєстровано 180 київських міських осередків політичних партій, районними управліннями юстиції зареєстровані та діють близько тисячі районних осередків політичних партій. Також у м. Києві діють близько 4000 громадських організацій та благодійних фондів.
З метою забезпечення злагоди, взаєморозуміння, примирення у громадському секторі міста виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) реалізуються такі форми взаємодії з громадськістю як соціальне партнерство, підтримка громадських ініціатив, спрямованих на поглиблення співпраці з недержавними організаціями, проведення консультацій з мешканцями міста щодо важливих питань соціально-економічного розвитку, а також вивчення громадської думки з основних напрямків життєдіяльності міста.
Київська міська влада здійснює комплекс заходів, спрямованих на сприяння розвитку політичної та громадської активності, створення рівних умов для діяльності різних об'єднань громадян (політичних партій, громадських організацій), органів самоорганізації населення, забезпечуючи тим самим гарантування верховенства права та неупередженого ставлення органів виконавчої влади до діяльності громадських організацій та політичних партій.
Важливими напрямками співпраці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування із структурними утвореннями політичних партій та інститутами громадянського суспільства є проведення спільних заходів з нагоди державних свят і пам'ятних дат, а також залучення громадян до процесу прийняття управлінських рішень, громадські слухання та відкриті обговорення питань місцевого значення.
Важливе завдання міської влади - сприяння розвитку місцевого самоврядування та підтримка діяльності органів самоорганізації населення.
За час виконання міської цільової Програми сприяння місцевому самоврядуванню, підтримки діяльності органів самоорганізації населення та місцевих ініціатив у м. Києві у 2004 - 2006 рр. , затвердженої рішенням Київської міської ради від 15.04.2004 N 148/1358, та Програми сприяння місцевому самоврядуванню, підтримки діяльності органів самоорганізації населення та місцевих ініціатив у м. Києві у 2007 - 2011 рр. , затвердженої рішенням Київської міської ради від 28.12.2006 N 602/659, у м. Києві легалізовано 90 органів самоорганізації населення (далі - ОСН) різних форм.
Починаючи з 2007 року все помітнішою ставала тенденція до зменшення кількості створюваних ОСН та нерівномірність цього процесу за територіальною ознакою. У таких районах м. Києва, як Подільський, Оболонський, Святошинський при незначній кількості створених ОСН спостерігається пасивність громадян до цієї справи.
Заходи Програми сприяння місцевому самоврядуванню, підтримки діяльності органів самоорганізації населення та місцевих ініціатив у м. Києві на 2007 - 2011 роки виконувалися лише в частині виплати мінімальної зарплати працівникам органів самоорганізації населення. При цьому у певні періоди виконання вказаної програми заробітна плата працівникам органів самоорганізації населення не виплачувалася взагалі або з піврічними затримками.
Крім того, протягом п'яти років не виконувався п. 3.3 програми щодо забезпечення ОСН необхідними технічними ресурсами, зокрема комп'ютерною технікою та іншим обладнанням. Комп'ютерна техніка, придбана для ОСН у 2004 - 2006 роках, на сьогодні вичерпала свій ресурс. Тому нагальною є проблема забезпечення органів самоорганізації населення комп'ютерною та іншою організаційною технікою.
Починаючи з середини 2010 року, здійснено ряд важливих системних заходів щодо фінансового, нормативно-правового забезпечення діяльності ОСН та покращення професійного рівня працівників ОСН. Зокрема, у 2011 році фінансування програми збільшено більше ніж втричі - до 9,5 млн. грн.
На сьогодні також кардинально змінилася ситуація щодо розвитку мережі органів самоорганізації населення столиці. З грудня 2010 року розблоковано питання надання дозволів Київською міською радою щодо створення ОСН, які не надавалися протягом 4 років. Наразі 38 ініціативних груп на завершальному етапі створення ОСН. Протягом жовтня - листопада 2011 року до КМДА надійшло близько 500 заяв від ініціативних груп громадян стосовно створення нових ОСН.
Важливим кроком стало унормування термінів повноважень ОСН. Відповідне рішення Київської міської ради, після 4-річної невизначеності, було прийнято в травні 2011 року.
З метою підвищення професійного рівня працівників ОСН у цьому році було проведено ряд зустрічей та "круглих столів" на вищому рівні: за участі керівництва Київської міської державної адміністрації, науковців-експертів, практиків з питань місцевого самоврядування з різних регіонів України. У 2011 році проведено 7 "круглих столів", 12 семінарів та 2 дводенні конференції для працівників органів самоорганізації населення м. Києва.
Для продовження і вдосконалення роботи із зазначених напрямків розроблена Програма.
Програма розроблена відповідно до Європейської Конвенції про захист прав і основних свобод людини, Конституції України, Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про об'єднання громадян", "Про політичні партії в Україні", "Про благодійництво і благодійні організації", "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", "Про органи самоорганізації населення", "Про захист суспільної моралі", "Про інформацію", розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 N 1035-р "Про схвалення Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства", постанови Кабінету Міністрів України від 6 січня 2010 року N 10 "Про затвердження Порядку залучення громадян до формування та реалізації державної політики", Угоди про співпрацю між Київською міською радою, виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та земляцтвами Автономної Республіки Крим, областей України в м. Києві від 24.06.2011.
Програма окреслює комплекс заходів діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій у співпраці із інститутами місцевого самоврядування та громадянського суспільства, які беруть активну участь у соціально-економічному та суспільно-політичному житті.
Програма складається з двох напрямів:
- Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012 - 2016 рр.;
- Сприяння місцевому самоврядуванню, підтримка діяльності органів самоорганізації населення та місцевих ініціатив у м. Києві на 2012 - 2016 рр.
III. Визначення проблеми, на розв'язання якої спрямована Програма
Місто Київ виступає в авангарді суспільних реформ в Україні, є одним з найскладніших об'єктів адміністративно-політичного управління в результаті прискореного розвитку сучасних соціальних технологій.
Пріоритетним завданням Київської міської влади є подальше сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства.
На сьогодні актуальним є впровадження такої системи управління містом, що базується на дієвій взаємодії міської влади з громадськістю міста, активній та безпосередній участі в управлінні містом громадян, їх об'єднань та колективів.
Також органи самоорганізації населення м. Києва потребують комплексної системної матеріально-технічної та фінансової підтримки, що підтвердили результати проведеного в листопаді 2010 року соціологічного дослідження в усіх районах м. Києва щодо стану та перспектив розвитку органів самоорганізації населення.
Програма передбачає суттєву зміну підходів до підтримки ОСН як складової системи місцевого самоврядування столиці.
IV. Мета Програми
Мета Програми полягає у створенні в м. Києві сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства та зміцнення демократії в Україні, відновлення історично сформованої топоніміки міста Києва, всебічного забезпечення захисту прав і свобод громадян, налагодження ефективної взаємодії міської влади з інститутами громадянського суспільства, сприяння утвердженню національної ідеї, впровадження у сферу громадських відносин принципів патріотизму, суспільної моралі і духовності, пропаганди здорового способу життя та загальнолюдських цінностей, а також розвитку самоврядування в м. Києві як важливої складової становлення громадянського суспільства, зміцнення організаційно-правових, фінансово-економічних засад ОСН, популяризації кращого досвіду в сфері становлення і розвитку самоврядування у м. Києві та створення сприятливих умов для участі киян у вирішенні питань місцевого значення.
V. Обґрунтування шляхів та засобів розв'язання проблеми
Дієвими шляхами розв'язання проблеми є, зокрема, залучення громадян до процесу вироблення, прийняття та виконання управлінських рішень органу. Відносини міської влади із громадськістю передбачають формування зрозумілої громадянам політики міської влади, що враховує інтереси та потреби суспільства, подання повної інформації про діяльність органів міської влади, створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства та функціонування його інститутів, підвищення громадянської та правової культури.
Важливе значення має подальше сприяння діяльності дорадчих органів за участю громадськості, зокрема, Громадської ради при Київській міській державній адміністрації та громадських рад при районних в місті Києві державних адміністраціях.
Прозорість і відкритість діяльності міської влади, визначення реальних потреб міського населення, надання територіальній громаді якісних послуг на основі дієвої взаємодії із громадськістю міста є головною ознакою ефективного управлінням сучасним містом.
Крім того, органи міської влади, що співпрацюють з громадськістю та інститутами громадянського суспільства, підвищуючи результативність своєї діяльності також підсилюють її правомірність в очах громадян. Зокрема, проведення консультацій з громадськістю сприяє налагодженню системного діалогу органів міської влади і громадськості, підвищує якість підготовки та прийняття рішень з важливих питань міського та суспільного значення з урахуванням думки громадськості, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень. Для координації заходів, пов'язаних з проведенням консультацій з громадськістю та моніторингу врахування громадської думки, при органах місцевого самоврядування утворюються консультативно-дорадчі органи - громадські ради, які діють на підставі положень, що затверджуються в установленому порядку.
Заходи Програми передбачають суттєву фінансову та матеріально-технічну допомогу діючим органам самоорганізації населення м. Києва, підтримку ініціатив громадян щодо створення мережі нових ОСН у всіх районах столиці, їх системну консультативно-методичну підтримку та популяризацію кращого досвіду діяльності. Такий комплекс заходів дасть змогу органам місцевого самоврядування, виконавчим органам міського та районного рівнів спрямовувати свою діяльність на потреби територіальної громади м. Києва, оперативно реагувати на проблеми загальноміського, районного чи мікрорайонного рівнів.
Програмою передбачено основні завдання, які відносяться до сфери місцевого самоврядування в контексті діяльності органів самоорганізації населення в усіх районах м. Києва.
Прийняття цієї Програми передбачає реалізацію таких заходів за умови відповідного фінансування та матеріального забезпечення. Строк дії Програми, з урахуванням масштабів та динаміки суспільно-політичних та соціально-економічних процесів, становитиме 5 років: з 2012 року по 2016 рік.
VI. Напрями діяльності, перелік завдань, заходів Програми та результативні показники
До основних завдань та заходів Програми відносяться:
- впровадження у діяльності міської влади принципів відкритості, прозорості і публічності;
- всебічне і постійне залучення представників громадськості до процесу вироблення й експертизи на міському рівні важливих соціально-економічних і суспільно-політичних рішень;
- впровадження ефективного механізму налагодження комунікацій органів виконавчої влади з громадськістю;
- здійснення комплексу організаційних, інформаційно-пропагандистських та інших заходів, спрямованих на підвищення духовності і зміцнення моральних цінностей громадян;
- встановлення партнерських зв'язків, налагодження взаємодії міських органів влади із земляцтвами АРК та областей України в м. Києві з різних питань життєдіяльності міста;
- проведення органами міської влади моніторингу й аналізу громадської думки,
- інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності міської влади у сфері громадсько-політичних відносин та налагодження дієвого зворотного зв'язку з громадськістю;
- впорядкування процедури найменування об'єктів міського підпорядкування, відновлення історичних найменувань, увічнення пам'яті видатних діячів і подій;
- забезпечення гарантованих прав здійснення повноважень органами самоорганізації населення у м. Києві;
- поліпшення взаємодії органів самоорганізації населення з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування при вирішенні місцевих проблем;
- вивчення, аналіз, узагальнення вітчизняного і міжнародного досвіду у сфері співпраці влади з органами самоорганізації населення;
- сприяння розвитку органів самоорганізації населення м. Києва як самостійної ланки системи місцевого самоврядування;
- матеріально-фінансове забезпечення органів самоорганізації населення;
- інформаційно-методична підтримка ініціативних громадян стосовно створення нових ОСН;
- удосконалення механізмів управління місцевим розвитком та підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування;
- підвищення рівня правової, політичної культури мешканців щодо захисту їх прав і свобод шляхом проведення просвітницької діяльності;
- створення сприятливих умов для участі киян у вирішенні питань місцевого значення.
Напрями діяльності Програми викладені у додатку 1 до Програми.
Фінансування Програми здійснюється відповідно до законодавства та за рахунок коштів міського бюджету.
Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час складання проекту бюджету міста Києва на відповідний рік у межах видатків, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів.
Ресурсне забезпечення Програми здійснюється згідно з додатком 2 до Програми.
Орієнтовний обсяг фінансових витрат, необхідних для виконання Програми в цілому, становить 73212,9 тис. грн.
Орієнтовний обсяг фінансових витрат, необхідних для виконання Програми:
за напрямом Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві
Орієнтовний обсяг фінансових витрат, необхідних для виконання Програми за напрямом, становить 16229,9 тис. грн.
Орієнтовна кількість заходів розділу - 293 заходи.
Показник затрат (2012 - 2016 рр.):
- обсяг фінансування Програми - 16229,9 тис. грн.
Показник продукту:
- кількість заходів (2012 - 2016 рр.) - 293 заходи.
Показник продуктивності:
- середня вартість одного заходу (2012 - 2016 рр.) - 55,39 тис. грн.
Показник результативності (2012 - 2016 рр.):
- очікувана динаміка кількості запланованих заходів до проведених - 80 %.
У тому числі по роках:
2012 рік
Показник затрат:
- обсяг фінансування Програми - 3189,9 тис. грн.
Показник продукту:
- кількість заходів - 59 заходів.
Показник продуктивності:
- середня вартість одного заходу - 54,07 тис. грн.
Показник результативності:
- очікувана динаміка кількості запланованих заходів до проведених - 80 %.
N з/пСклад заходуОрієнтовна вартість одного заходу / середня
вартість заходу за напрямом
Кількість заходівВсього
1Загальноміські офіційні заходи з нагоди державних,
міських свят та знаменних дат; заходи, спрямовані на розвиток та
функціонування української мови; заходи, спрямовані на забезпечення
співпраці органів виконавчої влади з інститутами громадянського
суспільства та із земляцтвами АР Крим і областей України, в т. ч.:
112,89192144,9
кв
іткова продукція
8,419159,6
група асистентів-покладальників6,319119,7
художньо-декоративне оформлення м. Києва (встановлення
декоративних установок (тумб) з синьо-жовтими прапорами)
15,019285
послуги звукопідсилюючої станції2,451946,55
послуги з забезпечення сценічних конструкцій (оренда,
монтаж, демонтаж)
29,519560,5
мистецькі програми (виступи артистів, творчих колективів,
послуги ведучих)
26,5319504,1
послуги з забезпечення генераторами, гримерками17,3619329,8
транспортні послуги7,3519139,65
2Семінари, конференції, круглі столи, засідання комісій,
зустрічі, громадські слухання та ін., у т. ч.:
11,8330355
оренда приміщення3,273098,1
друкована продукція (роздатковий матеріал)3,273098,1
послуги лекторів, модераторів3,23096
оренда звукового та відеообладнання (мікрофони,
мультимедійний проектор, екран)
2,093062,7
3Комплексні соціологічні дослідження754300
4Фінансова підтримка Київського
товариства політв'язнів та жертв репресій
1001100
5Заходи з висвітлення питань пов'язаних з розвитком
громадянського суспільства:
403120
видання щорічної збірки інформаційних матеріалів щодо
реалізації найбільш ефективних соціальних ініціатив громадських
організацій
50150
висвітлення у засобах масової інформації питань пов'язаних з
розвитком громадянського суспільства та співпраці органів влади з
інститутами громадянського суспільства
35270
6Проведення заходів з реалізації соціальних проектів,
розроблених Громадською радою при виконавчому органі Київської
міської ради (Київській міській державній адміністрації) за
ініціативою інститутів громадянського суспільства м. Києва.
70,0170,0
7Проведення конкурсу "Логотип та стиль міста
Києва"
100,001100,00
2013 рік
Показник затрат:
- обсяг фінансування Програми - 3340,0 тис. грн.
Показник продукту:
- кількість заходів - 59 заходів.
Показник продуктивності:
- середня вартість одного заходу - 56,61 тис. грн.
Показник результативності:
- Очікувана динаміка кількості запланованих заходів до проведених - 80 %.
1Загальноміські офіційні заходи з нагоди державних,
міських свят та знаменних дат; заходи, спрямовані на розвиток та
функціонування української мови; заходи, спрямовані на забезпечення
співпраці органів виконавчої влади з інститутами громадянського
суспільства та із земляцтвами АР Крим і областей України, в т. ч.:
113,68192160,0
кв
іткова продукція
9,1919174,6
група асистентів-покладальників6,319119,7
художньо-декоративне оформлення м. Києва (встановлення
декоративних установок (тумб) з синьо-жовтими прапорами)
15,019285
послуги звукопідсилюючої станції2,451946,6
послуги з забезпечення сценічних конструкцій (оренда, монтаж, демонтаж)29,519560,5
мистецькі програми (виступи артистів, творчих колективів,
послуги ведучих)
26,5319504,1
послуги з забезпечення генераторами, гримерками17,3619329,8
транспортні послуги7,3519139,7
2Семінари, конференції, круглі столи, засідання комісій,
зустрічі, громадські слухання та ін., у т. ч.:
11,7329340
оренда приміщення3,272994,8
друкована продукція (роздатковий матеріал)3,272994,8
послуги лекторів, модераторів3,12989,9
оренда звукового та відеообладнання (мікрофони,
мультимедійний проектор, екран)
2,092960,6
3Комплексні соціологічні дослідження754300
4Фінансова підтримка Київського
товариства політв'язнів та жертв репресій
1001100
5Заходи з висвітлення питань, пов'язаних з розвитком
громадянського суспільства:
74,05370
створення Єдиного реєстру громадських організацій50150
видання щорічної збірки інформаційних матеріалів щодо
реалізації найбільш ефективних соціальних ініціатив громадських
організацій (вартість 1 примірника 40,00 грн. х 1250 шт.)
50150
висвітлення у засобах масової інформації питань, пов'язаних
з розвитком громадянського суспільства та співпраці органів влади з
інститутами громадянського суспільства
35270
підготовка та видання довідника "Громадські
організації м. Києва" (вартість 1 примірника 40,00 грн. х 5000 шт.)
2001200
6Проведення заходів з реалізації соціальних проектів, розроблених Громадською радою при виконавчому органі Київської
міської ради (Київській міській державній адміністрації) за ініціативою інститутів громадянського суспільства м. Києва.
70170
2014 рік
Показник затрат:
- обсяг фінансування Програми - 3305,0 тис. грн.
Показник продукту:
- кількість заходів - 59 заходів.
Показник продуктивності:
- середня вартість одного заходу - 56,02 тис. грн.
Показник результативності:
- Очікувана динаміка кількості запланованих заходів до проведених - 80 %.
1Загальноміські офіційні заходи з нагоди державних,
міських свят та знаменних дат; заходи, спрямовані на розвиток та
функціонування української мови; заходи, спрямовані на забезпечення
співпраці органів виконавчої влади з інститутами громадянського
суспільства та із земляцтвами АР Крим і областей України, в т. ч.:
113,68192160,0
квіткова продукція9,1919174,6
група асистентів-покладальників6,319119,7
художньо-декоративне оформлення м. Києва (встановлення
декоративних установок (тумб) з синьо-жовтими прапорами)
15,019285
послуги звукопідсилюючої станції2,451946,6
послуги з забезпечення сценічних конструкцій (оренда,
монтаж, демонтаж)
29,519560,5
мистецькі програми (виступи артистів, творчих колективів,
послуги ведучих)
26,5319504,1
послуги з забезпечення генераторами, гримерками17,3619329,8
транспортні послуги7,3519139,7
2Семінари, конференції, круглі столи, засідання комісій,
зустрічі, громадські слухання та ін., у т. ч.:
11,8330355
оренда приміщення3,273098,1
друкована продукція (роздатковий матеріал)3,273098,1
послуги лекторів, модераторів3,23096
оренда звукового та відеообладнання (мікрофони,
мультимедійний проектор, екран)
2,093062,7
3Комплексні соціологічні дослідження754300
4Фінансова підтримка Київського
товариства політв'язнів та жертв репресій
1001100
5Заходи з висвітлення питань, пов'язаних з розвитком
громадянського суспільства:
804320
видання щорічної збірки інформаційних матеріалів щодо
реалізації найбільш ефективних соціальних ініціатив громадських
організацій (вартість 1 примірника 40,00 грн. х 1250 шт.)
50150
підготовка та видання довідника вулиць м. Києва (вартість 1 примірника 40,00 грн. х 5000 шт.)2001200
висвітлення у засобах масової інформації питань, пов'язаних
з розвитком громадянського суспільства та співпраці органів влади з
інститутами громадянського суспільства
35270
6Проведення заходів з реалізації соціальних проектів, розроблених Громадською радою при виконавчому органі Київської
міської ради (Київській міській державній адміністрації) за ініціативою інститутів громадянського суспільства м. Києва.
70170
2015 рік
Показник затрат:
- обсяг фінансування Програми - 3290,0 тис. грн.
Показник продукту:
- кількість заходів - 58 заходів.
Показник продуктивності:
- середня вартість одного заходу - 56,72 тис. грн.
Показник результативності:
- очікувана динаміка кількості запланованих заходів до проведених - 80 %.
1Загальноміські офіційні заходи з нагоди державних,
міських свят та знаменних дат; заходи, спрямовані на розвиток та
функціонування української мови; заходи, спрямовані на забезпечення
співпраці органів виконавчої влади з інститутами громадянського
суспільства та із земляцтвами АР Крим і областей України, в т. ч.:
113,68192160,0
квіткова продукція9,1919174,6
група асистентів-покладальників6,319119,7
художньо-декоративне оформлення м. Києва (встановлення
декоративних установок (тумб) з синьо-жовтими прапорами)
15,019285
послуги звукопідсилюючої станції2,451946,6
послуги з забезпечення сценічних конструкцій (оренда,
монтаж, демонтаж)
29,519560,5
мистецькі програми (виступи артистів, творчих колективів,
послуги ведучих)
26,5319504,1
послуги з забезпечення генераторами, гримерками17,3619329,8
транспортні послуги7,3519139,7
2Семінари, конференції, круглі столи, засідання комісій,
зустрічі, громадські слухання та ін., у т. ч.:
11,7329340
оренда приміщення3,272994,8
друкована продукція (роздатковий матеріал)3,272994,8
послуги лекторів, модераторів3,12989,9
оренда звукового та відеообладнання (мікрофони,
мультимедійний проектор, екран)
2,092960,6
3Комплексні соціологічні дослідження754300
4Фінансова підтримка Київського
товариства політв'язнів та жертв репресій
1001100
5Заходи з висвітлення питань, пов'язаних з розвитком
громадянського суспільства:
804320
видання щорічної збірки інформаційних матеріалів щодо
реалізації найбільш ефективних соціальних ініціатив громадських
організацій (вартість 1 примірника 40,00 грн. х 1250 шт.)
50150
підготовка та видання довідника "Політичні партії у м. Києві" (вартість 1 примірника 40,00 грн. х 5000 шт.)2001200
висвітлення у засобах масової інформації питань, пов'язаних
з розвитком громадянського суспільства та співпраці органів влади з
інститутами громадянського суспільства
35270
6Проведення заходів з реалізації соціальних проектів,
розроблених Громадською радою при виконавчому органі Київської
міської ради (Київській міській державній адміністрації) за
ініціативою інститутів громадянського суспільства м. Києва.
70170
2016 рік
Показник затрат:
- обсяг фінансування Програми - 3105 тис. грн.
Показник продукту:
- кількість заходів - 58 заходів.
Показник продуктивності:
- середня вартість одного заходу - 53,53 тис. грн.
Показник результативності:
- Очікувана динаміка кількості запланованих заходів до проведених - 80 %.
1Загальноміські офіційні заходи з нагоди державних,
міських свят та знаменних дат; заходи, спрямовані на розвиток та
функціонування української мови; заходи, спрямовані на забезпечення
співпраці органів виконавчої влади з інститутами громадянського
суспільства та із земляцтвами АР Крим і областей України, в т. ч.:
113,68192160,0
квіткова продукція9,1919174,6
група асистентів-покладальників6,319119,7
художньо-декоративне оформлення м. Києва (встановлення
декоративних установок (тумб) з синьо-жовтими прапорами)
15,019285
послуги звукопідсилюючої станції2,451946,6
послуги з забезпечення сценічних конструкцій (оренда,
монтаж, демонтаж)
29,519560,5
мистецькі програми (виступи артистів, творчих колективів,
послуги ведучих)
26,5319504,1
послуги з забезпечення генераторами, гримерками17,3619329,8
транспортні послуги7,3519139,7
2Семінари, конференції, круглі столи, засідання комісій,
зустрічі, громадські слухання та ін., у т. ч.:
11,8330355
оренда приміщення3,273098,1
друкована продукція (роздатковий матеріал)3,273098,1
послуги лекторів, модераторів3,23096
оренда звукового та відеообладнання (мікрофони,
мультимедійний проектор, екран)
2,093062,7
3Комплексні соціологічні дослідження754300
4Фінансова підтримка Київського
товариства політв'язнів та жертв репресій
1001100
5Заходи з висвітлення питань, пов'язаних з розвитком
громадянського суспільства:
403120
видання щорічної збірки інформаційних матеріалів щодо
реалізації найбільш ефективних соціальних ініціатив громадських
організацій (вартість 1 примірника 40,00 грн. х 1250 шт.)
50150
висвітлення у засобах масової інформації питань, пов'язаних
з розвитком громадянського суспільства та співпраці органів влади з
інститутами громадянського суспільства
35270
6Проведення заходів з реалізації соціальних проектів,
розроблених Громадською радою при виконавчому органі Київської
міської ради (Київській міській державній адміністрації) за
ініціативою інститутів громадянського суспільства м. Києва.
70170
за напрямом Сприяння місцевому самоврядуванню, підтримка діяльності органів самоорганізації населення та місцевих ініціатив у м. Києві
N з/пНазва показникаОдиниця вимірювання2012 - 2016 роки
1Показник затрат:
обсяг фінансування по другому напрямутис. грн.56983,0
фінансова підтримка ОСНівтис. грн.51985,0
фінансування заходівтис. грн.4998,0
2Показник продукту:
Середньорічна кількість ОСНів, які передбачають фінансову
підтримку з місцевого бюджету протягом п'яти років
одиниць179
кількість запланованих заходівшт.238
3Показник продуктивності:
середня вартість одного заходутис. грн.21,00
середня вартість фінансування одного ОСНу за п'ять роківтис. грн.290,4
4Показник результативності (2012 - 2016 рр.):
очікувана динаміка кількості профінансованих ОСНів до
попереднього періоду
%80
динаміка обсягу фінансової підтримки на один ОСН%80
Очікувана динаміка кількості запланованих заходів до
проведених
%80