• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про оренду нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) в м. Києві

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження, Договір, Коефіцієнти, Інструкція, Положення, Порядок від 19.05.1997 № 660
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Договір, Коефіцієнти, Інструкція, Положення, Порядок
  • Дата: 19.05.1997
  • Номер: 660
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Договір, Коефіцієнти, Інструкція, Положення, Порядок
  • Дата: 19.05.1997
  • Номер: 660
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 660 від 19.05.97
Про оренду нерухомого майна
(будівель, споруд, приміщень) в м. Києві
( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА N 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
З метою підвищення ефективності використання нерухомого майна(будівель, споруд, приміщень) в м. Києві, встановлення єдиногопорядку нарахування орендної плати за його оренду, збільшеннянадходжень до бюджету, враховуючи реальні ціни, що склалися настоличному ринку нерухомості, відповідно до Закону України "Прооренду державного та комунального майна" ( 2269-12 ) і навиконання Указу Президента України від 18.03.94 N 99/94 ( 99/94 )"Про деякі заходи для забезпечення виконання містом Києвом функційстолиці України" та враховуючи протокольне рішення міської комісіїпо розгляду питань щодо використання нежилого фонду міста(протокол від 06.05.97 N 5):
1. Внести зміни та доповнення до Порядку надання згоди напередачу в оренду нежилих приміщень, що належать до комунальноївласності міста, затвердженого розпорядженням ПредставникаПрезидента України у м. Києві від 11.01.94 N 10 "Про орендунежилих приміщень, що належать до комунальної власності міста",виклавши його в новій редакції згідно з додатком 1.
2. Внести зміни та доповнення до примірного договору орендинежилого приміщення, затвердженого розпорядженням ПредставникаПрезидента України у м. Києві від 11.01.94 N 10 "Про орендунежилих приміщень, що належать до комунальної власності міста",виклавши його в новій редакції згідно з додатком 2.
3. Внести зміни та доповнення до Положення про проведенняконкурсів на право оренди нежилих будинків та приміщень, щоналежать до комунальної власності міста, затвердженогорозпорядженням Представника Президента України у м. Києві від11.01.94 N 10 "Про оренду нежилих приміщень, що належать докомунальної власності міста", виклавши його в новій редакціїзгідно з додатком 3.
4. Доручити Головному управлінню житлового господарства тамайна міста погоджувати питання щодо оренди нежилих приміщень, щоналежать підприємствам, установам і організаціям, які засновані надержавній власності та знаходяться на території міста Києва.
( Пункт 5 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДАN 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
( Пункт 6 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДАN 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
( Пункт 7 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДАN 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
( Пункт 8 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДАN 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
( Пункт 9 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДАN 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
10. Головному управлінню житлового господарства та майнаміста до 21.05.97 підготувати звернення до Верховної Ради Українищодо внесення змін до ст.19 Закону України "Про оренду державногота комунального майна" ( 2269-12 ) в частині визначення сумиорендної плати за оренду нерухомого майна (будівель, споруд,приміщень), встановивши її з розрахунку за 1 кв.м орендованоїплощі.
11. ДКП "Київжитлоспецексплуатація", підприємствам,установам, організаціям, що є орендодавцями нерухомого майнаміської комунальної власності, у місячний термін у встановленомупорядку вжити заходів щодо приведення розрахунків орендної платиза орендовані приміщення у відповідність з цим розпорядженням.
12. Довести до відома орендодавців, що відповідно допостанови Кабінету Міністрів України від 04.10.95 N 786( 786-95-п ) "Про Методику розрахунку і порядок використання платиза оренду державного майна", постанови Кабінету Міністрів Україниі Національного банку України від 31.08.96 N 1033 ( 1033-96-п )"Про заходи щодо залучення додаткових надходжень до бюджету тапідвищення ефективності витрачання бюджетних коштів длязабезпечення фінансування соціальних виплат населенню", державніпідприємства мають право використовувати отриману орендну плату нарозвиток виробництва (у тому числі на реконструкцію житловогофонду, утримання житла та об'єктів соціальної сфери) та поповненнявласних обігових коштів. Доходи від оренди приміщень бюджетнихустанов і закладів, які залишаються в їх розпорядженні,спрямовуються на погашення заборгованості по заробітній платіпрацівників цих установ і закладів, а при відсутностізаборгованості по заробітній платі - на оплату зажитлово-комунальні послуги та на фінансування капітальнихвкладень.
13. Вважати такими, що втратили чинність, розпорядженняПредставника Президента України у м. Києві від 22.04.94 N 308 "Прооренду нежилих приміщень, що належать до загальнодержавноївласності", від 24.03.97 N 344 ( ra0344017-97 ) "Про розміри платиза оренду нерухомого майна", від 26.03.97 N 365 "Про внесення зміндо розпорядження Київської міської державної адміністрації від24.03.97 N 344 "Про розміри плати за оренду нерухомого майна".
14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти напершого заступника голови Київської міської державноїадміністрації Сташевського С.Т.
Голова О.Омельченко
Додаток 1
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації
від 19.05.97 N 660
Порядок
надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна
(будівель, споруд, приміщень), що належить до комунальної
власності м. Києва
Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України "Прооренду державного та комунального майна" ( 2269-12 ) з метоюпідвищення ефективності використання нежилого фонду комунальноївласності міста.
I. Загальні положення
1.1. Суб'єктом оренди є нерухоме майно (будівлі, споруди,приміщення) комунальної власності міста (надалі - приміщення),безпосередньо призначене або пристосоване для адміністративних,виробничих, учбових, інших потреб.
1.2. Рішення про надання дозволу на передачу в орендуприміщення приймається Київською міською державною адміністрацієюшляхом видання розпорядження, яке є підставою для укладаннядоговору оренди.
1.3. Орендодавцем за цим Порядком є підприємства (їхоб'єднання), організації та установи, засновані на комунальнійвласності міста, у повному господарському віданні або оперативномууправлінні яких знаходиться приміщення.
1.4. При розгляді питань про передачу в оренду приміщенняпереваги надаються:
- державним та місцевим органам влади та управління;
- представництвам іноземних держав та міжнародних організацій;
- суб'єктам підприємницької діяльності, що беруть участь увирішенні соціально-економічних проблем міста.
1.5. Нежилі будинки можуть передаватися в оренду наконкурентних засадах.
1.6. Нежилі приміщення, розташовані на перших поверхахбудинків, передаються, як правило, для розміщення об'єктівсоціально-культурного, торговельного та побутового обслуговуваннянаселення.
1.7. Приміщення, яке передається в оренду, повинновикористовуватися тільки за призначенням, обумовленим договороморенди.
1.8. Питання про надання дозволу на передачу в суборендуприміщення вирішується на підставі звернення орендаря відповіднодо цього Порядку.
1.9. Умовою надання в оренду приміщення, яке підлягаєреконструкції, відновленню, капітальному ремонту, може бутизобов'язання орендаря щодо їх проведення в установленому порядкута у визначені договором оренди строки.
1.10. Якщо з нежилих будинків відселення мешканцівпроводиться за рахунок коштів міста, то умовою надання цихбудинків в оренду може бути зобов'язання орендаря здійснитикомпенсацію відповідних витрат.
1.11. Кошти, одержані від орендарів в порядку участі увирішенні соціально-економічних проблем міста, акумулюються наспеціальному рахунку Головного управління житлового господарствата майна міста і використовуються на:
- капітальне будівництво;
- реконструкції нежитлового фонду міста;
- інші потреби.
Порядок використання зазначених коштів обумовлюється рішеннямміської комісії по розгляду питань щодо подальшого використаннянежилого фонду міста.
II. Порядок передачі в оренду приміщення
Головне управління житлового господарства та майна міста(далі - Управління) веде облік фізичних та юридичних осіб, якібажають отримати в оренду приміщення.
Ці особи направляють до Управління заяву з обгрунтуваннямпотреби в приміщенні та пропозиціями щодо своєї участі у вирішеннісоціально-економічних проблем міста. Управління надсилає запитищодо можливості використання приміщення орендодавцям, до органівсанітарного та пожежного нагляду, за необхідністю, до податковоїдержавної адміністрації, Головного управління контролю заблагоустроєм міста, інших органів.
За наявності необхідних документів Управління подає назасідання міської комісії по розгляду питань щодо подальшоговикористання нежилого фонду міста пропозиції для передачі в орендуприміщення та згоду заявників щодо їхньої участі у вирішеннісоціально-економічних проблем міста.
Членам комісії для ознайомлення надаються матеріали непізніше як за три дні до засідання комісії.
Комісія розглядає пропозиції і приймає протокольне рішення, вякому можуть бути зазначені істотні умови договору орендиприміщення. У разі позитивного рішення Управління готує проектрозпорядження Київської міської державної адміністрації пронадання дозволу на передачу в оренду приміщення, а при відмові -надсилає заявнику відповідне повідомлення.
На підставі розпорядження Київської міської державноїадміністрації Управління видає обліковий ордер, відповідно доякого укладається договір оренди.
Проект договору оренди, договору суборенди та договору проспільну діяльність, в якому передбачено використання приміщення,попередньо погоджується Головним управлінням житловогогосподарства та майна міста.
У договорі оренди можуть бути зафіксовані зобов'язанняорендаря щодо участі у вирішенні соціально-економічних проблемміста.
Договір оренди вважається укладеним з моменту досягненнядомовленості з усіх істотних умов і підписання сторонами текстудоговору.
Договір укладається у трьох примірниках, один з якихорендодавець надсилає до управління.
Право на зайняття приміщення виникає після укладення договоруоренди і передачі об'єкта оренди згідно з актом прийому-передачі.
Питання про надання дозволу на продовження строку договоруоренди (суборенди) та його умови вирішується відповідно до чинногозаконодавства та цього Порядку на підставі звернення орендаря,поданого не пізніше як за три місяці до закінчення строку йогодії.
У разі неотримання дозволу на продовження строку дії договоруоренди орендодавець зобов'язаний повідомити орендаря про йогоприпинення не пізніше строку його закінчення.
Комісія за зверненням орендарів розглядає питаннявстановлення пільг по орендній платі і приймає протокольнерішення, яке є підставою для зменшення орендної плати заприміщення чи звільнення від неї.
III. Облік та контроль за використанням приміщень
3.1. Облік та загальний контроль за використанням приміщенняздійснює Управління відповідно до покладених на нього завдань тафункцій.
3.2. Персональну відповідальність за передачу в оренду тавикористання приміщення несуть керівники підприємств, об'єднань,організацій та установ, в повному господарському віданні абооперативному управлінні яких знаходиться приміщення комунальноївласності міста.
3.3. Управління у разі порушень орендодавцем вимог Порядкупри укладенні договорів оренди приміщення вживає заходів щодовизнання їх недійсними у встановленому порядку.
Заступник голови В.Ромашко
Додаток 2
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації
від 19.05.97 N 660
Примірний договір
оренди нежилого приміщення (будівлі, споруди)
м. Київ "__"_________199__ р.
__________________________________________________________________
(повне найменування організації)
надалі "Орендодавець", в особі____________________________________
(посада,
__________________________________________________________________
прізвище, ім'я, по батькові)
діючого на підставі
__________________________________________________________________
(назва документа, що визначає статус)
з однієї сторони, та
__________________________________________________________________
(найменування підприємства, установи
__________________________________________________________________
чи організації)
назване надалі "Орендар", в особі_________________________________
(посада,
__________________________________________________________________
прізвище, ім'я, по батькові)
діючого на підставі ______________________________________________
(назва документа, що визначає статус)
з другої сторони, уклали цей договір про нижченаведене:
1. Орендодавець на підставі розпорядження Київської
міської державної адміністрації від "__"__________ 199__ р. N_____
передає, а Орендар приймає в орендне користування нежиле
приміщення (будівлю, споруду) для_________________________________
(цільове призначення)
на вул. _________________________________________ загальною площею
(адреса)
_____________________________________ кв.м
(прописом)
2. Зазначене у п.1 цього договору нежиле приміщення (будівля,споруда) передається орендарю з устаткуванням (за його наявністю)балансовою вартістю ___________________________ гривень
(прописом)
згідно з актом, що додається до цього договору і є його
невід'ємною частиною.
3. Орендар бере на себе виконання таких обов'язків:
3.1. Утримувати приміщення (будівлю, споруду) у належномустані своєчасно своїми силами та за свій рахунок проводитипоточний та капітальний ремонт орендованого приміщення (будівлі,споруди) інженерного та іншого устаткування;
3.2. Використовувати орендоване нежиле приміщення (будівлю,споруду) тільки за призначенням, обумовленим у цьому договорі.
3.3. Дотримуватись правил пожежної безпеки, нести матеріальнувідповідальність перед орендодавцем за збитки, спричинені пожежоюта інші збитки, що виникли з вини орендаря;
3.4. Відповідати за належний санітарний стан приміщення(будівлі, споруди) та прибудинкової території;
3.5. Забезпечувати безперешкодний доступ представниківорендодавця та Головного управління житлового господарства тамайна міста до орендованого приміщення (будівлі, споруди) дляперевірки його використання у будь-який час. Надавати орендодавцюза першою вимогою всю необхідну інформацію щодо орендованогоприміщення (будівлі, споруди);
3.6. Не передавати зобов'язання за договором іншим фізичнимта юридичним особам;
3.7. Вносити оренду оплату за орендоване приміщення (будівлю,споруду) в розмірі _______________________________________ гривень
(прописом)
щоквартально не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним
періодом на рахунок орендодавця. За несвоєчасне внесення орендної
плати нараховується пеня в розмірі 0,5% суми недоїмки за кожний
день прострочення.
Розмір орендної плати може бути змінено на вимогу однієї ізсторін у разі зміни цін та тарифів та в інших випадках,передбачених законодавчими актами України;
3.8. Проводити оплату фактичних витрат по утриманню таобслуговуванню орендованого приміщення (будівлі, споруди) та йоготериторії;
3.9. Проводити оплату відповідним комунальним підприємствамфактичної вартості отримуваних комунальних послуг (водопостачання,каналізація, газ, електрична та теплова енергія тощо), а такожсплачувати відповідним житлово-експлуатаційним організаціямвартість фактичних послуг по технічному обслуговуванню інженерногоустаткування;
3.10. Проводити переобладнання орендованого приміщення(будівлі, споруди) лише за письмовою згодою орендодавця*
3.11. Погоджувати з органом, уповноваженим управляти майном,що належить до комунальної власності міста, питання передачіорендованого приміщення (будівлі, споруди) в суборенду.
У разі порушення цієї умови договору сплатити до міськогобюджету суму коштів у розмірі 100 неоподаткованих мінімумівдоходів громадян та у десятиденний термін звернутися до органу,уповноваженого управляти майном міської комунальної власності зпроханням надання дозволу на передачу орендованого приміщення(будівлі, споруди) в суборенду.
3.12. Не укладати договорів (контрактів, угод), у тому числіпро спільну діяльність, пов'язаних з будь-яким використанняморендованих приміщень іншою юридичною чи фізичною особою, а у разінеобхідності укладання таких договорів - тільки з дозволу органу,уповноваженого управляти майном.
У разі порушення цієї умови договору до міського бюджету сумукоштів у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян(контракту, угоди) та у десятиденний термін звернутися до органу,уповноваженого управляти майном, з проханням надання дозволу наспільне використання орендованого майна.
4. У разі закінчення строку договору або при його розірванніорендар зобов'язаний повернути орендоване приміщення (будівлю,споруду) орендодавцю в задовільному технічному стані зполіпшеннями, зробленими орендарем
Вартість поліпшень орендованого приміщення (будівлі,споруди), які не можна відокремити без заподіяння йому шкоди,відшкодуванню не підлягає.
5. У разі звільнення орендарем приміщення (будівлі, споруди)без складання акту про передачу його у належному стані, орендарнесе повну матеріальну відповідальність за нанесені у зв'язку зцим збитки.
При цьому орендар не звільняється від внесення орендної платита інших обумовлених цим договором платежів до передачі приміщенняза актом.
6. При невиконанні умов цього договору кожна із сторін можевимагати дострокового припинення договору.
7. Спірні питання у цьому договорі розглядаються вустановленому законом порядку.
8. Цей договір складений в трьох примірниках по одномупримірнику для кожної із сторін, один примірник - для Головногоуправління житлового господарства та майна міста.
9. Строк дії договору встановлено з _________________________по ______________________ .
10. Особливі умови договору:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
11. Юридичні адреси сторін:
Орендодавець: Орендар:
____________________________ ____________________________
(повна назва, його (повна назва, його
____________________________ ____________________________
поштова адреса) поштова адреса)
____________________________ ____________________________
Розрахунковий рахунок Розрахунковий рахунок
____________________________ ____________________________
____________________________ ____________________________
(дата, підпис керівника і (дата, підпис керівника і
____________________________ ____________________________
печатка) печатка)
Погоджено:
Головне управління житлового
господарства та майна міста
_______________П.Головатенко
"__"________________ 199 р.
Заступник голови В. Ромашко
Додаток 3
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації
від 19.05.97 N 660
Положення
про проведення конкурсів на право оренди нерухомого майна
(будівель, споруд, приміщень), що належить до комунальної
власності міста
1. Це Положення розроблено відповідно до закону України "Прооренду державного та комунального майна" ( 2269-12 ) з метоюпідвищення ефективності використання нежилого фонду комунальноївласності міста.
2. Надання в оренду нежилих будинків та приміщень законкурсом полягає у передачі в володіння і користування нежилихбудинків та приміщень тим суб'єктам підприємницької діяльності,які запропонували найкращі умови забезпечення вирішенняпріоритетних економічних і соціальних проблем міста, подальшоїексплуатації об'єкта оренди, за рівних умов, найвищу плату заправо оренди.
3. Конкурс на право оренди нежилих будинків та приміщеньздійснюється за наявністю не менше як двох заявників.
II. Підготовка до проведення конкурсу
2.1. Пропозиції щодо переліку нежилих будинків та приміщень,які надаються в оренду за конкурсом, вносяться підприємствами,організаціями та установами, в повному господарському віданні чиоперативному управлінню яких вони знаходяться. Перелік нежилихбудинків та приміщень затверджується розпорядженням Київськоїміської державної адміністрації.
2.2. Рішення про проведення конкурсу приймає голова Київськоїміської державної адміністрації.
2.3. Готує документи та організовує конкурс Головнеуправління житлового господарства та майна міста.
2.4. Проведення конкурсу здійснює міська комісія по розглядупитань щодо використання нежилого фонду міста (надалі - конкурснакомісія), створена за розпорядженням Київської міської державноїадміністрації.
2.5. Конкурсна комісія має право залучати до своєї роботиспеціалістів.
2.6. Конкурсна комісія розглядає пропозиції юридичних тафізичних осіб, що беруть участь у конкурсі.
2.7. Конкурсна комісія у двотижневий термін післязатвердження розпорядженням Київської міської державноїадміністрації переліку нежилих будинків та приміщень, якінадаються в оренду за конкурсом, визначає умови конкурсу та строкпроведення конкурсу по кожному будинку та приміщенню. Умовиконкурсу затверджуються головою Київської міської державноїадміністрації. До умов конкурсу можуть бути віднесені:
- цільове призначення нежилого будинку чи приміщення;
- початковий розмір плати за право оренди;
- зобов'язання щодо виробництва або продажу окремих видівпродукції чи надання послуг;
- строк оренди будинку чи приміщення;
- зобов'язання щодо реконструкції чи капітального ремонтунежилого будинку чи приміщення;
- зобов'язання щодо експлуатації та збереження нежилихбудинків чи приміщень, особливо тих, які мають історичну,архітектурну і культурну цінність;
- зобов'язання щодо вирішення пріоритетних економічних тасоціальних проблем міста;
- інші умови.
2.8. Організатор конкурсу публікує інформацію про перелікнежилих будинків та приміщень та умови конкурсу на право орендикожного з них в газеті "Хрещатик" та інших газетах не пізніше якза 30 календарних днів до проведення конкурсу.
2.9. Інформаційне повідомлення повинно містити таківідомості:
- умови конкурсу;
- дата і місце проведення конкурсу;
- місцезнаходження нежилого будинку, приміщення;
- характеристика нежилого будинку, приміщення;
- кінцевий строк прийняття заяви та інших документів проучасть у конкурсі;
- адреса, номер телефону організатора конкурсу;
- розмір реєстраційного збору;
- інша інформація, яку визначає конкурсна комісія.
2.10. Від моменту опублікування інформаційного повідомленняорганізатор конкурсу надає можливість претендентам особистоознайомитись з нежилим будинком чи приміщенням, що надається воренду за конкурсом, призначивши час і місце.
Орендодавець створює умови для ознайомлення з нежилимбудинком чи приміщенням.
III. Умови участі у конкурсі
3.1. До участі у конкурсі допускаються юридичні та фізичніособи, які своєчасно подали заяву, інші необхідні документи,сплатили реєстраційний збір у розмірі п'яти неоподаткованихмінімумів заробітної плати і внесли суму застави у розмірі 50%початкового розміру плати за право оренди.
Реєстраційний внесок та застава вносяться шляхомбезготівкового перерахування на рахунок організатора конкурсу.
3.2. Для участі в конкурсі претендент подає до конкурсноїкомісії такі документи:
- заяву за формою;
- нотаріально засвідчені копії установчих документів(документ, що засвідчує особу громадянина);
- документ про оплату реєстраційного збору;
- документ, що підтверджує внесену суму застави;
- документ банку, що підтверджує наявність відповідних коштівна рахунку претендента,
Пропозиції щодо виконання умов конкурсу претенденти подають уписьмовій формі в запечатаному конверті.
Вони мають містити, зокрема, відомості про учасників,запропонований учасником розмір плати за право оренди,зобов'язання щодо умов конкурсу, додаткові зобов'язання стосовноподальшої експлуатації об'єкта, тощо.
3.3. Відомості про учасників конкурсу заносяться до книгиреєстрації, у якій зазначаються:
- порядковий номер учасника;
- прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи або представникаюридичної особи (назва юридичної особи);
- номер рахунку, назву та адресу банківської установи, в якузроблено внески.
3.4. Прийом заяв на участь у конкурсі припиняється за 7 днівдо початку проведення конкурсу. Інформація про учасників конкурсудо його початку не підлягає розголошенню.
IV. Проведення конкурсу
4.1. Конкурсна комісія на своєму засіданні розглядаєпропозиції учасників конкурсу з урахуванням визначених умовконкурсу і оголошує переможця конкурсу.
4.2. Якщо учасник конкурсу зняв свої пропозиції до закінченняконкурсу, сума застави йому не повертається.
4.3. Засідання конкурсної комісії вважається повноважним,якщо на ньому присутні 2/3 її членів.
4.4. Рішення про вибір переможця конкурсу приймається 2/3голосів присутніх членів комісії шляхом відкритого голосування.Член комісії, незгодний з прийнятим рішенням, має право висловитисвою думку, яка в письмовій формі додається до протоколу засіданнякомісії. Засідання комісії є закритими. Рішення про вибірпереможця конкурсу оголошується на відкритому засіданні.
4.6. Після закінчення засідання конкурсна комісія складаєпротокол, в якому зазначається:
- умови конкурсу;
- пропозиції учасників конкурсу;
- мотивація вибору переможця;
- відомості про учасників конкурсу.
Протокол підписується всіма членами комісії. Рішенняконкурсної комісії затверджуються розпорядженням Київської міськоїдержавної адміністрації.
4.7. Переможець конкурсу зобов'язаний внести плату за правооренди протягом ЗО днів від моменту одержання повідомлення прооголошення його переможцем.
4.8. В разі відмови переможця конкурсу від сплати вартостіправа оренди внесена ним застава не повертається.
4.9. Після пред'явлення переможцем конкурсу документу прооплату права оренди видається розпорядження Київської міськоїдержавної адміністрації про надання згоди на передачу нежилогобудинку чи приміщення в оренду. На підставі розпорядженняукладається договір оренди, проект якого погоджується Головнимуправлінням житлового господарства та майна міста.
4.10. Контроль за виконанням умов конкурсу здійснює Головнеуправління житлового господарства та майна міста.
4.11. Після закінчення конкурсу у 30-денний строк заставаповертається учасникам. Переможцю конкурсу сума застави неповертається, а зараховується при остаточному розрахунку.Реєстраційні внески поверненню не підлягають.
4.12. Інформація про підсумки конкурсу публікується протягом15 календарних днів з моменту затвердження його результатіврозпорядженням Київської міської державної адміністрації.
4.13. Придбане на конкурсі право оренди не підлягає передачітретім особам.
V. Припинення та визнання недійсними угод, укладених
за результатами конкурсу
5.1. Конкурс може бути припинено і нежилий будинок чиприміщення знімається з конкурсного відбору на вимогу будь-якого зйого учасників або голови Київської міської державноїадміністрації у випадках, коли:
- об'єкт включено до переліку нежилих будинків чи приміщень,які передаються в оренду за конкурсом, з порушенням законодавства;
- не виконані вимоги щодо змісту інформації, передбаченоїпунктом 2.9. цього Положення, та строку її опублікування;
- істотно порушувались інші правила оголошення та проведенняконкурсу, передбачені цим Положенням.
Заступник голови В.Ромашко
( Додаток 4 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДА N 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
( Додаток 5 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДА N 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
( Додаток 6 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДА N 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
( Додаток 7 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДА N 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )
( Додаток 8 втратив чинність на підставі Розпорядження КМДА N 608 ( ra0608017-98 ) від 23.03.98 )