• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода про доповнення до Договору про правонаступництво щодо зовнішнього державного боргу і активів Союзу РСР (укр/рос)

Співдружність Незалежних Держав (СНД) | Угода, Міжнародний документ від 13.03.1992
Реквізити
  • Видавник: Співдружність Незалежних Держав (СНД)
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 13.03.1992
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Співдружність Незалежних Держав (СНД)
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 13.03.1992
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
про доповнення до Договору про правонаступництво щодо зовнішнього державного боргу і активів Союзу РСР
Дата підписання Україною: 13 березня 1992 р.
Набуття чинності для України: 13 березня 1992 р.
Держави-учасниці цієї Угоди, підтверджуючи свою прихильність до виконання зобов'язань, які випливають з Договору про правонаступництво щодо зовнішнього державного боргу і активів Союзу РСР від 4 грудня 1991 року домовилися про таке:
Російська Федерація і Україна, будучи основними членами Міждержавної ради з нагляду за обслуговуванням боргу і використанням активів Союзу РСР, співголовують у Міждержавній раді. Інші члени Міждержавної ради призначають третього співголову на основі ротації.
Уповноважений банк надає повну інформацію про свої операції Міждержавній раді та її членам.
Міждержавна рада призначає на конкурсній основі незалежного аудитора, якому надається будь-яка документація Уповноваженого банку, необхідна для складання звіту, що подається Міждержавній раді, не рідше одного разу на рік.
Зовнішекономбанк зберігає за собою права Уповноваженого банку. До Статуту Зовнішекономбанку вносяться відповідні зміни, наведені у Додатку до цієї Угоди, для надання Уповноваженому банку міжнародного характеру. Міждержавна рада з повноважним представництвом сторін залишається вищим органом для Уповноваженого банку. Міждержавна рада утворює на рівні експертів постійно діючий спостережний орган, який розташовується в Москві.
Голоси повноважних представників у Міждержавній раді розподіляються відповідно до часток Сторін у платежах по погашенню зовнішнього боргу колишнього Союзу РСР. Рішення Міждержавної ради приймаються не менше ніж 80 відсотками голосів членів Ради, які беруть участь у засіданні. Засідання Міждержавної ради є правомочними за умови участі в них повноважних представників, що мають не менше 80 відсотків голосів.
Повноваження і функції Міждержавної комісії з вироблення критеріїв і принципів щодо розподілу всієї власності колишнього Союзу РСР за кордоном переходять до Міждержавної ради, і діяльність зазначеної Комісії припиняється.
Меморандум про взаєморозуміння від 28 жовтня 1991 року буде відкритий для підписання від імені урядів держав-учасниць цієї Угоди, що не підписали зазначений Меморандум.
Ця Угода набуває чинності з моменту її підписання.
ВЧИНЕНО в місті Москві 13 березня 1992 року в одному дійсному примірнику російською мовою. Дійсний примірник зберігається в архіві Уряду Республіки Білорусь, який направить державам, що підписали цю Угоду, його завірену копію.
За Уряд За Уряд За Уряд
Азербайджанської Республіки Казахстан Республіки Таджикистан
Республіки (підпис) (підпис)
За Уряд За Уряд За Уряд
Республіки Республіки Киргизстан Туркменистану
Білорусь (підпис)
(підпис)
За Уряд За Уряд Молдови За Уряд
Республіки (підпис) Республіки Узбекистан
Вірменія (підпис)
(підпис)
За Уряд За Уряд За Уряд України
Республіки Грузія Російської Федерації (підпис)
(підпис) (підпис)