КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 13 липня 2004 р. N 899 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 40 від 30.01.2013 )
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. N 697
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести до складу наглядової ради з питань реалізації проекту "Модернізація державної податкової служби України-1" та Положення про зазначену наглядову раду, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. N 697 "Про утворення наглядової ради з питань реалізації проекту "Модернізація державної податкової служби України - 1", який підтримується Міжнародним банком реконструкції та розвитку" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 21, ст. 1444), зміни, виклавши їх в редакції, що додається.
Прем'єр-міністр України | В.ЯНУКОВИЧ |
Інд. 27 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 травня 2004 р. N 697 ( 697-2004-п )
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 13 липня 2004 р. N 899)
СКЛАД
наглядової ради з питань реалізації проекту "Модернізація державної податкової служби України - 1"
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 травня 2004 р. N 697 ( 697-2004-п )
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 13 липня 2004 р. N 899)
ПОЛОЖЕННЯ
про наглядову раду з питань реалізації проекту "Модернізація державної податкової служби України - 1"
1. Наглядова рада з питань реалізації проекту "Модернізація державної податкової служби України - 1" (далі - наглядова рада) є незалежним органом, утвореним відповідно до пункту 2 розділу I додатка 5 Угоди про позику (проект "Модернізація державної податкової служби України -1") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 4 вересня 2003 р. N 4698-UA (далі - Угода про позику).
2. Наглядова рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Угодою про позику, а також цим Положенням.
3. Завданням наглядової ради є забезпечення незалежної оцінки стану реалізації проекту "Модернізація державної податкової служби України-1" (далі - проект модернізації) щодо:
створення ефективної, дієвої, прозорої та неупередженої системи функціонування державної податкової служби;
побудови відносин державної податкової служби із суспільством на засадах добровільного дотримання податкового законодавства платниками податків.
4. Відповідно до покладеного на неї завдання наглядова рада:
збирає в установленому законодавством порядку та аналізує інформацію щодо ефективності, дієвості, прозорості та неупередженості системи функціонування державної податкової служби, результативності перебудови її відносин із суспільством;
оцінює результати, досягнуті державною податковою службою у реалізації проекту модернізації, визначає проблеми, готує загальні рекомендації;
складає періодичні звіти, в яких відображаються оцінка, проблеми та рекомендації, подає їх Міжвідомчій робочій групі з питань координації та контролю за реалізацією проекту "Модернізація державної податкової служби України - 1" та Кабінетові Міністрів України;
надає на запити Кабінету Міністрів України роз'яснення щодо зазначених звітів, переглядає звіти з урахуванням коментарів та уточнень Кабінету Міністрів України і оприлюднює остаточний варіант звітів українською та англійською мовами.
5. Наглядова рада має право:
отримувати в установленому законодавством порядку від органів виконавчої влади інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;
обговорювати питання, пов'язані з виконанням покладених на неї завдань, з представниками органів державної влади та органів місцевого самоврядування України, міжнародних організацій та представництв іноземних держав в Україні, а також підприємств, установ, організацій та з громадськістю;
залучати до участі у роботі фахівців державної податкової служби.
6. Наглядова рада самостійно визначає порядок своєї діяльності. Офіційні документи наглядової ради (звіти, висновки, рекомендації, роз'яснення) обов'язково підписуються всіма її членами. Член наглядової ради має право на окрему думку, яка викладається у зазначених документах.
7. Персональний склад Наглядової ради затверджується Кабінетом Міністрів України.
До складу наглядової ради входять не менше ніж три висококваліфікованих фахівці з питань адміністрування податків і державного управління. Членами наглядової ради можуть бути як іноземні, так і українські експерти.
Членом наглядової ради не може бути особа, яка працює в органах державної влади України.
Члени наглядової ради не можуть використовувати свою діяльність для задоволення власних комерційних та політичних інтересів в Україні.
8. Діяльність членів наглядової ради може фінансуватися урядами іноземних держав-донорів, організаціями-донорами, міжнародними фінансовими організаціями, в тому числі за рахунок коштів, передбачених Угодою про позику, або здійснюватися на громадських засадах.
9. Наглядову раду очолює голова, який обирається з числа її членів.
Голова наглядової ради у разі необхідності має право у письмовій формі доручати члену ради діяти від його імені.
10. За зверненням членів наглядової ради Державною податковою адміністрацією здійснюється організаційне, інформаційне і матеріально-технічне забезпечення їх діяльності під час перебування в Україні.