• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Робоча угода між Державною податковою адміністрацією України та Міністром фінансів Республіки Польща про співробітництво в галузі обміну інформацією, отриманою під час проведення оперативно-розшукових дій

Польща, Державна податкова адміністрація України  | Угода, Міжнародний договір від 29.03.2005
Редакції
Реквізити
  • Видавник: Польща, Державна податкова адміністрація України
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 29.03.2005
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Польща, Державна податкова адміністрація України
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 29.03.2005
  • Статус: Документ діє
Редакції
Документ підготовлено в системі iplex
Робоча угода
між Державною податковою адміністрацією України та Міністром фінансів Республіки Польща про співробітництво в галузі обміну інформацією, отриманою під час проведення оперативно-розшукових дій
Дата підписання: 29.03.2005
Дата набуття чинності: 29.03.2005
ПРЕАМБУЛА
Міністр фінансів Республіки Польща та Державна податкова адміністрація України, далі - "Сторони", бажаючи поглибити співробітництво в галузі обміну інформацією, отриманою під час проведення оперативно-розшукових дій, з метою збільшення ефективності діяльності податкових органів обох держав, згідно з законодавством обох Сторін, вирішили, на підставі статті 27 Конвенції між Урядом України та Урядом Республіки Польща про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження податкових ухилень, підписаної у м. Києві 12 січня 1993 року, а також згідно з Договором між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво та взаємну допомогу в митних питаннях, підписану у м. Варшаві 18 грудня 1995 року та Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про взаємну охорону секретної інформації, підписаної у м. Варшаві 4 вересня 2001 року, уклали цю угоду.
Стаття 1. Предмет Угоди
Предметом цієї Угоди є співробітництво Сторін, яке полягає у взаємному обміні оперативно-розшуковою інформацією, під якою слід розуміти інформацію, отриману під час здійснення оперативно-розшукових дій уповноваженими внутрішнім законодавством органами Сторін в рамках виконання ними завдань, передбачених законом.
Стаття 2. Компетентні особи та органи
1. Сторони призначають відповідні органи для виконання цієї Угоди.
2. Відповідними органами є:
А. В Україні:
Начальник Податкової міліції України або уповноважені ним структурні підрозділи.
Б. В Республіці Польща:
Генеральний Інспектор казначейського контролю або уповноважений ним директор відповідного організаційного підрозділу Міністерства фінансів, або відповідні територіальні керівники організаційних підрозділів казначейської документації.
3. У випадку зміни органів, зазначених в абз. 2 цієї статті, Сторона, у якої була впроваджена зміна, негайно поінформує про це у письмовому вигляді другу Сторону.
Стаття 3. Обсяг передання інформації
1. Для визначення податкових зобов'язань загальнодержавного характеру може передаватись, передусім, оперативно-розшукова інформація про осіб, доходи, обороти, речі та майнові права суб'єктів, які підлягають податковому контролю, що стосується:
а) ретельності декларованої бази оподаткування, а також правильності нарахування та внесення податків, що становлять дохід державного бюджету, а також інших належних грошових сум, що становлять дохід державного бюджету або державних цільових фондів;
б) не заявленої до оподаткування господарської діяльності, а також доходів, які не знаходять покриття у виявлених джерелах доходів;
в) податків, які є доходом місцевих бюджетів.
2. В рамках виконання законних завдань, передбачених органами податкового контролю, може передаватись інформація про осіб, доходи, обороти, речі та майнові права суб'єктів, які підлягають податковому контролю, що була одержана у зв'язку з:
а) контролем ввезення товарів, що допущені до обігу на вітчизняній митній території або таких, у яких інше митне призначення, або вивезення за кордон, а також контролем та виявленням товарів незаконно ввезених на вітчизняну митну територію;
б) виявленням складових частин майна суб'єктів, обов'язком яких є внесення платежів до бюджету або підозрюваних у вчиненні дій, за які загрожує грошове стягнення;
в) виявленням, попередженням та боротьбою зі злочинами, пов'язаними з міжнародною торгівлею товарами та технологіями, що підлягають міжнародному контролю, та порушують закони охорони цінностей національної культури, національних та податкових ресурсів, архівних документів і охорони інтелектуальної власності;
г) ввезення на вітчизняну митну територію та випровадження з цієї території засобів платежу, що нажиті шляхом вчинення злочинів, а також переслідуваних у силу міжнародних договорів.
Стаття 4. Порядок надання інформації
1. Інформація, про яку йдеться у ст. 3, буде надана другій Стороні у письмовому вигляді з дотриманням положень внутрішнього законодавства Сторони, яка надає інформацію.
2. Інформація буде надаватись за письмового заявкою Сторони, яка повинна містити передусім:
а) визначення органу, що подає заявку про надання інформації;
б) зміст заявки разом з обгрунтуванням;
в) коротке описання фактичних обставин справи;
г) правову кваліфікацію дії, згідно з законодавством Сторони, яка виступає з заявкою;
д) величину завданих збитків;
є) іншу інформацію, необхідну для виконання запиту.
3. В особливо обгрунтованих випадках, оперативно-розшукова інформація може надаватись без запиту по ініціативі кожної зі Сторін на електронному носії інформації, за допомогою телефонограми, телефаксу або інших засобів комунікації з дотриманням положень внутрішнього законодавства.
4. Кожна із Сторін має право відмовитись від надання інформації.
Стаття 5. Мова кореспонденції
Запит про надання інформації, а також відповідь на нього повинні бути складені англійською мовою.
Стаття 6. Порядок покриття витрат
1. Кожна Сторона несе витрати, пов'язані з виконанням цієї Угоди на території своєї Держави. У випадку отримання запитів, виконання яких несе за собою додаткові витрати, Сторони шляхом взаємних узгоджень встановлюють джерела їх покриття.
2. У випадку запланованих зустрічей, коли немає інших домовленостей, Сторона, яка приймає, несе всі витрати, що пов'язані з перебуванням представників іншої Сторони на території своєї Держави, а Сторона, що прибуває, несе витрати своїх представників, пов'язані з оплатою проїзду.
3. У випадку, коли зустрічі є несподівані та поточні, витрати несе та Сторона, яка виступила з ініціативою проведення зустрічі.
Стаття 7. Набуття чинності, зміни, денонсування
1. Ця Угода набуває чинності від дня її підписання і може бути у будь-який час змінена шляхом письмового узгодження між Сторонами.
2. Ця Угода укладена на невизначений строк. Дія Угоди може бути припинена будь-якою зі Сторін шляхом письмового повідомлення про намір припинити дію цієї Угоди. Угода втрачає чинність через шість місяців після дня одержання такого повідомлення.
Вчинено у м. Львів 29 березня 2005 року у двох примірниках, кожний українською та польською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.
За Державну податкову За Міністра фінансів
адміністрацію України Республіки Польща
(підпис) (підпис)