• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про погашення кредиторської та дебіторської заборгованості у бюджетній сфері

Кабінет Міністрів України  | Розпорядження від 19.10.2002 № 588-р
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 19.10.2002
  • Номер: 588-р
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 19.10.2002
  • Номер: 588-р
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 19 жовтня 2002 р. N 588-р
Київ
Про погашення кредиторської та дебіторської заборгованості у бюджетній сфері
1. Державному казначейству, МНС продовжувати роботу з остаточного врегулювання питання щодо впорядкування системи обліку і звітності видатків на виплату компенсацій та надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, і врахувати у звітності про виконання державного бюджету за 9 місяців поточного року результати звіряння даних обліку Державного казначейства про заборгованість і зобов'язання бюджетних установ, що належать до сфери управління МНС, та про використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення.
2. Державному казначейству, Мінфіну, Держкомрезерву, Держкомсім'ямолоді для проведення відокремленого аналізу заборгованості державного бюджету та бюджетних установ визначити порядок відображення у звітності:
кредиторської та дебіторської заборгованості Держкомрезерву за відпущені матеріальні цінності;
кредиторської та дебіторської заборгованості Держкомсім'ямолоді за надані пільгові довготермінові кредити молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво житла.
3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям активізувати роботу із списання відповідної заборгованості згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. N 961 "Про затвердження Порядку списання заборгованості бюджетних установ і бюджетів усіх рівнів на 1 січня 2001 р. перед суб'єктами господарювання незалежно від форми власності, яким заборгованість з платежів до бюджету списана у відповідних обсягах" (Офіційний вісник України, 2002 р., N 28, ст. 1327).
Державному казначейству і Мін'юсту подати пропозиції щодо внесення змін до зазначеної постанови Кабінету Міністрів України в частині продовження терміну списання кредиторської заборгованості до 31 грудня 2002 року.
4. Держкомзв'язку та Фонду державного майна відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. N 996 "Про затвердження Порядку погашення заборгованості з пільг населенню за послуги зв'язку та заборгованості з оплати послуг зв'язку окремих міністерств та інших центральних органів виконавчої влади" (Офіційний вісник України, 2002 р., N 29, ст. 1378) забезпечити до 1 листопада ц. р. перерахування ВАТ "Укртелеком" дивідендів на акції, які перебувають у державній власності.
Державному казначейству забезпечити проведення розрахунків відповідно до протоколів узгодження щодо погашення заборгованості з оплати послуг зв'язку.
5. Державному казначейству:
удосконалити порядок списання кредиторської заборгованості бюджетних установ, термін позовної давності якої минув, шляхом спрощення процедури звіряння суми заборгованості;
розробити пропозиції щодо внесення в установленому порядку змін до порядку обліку зобов'язань розпорядників коштів бюджету в органах Державного казначейства в частині набрання чинності бюджетними зобов'язаннями після обов'язкової реєстрації їх в органах Державного казначейства для затвердження цих змін після набрання чинності Законом України "Про Державний бюджет України на 2003 рік".
6. Держкомрезерву, Мінпаливенерго і Мін'юсту прискорити подання проекту постанови Кабінету Міністрів України про погашення заборгованості електроенергетичних підприємств перед Держкомрезервом та впорядкування розрахунків між ними.
7. Держкомрезерву, Фонду державного майна, МВС, Мінпромполітики, Мінагрополітики, Мінфіну і Мін'юсту за участю СБУ та Генеральної прокуратури України утворити міжвідомчу комісію з питань відпрацювання дієвого механізму забезпечення повернення матеріальних цінностей до державного матеріального резерву.
8. Мінекономіки, Держкомрезерву, Мінпромполітики і Мінпаливенерго визначити перелік підприємств, які можуть зберігати матеріальні цінності державного резерву на договірних умовах.
9. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити:
проведення в установленому порядку перерозподілу бюджетних асигнувань за бюджетними програмами, встановленими Законом України "Про Державний бюджет України на 2002 рік", з метою погашення кредиторської заборгованості;
виконання вимог статті 57 Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" у частині спрямування понадпланових надходжень до спеціального фонду насамперед на погашення заборгованості з оплати праці, комунальних послуг та енергоносіїв;
завершення роботи із списання кредиторської заборгованості, термін позовної давності якої минув;
вжиття заходів до погашення дебіторської заборгованості, у тому числі у судовому порядку;
подання у місячний термін інформації Мінфіну про результати здійснених заходів.
Мінфіну подати узагальнені відомості Кабінетові Міністрів України.
10. ГоловКРУ узагальнювати інформацію контрольно-ревізійних підрозділів, утворених у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2002 р. N 685 "Про здійснення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади внутрішнього фінансового контролю" (Офіційний вісник України, 2002 р., N 21, ст. 1047), про роботу зазначених органів з погашення кредиторської та дебіторської заборгованості бюджетних установ та щокварталу подавати її Мінфіну.
Прем'єр-міністр України А.КІНАХ
Інд. 34