Про внесення зміни до пункту 4 Порядку використання коштів державного фонду регіонального розвитку
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести зміну до пункту 4 Порядку використання коштів державного фонду регіонального розвитку , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2012 р. № 656 "Питання державного фонду регіонального розвитку" (Офіційний вісник України, 2012 р., № 55, ст. 2212), виключивши абзац другий.
ТОВ-резидент Дія Сіті не має фактичного офісу (лише юрадреса), усі працівники — військовозобов’язані та працюють дистанційно. Чи потрібно в такому разі мати фізичний інформаційний стенд? Якщо ні — який альтернативний спосіб розміщення/доведення інформації допустимий і як документально підтвердити ознайомлення?
Підприємство (платник ЄП ІІІ групи) надає консалтингові послуги нерезидентам. Оплата надходить в іноземній валюті (євро). За актом виконаних робіт та інвойсом вартість послуг становить 100 EUR, однак фактично на валютний рахунок надходить 95 EUR у зв’язку з утриманням банківської комісії банком замовника. Як правильно відобразити таку обліку?
Якщо після смерті ФО податковий агент продовжує нарахування оренди до моменту звернення спадкоємців, то відомості про нараховані суми оренди у додатку 4ДФ до Розрахунку не відображаються, оскільки відсутній суб’єкт, на користь якого проводиться таке нарахування
Підприємство подає документи про прийняття на роботу військовозобов’язаного. Як коректно заповнити відомості щодо відстрочки (відповідно до примітки 1 Додатка 5), якщо у військово-обліковому документі працівника у відповідній графі стоїть прочерк, мобілізаційне розпорядження відсутнє, а бронювання лише планується? Чи потрібно у супровідному листі або списках прямо зазначати про відсутність відстрочки?
ФОП перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3-х років має основне місце праці. Роботодавець в цей період за неї ЄСВ не сплачує. Чи потрібно їй як ФОПу сплачувати ЄСВ за себе?