• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про Державну програму створення і концепцію розвитку золотовидобувної та золотопереробної галузі на 1996 - 2005 роки

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 16.05.1996 № 532
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 16.05.1996
  • Номер: 532
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 16.05.1996
  • Номер: 532
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 16 травня 1996 р. N 532
Київ
Про Державну програму створення і концепцію розвитку золотовидобувної та золотопереробної галузі на 1996 - 2005 роки
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 792 від 21.06.2004 )
З метою прискорення робіт, пов'язаних з отриманням первинного золота, створення належних умов для налагодження його виробництва Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Державну програму створення і концепцію розвитку золотовидобувної та золотопереробної галузі на 1996 - 2005 роки (Програма "Золото України"), розроблену Міністерством промисловості та Національною академією наук разом з іншими міністерствами і відомствами та погоджену з її виконавцями.
2. Міністерству фінансів забезпечити фінансування Програми "Золото України" на поточний рік в обсязі, передбаченому Законом України "Про Державний бюджет України на 1996 рік".
3. Міністерству промисловості, Державному комітетові по геології і використанню надр визначити в місячний термін комплекс першочергових заходів реалізації Програми "Золото України" та розробити організаційний план їх виконання в 1996 році із зазначенням термінів та обсягів витрат.
4. Міністерству економіки і Міністерству фінансів за поданням Міністерства промисловості передбачати починаючи з 1997 року в проекті Державної програми економічного і соціального розвитку виділення централізованих капітальних вкладень на реалізацію зазначеної Програми.
Вважати за доцільне залучати для фінансування Програми "Золото України" згідно із законодавством позабюджетні кошти, в тому числі іноземних інвесторів.
5. Державному комітетові по геології і використанню надр щорічно до 30 листопада погоджувати за результатами виконаних пошукових робіт з Міністерством економіки та Міністерством промисловості перелік пріоритетних золотоносних рудопроявів в порядку передбачуваного освоєння. Забезпечити здійснення в 1996 - 1999 роках прискореної дорозвідки першочергових родовищ і підготувати їх до промислового освоєння.
6. Міністерству машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії за погодженням з Міністерством промисловості забезпечити розроблення і виготовлення обладнання для видобутку і переробки золотовмісної руди.
7. Міністерству охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, Державному комітетові по нагляду за охороною праці забезпечити здійснення контролю за виконанням природоохоронних заходів і дотриманням встановлених нормативів у процесі видобутку та переробки золотовмісної руди.
8. Міністерству промисловості, Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Міністерству юстиції, Міністерству закордонних справ, Міністерству зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі, Міністерству охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, Державному комітетові по геології і використанню надр, Антимонопольному комітетові, Фонду державного майна, Державному комітетові по нагляду за охороною праці, Українській державній інвестиційній компанії разом з Національною академією наук створити в місячний термін із своїх представників міжвідомчу робочу групу для підготовки проектів нових нормативних актів та пропозицій щодо зміни і доповнення існуючих з метою створення системи регулювання відносин, що виникатимуть у процесі організації та інвестування розвідки і промислової розробки золотоносних родовищ.
Організацію групи та технічне забезпечення її роботи покласти на Міністерство промисловості.
Українській державній інвестиційній компанії разом з міжвідомчою групою розглянути в місячний термін матеріали, напрацьовані Комісією з розробки проекту залучення інвестицій для розвитку золотовидобувного комплексу України, і подати Кабінетові Міністрів України пропозиції стосовно доцільності подальшої роботи чи реформування Комісії.
9. Міністерству промисловості, Національній академії наук, Державному комітетові з питань науки, техніки та промислової політики, Державному комітетові по геології і використанню надр передбачати в межах виділених бюджетних коштів фінансування проектів, що забезпечують науково-технічне супроводження Програми "Золото України".
10. Міністерству промисловості після завершення робіт, пов'язаних з підготовкою Мужіївського родовища до освоєння та проведення державної екологічної експертизи, погодити із Закарпатською обласною державною адміністрацією комплекс заходів щодо організації промислової розробки родовища як початку створення золотовидобувної та золотопереробної галузі України.
( Пункт 11 втратив чинність на підставі Постанови КМ N 792 від 21.06.2004 )
Прем'єр-міністр України
Міністр
Кабінету Міністрів України
Є.МАРЧУК

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.21