КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 3 квітня 2002 р. N 453 Київ |
Про затвердження Порядку погашення кредиторської заборгованості Міністерства оборони за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги і заборгованості Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" перед Міністерством оборони, які утворилися на 1 січня 2002 року
( Постанова не діє з 31.12.2002 року згідно з пунктом 4 даної Постанови )
1. Затвердити Порядок погашення кредиторської заборгованості Міністерства оборони за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги і заборгованості Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" перед Міністерством оборони, які утворилися на 1 січня 2002 р. (далі - Порядок), що додається.
3. Міністерству фінансів, Державному казначейству, Міністерству оборони та Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" забезпечити проведення розрахунків згідно з Порядком.
4. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування і діє до 31 грудня 2002 року.
Прем'єр-міністр України | А.КІНАХ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 3 квітня 2002 р. N 453
ПОРЯДОК
погашення кредиторської заборгованості Міністерства оборони за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги і заборгованості Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" перед Міністерством оборони, які утворилися на 1 січня 2002 року
1. Цей Порядок визначає механізм розрахунків з погашення кредиторської заборгованості Міноборони за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги і заборгованості НАК "Нафтогаз України" перед Міноборони, які утворилися на 1 січня 2002 року.
2. Учасниками розрахунків згідно з цим Порядком є:
Держказначейство;
Міноборони;
НАК "Нафтогаз України" (та її підприємства);
Державне підприємство "Енергоринок";
кредитори Міноборони - суб'єкти господарювання, що безпосередньо постачають військове майно, товари, продукцію, виконують роботи, надають послуги і є безпосередніми споживачами енергоносіїв (електроенергії, газу, теплової енергії) або отримувачами послуг з водопостачання і водовідведення та мають заборгованість перед НАК "Нафтогаз України", енерго- і теплопостачальними компаніями, підприємствами і організаціями водопостачання і водовідведення на 1 січня 2002 року;
дебітори НАК "Нафтогаз України" - енерго- і теплопостачальні компанії, підприємства і організації водопостачання і водовідведення, генеруючі компанії та інші підприємства і організації, які мають заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" та її підприємствами за спожитий природний газ на 1 січня 2002 р. (крім споживачів, які мають дебіторську заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий газ туркменського походження).
3. Розрахунки згідно з цим Порядком провадяться за згодою їх учасників на підставі спільних протокольних рішень, складених відповідно до актів звіряння заборгованості і підписаних усіма учасниками цих розрахунків, шляхом залучення НАК "Нафтогаз України" банківських кредитів або власних коштів.
Для проведення зазначених розрахунків їх учасники, крім Державного казначейства та Міноборони, в установленому порядку відкривають окремі рахунки в установах уповноваженого банку".
( Пункт 3 в редакції Постанови КМ
N 1416 від 26.09.2002 )
4. Учасники розрахунків, які є безпосередніми споживачами енергоносіїв (електроенергії, газу, теплової енергії) розраховуються з енерго-, газо- і теплопостачальними компаніями за передачу (транспортування) та постачання енергоносіїв.
5. Обсяги фактично проведених розрахунків відображаються в обліку державного бюджету у доходах та видатках спеціального фонду як надходження коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової і спеціальної техніки, іншого майна Збройних Сил та утворених відповідно до законів України військових формувань, а також як видатки на потреби Збройних Сил.