РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
П О С Т А Н О В А
від 22 листопада 1985 р. N 421
Київ
Про Державний бюджет Української РСР на 1986 рік
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами Ради Міністрів УРСР N 414 від 16.12.87 N 102 від 20.07.91 )
Рада Міністрів Української РСР постановляє:
1. Встановити Державний бюджет Української РСР на 1986 рік по доходах і по видатках у сумі 32.285.527 тис. крб. згідно з додатком N 1.
2. Встановити республіканський бюджет Української РСР на 1986 рік по доходах у сумі 29.246.607 тис. крб., по видатках у сумі 22.649.455 тис. крб. і відрахуваннях з республіканського бюджету до бюджетів областей і міст республіканського підпорядкування в сумі 6.597.152 тис. крб. згідно з додатком N 2 64.600 тис. карбованців.
3. Включити в Державний бюджет Української РСР на 1986 рік бюджети областей, міст Києва і Севастополя по доходах і по видатках у загальній сумі 9.636.072 тис. крб. згідно з додатком N 3.
4. Встановити на 1986 рік розміри відрахувань до бюджетів областей, міст Києва і Севастополя: від податку з обороту, що сплачується об'єднаннями, підприємствами й організаціями місцевої промисловості, побутового обслуговування населення та споживчої кооперації, - 100 процентів, від прибуткового податку з колгоспів - 100 процентів, від податку на нежонатих, одиноких і малосімейних громадян СРСР - 100 процентів, від суми Державної внутрішньої виграшної позики 1982 року - 50 процентів.
Відрахування до бюджетів областей, міст Києва і Севастополя від податку з обороту (крім податку з обороту, що сплачується об'єднаннями, підприємствами й організаціями місцевої промисловості, побутового обслуговування населення та споживчої кооперації) і прибуткового податку з населення встановити на 1986 рік у розмірах згідно з додатком N 4.
5. Передати бюджетам областей, міст Києва і Севастополя на 1986 рік:
а) відрахування від платежів з прибутку виробничих об'єднань підприємств і господарських організацій республіканського підпорядкування, що перебувають у віданні Міністерства лісової і деревообробної промисловості УРСР, Міністерства місцевої промисловості УРСР, Міністерства м'ясної і молочної промисловості УРСР, Міністерства промисловості будівельних матеріалів УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Міністерства легкої промисловості УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР, Міністерства чорної металургії УРСР, у розмірах згідно з додатком N 5;
б) 100 процентів платежів у бюджет з прибутку виробничих об'єднань, управлінь і підприємств автомобільного транспорту Міністерства автомобільного транспорту УРСР, виробничих об'єднань, підприємстві організацій Міністерства лісового господарства УРСР, Держкомсільгосптехніки УРСР та плати за виробничі основні фонди і нормовані оборотні кошти підприємств Міністерства заготівель УРСР.
Дозволити Міністерству фінансів УРСР вносити протягом року за погодженням з Міністерством автомобільного транспорту УРСР необхідні поправки у річні і квартальні плани надходжень до бюджету платежів з прибутку виробничих об'єднань, управлінь і підприємств автомобільного транспорту та у взаємні розрахунки республіканського бюджету з місцевими бюджетами у зв'язку з внесенням змін у їх виробничі плани в межах загального плану платежів у бюджет, встановленого цьому Міністерству.
6. Продовжити у 1986 році погоджене з Міністерством фінансів СРСР проведення експерименту по передачі у місцеві бюджети Запорізької і Київської областей відрахувань від прибутку підприємств промисловості союзного підпорядкування у розмірах, передбачених постановою Ради Міністрів СРСР від 3 серпня 1984 р. N 834 (постанова Ради Міністрів УРСР від 29 серпня 1984 р. N 352).
7. Встановити на 1986 рік відрахування до бюджетів областей, міст Києва і Севастополя від надходжень платежів по державному страхуванню в таких розмірах:
а) по обов'язковому страхуванню майна в господарствах громадян - 20 процентів;
б) по добровільному страхуванню майна кооперативних і громадських організацій, будівель, домашнього майна, засобів транспорту і тварин, що належать громадянам, а також по страхуванню громадян від нещасних випадків - 50 процентів.
Дозволити Міністерству фінансів УРСР вносити протягом року необхідні зміни у плани відрахувань до місцевих бюджетів від страхових платежів виходячи з уточнень плану надходжень цих платежів у процесі виконання річного плану доходів і видатків по державному страхуванню.
8. Визначити оборотну касову готівку по бюджетах областей, міст Києва і Севастополя на 1986 рік у загальній сумі 232.903 тис. крб. згідно з додатком N 6.
9. Встановити у Державному бюджеті УРСР на 1986 рік доходи від державних і кооперативних підприємств і організацій у загальній сумі 29.464.252 тис. карбованців.
10. Затвердити на 1986 рік плани надходжень податку з обороту по областях, містах Києву і Севастополю згідно з додатком N 7 та по міністерствах і відомствах згідно з додатком N 8.
Зобов'язати Міністерство фінансів УРСР подати Раді Міністрів УРСР до 10 лютого 1986 р. уточнений план надходжень податку з обороту на 1986 рік на основі затвердженого плану виробництва і розподілу фондів продовольчих і непродовольчих товарів та плану матеріально-технічного постачання по областях, містах Києву і Севастополю.
11. Затвердити зведений план доходів і видатків по державному страхуванню в Українській РСР на 1986 рік згідно з додатком N 9. Таємно.
12. Доручити Міністерству фінансів УРСР:
а) уточнити план надходжень прибуткового податку з колгоспів на 1986 рік, виходячи з результатів перерахунку платежів по цьому податку за даними річних звітів колгоспів за 1985 рік, а також виходячи з нарахування прибуткового податку з очікуваних за 1986 рік оподатковуваного чистого доходу та оподатковуваної частини фонду оплати праці колгоспників, і внести в процесі виконання Державного бюджету УРСР необхідні зміни у взаємні розрахунки республіканського бюджету з бюджетами областей;
б) уточнити в IV кварталі 1986 р. плани надходжень прибуткового податку з населення і податку на нежонатих, одиноких та малосімейних громадян СРСР по областях, містах Києву і Севастополю на 1986 рік у зв'язку зі змінами та уточненнями фондів заробітної плати, що провадяться міністерствами, відомствами, облвиконкомами, Київським і Севастопольським міськвиконкомами, та внести відповідні зміни у взаємні розрахунки республіканського бюджету з бюджетами областей, міст Києва і Севастополя.
13. Встановити у Державному бюджеті УРСР на 1986 рік асигнування на фінансування народного господарства в сумі 17.191.342 тис. карбованців.
Урахувати в складі видатків Державного бюджету УРСР на 1986 рік асигнування по бюджетах областей, міст Києва і Севастополя на фінансування народного господарства згідно з додатком N 10.
14. Встановити на 1986 рік асигнування з бюджету на державні капітальні вкладення і завдання по мобілізації внутрішніх ресурсів у капітальному будівництві по підприємствах і організаціях республіканського підпорядкування міністерств і відомств УРСР та Київського міськвиконкому (по Головкиївміськбуду, трестах "Київінжбуд" і промисловості будівельних матеріалів) згідно з додатком N 11.
Спрямувати в складі нецентралізованих джерел фінансування державних капітальних вкладень 19.000 тис. крб. за рахунок надпланового залишку коштів по республіканському бюджету на кінець 1985 року.
Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам встановити завдання по мобілізації внутрішніх ресурсів у капітальному будівництві по підприємствах та будовах місцевого підпорядкування.
15. Передбачити в республіканському бюджеті на 1986 рік асигнування на придбання обладнання й інвентаря для установ і організацій, що перебувають на республіканському бюджеті, згідно з додатком N 12.
16. Передбачити в Державному бюджеті УРСР на 1986 рік асигнування:
на виплату різниці між розрахунковими й оптовими цінами на вугілля і продукти вуглезбагачення - в сумі 2.484.460 тис. карбованців;
на виплату скотозаготівельним організаціям і підприємствам м'ясної промисловості, радгоспам, птахофабрикам, а також підприємствам і організаціям системи споживчої кооперації різниці в цінах та 50-процентної надбавки до закупочних цін за продаж державі худоби, коней, птиці, кроликів і м'яса птиці понад встановлений рівень - у сумі 4.281.890 тис. крб., з них 741.090 тис. крб. за рахунок коштів, що виділяються з союзного бюджету;
на виплату підприємствам молочної промисловості і колгоспам, радгоспам та іншим господарствам різниці в цінах та 50-процентної надбавки до закупочних цін за продаж державі молока і вершків понад встановлений рівень - у сумі 2.771.790 тис. крб., з них 347.670 тис. крб. за рахунок коштів, що виділяються з союзного бюджету;
на виплату надбавок до закупочних цін на сільськогосподарську продукцію, що реалізується державі низькорентабельними та збитковими колгоспами і радгоспами, - в сумі 947.000 тис. крб., з них 284.100 тис. крб. за рахунок коштів, що виділяються з союзного бюджету;
на відшкодування затрат державних торговельних і торгово-заготівельних організацій, а також організацій і підприємств споживчої кооперації, зв'язаних з підвищенням закупочних цін на картоплю і овочі, збільшенням норм накладних витрат по заготівлі та відвантаженню картоплі, овочів, баштанних культур і введенням 3-процентних відрахувань для заготівельних організацій споживчої кооперації на розвиток матеріально-технічної бази по заготівлях, перевезеннях, переробці і зберіганню картоплі та плодоовочевої продукції, на відшкодування врахованих у плані затрат торговельних і торгово-заготівельних організацій, які не покриваються роздрібною ціною, на закупку, зберігання та реалізацію картоплі та овочів (з урахуванням рентабельності в розмірі 4 процентів), на відшкодування заготівельним організаціям надбавки, що виплачується колгоспам, радгоспам, іншим сільськогосподарським підприємствам і об'єднанням за продаж державі картоплі понад встановлений рівень, - у сумі 359.829 тис. карбованців;
на відшкодування державним об'єднанням, підприємствам, організаціям і організаціям споживчої кооперації різниці в цінах на плодоовочеві консерви - в сумі 104.000 тис. карбованців;
на відшкодування об'єднанням і підприємствам крохмале-патокової, спиртової та лікеро-горілчаної промисловості різниці в цінах на картоплю, що переробляється на крохмале-патокову продукцію та етиловий спирт, - в сумі 17.940 тис. карбованців;
на фінансування планових затрат по будівництву житлових будинків, дитячих дошкільних закладів, клубів та інших об'єктів культурно-побутового призначення і комунального господарства, включаючи будівництво внутрігосподарських шляхів, а також на утримання дитячих дошкільних і культурно-освітніх закладів, піонерських таборів та на сплату страхових платежів колгоспів, які недостатньо оснащені основними фондами і не мають власних коштів для здійснення розширеного відтворення, - в сумі 724.000 тис. карбованців.
17. Визначити в Державному бюджеті УРСР на 1986 рік видатки на соціально-культурні заходи і науку згідно з додатками N 13 і 14.
18. Встановити на 1986 рік у складі видатків республіканського бюджету на освіту дотацію Міністерству культури УРСР для театрів і державних музичних колективів республіканського підпорядкування в сумі 9. 940 тис. карбованців.
19. Міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам:
на основі здійснення заходів по удосконаленню організаційних структур, форм і методів управління в галузях народного господарства забезпечити скорочення чисельності працівників апарату управління, витрат на його утримання, витрат на оплату всіх видів службових відряджень і обмеження (незалежно від джерел) витрат на придбання меблів, інвентаря та обладнання для апарату управління і перерахувати відповідну економію в доход бюджету згідно з додатками N 15 і 16;
довести до підвідомчих підприємств, організацій та установ диференційовані завдання по скороченню штатів і витрат на управління.
Подати до 15 січня 1986 р. Раді Міністрів УРСР і в копії Міністерству фінансів УРСР звіт про виконання заходів, передбачених цим пунктом. Міністерству фінансів УРСР підготувати до 25 січня 1986 р. проект звіту з цього питання для подання Раді Міністрів СРСР.
Міністерству фінансів УРСР на підставі даних міністерств і відомств УРСР про суми зазначеної економії від скорочення витрат на управління по підприємствах, організаціях і установах місцевого підпорядкування внести до 10 лютого 1986 р. необхідні зміни у взаємні розрахунки республіканського бюджету з бюджетами областей, міст Києва і Севастополя.
20. Передбачити в Державному бюджеті УРСР на 1986 рік граничні суми витрат на утримання органів державної влади, органів державного управління, судів і нотаріальних контор згідно з додатками N 17 і 18.
21. Встановити на 1986 рік граничні суми витрат (незалежно від джерел) на преміювання працівників центрального апарату міністерств і відомств УРСР згідно з додатком N 19.
22. Встановити на 1986 рік граничні суми витрат (незалежно від джерел) на поліпшення побутового обслуговування працівників міністерств, відомств УРСР та установ місцевого підпорядкування згідно з додатками N 20 і 21.
23. Затвердити по Державному бюджету УРСР на 1986 рік фонд заробітної плати працівників штатного і нештатного (неспискового) складу бюджетних установ та організацій згідно з додатками N 22 і 23.
24. Скоротити в 1986 році на 25 процентів кошти, що спрямовуються на виплату премій, крім премій, які виплачуються із фонду заробітної плати, і премій за основні результати господарської діяльності, які виплачуються з фонду матеріального заохочення.
Зобов'язати міністерства і відомства УРСР та Київський міськвиконком забезпечити перерахування в доход республіканського бюджету сум економії від скорочення в 1986 році коштів, що спрямовуються на виплату премій, згідно з додатком N 24.
Порядок перерахування в доход бюджету вказаних сум встановлюється Міністерством фінансів СРСР.
25. Таємно.
26. Визначити в бюджетах областей, міст Києва і Севастополя на 1986 рік фонд непередбачених видатків виконкомів обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів у розмірах згідно з додатком N 25.
27. Дозволити Міністерству фінансів УРСР:
за поданням відповідних міністерств і відомств УРСР перерозподіляти між облвиконкомами, Київським і Севастопольським міськвиконкомами та міністерствами і відомствами УРСР, що мають роздрібну торговельну мережу, кошти, які виділяються на відшкодування торговельним і торгово-заготівельним організаціям затрат, пов'язаних з підвищенням закупочних цін на картоплю й овочі, збільшенням норм накладних витрат і введенням відрахувань на розвиток матеріально-технічної бази по заготівлях, перевезеннях, переробці і зберіганню картоплі та плодоовочевої продукції, в міру реалізації населенню картоплі й овочів та використання їх на переробку;
за поданням відповідного відомства УРСР перерозподіляти між облвиконкомами кошти, які виділяються по місцевих бюджетах на фінансування робіт по вапнуванню і гіпсуванню грунтів, добуванню, транспортуванню і використанню торфу на добрива, в міру виконання цих робіт без зміни їх загального річного обсягу.
( Пункт 28 втратив чинність на підставі Постанови Ради Міністрів УРСР N 102 від 20.07.91 )
29. Зобов'язати міністерства і відомства УРСР, облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми:
довести в місячний строк до підвідомчих підприємств, організацій і установ показники по платежах у бюджет та асигнуваннях з бюджету на 1986 рік і забезпечити економічно обгрунтований розподіл прибутку та інших економічних показників по кварталах, не допускаючи при цьому встановлення на перші квартали року занижених завдань по платежах у бюджет, мобілізації власних доходних джерел і внутрішніх ресурсів господарства;
розглянути до 15 березня 1986 р. підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій і будов за 1985 рік і вжити заходів до усунення недоліків у їх діяльності та поліпшення їх фінансового стану, забезпечити в установленому порядку погашення простроченої кредиторської заборгованості у капітальному будівництві та поповнення недостачі власних оборотних коштів за рахунок вишукання внутрігосподарських джерел, а в разі їх недостатності - скорочення витрат по фінансових планах на 1986 рік.
30. Продовжити на 1986 рік строк чинності пункту 32 постанови Ради Міністрів УРСР від 8 грудня 1978 р. N 571.
31. Взяти до відома і керівництва, що Рада Міністрів СРСР постановою від 21 листопада 1985 р. N 1101 "Про Державний бюджет СРСР на 1986 рік":
1) Доручила Міністерству фінансів СРСР уточнити план надходжень прибуткового податку з колгоспів на 1986 рік, виходячи з результатів перерахунку платежів по цьому податку за даними річних звітів колгоспів за 1985 рік, а також виходячи з нарахування прибуткового податку з очікуваних за 1986 рік оподатковуваного чистого доходу та оподатковуваної частини фонду оплати праці колгоспників, і внести в процесі виконання Державного бюджету СРСР необхідні зміни у взаємні розрахунки союзного бюджету з бюджетами союзних республік.
2) Виділила з союзного бюджету на 1986 рік 3.688.000 тис. крб. у централізований союзний фонд соціального забезпечення колгоспників.
Зберегла на 1986 рік встановлені пунктом 3 постанови Ради Міністрів СРСР від 25 вересня 1974 р. N 752 порядок і розміри відрахувань, що провадились в 1975 році колгоспами та міжколгоспними підприємствами й організаціями в централізований союзний фонд соціального забезпечення колгоспників для виплати допомоги на дітей малозабезпеченим сім'ям.
3) Зобов'язала міністерства і відомства СРСР і Ради Міністрів союзних республік:
на основі здійснення заходів по удосконаленню організаційних структур, форм і методів управління в галузях народного господарства забезпечити скорочення чисельності працівників апарату управління, витрат на його утримання, витрат на оплату всіх видів службових відряджень і обмеження (незалежно від джерел) витрат на придбання меблів, інвентаря та обладнання для апарату управління і перерахувати відповідну економію в доход бюджету у визначених вказаною постановою розмірах;
довести до підвідомчих підприємств, організацій і установ диференційовані завдання по скороченню штатів і витрат на управління.
Доручила Міністерству фінансів СРСР:
визначити порядок перерахування в бюджет економії, передбаченої в цьому підпункті;
на підставі даних союзно-республіканських міністерств і відомств СРСР про суми зазначеної економії по відповідних союзно-республіканських міністерствах і відомствах союзних республік внести до 1 березня 1986 р. необхідні зміни у взаємні розрахунки союзного бюджету з бюджетами союзних республік.
4) Встановила, що не використані в 1985 році підприємствами, організаціями й установами республіканського і місцевого підпорядкування (крім підвідомчих сільським і селищним Радам народних депутатів) асигнування з бюджету на державні капітальні вкладення підлягають зарахуванню в союзний бюджет.
5) Дозволила Держбанку СРСР кредитувати починаючи з 1 січня 1986 р. фактичні залишки коньячного та ромового спиртів і виноградних вин, що закладаються на довгорічну витримку, фактичні залишки товарно-матеріальних цінностей збутових і оптових організацій системи Міністерства рибного господарства СРСР і затрати на гірничо-підготовчі та розкривні роботи у розмірах, що перевищують норматив власних оборотних коштів на цю мету, який склався на 1 січня 1986 року.
Визнала такими, що втратили чинність з 1 січня 1986 р.:
пункт 25 постанови Ради Міністрів СРСР від 7 грудня 1963 р. N 1215 (підпункт "в" пункту 42 постанови Ради Міністрів УРСР від 24 грудня 1963 р. N 1385);
пункт 25 постанови Ради Міністрів СРСР від 20 листопада 1965 р. N 976 (підпункт "г" пункту 36 постанови Ради Міністрів УРСР від 11 грудня 1965 р. N 1190) у частині визначення норматива власних оборотних коштів по затратах на гірничо-підготовчі та розкривні роботи і кредитування цих затрат.
6) Продовжила на 1986 рік строк чинності пункту 30 постанови Ради Міністрів СРСР від 1 грудня 1969 р. N 921 (пункт 43 постанови Ради Міністрів УРСР від 11 грудня 1969 р. N 661), пункту 32 постанови Ради Міністрів СРСР від 16 листопада 1978 р. N 921 (підпункт 8 пункту 34 постанови Ради Міністрів УРСР від 8 грудня 1978 р. N 571), пункту 28 постанови Ради Міністрів СРСР від 15 грудня 1983 р. N 1201 (підпункт 5 пункту 34 постанови Ради Міністрів УРСР від 27 грудня 1983 р. N 521), пункту 28 постанови Ради Міністрів СРСР від 15 листопада 1984 р. N 1151 (підпункт 6 пункту 30 постанови Ради Міністрів УРСР від 26 листопада 1984 р. N 451), розпорядження Ради Міністрів СРСР від 26 жовтня 1982 р. N 2210, абзаца четвертого пункту 1 розпорядження Ради Міністрів СРСР від 11 листопада 1982 р. N 2312 (абзац четвертий пункту 1 розпорядження Ради Міністрів УРСР від 26 листопада 1982 р. N 660).
7) Доручила Міністерству фінансів СРСР внести необхідні зміни в показники Державного бюджету СРСР на 1986 рік, пов'язані з уточненням показників Державного плану економічного і соціального розвитку СРСР на 1986 рік по міністерствах і відомствах СРСР та союзних республіках.
8) Відстрочила до 1 січня 1989 р. погашення кредитів Держбанку СРСР, виданих:
на збільшення нормативів власних оборотних коштів відповідно до постанов Ради Міністрів СРСР від 3 грудня 1981 р. N 1143 та від 4 вересня 1984 р. N 943, розпоряджень Ради Міністрів СРСР від 19 червня 1984 р. N 1201 і від 26 лютого 1985 р. N 371;
на поповнення випадаючих доходів відповідно до розпорядження Ради Міністрів СРСР від 19 серпня 1971 р. N 1692.
( Підпункт 9 пункту 31 втратив чинність на підставі Постанови КМ N 414 від 16.12.87 )
10) Доручила Міністерству фінансів СРСР продовжити в 1986 році проведення відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 3 серпня 1984 р. N 834 експерименту по передачі в місцеві бюджети відрахувань від прибутку промислових підприємств союзного підпорядкування.
11) Дозволила Радам Міністрів союзних республік спрямовувати кошти, що зберігаються на спеціальних рахунках сільськогосподарських органів, одержані ними у відшкодування втрат, пов'язаних з вилученням земель для несільськогосподарських потреб, на проведення меліоративних робіт, освоєння нових земель і підвищення їх родючості.
12) Встановила, що фінансування будівництва парниково-тепличних комбінатів провадиться у порядку, передбаченому пунктом 3 постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 18 листопада 1975 р. N 938 (пункт 3 вступної частини постанови ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 22 грудня 1975 р. N 548) для будівництва птахофабрик, свинарських комплексів і комплексів по відгодівлі великої рогатої худоби.
32. Схвалити внесений Міністерством фінансів УРСР звіт про виконання Державного бюджету УРСР за 1984 рік по доходах у сумі 31.834.115 тис. крб. і по видатках у сумі 31.140.268 тис. крб., з перевищенням доходів над видатками в сумі 693.847 тис. крб., і подати його Верховній Раді Української РСР.
33. Подати на затвердження Верховної Ради Української РСР Державний бюджет УРСР на 1986 рік.
Голова Ради Міністрів УРСР О.ЛЯШКО Керуючий Справами Ради Міністрів УРСР К.БОЙКОДодаток N 1
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 22 листопада 1985 р. N 421
ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНСЬКОЇ РСР НА 1986 РІК
Доходи (тис. крб.)
I. Податок з обороту 13053254
II. Податок з обороту, що сплачується
об'єднаннями, підприємствами й
організаціями місцевої промисловості,
побутового обслуговування населення та
споживчої кооперації і повністю
зараховується у місцеві бюджети 293320
III. Платежі з прибутку державних підприємств і
господарських організацій республіканського
та місцевого підпорядкування:
Міністерство будівництва підприємств важкої
індустрії УРСР 281823
Міністерство вугільної промисловості УРСР 632412
Міністерство геології УРСР 17780
Міністерство енергетики і електрифікації
УРСР 646619
Міністерство легкої промисловості УРСР 1507660
Міністерство лісової і деревообробної
промисловості УРСР 271192
Міністерство місцевої промисловості УРСР 232838
Міністерство монтажних і спеціальних
будівельних робіт УРСР 379242
Міністерство м'ясної і молочної
промисловості УРСР 504489
Міністерство промислового будівництва УРСР 254046
Міністерство промисловості будівельних
матеріалів УРСР 326310
Міністерство сільського будівництва УРСР 18413
Міністерство харчової промисловості УРСР 1552326
Головне управління по садівництву,
виноградарству і виноробній промисловості
УРСР 57638
Міністерство чорної металургії УРСР 1362648
Головне управління рибного господарства
внутрішніх водойм УРСР 28581
Державний комітет УРСР у справах
будівництва 13631
Головне управління по нафтопереробній і
нафтохімічній промисловості УРСР 216166
Промисловість будівельних матеріалів
місцевого підпорядкування 15666
Будівельні організації, підпорядковані
місцевим Радам народних депутатів 48871
Разом по промисловості і будівництву 8368351
Міністерство заготівель УРСР 384391
Міністерство лісового господарства УРСР 45061
Міністерство меліорації і водного
господарства 111692
Міністерство плодоовочевого господарства
УРСР 45562
Міністерство сільського господарства УРСР 78851
Держкомсільгосптехніка УРСР 104457
Південне відділення ВАСГНІЛ 1527
Разом по сільському господарству 771541
Міністерство автомобільного транспорту УРСР 316374
Міністерство будівництва і експлуатації
автомобільних шляхів УРСР 127394
Головне управління річкового флоту при Раді
Міністрів УРСР 36149
Міністерство зв'язку УРСР 575445
Разом по транспорту і зв'язку 1055362
Міністерство житлово-комунального
господарства УРСР 808414
Міністерство побутового обслуговування
населення УРСР 82923
Міністерство культури УРСР 7887
Міністерство охорони здоров'я УРСР 73446
Міністерство торгівлі УРСР 697032
Державний комітет УРСР по кінематографії 11632
Державний комітет УРСР у справах
видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі 97013
Державний комітет УРСР по
матеріально-технічному постачанню 36279
Держкомнафтопродукт УРСР 291268
Органи державного страхування 174566
Українське республіканське головне
управління Держтрудощадкас СРСР 15250
Інші державні підприємства й організації 160742
Відрахування від прибутку підприємств
промисловості союзного підпорядкування 28394
Разом платежів у бюджет 12680100
IV. Прибутковий податок з колгоспів,
кооперативних та інших громадських
організацій:
Прибутковий податок з колгоспів 278480
Прибутковий податок з кооперативних та
інших громадських організацій 218844
Разом 497324
V. Державні податки з населення:
Прибутковий податок з населення 2270500
Сільськогосподарський податок 63500
Податок на нежонатих, одиноких і
малосімейних громадян СРСР 208000
Разом податків з населення 2542000
VI. Державне мито, податок з доходів від
демонстрації кінофільмів, місцеві податки:
Державне мито 78000
Податок з доходів від демонстрації
кінофільмів 94010
Податок з власників будівель і земельний
податок 66300
Податок з власників транспортних засобів 27500
Разом по державному миту, податку з доходів
від демонстрації кінофільмів та місцевих
податках 265810
VII. Державна внутрішня виграшна позика
1982 року 66500
VIII. Надходження по грошово-речовій лотореї 56000
IX. Орендні доходи 1405
X. Лісовий доход 36400
XI. Відрахування від страхових платежів 32935
XII. Надходження сум економії від скорочення
видатків на утримання апарату управління 107338
XIII. Плата за воду, що збирається промисловими
підприємствами з водогосподарських систем 48643
XIV. Збори і різні неподаткові доходи 1057638
XV. Відрахування об'єднаннями і підприємствами
коштів у зв'язку із затвердженням
тимчасових цін на нові вироби поліпшеної
якості і асортименту 174000
XVI. Надходження з союзного бюджету 1372860
Всього 32285527
Видатки (тис. крб.)
I. На фінансування народного господарства
(державних капітальних вкладень, приросту
власних оборотних коштів, державної дотації
та інших заходів по народному
господарству):
Міністерство вугільної промисловості УРСР 2622321
в тому числі на покриття різниці між
розрахунковими і оптовими цінам у зв'язку
з введенням з 1 січня 1986 р.
розрахункових цін на вугілля 2484460
Міністерство геології УРСР 377499
Міністерство енергетики і електрифікації
УРСР 9220
Міністерство легкої промисловості УРСР 38502
Міністерство лісової і деревообробної
промисловості УРСР 22115
Міністерство місцевої промисловості УРСР 680
Міністерство монтажних і спеціальних
будівельних робіт УРСР 200
Міністерство м'ясної і молочної
промисловості УРСР 2776875
в тому числі на покриття різниці в цінах
на молоко і вершки 2771790
Міністерство промислового будівництва УРСР 33064
Міністерство промисловості будівельних
матеріалів УРСР 19015
Міністерство сільського будівництва УРСР 6703
Міністерство харчової промисловості УРСР 103718
Головне управління по садівництву,
виноградарству і виноробній промисловості
УРСР 115628
Міністерство чорної металургії УРСР 194691
Головне управління рибного господарства
внутрішніх водойм УРСР 56144
Державний комітет УРСР у справах
будівництва 9889
Головне управління по нафтопереробній і
нафтохімічній промисловості УРСР 54
Промисловість будівельних матеріалів
місцевого підпорядкування 403
Будівельні організації, підпорядковані
місцевим Радам народних депутатів, і
архітектура 3895
Разом по промисловості і будівництву 6390616
Міністерство лісового господарства УРСР 52440
Міністерство меліорації і водного
господарства УРСР 797180
Міністерство плодоовочевого господарства
УРСР 432461
Міністерство сільського господарства УРСР 1394058
Держкомсільгосптехніка УРСР 4290
Південне відділення ВАСГНІЛ 12794
Разом по сільському господарству 2693223
Міністерство автомобільного транспорту УРСР 4500
Міністерство будівництва і експлуатації
автомобільних шляхів УРСР 252458
Головне управління річкового флоту при Раді
Міністрів УРСР 43165
Міністерство зв'язку УРСР 12920
Разом по транспорту і зв'язку 313043
Міністерство житлово-комунального
господарства УРСР 1506043
Міністерство побутового обслуговування
населення УРСР 22058
Державний комітет УРСР по праці 2212
Міністерство охорони здоров'я УРСР 1276
Міністерство торгівлі УРСР 26610
Державний комітет УРСР по кінематографії 47457
Державний комітет УРСР по
матеріально-технічному постачанню 24325
Держкомнафтопродукт УРСР 2957
Видатки за рахунок відрахувань від
страхових платежів 32935
Інші державні підприємства і організації 6128587
в тому числі на:
покриття різниці в цінах на худобу і
м'ясо 4281890
виплату надбавок до закупочних цін на
сільгосппродукцію низькорентабельним та
збитковим колгоспам і радгоспам 947000
Разом на фінансування народного
господарства 17191342
II. На фінансування соціально-культурних
заходів:
Освіта 5374802
Охорона здоров'я 2751718
Фізична культура 9250
Державна допомога багатодітним та одиноким
матерям 75350
Соціальне забезпечення 5903274
Разом на фінансування соціально-культурних
заходів 14114394
III. На утримання органів державної влади,
органів державного управління, судів і
нотаріальних контор 342253
IV. На оплату виграшів та інші витрати по
грошово-речовій лотереї 38960
V. Фонд непередбачених видатків виконкомів
обласних, Київської і Севастопольської
міських Рад народних депутатів 2500
VI. На інші заходи 596078
Всього 32285527
Керуючий СправамиРади Міністрів УРСР К.БОЙКОДодаток N 2
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 22 листопада 1985 р. N 421
РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
на 1986 рік
Доходи (тис. крб.)
I. Податок з обороту 13053254
II. Платежі з прибутку державних підприємств і
господарських організацій республіканського
підпорядкування:
Міністерство будівництва підприємств важкої
індустрії УРСР 281823
Міністерство вугільної промисловості УРСР
632412
Міністерство геології УРСР 17780
Міністерство енергетики і електрифікації
УРСР 646619
Міністерство легкої промисловості УРСР 1507660
Міністерство лісової і деревообробної
промисловості УРСР 271192
Міністерство місцевої промисловості УРСР 21835
Міністерство монтажних і спеціальних
будівельних робіт УРСР 379242
Міністерство м'ясної і молочної
промисловості УРСР 504489
Міністерство промислового будівництва УРСР 254046
Міністерство промисловості будівельник
матеріалів УРСР 326310
Міністерство сільського будівництва УРСР 18413