• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 06.03.2019 № 216
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 06.03.2019
  • Номер: 216
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 06.03.2019
  • Номер: 216
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 6 березня 2019 р. № 216
Київ
Про внесення змін до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1085 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 6, ст. 249, № 23, ст. 771), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр УкраїниВ.ГРОЙСМАН
Інд. 21
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 березня 2019 р. № 216
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду
1. У підпункті 1 пункту 2 слова "(в тому числі шляхом часткової компенсації вартості дорожньо-будівельної техніки та обладнання вітчизняного виробництва та/або відсотків за кредитами та/або лізингових платежів на придбання зазначеної техніки та обладнання в сумі не більше 1 відсотка)" виключити.
2. В абзаці п’ятому пункту 3 слова "центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері фінансового забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм" замінити словом "Укрінфрапроект".
3. Абзац шостий пункту 4 викласти в такій редакції:
"належать до сфери управління Укрінфрапроекту та одержують кошти на здійснення заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, в тому числі виконують функції замовника будівництва, відповідно до державних програм;".
4. Пункт 5 викласти в такій редакції:
"5. Бюджетні кошти, сформовані за рахунок джерел, визначених пунктом 1 частини другої статті 24-2 Бюджетного кодексу України , за винятком коштів, що спрямовуються за напрямом, визначеним підпунктом 3 пункту 2 цього Порядку, з урахуванням норм пункту 41 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України , розподіляються у такий спосіб:
60 відсотків - за напрямом, визначеним підпунктом 1 пункту 2 цього Порядку;
35 відсотків - за напрямом, визначеним підпунктом 2 пункту 2 цього Порядку;
5 відсотків - за напрямом, визначеним підпунктом 5 пункту 2 цього Порядку.".
5. Абзац перший пункту 12 викласти в такій редакції:
"12. Обсяг бюджетних коштів за напрямом, визначеним підпунктом 1 пункту 2 цього Порядку, розраховується за такою формулою:
60,,
Д = (А + B + C + D + E - Z) x ------.
100
6. Доповнити Порядок пунктом 12-1 такого змісту:
"12-1. У 2019 році частина коштів в сумі 1000000 тис. гривень із загального обсягу бюджетних коштів, розрахованих за формулою, визначеною у пункті 12 цього Порядку, спрямовується на реалізацію програм і проектів державного фонду регіонального розвитку.".
7. Доповнити пункт 13 абзацом такого змісту:
"При цьому не менше 5 відсотків бюджетних коштів, які передбачені для використання за напрямом, визначеним підпунктом 1 пункту 2 цього Порядку, за рахунок усіх джерел, визначених частиною другою статті 24-2 Бюджетного кодексу України , спрямовуються на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання штучних споруд.".
8. Пункт 14 викласти в такій редакції:
"14. Обсяг бюджетних коштів за напрямом, визначеним підпунктом 2 пункту 2 цього Порядку, розраховується у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (далі - субвенція) між бюджетом Автономної Республіки Крим, обласними бюджетами та бюджетами мм. Києва та Севастополя за такими формулами:
P
31,5 j
S = ((А + B + C + D + E - Z) x ---- ) x -----,
j 100 P
31,5
S = (А + B + C + D + E - Z) x ---- ,
k 100
де Sj - обсяг субвенції з державного бюджету бюджету Автономної Республіки Крим, обласному бюджету, бюджету м. Севастополя;
Sk - обсяг субвенції з державного бюджету бюджету м. Києва;
j - індекс, що застосовується для позначення відповідного місцевого бюджету (бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджету м. Севастополя);
Pj - протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення у відповідній адміністративно-територіальній одиниці (області, м. Севастополі, Автономній Республіці Крим) станом на 1 січня року, що передує плановому;
P - загальна протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення в цілому в Україні станом на 1 січня року, що передує плановому.
Із зазначених бюджетних коштів, передбачених для бюджету Автономної Республіки Крим, відповідного обласного бюджету, бюджету м. Києва або м. Севастополя, у розмірі не менше 5 відсотків коштів спрямовуються на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання штучних споруд.
Зазначені бюджетні кошти, передбачені для бюджету Автономної Республіки Крим, відповідного обласного бюджету, бюджету м. Севастополя, спрямовуються за такими напрямами:
не менше 70 відсотків - на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення;
не більше 10 відсотків - на обслуговування місцевого боргу за місцевими зовнішніми запозиченнями, залученими для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності;
не більше 20 відсотків - на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
Розподіл бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення здійснюється відповідно до методики визначення обсягу фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, яка затверджується спільним наказом Мінінфраструктури і Мінфіну.
Зазначені кошти, передбачені для бюджету м. Києва, спрямовуються на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання вулиць і доріг комунальної власності у м. Києві, з яких не менше 5 відсотків - на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання штучних споруд.
Відповідальні виконавці за бюджетною програмою щодо спрямування коштів за напрямом, визначеним підпунктом 2 пункту 2 цього Порядку, забезпечують подання щомісяця до 10 числа наступного періоду головному розпоряднику бюджетних коштів та Мінфіну інформації про використання субвенції у розрізі об’єктів і заходів.".
9. Абзац перший пункту 15 після слова "Мінфіном" доповнити словами і цифрами ", а також інформує щомісяця до 10 числа наступного періоду головного розпорядника бюджетних коштів і Мінфін про обсяги перерахування субвенції та касові видатки в розрізі місцевих бюджетів, а також об'єктів та заходів, що фінансуються за її рахунок".
10. Пункт 16 викласти в такій редакції:
"16. Обсяг бюджетних коштів за напрямом, визначеним підпунктом 5 пункту 2 цього Порядку, розраховується за такою формулою:
5
БР = (А + B + C + D + E - Z) x ---- ,
100
Розподіл зазначених бюджетних коштів за напрямами (об’єктами, заходами) здійснюється головним розпорядником бюджетних коштів у межах бюджетних призначень відповідно до вимог закону про Державний бюджет України на відповідний рік у межах орієнтованого розміру фінансових показників, визначених Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року та згідно з планом заходів щодо обсягів фінансування в розрізі завдань зазначеної Програми, затвердженого Укрінфрапроектом та погодженого з головним розпорядником бюджетних коштів, з урахуванням пріоритетності і необхідності виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами Казначейства.".