• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про порядок сплати податку на валютну виручку від експорту продукції /робіт, послуг/ у 1992 році

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 07.04.1992 № 180
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 07.04.1992
  • Номер: 180
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 07.04.1992
  • Номер: 180
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 7 квітня 1992 р. N 180
Київ
Про порядок сплати податку на валютну виручку від експорту продукції (робіт, послуг) у 1992 році
На виконання постанови Верховної Ради України від 5 лютого 1992 р. "Про формування валютних фондів України у 1992 році" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Установити, що сплата податку на валютну виручку провадиться за дорученнями суб'єктів підприємницької діяльності з транзитних рахунків, які відкриваються і ведуться поряд з їх поточними валютними рахунками в уповноважених банках на території України, в десятиденний строк з моменту одержання вказаними суб'єктами повідомлення банку про надходження валютних коштів.
Разом з дорученням на сплату податку суб'єкти підприємницької діяльності подають уповноваженому банку та податковим органам розрахунок валютної виручки, з якої сплачується податок. Валютна виручка, що оподатковується, зменшується на суму сплати комісійних винагород посередникам.
2. Зобов'язати суб'єктів підприємницької діяльності зазначати у митних деклараціях реквізити уповноваженого банку України, через який здійснюватимуться розрахунки з іноземними контрагентами.
Державному митному комітетові України не рідше одного разу на місяць надсилати до банків, вказаних у митних деклараціях суб'єктів підприємницької діяльності і до Національного банку України реєстр митних декларацій, на підставі яких експортні вантажі пройшли митний кордон України.
У разі ненадходження валютної виручки протягом 180 діб з моменту перетину продукцією митного кордону або неподання до відповідного банку платіжних документів банк протягом 30 днів повідомляє про це державну податкову інспекцію для проведення нею відповідних перевірок.
Ці положення не застосовуються при експортних поставках у межах міжнародної кооперації виробництва, включаючи кооперацію по переробці давальницької сировини.
3. Покласти на Державний експортно-імпортний банк України здійснення валютно-фінансових операцій по валютних коштах Державного валютного фонду України та Кабінету Міністрів України.
4. Державним податковим інспекціям здійснювати контроль за сплатою суб'єктами підприємницької діяльності податку на валютну виручку.
5. Рекомендувати:
Національному банкові України визначити порядок обліку та перерахування податку на валютну виручку суб'єктами підприємницької діяльності до Державного валютного фонду України і валютних фондів місцевих Рад народних депутатів, а також установити порядок звітності про рух валютних коштів в Україні;
виконкомам місцевих Рад народних депутатів довести до відома суб'єктів підприємницької діяльності реквізити уповноваженого банку, в якому відкрито валютний рахунок відповідної місцевої Ради народних депутатів.
Прем'єр-міністр України В.ФОКІНМіністрКабінету Міністрів України В.ПЄХОТА
Інд. 40