• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Форма типового документа, Вимоги, Порядок від 13.02.2019 № 159
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Форма типового документа, Вимоги, Порядок
  • Дата: 13.02.2019
  • Номер: 159
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Форма типового документа, Вимоги, Порядок
  • Дата: 13.02.2019
  • Номер: 159
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 13 лютого 2019 р. № 159
Київ
Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
Відповідно до частини двадцятої статті 7 Закону України "Про банки і банківську діяльність" Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 67


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 13 лютого 2019 р. № 159
ПОРЯДОК
проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку
Загальні питання
1. Цей Порядок визначає механізм проведення та критерії конкурсного відбору компанії з добору персоналу (далі - компанія) для підготовки та організації визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку (далі - кандидати).
2. Терміни, що вживаються у цьому Порядку, мають таке значення:
1) договір про надання послуг компанії - договір, що укладається між державним банком і компанією, який визначає права та обов’язки сторін щодо підготовки та організації з визначення кандидатів;
2) конкурс з відбору компанії (далі - конкурс) - процедура визначення на конкурсних засадах компанії для надання послуг з визначення кандидатів;
3) претендент - компанія, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі і подала конкурсну документацію.
3. Компанії залучаються з дотриманням принципів конкурентності, рівноправності, загальнодоступності, гласності, прозорості та незалежності.
4. Основними завданнями компанії є:
надання рекомендацій щодо профілю незалежних членів наглядової ради державного банку та матриці профілю наглядової ради;
пошук потенційних кандидатів на внутрішньому та міжнародному ринку, що відповідають вимогам до кандидатів, визначеним у додатку 1, профілю вакантної посади незалежного члена наглядової ради та придатні для потенційної роботи на посаді незалежного члена наглядової ради;
( Абзац третій пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
формування списку потенційних кандидатів (мінімум три кандидати по кожному профілю вакантної посади незалежного члена наглядової ради), що відповідають вимогам, визначеним у додатку 1, та профілю вакантної посади незалежного члена наглядової ради, з числа яких повинен бути сформований незалежний склад наглядової ради державного банку, із наданням підтвердних відомостей та коментарів щодо сильних і слабких сторін, описів кар’єри та досвіду, детальних звітів про оцінку компетенцій, про наявність досвіду для виконання конкретного кола обов’язків у наглядовій раді та їх колективної придатності, в тому числі відомості про перевірку незалежності та письмові заяви кандидатів про їх відповідність критеріям незалежності і відсутність конфлікту інтересів;
( Абзац четвертий пункту 4 в редакції Постанови КМ № 442 від 12.04.2022 )
погодження сформованого списку потенційних кандидатів авторитетним іноземним партнером - головним офісом компанії або іншою юридичною особою, яка здійснює контроль над компанією, чи з якою компанія має договірні відносини, зокрема, договір про франчайзинг або асоціацію, інше об’єднання підприємств, які представлені на ринку рекрутингових послуг під одним комерційним брендом;
( Пункт 4 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
встановлення та забезпечення підтримання контакту та комунікацій з потенційними кандидатами для визначення претендентів на заміщення в разі відмови кандидата, непризначення або дострокового припинення повноважень незалежного члена наглядової ради;
( Абзац шостий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
надання консультацій членам конкурсної комісії, яка буде здійснювати конкурсний відбір кандидатів, щодо вимог до незалежних членів наглядової ради, основних етапів відбору кандидатів, передової міжнародної практики у сфері відбору незалежних членів наглядових рад у фінансовому секторі;
сприяння конкурсній комісії, яка буде здійснювати конкурсний відбір кандидатів, в організації співбесід із кандидатами та проведенні переговорів з потенційними претендентами на посади незалежних членів наглядової ради державного банку;
консультаційна підтримка призначених незалежних членів з числа кандидатів протягом шести місяців та гарантована заміна призначеного члена наглядової ради у разі його звільнення або кандидата у разі його невідповідності встановленим вимогам протягом шести місяців.
Договором про надання послуг компанії можуть встановлюватися додаткові завдання.
Список потенційних кандидатів, сформований компанією, має включати кандидатів з числа незалежних членів наглядової ради, що відповідають вимогам та виявили бажання повторного призначення з урахуванням їх профілю.
( Пункт 4 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
Компанія у своїй діяльності має дотримуватися міжнародних стандартів, в тому числі кодексу професійної практики Асоціації консультантів з пошуку керівних та лідерських кадрів.
( Пункт 4 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
У разі заінтересованості сторонніх осіб до процесу формування списку кандидатів компанія має фіксувати такі випадки та зобов’язана повідомити про них за зверненням комісії, яка буде здійснювати конкурсний відбір кандидатів та самостійно повідомляти про здійснення впливу або тиску на процес формування списку кандидатів.
( Пункт 4 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
5. Критеріями, за якими здійснюється конкурсний відбір компанії, є:
1) наявність матеріально-технічної бази та авторитетного іноземного партнера;
( Підпункт 1 пункту 5 в редакції Постанови КМ № 442 від 12.04.2022 )
2) наявність у претендента не менше 10 років міжнародного досвіду у сфері добору членів наглядових рад і правлінь банків;
3) наявність у претендента досвіду у сфері добору керівного персоналу та членів наглядових рад для суб’єктів господарювання державного сектору економіки;
4) наявність фахівців відповідної кваліфікації, що мають необхідні знання та досвід, які будуть залучені до пошуку кандидатів, в тому числі не менше одного, що вільно володіє українською мовою, для сприяння та надання консультацій членам конкурсної комісії, яка буде здійснювати конкурсний відбір кандидатів;
( Підпункт 4 пункту 5 в редакції Постанови КМ № 442 від 12.04.2022 )
5) запропоновані претендентом умови до добору кандидатів, включаючи умови їх визначення, забезпечення взаємодії з конкурсною комісією, яка буде здійснювати конкурсний відбір кандидатів, та виконання основних завдань;
6) запропонована претендентом цінова пропозиція щодо оплати послуг компанії.
6. Оплата послуг компанії здійснюється за рахунок коштів державного банку та/або інших джерел, не заборонених законодавством.
7. Для підготовки та проведення конкурсу Мінфін утворює конкурсну комісію з числа його працівників у складі п’яти осіб та призначає її голову і заступника голови.
До роботи конкурсної комісії можуть залучатися представники міжнародних організацій з правом дорадчого голосу.
8. Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності конкурсної комісії здійснюється Мінфіном.
9. Засідання конкурсної комісії є правоможним за умови участі в ньому не менше чотирьох членів комісії. Рішення конкурсної комісії приймається за результатами обговорення всіма присутніми, в тому числі з правом дорадчого голосу, на засіданні простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів комісії. Голова конкурсної комісії під час обговорення має прагнути досягти консенсусу між присутніми, в тому числі з правом дорадчого голосу, на засіданні. У разі рівної кількості голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.
( Пункт 9 в редакції Постанови КМ № 442 від 12.04.2022 )
10. До компетенції конкурсної комісії належать такі питання:
прийняття рішення про проведення конкурсу, затвердження та розміщення інформаційного повідомлення про проведення конкурсу (далі - інформаційне повідомлення);
( Абзац другий пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
здійснення розгляду поданої претендентами конкурсної документації;
визначення претендентів, що допускаються до участі у конкурсі;
проведення експертної оцінки конкурсних пропозицій учасників відповідно до критеріїв, визначених пунктом 5 цього Порядку, з урахуванням поданої учасником конкурсу інформації та загальнодоступних джерел інформації;
визначення найкращої пропозиції і розподілу місць серед учасників;
визначення переможця конкурсного відбору;
ведення протоколів усіх засідань комісії;
прийняття рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся.
Підготовка до проведення конкурсу
11. Протягом трьох робочих днів з дати прийняття конкурсною комісією рішення про проведення конкурсу та розміщення інформаційного повідомлення Мінфін забезпечує публікацію інформаційного повідомлення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Мінфіну. Інформація про проведення конкурсу додатково українською та англійською мовою може бути оприлюднена в засобах масової інформації та професійних соціальних мережах.
( Пункт 11 в редакції Постанови КМ № 442 від 12.04.2022 )
12. В інформаційному повідомленні зазначаються:
назва конкурсу;
інформація про державний банк;
вимоги до кандидатів;
основна мета залучення та завдання компанії;
строк і порядок подання конкурсної документації;
перелік документів, які подаються для участі в конкурсі;
адреса для надсилання кореспонденції;
дата, час і місце проведення конкурсу;
номери телефонів для довідок.
13. Претенденти подають таку конкурсну документацію:
заяву про участь у конкурсі;
підтвердні документи;
конкурсну пропозицію.
Конкурсна документація подається у запечатаних конвертах із зазначенням назви конкурсу. Цінова пропозиція подається в окремому конверті із зазначенням назви конкурсу та написом "Цінова пропозиція".
14. Підтвердними документами є:
свідоцтво про реєстрацію юридичної особи - резидента та/або витяг з торговельного, банківського, судового реєстру або іншого офіційного документа, що підтверджує реєстрацію іноземної юридичної особи в країні, в якій зареєстровано головний офіс такої юридичної особи, та містить інформацію про місцезнаходження такої особи;
інформація про компанію (основні напрями діяльності, організаційна структура, міжнародний досвід надання послуг з добору керівного складу банків не менше 10 років).
Конкурсна комісія розглядає підтвердні документи, а також може взяти до уваги інші документи, які учасник конкурсу може надати конкурсній комісії для розгляду, іншу інформацію із загальнодоступних джерел.
15. Конкурсна пропозиція повинна містити інформацію про відповідність критеріям, визначеним пунктом 5 цього Порядку, зобов’язання (гарантійний лист) компанії, підтверджене авторитетним іноземним партнером, щодо виконання основних завдань, визначених цим Порядком, та запевнення щодо дотримання в своїй діяльності кодексу професійної практики Асоціації консультантів з пошуку керівних та лідерських кадрів. Відповідність кваліфікаційним критеріям компанії подається за формою, встановленою додатком 2.
( Пункт 15 в редакції Постанови КМ № 442 від 12.04.2022 )
16. Конкурсна документація подається не пізніше ніж за три робочих дні до дати проведення конкурсу.
Конкурсна комісія відхиляє конкурсну документацію, яка не відповідає вимогам цього Порядку, якщо під час її розгляду було виявлено недостовірність поданої інформації.
( Абзац другий пункту 16 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
17. Конкурсна документація надсилається Мінфіну, який забезпечує її належну реєстрацію та зберігання.
Конкурсна документація також додатково може бути надіслана засобами електронного зв’язку на електронну адресу, визначену в інформаційному повідомленні.
( Пункт 17 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
18. Мінфін наступного робочого дня після закінчення строку подання конкурсної документації передає всі матеріали, отримані від претендентів, конкурсній комісії.
Проведення конкурсу
19. На першому етапі проведення конкурсу конкурсна комісія визначає претендентів, що допускаються до участі у конкурсі. До участі у конкурсі допускаються компанії, що мають міжнародний досвід надання послуг з добору керівного складу банків не менше 10 років.
20. Під час другого етапу конкурсна комісія:
1) визначає:
відповідність конкурсної пропозиції вимогам, установленим пунктом 15 цього Порядку;
кращу конкурсну пропозицію претендентів шляхом обчислення балів за критеріями, визначеними пунктом 5 цього Порядку;
2) визначає переможця конкурсу.
21. Визначення переможця конкурсу здійснюється шляхом прийняття рішення конкурсної комісії та оформляється протоколом засідання конкурсної комісії.
Визначення переможця конкурсу
22. Визначення переможця конкурсу здійснюється шляхом обчислення балів за критеріями, визначеними пунктом 5 цього Порядку, та з урахуванням експертної оцінки конкурсних пропозицій учасників та іншої інформації, в тому числі із загальнодоступних джерел.
23. Члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють учасників конкурсу за кожним критерієм, що підлягає оцінюванню, за шкалою від 1 до 5 балів.
Шкалу балів за кожним критерієм, що оцінюється, з поясненнями наведено у додатку 3.
Кількість балів за кожним із критеріїв визначається членом конкурсної комісії виходячи із ступеня відповідності конкурсної пропозиції учасника конкурсу кожному критерію, що визначається з урахуванням, за результатами обговорення учасниками на засіданні конкурсної комісії, експертної оцінки конкурсних пропозицій учасників та інформації із загальнодоступних джерел.
( Абзац третій пункту 23 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
Загальна кількість балів претендента визначається шляхом підсумовування з урахуванням питомої ваги кожного з критеріїв, наведеної в додатку 3, оцінок членів конкурсної комісії, що беруть участь у засіданні.
24. Учасник конкурсу, який набрав найбільшу кількість балів, визнається переможцем конкурсу.
25. Конкурсна комісія також визначає учасника конкурсу, який посів друге місце за кількістю балів, з яким може бути укладено договір про надання послуг компанії у разі неукладення такого договору з переможцем конкурсу або його відмови.
У разі одночасного проведення конкурсів з відбору компанії для кількох державних банків претендент може бути визначений переможцем конкурсу лише для одного державного банку.
Претендент не може бути визначений переможцем конкурсу для державного банку, якщо за результатами попереднього конкурсу рішенням Кабінету Міністрів України було визначено компанію та підписано договір про надання послуг компанії з цим державним банком.
( Пункт 25 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
Претендент, який за результатами розгляду конкурсною комісією конкурсної документації набере найбільшу кількість балів у кількох конкурсах, повинен обрати державний банк, з яким буде укладено договір про надання послуг за умови, що таке обрання не призведе до того, що другий претендент, у разі наявності, зможе обрати лише державний банк, з яким відповідно до попереднього конкурсу другим претендентом було укладено договір про надання послуг компанії.
( Абзац четвертий пункту 25 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
Укладення договору про надання послуг компанії
26. Компанію з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку визначає Кабінет Міністрів України.
Мінфін протягом двох робочих днів з дня підписання протоколу засідання конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу готує та подає Кабінетові Міністрів України проект рішення щодо визначення компанії для державного банку, умови оплати її послуг та договору про надання послуг компанії, визначення особи, уповноваженої на його підписання.
Строк проведення переговорів до підписання договору про надання послуг компанії становить не більш як п’ять робочих днів з дня прийняття рішення Кабінету Міністрів України.
У разі коли банк стає замовником у значенні, наведеному в Законі України "Про публічні закупівлі", підписання договору про надання послуг компанії здійснюється відповідно до вимог згаданого Закону.
27. Конкурс визнається таким, що не відбувся, у разі неподання жодної заяви про участь у конкурсі, подання лише однієї заяви, недопущення жодного претендента до участі у конкурсі.
28. Інформація про результати конкурсу розміщується на офіційному веб-сайті Мінфіну не пізніше ніж протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу.
29. Конкурсна документація, передбачена пунктом 13 цього Порядку, зберігається у Мінфіні.
30. Відомості, що містяться в конкурсній документації, використовуються з додержанням вимог законодавства про інформацію.
Додаток 1
до Порядку
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
)
ВИМОГИ
до кандидатів до складу наглядової ради державного банку
бездоганна ділова репутація, визначена відповідно до розділу II Положення про ліцензування банків, затвердженого постановою правління Національного банку від 22 грудня 2018 р. № 149 ;
професійна придатність, а саме:
вища освіта;
наявність знань, професійного та управлінського досвіду в обсязі, необхідному для належного виконання покладених на члена ради обов’язків (з урахуванням основних напрямів діяльності, стратегії та бізнес-плану банку, а також функціонального навантаження та сфери відповідальності члена ради);
можливість приділяти достатньо часу для виконання покладених обов’язків;
відсутність реальних або потенційних конфліктів інтересів, що можуть зашкодити належному виконанню обов’язків члена ради;
дотримання членом наглядової ради обмежень, визначених статтею 26 Закону України "Про запобігання корупції", статтями 39, 42 Закону України "Про банки і банківську діяльність" та статтею 65 Закону України "Про Національний банк України";
відсутність адміністративних стягнень за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;
відповідність незалежних членів наглядової ради вимогам щодо незалежності, встановленим статтею 7 Закону України "Про банки і банківську діяльність";
наявність у не менш як у половини членів наглядової ради банку досвіду роботи у банківському та/або фінансовому секторі у сукупності не менше трьох років.
( Додаток 1 в редакції Постанови КМ № 442 від 12.04.2022 )
Додаток 2
до Порядку
ВІДПОВІДНІСТЬ КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ
___________________________
      (найменування претендента)      
(далі - претендент) надає інформацію та документи на підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям, встановленим підпунктами 1-5 пункту 5 Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку.
Наявність матеріально-технічної бази та авторитетного іноземного партнера
1. Претендент документально підтверджує, що на дату оголошення конкурсу він має належним чином облаштовані офіси (зареєстроване місцезнаходження та/або центри обслуговування) у зазначених в таблиці 1 регіонах та _________ (найменування) авторитетного іноземного партнера, що підтверджує виконання компанією основних завдань та готовий забезпечити погодження сформованого списку кандидатів.
На підтвердження наявності авторитетного іноземного партнера претендент подає підтверджений ним гарантійний лист щодо виконання основних завдань, визначених Порядком проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку.
Таблиця 1
Наявність офісу (зареєстрованого місцезнаходження та/або центрів обслуговування) Найменування учасника та/або афілійованих осіб та/або інших осіб
у країнах:
- Європи,
- Північної та Південної Америки,
- Азії.
На підтвердження наявності офісів, що зазначені, у складі конкурсної документації претендента додаються витяги з реєстру (у тому числі електронного реєстру) або свідоцтва про реєстрацію філії, представництва, дочірньої компанії, материнської компанії, інших афілійованих осіб (афілійовані особи - юридичні особи, стосовно яких претендент здійснює контроль або які здійснюють контроль над претендентом, чи які разом з претендентом перебувають під контролем іншої особи) або інших осіб (особи, з якими претендент має договірні відносини, зокрема договір про франчайзинг або асоціацію, інше об’єднання підприємств, і які представлені на ринку рекрутингових послуг під одним комерційним брендом) відповідно до переліку, наведеного в таблиці 1, або інші офіційні документи, видані уповноваженою установою, що підтверджують такий факт.
2. Претендент надає лист в довільній формі з роз’ясненням структури корпоративних відносин між офісами в юрисдикціях, зазначених в таблиці 1.
Наявність документально підтвердженого міжнародного досвіду у сфері добору членів наглядових рад і правлінь банків
3. Претендент підтверджує, що має досвід добору кандидатів на посади рівня Executive (директорів за напрямами діяльності/членів правління/ради директорів/наглядової ради) для банків не менше 10 років. Інформація подається шляхом заповнення таблиці 2.
Таблиця 2
Період Найменування посад, на які здійснювався добір кандидатів Найменування та країна замовника Короткий опис основних результатів Роль у наданні послуги
Для підтвердження відповідності наведеній вимозі претендент повинен надати не менше трьох листів-відгуків у довільній формі від замовників, зазначених у таблиці 2.
Наявність документально підтвердженого досвіду у сфері добору керівного персоналу та членів наглядових рад для суб’єктів господарювання державного сектору економіки
4. Претендент підтверджує, що має досвід добору кандидатів на посади рівня Executive (директорів за напрямами діяльності/членів правління/ради директорів/наглядової ради) для суб’єктів господарювання державного сектору економіки. Інформація подається шляхом заповнення таблиці 3.
Таблиця 3
Період Найменування посад, на які здійснювався добір кандидатів Найменування та країна замовника Короткий опис основних результатів Роль у наданні послуги
Для підтвердження відповідності наведеній вимозі претендент повинен надати не менше трьох листів-відгуків у довільній формі від замовників, зазначених у таблиці 3.
Наявність фахівців відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід
5. Претендент підтверджує наявність фахівця/фахівців з досвідом роботи не менш як три роки у сфері пошуку та добору кандидатів на посади рівня Executive (директори за напрямами діяльності/члени правління/ради директорів/наглядової ради). Інформація надається шляхом заповнення таблиці 4.
Таблиця 4
Ім’я, прізвище та посада фахівця Досвід роботи фахівця (зазначити роки роботи, перелік закритих вакансій, знання української мови) Вид трудових відносин з фахівцем
Також претендент надає резюме та біографічні довідки працівників, зазначених у таблиці 4, за підписом керівника претендента, копії трудових книжок та/або трудових контрактів зазначених у таблиці 4 працівників.
( Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )
Додаток 3
до Порядку
ШКАЛА
оцінювання учасників конкурсу
Критерій оцінки Питома вага критерію, відсотків Компоненти оцінки Кількість балів відповідно до компонентів оцінки
1 2 3 4 5
1. Наявність  розгалуженої мережі офісів 10 географія власної офісної мережі, географічне охоплення мережі, включаючи агентські угоди, наявність офісу в Україні (кількість працівників та років діяльності) значно нижче середнього нижче середнього середній вище середнього значно вище середнього
2. Наявність міжнародного досвіду з добору членів наглядових рад і правлінь для банків 30 географія виконаних робіт (перевага надається відповідним роботам в країнах, економіка яких розвивається, та в країнах Європи); успішний досвід з добору членів рад та вищих керівників банків в країнах Європи та країнах, економіка яких розвивається; міжнародний профіль банків-клієнтів (великі, універсальні); досвід з добору та формування повного складу ради значно нижче середнього нижче середнього середній вище середнього значно вище середнього
3. Наявність досвіду з добору керівного персоналу та членів наглядових рад для суб’єктів господарювання державного сектору економіки 5 успішний досвід виконання робіт з добору членів рад та вищих керівників державних підприємств та державних банків; досвід з добору та формування повного складу ради в країнах Європи та країнах, економіка яких розвивається, включаючи Україну значно нижче середнього нижче середнього середній вище середнього значно вище середнього
4. Наявність фахівців відповідної кваліфікації з необхідними знаннями та досвідом, які будуть залучені до пошуку кандидатів, в тому числі не менше одного, що вільно володіє українською мовою, для сприяння та надання консультацій членам конкурсної комісії, яка буде здійснювати конкурсний відбір кандидатів 25 кількість місцевих і міжнародних експертів, залучених до проекту, їх кваліфікаційний рівень, відповідний досвід членів команди, кількість годин/днів зайнятості (експертів нижчого та вищого кваліфікаційного рівня), профіль та зайнятість керівника в проекті/кількість одночасних проектів під наглядом керівника значно нижче середнього нижче середнього середній вище середнього значно вище середнього
5. Запропоновані претендентом підходи до добору кандидатів, включаючи умови їх визначення, забезпечення взаємодії з конкурсною комісією, яка буде здійснювати конкурсний відбір кандидатів та виконання основних завдань 20 план дій та його відповідність основним завданням, доступ до пулу кандидатів (географія, відповідна галузь, компетенція), пакет додаткових послуг (підтримка конкурсною комісією, яка буде здійснювати конкурсний відбір кандидатів) значно нижче середнього нижче середнього середній вище середнього значно вище середнього
6. Цінова пропозиція 10 запропонована ціна контракту перевищує найнижчу цінову пропозицію на більше
40 відсотків
більш
як 25, але менш як
40 відсотків
більш як 10, але менш як 25 відсотків нижче
ніж
10 відсотків
найнижча серед отриманих заявок
( Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 442 від 12.04.2022 )