• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 76

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 26.12.2024 № 1498
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 26.12.2024
  • Номер: 1498
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 26.12.2024
  • Номер: 1498
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Кабінет Міністрів України
Постанова
від 26 грудня 2024 р. № 1498
Київ
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 76
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 76 "Деякі питання реалізації положень Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час" (Офіційний вісник України, 2023 р., № 15, ст. 940; 2024 р., № 57, ст. 3356, № 98, ст. 6270, № 107, ст. 6790) — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2024 р. № 1362, зміни, що додаються.
Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 29
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 грудня 2024 р. № 1498
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 76
1. У Порядку бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, затвердженому зазначеною постановою:
1) пункт 5 доповнити абзацом такого змісту:
"священнослужителі за переліком посад, затвердженим ДЕСС.";
2) у пункті 8:
в абзаці першому слово "чотирнадцятому" замінити словом "шістнадцятому";
абзац третій після слів "резидентів Дія Сіті" доповнити словами ", юридичних осіб – релігійних організацій";
3) друге речення абзацу другого пункту 14 після слів "підприємства та критично важливі установи" доповнити словами ", крім юридичних осіб — релігійних організацій";
4) пункт 26 викласти в такій редакції:
"26. У разі відсутності у критично важливого підприємства, критично важливої установи коду згідно з ЄДРПОУ або технічної можливості формування списку, подання заяви в електронній формі про анулювання бронювання військовозобов’язаного працівника засобами Порталу Дія критично важливе підприємство, критично важлива установа подають список або заяву в електронній формі про анулювання бронювання військовозобов’язаного працівника до відповідного державного органу, який прийняв рішення про визначення їх критично важливим підприємством, критично важливою установою.
Державний орган, який прийняв рішення про визначення підприємства, установи, організації критично важливим підприємством, критично важливою установою, подає список або заяву в електронній формі про анулювання бронювання військовозобов’язаного працівника засобами Порталу Дія шляхом підключення до робочих місць після проходження уповноваженою особою державного органу ідентифікації та автентифікації з використанням кваліфікованого електронного підпису або удосконаленого електронного підпису.
Бронювання або анулювання відстрочки військовозобов’язаних, які працюють в органах, що забезпечують діяльність Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, та військовозобов’язаних, які є працівниками представництв донорських установ, виконавців проектів міжнародної технічної допомоги, у разі відсутності у них коду згідно з ЄДРПОУ здійснюється засобами Порталу Дія за списками або заявою в електронній формі про анулювання бронювання військовозобов’язаного працівника, які формуються уповноваженою особою Мінекономіки на підставі обґрунтованого подання:
зазначених органів — щодо військовозобов’язаних, які в них працюють;
Секретаріату Кабінету Міністрів України — щодо військовозобов’язаних, які є працівниками представництв донорських установ, виконавців проектів міжнародної технічної допомоги.
Бронювання або анулювання відстрочки військовозобов’язаних, які працюють у спеціалізованих установах ООН, міжнародних судових органах, міжнародних та неурядових організаціях та установах, членом, учасником або спостерігачем у яких є Україна відповідно до укладених міжнародних договорів України, здійснюється засобами Порталу Дія за списками або заявою в електронній формі про анулювання бронювання військовозобов’язаного працівника, які формуються уповноваженою особою МЗС на підставі обґрунтованого подання центрального органу виконавчої влади, іншого державного органу, відповідального за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях.
Бронювання або анулювання відстрочки священнослужителів здійснюється засобами Порталу Дія за списками або заявою в електронній формі про анулювання бронювання військовозобов’язаного працівника, які формуються уповноваженою особою ДЕСС.";
5) пункт 31 доповнити підпунктом 13 такого змісту:
"13) звільнення з посади священнослужителя (за заявою ДЕСС в електронній формі про анулювання бронювання військовозобов’язаного працівника, що формується на основі інформації, поданої юридичною особою — релігійною організацією).".
2. Пункт 2 Критеріїв та порядку, за якими здійснюється визначення підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, а також критично важливими для забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань в особливий період, затверджених зазначеною постановою, після абзацу шістнадцятого доповнити новим абзацом такого змісту:
"юридичні особи — релігійні організації згідно з переліком та критеріями, затвердженими ДЕСС.".
У зв’язку з цим абзаци сімнадцятий — двадцятий вважати відповідно абзацами вісімнадцятим — двадцять першим
Джерело інформації: http://www.kmu.gov.ua