| Прем'єр-міністр України | Ю. СВИРИДЕНКО |
| Інд. 28 | |
Документ підготовлено в системі iplex
Кабінет Міністрів України | Постанова від 08.04.2026 № 453
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 8 квітня 2026 р. № 453
Київ
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 91
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 91 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури та стратегічних комунікацій для розвитку закладів загальнодержавного значення, в тому числі їх будівництво" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 14, ст. 777; 2025 р., № 53, ст. 3698) зміни, що додаються.
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 квітня 2026 р. № 453
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 91
( Див. текст )
1. У назві та пункті 1 постанови слова "Міністерству культури та стратегічних комунікацій" замінити словами "Міністерству культури".
2. У Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури та стратегічних комунікацій для розвитку закладів загальнодержавного значення, в тому числі їх будівництво, затвердженому зазначеною постановою:
1) у назві Порядку слова "Міністерству культури та стратегічних комунікацій" замінити словами "Міністерству культури";
2) абзац третій пункту 2 виключити;
3) у пункті 3:
у підпункті 1 слова ", які будуть реалізовані в рамках програми "Велике будівництво" виключити;
підпункт 3 виключити;
4) абзац четвертий пункту 4 виключити;
5) у пункті 14 слова "проектування та будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності та реконструкцією" замінити словом "реконструкції";
6) у тексті Порядку слово "МКСК" замінити словом "Мінкульт" у відповідному відмінку.
