Кабінет Міністрів України
Постанова
від 03 грудня 2025 р. № 1592
Київ
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 216
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до
постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 216 "Деякі питання закупівлі лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 25, ст. 1303, № 99, ст. 6199; 2024 р., № 36, ст. 2267; 2025 р., № 86, ст. 5939) зміни, що додаються.
Прем’єр-міністр України Ю. СВИРИДЕНКО
Інд. 26
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 3 грудня 2025 р. № 1592
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 216
1. Підрозділ "Модернізація матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу" розділу "Закупівля медичного обладнання в межах реалізації публічних інвестиційних проектів" переліку лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, що закуповуються за кошти державного бюджету для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого зазначеною постановою, доповнити такою позицією:
"Система рентгенівська діагностична на три робочих місця, цифрова | штук/наборів/комплектів". |
2. Перелік лікарських засобів, що закуповуються за договорами керованого доступу, затверджений зазначеною постановою, доповнити такою позицією:
| "Брентуксимаб ведотин | ампули, флакони, шприци | 50 мг". |
Джерело інформації: http://www.kmu.gov.ua