КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 29 жовтня 2025 р. № 1393
Київ
Деякі питання використання вільних залишків коштів місцевих бюджетів, які утворилися на кінець 2024 року за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації
Відповідно до
статті 54 Закону України "Про Державний бюджет України на 2025 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок та умови використання вільних залишків коштів місцевих бюджетів, які утворилися на кінець 2024 року за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, наданої на облаштування безпечних умов у закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, що додаються.
2. Установити, що перерозподіл вільних залишків коштів місцевих бюджетів, які утворилися на кінець 2024 року за рахунок додаткової дотації з
державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, наданої на облаштування безпечних умов у закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, здійснюється шляхом:
передачі органами місцевого самоврядування, обласними військовими адміністраціями, військовими адміністраціями населених пунктів залишків таких коштів з відповідного місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам у вигляді міжбюджетного трансферту для облаштування безпечних умов у закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, за переліком згідно з додатком 1. Передача відповідних міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами може бути здійснена виключно в межах однієї області;
спрямування з відповідного місцевого бюджету залишків таких коштів для облаштування безпечних умов у закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, за переліком згідно з додатком 2.
Прем'єр-міністр України | Ю. СВИРИДЕНКО |
Інд. 28 | |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 жовтня 2025 р. № 1393
ПОРЯДОК ТА УМОВИ
використання вільних залишків коштів місцевих бюджетів, які утворилися на кінець 2024 року за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, наданої на облаштування безпечних умов у закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти
1. Ці Порядок та умови визначають механізм використання вільних залишків коштів місцевих бюджетів, які утворилися на кінець 2024 року за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, наданої на облаштування безпечних умов у закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, та не використаної у 2024 році на зазначену мету (далі - залишки додаткової дотації).
2. Залишки додаткової дотації спрямовуються на реалізацію проектів, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, реставрацією та капітальним ремонтом об’єктів, які становлять фонд захисних споруд цивільного захисту закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти (далі - проекти).
3. Проекти повинні передбачати створення сховищ, протирадіаційних укриттів або споруд подвійного призначення із властивостями протирадіаційних укриттів відповідно до вимог ДБН В.2.2-5:2023 "Захисні споруди цивільного захисту",
Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту, включення об’єктів до складу та виключення таких об’єктів з фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 138 "Деякі питання використання об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту" (Офіційний вісник України, 2017 р., № 24, ст. 682; 2024 р., № 88, ст. 5681), та наказу МВС від 9 липня 2018 р.
№ 579 "Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту".
Проектування і будівництво захисних споруд цивільного захисту та реконструкція чи капітальний ремонт інших об’єктів, які становлять фонд захисних споруд цивільного захисту закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, здійснюються з дотриманням вимог містобудівного законодавства, будівельних норм, нормативних документів, обов’язковість застосування яких встановлена законодавством, щодо забезпечення доступності і безпеки об’єктів для маломобільних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю, енергоефективності, укриття населення в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту, інженерно-технічних заходів цивільного захисту, вимог пожежної та техногенної безпеки.
4. Залишки додаткової дотації не можуть бути спрямовані на розроблення, коригування чи проведення експертизи проектно-кошторисної документації.
У разі відсутності проектно-кошторисної документації на дату набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 29 жовтня 2025 р. № 1393 такі документи повинні бути розроблені до кінця 2025 року за рахунок коштів місцевих бюджетів та внесені до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
5. У разі коли вартість реалізації проекту перевищує обсяг виділених залишків додаткової дотації, розпорядники коштів місцевих бюджетів забезпечують виділення коштів з місцевих бюджетів в обсязі, необхідному для завершення його реалізації.
проведення перевірки реципієнтів фінансування, у тому числі підрядників та субпідрядників, щодо застосування до них обмежувальних заходів;
дотримання правил щодо прийнятності осіб, суб’єктів і матеріалів для постачання;
недопущення будь-якого подвійного фінансування одних і тих же компонентів проектів, зокрема за рахунок коштів, наданих Європейським Союзом чи іншими донорами;
забезпечення публічності отриманого фінансування від Європейського Союзу під час здійснення заходів Плану України, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024 р.
№ 244 (Офіційний вісник України, 2024 р., № 32, ст. 2035).
Залишки додаткової дотації спрямовуються на досягнення кількісних та якісних показників, передбачених Планом України, в рамках інструменту Ukraine Facility.
6. За результатами реалізації проектів повинно бути досягнуто таких показників:
1) збільшення кількості здобувачів освіти, які навчаються за очною формою, зокрема шляхом збільшення місткості захисної споруди, організації підвезення здобувачів освіти із закладів, які не обладнані захисними спорудами, організації позмінного навчання;
2) введення захисної споруди в експлуатацію до 1 вересня 2026 року.
7. Видатки, пов’язані з фінансуванням за рахунок залишків додаткової дотації об’єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до
Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374),
Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів" (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359; 2015 р., № 78, ст. 2599).
Титули об’єктів затверджуються відповідно до
Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. № 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17; 2015 р., № 97, ст. 3320).
9. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється в установленому законом порядку.
Попередня оплата товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок залишків додаткової дотації, здійснюється в порядку, передбаченому законодавством.
10. Відображення в первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття та закриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням залишків додаткової дотації, здійснюються в установленому законодавством порядку.
11. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання залишків додаткової дотації, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
12. Розпорядники залишків додаткової дотації за місцевими бюджетами подають обласним держадміністраціям (військовим адміністраціям):
звіт про використання залишків додаткової дотації та коштів місцевих бюджетів (за умови їх виділення) - щомісяця до 8 числа починаючи з грудня 2025 р. (у довільній формі);
звіт про завершення реалізації проектів, що містить інформацію про проведення оплати за отримані товари, виконані роботи і надані послуги та отримання декларації про готовність об’єкта до експлуатації (для проектів, пов’язаних із проведенням капітального ремонту, реконструкції), - не пізніше ніж 25 серпня 2026 р. (у довільній формі).
13. У разі економії вільних залишків коштів місцевих бюджетів, які утворилися на кінець 2024 року за рахунок додаткової дотації, бюджетні кошти може бути спрямовано на придбання шкільних автобусів.
14. Обласні держадміністрації (військові адміністрації) подають МОН щомісяця до 10 числа починаючи з грудня 2025 р. звіт про використання залишків додаткової дотації за формою згідно з додатком.
15. МОН інформує щокварталу до 30 числа наступного місяця починаючи з грудня 2025 р. Мінфін про кількість об’єктів, що планується облаштувати захисними спорудами цивільного захисту до 1 вересня 2026 р., про кількість завершених об’єктів, а також про використання залишків додаткової дотації та коштів місцевих бюджетів (за умови їх виділення).
Додаток
до Порядку та умов
ЗВІТ
про використання залишків додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах освіти
Додаток 1
до постанови Кабінету Міністрів України
від 29 жовтня 2025 р. № 1393
ПЕРЕЛІК
закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, для облаштування безпечних умов у яких спрямовуються міжбюджетні трансферти за рахунок вільних залишків коштів місцевих бюджетів, які утворилися на кінець 2024 року за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, наданої на облаштування безпечних умов у закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти
| Місцевий бюджет адміністративно-територіальної одиниці, з якого надається міжбюджетний трасферт | Обсяг міжбюджетних трансфертів, тис. гривень | Місцевий бюджет адміністративно-територіальної одиниці, якому надається міжбюджетний трасферт |
| код бюджету | назва бюджету адміністративно-територіальної одиниці | назва закладу освіти, на облаштування безпечних умов у якому надавалася додаткова дотація з державного бюджету у 2024 році | код бюджету | назва бюджету адміністративно-територіальної одиниці | назва закладу освіти, на облаштування безпечних умов у якому спрямовується міжбюджетний трансферт |
| 0410000000 | Обласний бюджет Дніпропетровської області | комунальний заклад освіти "Покровське вище професійне училище" Дніпропетровської обласної ради | 2 600 | 0454700000 | бюджет Іларіонівської селищної територіальної громади | Добричівський ліцей Яворницької селищної ради Дніпропетровської області (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) |
| 0410000000 | Обласний бюджет Дніпропетровської області | Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей | 2 907,488 | 0454700000 | бюджет Іларіонівської селищної територіальної громади | Добричівський ліцей Яворницької селищної ради Дніпропетровської області (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) |
| 0856200000 | Бюджет Запорізької міської територіальної громади | державний навчальний заклад "Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти" | 8 088,594 | 0810000000 | обласний бюджет Запорізької області | державний навчальний заклад "Запорізьке вище професійне училище моди і стилю" (гуртожиток) |
| 0856200000 | Бюджет Запорізької міської територіальної громади | державний навчальний заклад "Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти" | 1 414,194 | 0810000000 | обласний бюджет Запорізької області | державний навчальний заклад "Запорізьке вище професійне училище моди і стилю" (навчальний корпус № 2) |
| 1451300000 | Бюджет Коблівської сільської територіальної громади | Рибаківський ліцей Коблівської сільської ради | 2 017,225 | 1410000000 | обласний бюджет Миколаївської області | Миколаївський політехнічний фаховий коледж |
| 1451600000 | Бюджет Нечаянської сільської територіальної громади | Нечаянський ліцей Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області | 153,364 | 1410000000 | обласний бюджет Миколаївської області | Миколаївський політехнічний фаховий коледж |
| 1451600000 | Бюджет Нечаянської сільської територіальної громади | Нечаянський ліцей Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області | 245,386 | 1410000000 | обласний бюджет Миколаївської області | заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Новоодеський професійний коледж" |
| 1455700000 | Бюджет Южноукраїнської міської територіальної громади | Південноукраїнський ліцей № 4 Південноукраїнської міської ради (Южноукраїнський ліцей № 4 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області) | 1 254,614 | 1410000000 | обласний бюджет Миколаївської області | заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Новоодеський професійний коледж" |
| 1455700000 | Бюджет Южноукраїнської міської територіальної громади | Південноукраїнський ліцей № 4 Південноукраїнської міської ради (Южноукраїнський ліцей № 4 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області) | 3 620,912 | 1452700000 | бюджет Радсадівської сільської територіальної громади | Радсадівський ліцей Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області |
| 1810000000 | Обласний бюджет Сумської області | державний навчальний заклад "Шосткинський центр професійно-технічної освіти" (навчальний корпус) | 4 063,3 | 1853100000 | бюджет Сумської міської територіальної громади | державний навчальний заклад "Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту" (гуртожиток) |
| 1850600000 | Бюджет Недригайлівської селищної територіальної громади | Тернівський ліцей Недригайлівської селищної ради (Тернівський ліцей Недригайлівської селищної ради Сумської області) | 1 262,4 | 1853100000 | бюджет Сумської міської територіальної громади | державний навчальний заклад "Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту" (гуртожиток) |
| 1850600000 | Бюджет Недригайлівської селищної територіальної громади | Тернівський ліцей Недригайлівської селищної ради (Тернівський ліцей Недригайлівської селищної ради Сумської області) | 49,541 | 1810000000 | обласний бюджет Сумської області | державний професійно-технічний навчальний заклад "Лебединське вище професійне училище лісового господарства" |
| 1851400000 | Бюджет Нижньосироватської сільської територіальної громади | Нижньосироватський ліцей імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області | 2 004,659 | 1810000000 | обласний бюджет Сумської області | державний професійно-технічний навчальний заклад "Лебединське вище професійне училище лісового господарства" |
| 1851400000 | Бюджет Нижньосироватської сільської територіальної громади | Нижньосироватський ліцей імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області | 5 995,341 | 1810000000 | обласний бюджет Сумської області | державний професійно-технічний навчальний заклад "Конотопське вище професійне училище" (гуртожиток) |
| 1853100000 | Бюджет Сумської міської територіальної громади | державний навчальний заклад "Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу" (гуртожиток) | 4 858,759 | 1810000000 | обласний бюджет Сумської області | державний професійно-технічний навчальний заклад "Конотопське вище професійне училище" (гуртожиток) |
| 2051500000 | Бюджет Старовірівської сільської територіальної громади | Станичненський ліцей Старовірівської сільської ради Берестинського району Харківської області (Станичненський ліцей Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області) | 43 421,019 | 2051200000 | бюджет Малинівської селищної територіальної громади | комунальний заклад "Малинівський опорний ліцей № 1" Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області |
| 2051500000 | Бюджет Старовірівської сільської територіальної громади | Станичненський ліцей Старовірівської сільської ради Берестинського району Харківської області (Станичненський ліцей Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області) | 19 713,103 | 2052400000 | бюджет Балаклійської міської територіальної громади | Балаклійський ліцей № 2 Балаклійської міської ради Харківської області |
| 2051500000 | Бюджет Старовірівської сільської територіальної громади | Станичненський ліцей Старовірівської сільської ради Берестинського району Харківської області (Станичненський ліцей Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області) | 34 865,878 | 2053700000 | бюджет Дергачівської міської територіальної громади | комунальний заклад "Дергачівський ліцей № 3" Дергачівської міської ради |
| 2052500000 | Бюджет Барвінківської міської територіальної громади | Барвінківський ліцей № 1 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області | 28 526,609 | 2053700000 | бюджет Дергачівської міської територіальної громади | комунальний заклад "Дергачівський ліцей № 3" Дергачівської міської ради |
| 2052500000 | Бюджет Барвінківської міської територіальної громади | Барвінківський ліцей № 1 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області | 48 895,356 | 2053800000 | бюджет Зміївської міської територіальної громади | комунальний заклад "Зміївський ліцей № 2" Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області |
| 2052500000 | Бюджет Барвінківської міської територіальної громади | Барвінківський ліцей № 1 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області | 30 545,103 | 2054000000 | бюджет Красноградської міської територіальної громади | Берестинський ліцей № 1 імені Олександра Копиленка Берестинської міської ради Харківської області (Красноградський ліцей № 1 імені О.І. Копиленка Красноградської міської ради Харківської області) |
| 2052500000 | Бюджет Барвінківської міської територіальної громади | Барвінківський ліцей № 1 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області | 2 749,932 | 2055000000 | бюджет Савинської селищної територіальної громади | Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
| 2052900000 | Бюджет Богодухівської міської територіальної громади | комунальний заклад "Богодухівський ліцей № 1" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області | 86 678,949 | 2055000000 | бюджет Савинської селищної територіальної громади | Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
| 2052900000 | Бюджет Богодухівської міської територіальної громади | комунальний заклад "Богодухівський ліцей № 1" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області | 7 269,251 | 2055500000 | бюджет Чугуївської міської територіальної громади | комунальний заклад "Чугуївський ліцей № 8" Чугуївської міської ради Харківської області |
| 2054100000 | Бюджет Краснокутської селищної територіальної громади | Козіївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області | 72 125 | 2055500000 | бюджет Чугуївської міської територіальної громади | комунальний заклад "Чугуївський ліцей № 8" Чугуївської міської ради Харківської області |
| 2155300000 | Бюджет Херсонської міської територіальної громади | Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня - гімназія" № 56 Херсонської міської ради | 16 409,459 | 2151700000 | бюджет Борозенської сільської територіальної громади | Борозенський опорний заклад повної загальної середньої освіти Борозенської сільської ради Херсонської області |
| 2155300000 | Бюджет Херсонської міської територіальної громади | Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня - гімназія" № 56 Херсонської міської ради | 22 495,777 | 2151800000 | бюджет Високопільської селищної територіальної громади | Малошестірнянська філія дошкільної та базової середньої освіти комунального закладу "Високопільський опорний заклад загальної середньої освіти" |
| 2155300000 | Бюджет Херсонської міської територіальної громади | Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня - гімназія" № 56 Херсонської міської ради | 57 694,764 | 2153600000 | бюджет Великоолександрівської селищної територіальної громади | Великоолександрівський ліцей Великоолександрівської селищної ради (Великоолександрівська загальноосвітня школа I-III ступеня № 2) |
| 2555900000 | Бюджет Чернігівської міської територіальної громади | Чернігівська гімназія № 2 Чернігівської міської ради | 47 607,2 | 2510000000 | обласний бюджет Чернігівської області | державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" |
| 2555900000 | Бюджет Чернігівської міської територіальної громади | Чернігівська гімназія № 29 Чернігівської міської ради | 29 104,161 | 2510000000 | обласний бюджет Чернігівської області | державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" |
| 2555900000 | Бюджет Чернігівської міської територіальної громади | Чернігівська гімназія № 29 Чернігівської міської ради | 20 096,639 | 2510000000 | обласний бюджет Чернігівської області | Михайло-Коцюбинський ліцей Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області |
| 2555900000 | Бюджет Чернігівської міської територіальної громади | Чернігівська гімназія № 35 Чернігівської міської ради | 47 466,558 | 2510000000 | обласний бюджет Чернігівської області | Михайло-Коцюбинський ліцей Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області |
| 2555900000 | Бюджет Чернігівської міської територіальної громади | Чернігівська гімназія № 35 Чернігівської міської ради | 28 440,436 | 2510000000 | обласний бюджет Чернігівської області | Прилуцька гімназія № 2 Прилуцької міської ради Чернігівської області |
| 2555900000 | Бюджет Чернігівської міської територіальної громади | Чернігівська гімназія № 35 Чернігівської міської ради | 3 987,306 | 2510000000 | обласний бюджет Чернігівської області | державний професійно-технічний навчальний заклад "Куликівський професійний аграрний ліцей" |
| | __________ Усього | | 688 628,277 | | | |
Додаток 2
до постанови Кабінету Міністрів України
від 29 жовтня 2025 р. № 1393
ПЕРЕЛІК
закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, на облаштування безпечних умов у яких спрямовуються вільні залишки коштів місцевих бюджетів, що утворилися на кінець 2024 року за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, наданої на облаштування безпечних умов у закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти
| Код бюджету | Назва бюджету адміністративно-територіальної одиниці | Назва закладу освіти | Обсяг вільних залишків коштів місцевих бюджетів, які утворилися на кінець 2024 року за рахунок додаткової дотації, що спрямовуються на облаштування безпечних умов у закладах освіти, тис. гривень |
| зменшення | збільшення |
| 0410000000 | Обласний бюджет Дніпропетровської області | Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей | 12092,512 | |
| | | комунальний заклад освіти "Томаківський професійний аграрний ліцей" Дніпропетровської обласної ради" | | 12092,512 |
| | Разом | | | 12092,512 | 12092,512 |
| 0856200000 | Бюджет Запорізької міської територіальної громади | державний навчальний заклад "Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти" | 39,814 | |
| | | заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Запорізький професійний коледж готельно-ресторанного бізнесу" (державний навчальний заклад "Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей") | | 24,178 |
| | | заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Запорізький технологічний професійний коледж "Моторобудівник" (державний навчальний заклад "Запорізький правобережний професійний ліцей") | | 6 227,416 |
| | | державний навчальний заклад "Запорізьке вище професійне училище" | 6 211,78 | |
| | Разом | | | 6 251,594 | 6 251,594 |
| 1410000000 | Обласний бюджет Миколаївської області | заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Південноукраїнський професійний коледж" (державний навчальний заклад "Южноукраїнський професійний ліцей") | 8 160,359 | |
| | | Миколаївський політехнічний фаховий коледж | | 8 160,359 |
| | Разом | | | 8 160,359 | 8 160,359 |
| 1853100000 | Бюджет Сумської міської територіальної громади | державний навчальний заклад "Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу" (гуртожиток) | 13 993,241 | |
| | | державний професійно-технічний навчальний заклад "Сумський центр професійно-технічної освіти" | | 13 993,241 |
| | Разом | | | 13 993,241 | 13 993,241 |
| | Усього | | 40 497,706 | 40 497,706 |