КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 27 серпня 2024 р. № 984 Київ |
Про затвердження Порядку щорічного погодження пропозицій щодо окремих фінансових показників, а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій, які включатимуться до листа очікувань власника, а також до фінансових планів, стратегічних планів розвитку та інвестиційних планів на середньострокову перспективу суб’єктів господарювання державного сектору економіки
Відповідно до підпункту "р-1 " пункту 18 частини другої статті 5, частини другої статті 11-6 Закону України "Про управління об’єктами державної власності", частини другої статті 75, частини третьої статті 89 Господарського кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок щорічного погодження пропозицій щодо окремих фінансових показників, а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій, які включатимуться до листа очікувань власника, а також до фінансових планів, стратегічних планів розвитку та інвестиційних планів на середньострокову перспективу суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що додається.
2. Установити, що визначені Порядком, затвердженим цією постановою, строки подання та погодження відповідних пропозицій не застосовуються під час формування річних фінансових та інвестиційних планів на 2025 рік, стратегічних планів розвитку та інвестиційних планів на середньострокову перспективу, першим плановим роком для яких є 2025 рік.
3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.
Прем'єр-міністр України | Д. ШМИГАЛЬ |
Інд. 25 | |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 серпня 2024 р. № 984
ПОРЯДОК
щорічного погодження пропозицій щодо окремих фінансових показників, а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій, які включатимуться до листа очікувань власника, а також до фінансових планів, стратегічних планів розвитку та інвестиційних планів на середньострокову перспективу суб’єктів господарювання державного сектору економіки
1. Цей Порядок визначає організаційні засади щорічного погодження Мінфіном (в окремих випадках - за додатковою участю Кабінету Міністрів України) пропозицій органів управління державних унітарних підприємств, загальних зборів господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, які є суб’єктами природних монополій або плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 млн. гривень (далі - орган управління/загальні збори суб’єкта господарювання) щодо окремих фінансових показників, а саме коефіцієнтів рентабельності, ліквідності та платоспроможності (далі - коефіцієнти), а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій, які включатимуться до листа очікувань власника, а також до фінансових планів, стратегічних планів розвитку та інвестиційних планів на середньострокову перспективу суб’єктів господарювання державного сектору економіки.
2. Дія цього Порядку поширюється на таких суб’єктів господарювання державного сектору економіки, як державні унітарні підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, які є суб’єктами природних монополій або плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 млн. гривень (далі - суб’єкти господарювання).
Метою погодження Мінфіном окремих фінансових показників, а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій є забезпечення дотримання балансу між обсягами виплат на користь держави та розвитком суб’єкта господарювання, а також запобігання виникненню фіскальних ризиків, пов’язаних із діяльністю суб’єктів господарювання, та/або своєчасного реагування у частині мінімізації їх впливу на показники державного бюджету.
3. Для цілей цього Порядку державним унітарним підприємством, господарським товариством, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку якого перевищує 50 млн. гривень, вважається державне унітарне підприємство, господарське товариство, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, яке за результатами фінансово-господарської діяльності фактично отримало в минулому році та/або планує отримати в поточному або плановому році за показником "чистий фінансовий результат" (прибуток) 50 млн. гривень і більше.
4. Терміни, що вживаються у цьому Порядку, мають таке значення:
квазіфіскальні операції - операції суб’єктів господарювання, що не відображаються у показниках бюджету, але можуть призвести до зменшення надходжень бюджету та/або потребувати додаткових витрат бюджету в майбутньому.
До квазіфіскальних операцій належить, зокрема, але не виключно, надання позик на пільгових умовах, надання послуг за цінами (тарифами), нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, перевезення залізничним транспортом пільгових категорій пасажирів;
суб’єкт природної монополії - державне унітарне підприємство, господарське товариство, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, яке виробляє (реалізує) товари на ринку, що перебуває у стані природної монополії, територією провадження господарської діяльності якого є вся територія України.
5. Суб’єкти управління об’єктами державної власності надають до 1 березня року, що передує плановому, Мінфіну інформацію про державні унітарні підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 млн. гривень, за формою згідно з додатком 1.
Інформація про суб’єктів господарювання, функції з управління якими здійснює Кабінет Міністрів України, подається до Мінфіну до 1 березня року, що передує плановому, за формою згідно з додатком 1 від Мінекономіки, а щодо АТ "Укрзалізниця" - від Мінінфраструктури, щодо АТ "УОП" - від Мінстратегпрому.
Антимонопольний комітет надає до 1 березня року, що передує плановому, Мінфіну перелік суб’єктів природних монополій.
Мінфін на підставі інформації, отриманої відповідно до цього пункту, формує щороку до 15 березня року, що передує плановому, перелік суб’єктів господарювання, пропозиції органів управління/загальних зборів яких у плановому періоді погоджуються відповідно до цього Порядку, та розміщує його на своєму офіційному веб-сайті.
Зазначений перелік може бути уточнений після його опублікування у разі надходження додаткової (уточненої) інформації від Антимонопольного комітету та/або суб’єктів управління об’єктами державної власності.
6. Для оцінки окремих фінансових показників, а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій з метою їх погодження відповідно до цього Порядку суб’єкти господарювання поділяються на три групи:
1 група - суб’єкти господарювання, які у плановому періоді під час провадження фінансово-господарської діяльності не прогнозують: отримання бюджетного фінансування, залучення кредитів під державні гарантії або отримання кредитів з державного бюджету під процентні ставки, нижчі від ринкових, здійснення квазіфіскальних операцій;
2 група - суб’єкти господарювання, які у плановому періоді прогнозують здійснення квазіфіскальних операцій;
3 група - суб’єкти господарювання, які у плановому періоді під час провадження фінансово-господарської діяльності прогнозують отримання бюджетного фінансування, залучення кредитів під державні гарантії або отримання кредитів з державного бюджету під процентні ставки, нижчі від ринкових.
Суб’єкти господарювання, які у плановому році під час провадження фінансово-господарської діяльності прогнозують як залучення кредитів під державні гарантії, так і здійснення квазіфіскальних операцій, в цілях цього Порядку належать до 2 групи.
Суб’єкти господарювання, які у плановому році під час провадження фінансово-господарської діяльності прогнозують як отримання бюджетного фінансування, так і здійснення квазіфіскальних операцій, в цілях цього Порядку належать до 3 групи.
7. До загального переліку окремих фінансових показників, пропозиції щодо яких погоджує Мінфін відповідно до цього Порядку, належать розраховані на кінець планового року такі коефіцієнти:
1) рентабельності:
коефіцієнт рентабельності діяльності;
коефіцієнт рентабельності операційних витрат;
коефіцієнт зростання операційних витрат;
коефіцієнт рентабельності EBITDA;
коефіцієнт рентабельності власного капіталу;
коефіцієнт рентабельності активів;
коефіцієнт зростання доходів;
2) платоспроможності:
коефіцієнт фінансової стійкості;
коефіцієнт покриття EBITDA фінансових витрат;
коефіцієнт відношення боргу до EBITDA;
коефіцієнт відношення боргу до власного капіталу;
коефіцієнт відношення боргу до активів;
3) ліквідності:
коефіцієнт поточної ліквідності;
коефіцієнт швидкої ліквідності;
коефіцієнт абсолютної ліквідності;
період обороту дебіторської заборгованості;
період обороту кредиторської заборгованості.
Формули розрахунку коефіцієнтів та моделі розрахунку інтегрального показника коефіцієнтів для відповідних груп суб’єктів господарювання визначено в додатках 2, 3, 4.
8. Для суб’єктів господарювання 1 групи до пропозицій щодо окремих фінансових показників, а також щодо обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій (далі - пропозиції) включаються п’ять коефіцієнтів: коефіцієнт рентабельності діяльності, коефіцієнт фінансової стійкості та коефіцієнт поточної ліквідності, два додаткових коефіцієнти на вибір з переліку фінансових показників, визначених у додатку 2, з урахуванням специфіки діяльності суб’єкта господарювання. При цьому додаткові коефіцієнти не можуть входити до однієї і тієї ж групи показників (рентабельності, платоспроможності, ліквідності) та повинні бути в межах контролю управління діяльністю суб’єкта господарювання, узгоджуватися з його основними стратегічними цілями та не повторюватись, якщо вони вимірюють подібні аспекти діяльності суб’єкта господарювання.
Для суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є надання фінансових послуг, у разі їх віднесення до 1 групи до пропозицій включаються п’ять коефіцієнтів: коефіцієнт рентабельності власного капіталу, коефіцієнт фінансової стійкості та коефіцієнт поточної ліквідності, два додаткових коефіцієнти на вибір з переліку фінансових показників, визначених у додатку 2. Додаткові коефіцієнти повинні враховувати специфіку фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання у сфері надання фінансових послуг та повинні бути в межах контролю управління діяльністю суб’єкта господарювання, узгоджуватися з його основними стратегічними цілями та не повторюватися, якщо вони вимірюють подібні аспекти діяльності суб’єкта господарювання.
До пропозицій суб’єктів господарювання 2 групи включаються п’ять коефіцієнтів: коефіцієнт рентабельності власного капіталу, коефіцієнт фінансової стійкості та коефіцієнт поточної ліквідності, два додаткових коефіцієнти на вибір з переліку фінансових показників, визначених у додатку 3, з урахуванням специфіки діяльності суб’єкта господарювання. При цьому додаткові коефіцієнти не можуть входити до однієї і тієї ж групи показників (рентабельності, платоспроможності, ліквідності) та повинні бути в межах контролю управління діяльністю суб’єкта господарювання, узгоджуватися з його основними стратегічними цілями та не повторюватися, якщо вони вимірюють подібні аспекти діяльності суб’єкта господарювання.
До пропозицій суб’єктів господарювання 3 групи включаються коефіцієнти, визначені в додатку 4.
9. Пропозиції, надані наглядовою радою суб’єкта господарювання (у разі її утворення), розглядаються органом управління/загальними зборами суб’єкта господарювання та до 30 березня року, що передує плановому, подаються органом управління/загальними зборами на погодження Мінфіну за формою згідно з додатком 5.
Пропозиції наглядової ради суб’єктів господарювання, функції з управління якими здійснює Кабінет Міністрів України, подаються до 15 березня року, що передує плановому, Мінекономіки, а щодо АТ "Укрзалізниця" - Мінінфраструктури, щодо АТ "УОП" -Мінстратегпрому.
Пропозиції наглядової ради суб’єктів господарювання, функції з управління якими здійснює Кабінет Міністрів України, подаються до 30 березня року, що передує плановому, до Мінфіну від Мінекономіки, а щодо АТ "Укрзалізниця" - від Мінінфраструктури, щодо АТ "УОП" - від Мінстратегпрому.
До пропозицій додаються:
пояснювальна записка, яка містить: опис видів діяльності суб’єкта господарювання, поділених між його комерційною та некомерційною діяльністю; значення окремих фінансових показників за три роки, що передують поточному року (крім новостворених суб’єктів господарювання, зокрема шляхом реорганізації); а також економічне обґрунтування та розрахунки планового рівня окремих фінансових показників, обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування, квазіфіскальних операцій, наведених у пропозиціях, із зазначенням джерел їх фінансування; фактори впливу на рівень таких розрахунків; опис фінансового стану суб’єкта господарювання на останню звітну дату; можливі ризики у фінансово-господарській діяльності суб’єкта господарювання у плановому році, у тому числі опис загроз його фінансовій безпеці; інформацію про планові значення фінансових ковенант, передбачених Угодами в межах реалізації суб’єктом господарювання спільних із міжнародними фінансовими організаціями проектів (за наявності);
фінансова звітність суб’єкта господарювання на останню звітну дату поточного року та за минулий рік за формою, визначеною Національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності", затвердженим наказом Мінфіну від 7 лютого 2013 р. № 73;
звіт про виконання фінансового плану суб’єкта господарювання за минулий рік;
затверджений в установленому порядку фінансовий план суб’єкта господарювання на поточний рік (із змінами);
детальні обґрунтування та розрахунки обсягів виплат на користь держави (окремо в розрізі податкових та неподаткових платежів);
інформація про наявність позабалансових активів і пасивів суб’єкта господарювання;
обґрунтування та розрахунки щодо квазіфіскальних операцій згідно з додатком 6 із зазначенням джерел їх фінансування.
10. Пропозиції щодо обсягів виплат на користь держави формуються відповідно до податкового, митного, бюджетного та іншого законодавства з додержанням балансу інтересів держави, зокрема в частині визначення планового розміру частини прибутку, яка спрямовується до державного бюджету як дивіденди, та з урахуванням фактичних показників таких виплат за минулий рік, прогнозних показників поточного року, визначених фінансовим планом суб’єкта господарювання, а також з урахуванням чинників, що визначають динаміку доходів державного бюджету на плановий рік порівняно з минулим роком, визначених Бюджетною декларацією, базуючись на схвалених основних прогнозних макропоказниках економічного і соціального розвитку України на відповідний плановий період, у тому числі рівня зростання валового внутрішнього продукту, індексу споживчих цін (грудень до грудня попереднього року).
Обов’язковою умовою для включення до пропозицій планового рівня бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій є зазначення законодавчих підстав.
11. Рішення про погодження Мінфіном пропозицій щодо окремих фінансових показників, а саме коефіцієнтів рентабельності, ліквідності та платоспроможності, приймається на підставі проведеної оцінки запропонованих коефіцієнтів на плановий рік з урахуванням їх фактичного значення за минулий рік та динаміки таких показників за останніх три роки (крім новостворених суб’єктів господарювання, зокрема шляхом реорганізації), попередніх консультацій з органами управління/загальними зборами суб’єктів господарювання (в особі уповноваженого представника) з урахуванням галузевої специфіки діяльності суб’єкта господарювання, аналізу додаткових фінансових факторів щодо фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання. Якщо функції з управління суб’єкта господарювання здійснює Кабінет Міністрів України, попередні консультації проводяться з Мінекономіки, а щодо АТ "Укрзалізниця" - з Мінінфраструктури, щодо АТ "УОП" - з Мінстратегпромом.
12. Для відповідних груп суб’єктів господарювання оцінку здійснює Мінфін шляхом ранжування фінансових показників та розрахунку інтегрального показника коефіцієнтів.
Для суб’єктів господарювання 1 групи інтегральний показник коефіцієнтів обчислюється з використанням моделі згідно з додатком 2.
Для суб’єктів господарювання 2 групи інтегральний показник коефіцієнтів обчислюється з використанням моделі згідно з додатком 3.
Для суб’єктів господарювання 3 групи інтегральний показник коефіцієнтів обчислюється з використанням моделі згідно з додатком 4.
Інтегральний показник коефіцієнтів формується як сума балів, набраних за фінансовими коефіцієнтами. Максимальна кількість балів (максимальне значення інтегрального показника) становить 100.
Оцінка окремих фінансових показників залежить від рівня інтегрального показника та інтерпретується так:
прийнятний рівень - значення інтегрального показника коефіцієнтів від 80 до 100 балів;
достатній рівень - значення інтегрального показника коефіцієнтів від 60 до 79 балів;
недостатній рівень - значення інтегрального показника коефіцієнтів від 30 до 59 балів;
неприйнятний рівень - значення інтегрального показника коефіцієнтів менше 30 балів.
У разі прийнятного рівня інтегрального показника в кожному році інтервалу планування або достатнього рівня інтегрального показника в кожному році інтервалу планування за умови позитивної динаміки інтегрального показника порівняно з попереднім роком Мінфін здійснює погодження окремих фінансових показників за умови, що суб’єкт господарювання не має позабалансових активів або позабалансових зобов’язань.
У разі достатнього рівня інтегрального показника у будь-якому році інтервалу планування за негативної динаміки інтегрального показника порівняно з попереднім роком або недостатнього рівня інтегрального показника у будь-якому році інтервалу планування, або за наявності у суб’єкта господарювання позабалансових активів чи позабалансових зобов’язань погодження окремих фінансових показників Мінфін здійснює з урахуванням:
проведення консультацій з органами управління/загальними зборами суб’єктів господарювання (в особі уповноваженого представника). Якщо функції з управління суб’єктом господарювання здійснює Кабінет Міністрів України, консультації проводяться з Мінекономіки, щодо АТ "Укрзалізниця" - з Мінінфраструктури, щодо АТ "УОП" - з Мінстратегпромом;
галузевої специфіки діяльності (з урахуванням надання суб’єктом господарювання додаткової інформації про особливості фінансово-господарської діяльності у плановому періоді);
стратегії розвитку у сфері, в якій провадить свою діяльність суб’єкт господарювання;
аналізу додаткових фінансових показників (зокрема, можуть враховуватися планові значення інших окремих фінансових показників, які не входять до переліку, визначеного пунктом 7 цього Порядку);
причин та факторів, що вплинули на таку негативну динаміку (зокрема, знищення стратегічно важливих активів в умовах воєнного стану);
структури тарифів на послуги суб’єкта господарювання, які встановлює НКРЕКП (для суб’єкта господарювання у сфері електроенергетики);
спеціальних обов’язків, покладених на суб’єкта господарювання, обсягу бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій;
динаміки показників діяльності суб’єкта господарювання в попередні роки;
позабалансових активів та/або зобов’язань суб’єкта господарювання;
впливу воєнних дій, форс-мажорних обставин.
Для суб’єктів господарювання, які належать до фінансових компаній, діяльність яких регулюється шляхом затвердження ліцензійних умов Національним банком, у разі достатнього рівня інтегрального показника у будь-якому році інтервалу планування за негативної динаміки інтегрального показника порівняно з попереднім роком або недостатнього рівня інтегрального показника у будь-якому році інтервалу планування погодження пропозицій щодо окремих фінансових показників Мінфін здійснює з урахуванням дотримання нормативу левериджу, вимоги до якого встановлює Національний банк, коефіцієнтів ліквідності та коефіцієнтів платоспроможності.
У разі неприйнятного рівня інтегрального показника у будь-якому році інтервалу планування Мінфін відмовляє в погодженні пропозицій щодо окремих фінансових показників.
За наявності звернень суб’єктів господарювання Мінфін може проводити попередні консультації з метою надання роз’яснень таким суб’єктам господарювання стосовно погодження пропозицій щодо окремих фінансових показників, а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій та обговорення можливих шляхів покращення фінансових показників суб’єктів господарювання з долученням органу управління таких суб’єктів господарювання та інших заінтересованих органів.
13. Погодження Мінфіном пропозицій щодо обсягів виплат на користь держави (у розрізі податкових та неподаткових платежів), бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій здійснюється на підставі проведеної оцінки відповідних розрахунків та обґрунтувань таких обсягів, наданих разом з пропозиціями.
Погоджені Мінфіном такі пропозиції суб’єктів господарювання 2 та 3 груп можуть потребувати перегляду з урахуванням показників прийнятого закону про Державний бюджет України на відповідний рік (змін до нього) та погодження відповідно до процедури, визначеної пунктами 9-14 цього Порядку.
14. Мінфін у строк, що становить не більш як 10 днів з дати надходження пропозицій, поданих відповідно до пункту 9цього Порядку (у разі необхідності проведення консультацій із суб’єктом господарювання такий строк може бути продовжений), розглядає їх та за результатами готує відповідний висновок:
щодо погодження пропозицій (окремих фінансових показників, а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій);
щодо відмови у погодженні пропозицій (окремих фінансових показників, а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій). На підставі такого висновку Мінфін повертає пропозиції на доопрацювання з наданням обґрунтованих зауважень. Доопрацьовані пропозиції повторно подаються до Мінфіну органом управління/загальними зборами суб’єкта господарювання після консультацій з наглядовою радою (у разі її утворення) не пізніше 20 квітня року, що передує плановому, відповідно до процедури, визначеної пунктами 9 та 10 цього Порядку. Кількість балів у доопрацьованих пропозиціях не може бути меншою порівняно з попередніми пропозиціями, що подавалися Мінфіну.
15. Погодження Мінфіном пропозицій здійснюється не пізніше 30 квітня року, що передує плановому, або протягом місяця з дати надходження пропозицій. Якщо в межах зазначеного строку такі показники Мінфін не погодив відповідно до пункту 14 цього Порядку, протягом наступного місяця їх погодження здійснює Кабінет Міністрів України, яке оформляє у вигляді протокольного рішення.
Проект протокольного рішення Кабінету Міністрів України щодо погодження пропозицій разом з матеріалами, визначеними пунктом 9цього Порядку, та висновком Мінфіну готують суб’єкти управління об’єктами державної власності. У разі коли функції з управління суб’єктами господарювання здійснює Кабінет Міністрів України, проект протокольного рішення Кабінету Міністрів України щодо погодження пропозицій разом із зазначеними матеріалами готує Мінекономіки, а щодо АТ "Укрзалізниця" - Мінінфраструктури, щодо АТ "УОП" - Мінстратегпром.
16. Основні фінансові показники (коефіцієнти рентабельності, платоспроможності та ліквідності), загальні обсяги виплат на користь держави та бюджетного фінансування, пропозиції щодо яких погоджені відповідно до цього Порядку, включаються до листів очікування власника, а також до фінансових планів, стратегічних планів розвитку та інвестиційних планів на середньострокову перспективу суб’єктів господарювання.
Сума квазіфіскальних операцій, а також інші деталізовані показники, визначені у додатку 5, включаються до листів очікування власника виключно в цілях моніторингу.
17. Зміни до окремих фінансових показників, а також обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій, пропозиції щодо яких погоджено відповідно до цього Порядку, вносяться у порядку, встановленому для їх погодження, у разі:
коли здійснюється збільшення або зменшення розміру бюджетного фінансування, яке передбачено суб’єкту господарювання відповідно до закону про Державний бюджет України на відповідний рік або змінами до такого закону;
зміни обсягу квазфіскальних операцій порівняно з погодженим відповідно до цього Порядку;
необхідності фінансування невідкладних робіт, пов’язаних із подоланням негативних наслідків, зокрема збройної агресії Російської Федерації проти України, або наслідків будь-яких інших обставин непереборної сили за умови, якщо такі зміни призведуть до збільшення або зменшення основних фінансових показників більш як на 20 відсотків порівняно із затвердженими, водночас такі зміни повинні бути обмежені тими показниками, на які вплинули зазначені фактори, і ступенем, до якого такі фактори мали вплив.
Під час запиту на внесення змін суб’єкт господарювання повинен надати інформацію щодо факторів, які призвели до необхідності внесення змін, з обґрунтуванням відповідності зазначеним вимогам.
Зміни до затвердженого фінансового плану суб’єкта господарювання, які не призводять до зміни інтегрального показника в межах погодженого Мінфіном (або в окремих випадках - Кабінетом Міністрів України) рівня, вносяться на підставі рішень органів, уповноважених затверджувати фінансові плани, без додаткового погодження Мінфіном (або в окремих випадках - Кабінетом Міністрів України) змін до окремих фінансових показників.
Додаток 1
до Порядку
ІНФОРМАЦІЯ
про державні унітарні підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 млн. гривень
( Див. текст )
Додаток 2
до Порядку
ПЕРЕЛІК
фінансових показників та модель розрахунку інтегрального показника для суб’єктів господарювання 1 групи
( Див. текст )
Додаток 3
до Порядку
ПЕРЕЛІК
фінансових показників та модель розрахунку інтегрального показника для суб’єктів господарювання 2 групи
( Див. текст )
Додаток 4
до Порядку
ПЕРЕЛІК
фінансових показників та модель розрахунку інтегрального показника для суб’єктів господарювання 3 групи
( Див. текст )
Додаток 5
до Порядку
ПРОПОЗИЦІЇ
щодо окремих фінансових показників, обсягів виплат на користь держави, бюджетного фінансування та квазіфіскальних операцій у плановому році та у середньостроковій перспективі
( Див. текст )
Додаток 6
до Порядку
ІНФОРМАЦІЯ
про квазифіскальні операції
( Див. текст )