МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
05.04.2021 № 197 |
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
04 червня 2021 р.
за № 750/36372
Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної аудиторської служби України
Відповідно до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки, затвердженого Указом Президента України від 30 травня 2012 року № 365/2012, підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної аудиторської служби України, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства фінансів України від 07 березня 2013 року № 382, "Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної фінансової інспекції України", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01 квітня 2013 року за № 526/23058.
3. Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку Міністерства фінансів України в установленому порядку забезпечити:
подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
оприлюднення цього наказу.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на Голову Державної аудиторської служби України Пліса Г.В.
Міністр | С. Марченко |
ПОГОДЖЕНО: Голова Державної аудиторської служби України Голова Професійної спілки працівників державних установ України | Г. Пліс Ю. Піжук |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
фінансів України
05 квітня 2021 року № 197
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
04 червня 2021 р.
за № 750/36372
ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Державної аудиторської служби України
I. Загальні положення
1. Державна аудиторська служба України має такі відомчі заохочувальні відзнаки:
Грамота Державної аудиторської служби України (далі - Грамота). Ескіз та опис Грамоти наведено в додатках 1-2 до цього Положення;
Нагрудний знак Державної аудиторської служби України "Знак пошани" (далі - Нагрудний знак). Ескіз, опис Нагрудного знака та ескіз посвідчення до Нагрудного знака наведено в додатках 3-5 до цього Положення.
2. Відомчими заохочувальними відзнаками (далі - відомчі відзнаки) з метою заохочення відзначаються працівники Державної аудиторської служби України, її міжрегіональних територіальних органів та підприємств, установ, організацій, що входять до сфери її управління (далі - підпорядковані організації).
3. Гранична кількість відомчих відзнак, якими можуть бути нагороджені працівники Державної аудиторської служби України, її міжрегіональних територіальних органів та підпорядкованих організацій протягом календарного року, не може перевищувати 50 Нагрудних знаків та 350 Грамот.
II. Підстави для відзначення працівників відомчими відзнаками
1. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Держаудитслужби, її міжрегіональних територіальних органів та підпорядкованих організацій за тривалу та бездоганну працю, особистий внесок у розвиток Держаудитслужби, значні трудові досягнення під час виконання покладених на Держаудитслужбу завдань, які мають безперервний стаж роботи в Держаудитслужбі (органах державної контрольно-ревізійної служби, органах державного фінансового контролю), підпорядкованих організаціях не менше п’яти років, раніше заохочувалися Подякою Голови Головного конт-рольно-ревізійного управління України та/або Грамотою Держфінінспекції та/або Грамотою Держаудитслужби, а також працівники Держаудитслужби, її міжрегіональних територіальних органів та її підпорядкованих організацій після виходу на пенсію.
2. Грамотою нагороджуються працівники Держаудитслужби, її міжрегіональних територіальних органів та її підпорядкованих організацій за зразкове виконання трудових обов’язків, виявлену ініціативу, творчий підхід, високу результативність і продуктивність праці за наявності безперервного стажу роботи в Держаудитслужбі (органах державної контрольно-ревізійної служби, органах державного фінансового контролю), підпорядкованих організаціях не менше двох років, а також працівники Держаудитслужби, її міжрегіональних територіальних органів та її підпорядкованих організацій після виходу на пенсію.
3. Нагородження відомчими відзнаками працівників Держаудитслужби, її міжрегіональних територіальних органів та її підпорядкованих організацій, яким вручено державну нагороду, Почесну грамоту або Грамоту Верховної Ради України, Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, заохочувальну відзнаку Прем’єр-міністра України, відомчі відзнаки Міністерства фінансів України та Держаудитслужби, можливе не раніше ніж через рік після останнього нагородження, за винятком працівників, які досягли граничного віку перебування на державній службі і виходять на пенсію.
4. Нагороджені Нагрудним знаком, а також нагрудним знаком "Почесний працівник державної контрольно-ревізійної служби в Україні" та нагрудним знаком Державної фінансової інспекції України "Знак пошани" не можуть бути повторно представлені до зазначеної відомчої відзнаки.
Повторне нагородження Грамотою можливе не раніше ніж через два роки після останнього нагородження, за винятком працівників, які досягли граничного віку перебування на державній службі і виходять на пенсію.
III. Порядок представлення, розгляд матеріалів та прийняття рішення про відзначення
1. Подання про відзначення вносять на ім’я Голови Держаудитслужби заступники Голови Держаудитслужби, керівники самостійних структурних підрозділів Держаудитслужби, міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби і підпорядкованих організацій.
2. У поданні містяться характеристика трудової діяльності та трудові досягнення працівника за час роботи у Держаудитслужбі, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додається біографічна довідка працівника, якого висувають до нагородження, установленого зразка.
Подання щодо відзначення працівників апарату Держаудитслужби попередньо погоджуються зі службою управління персоналом Держаудитслужби, у частині відповідності підстав для відзначення відомчими відзнаками.
Подання щодо нагородження особи вноситься зазвичай не пізніше ніж за місяць до відповідної дати нагородження.
3. Рішення про нагородження відомчою відзнакою або відмову приймає Голова Держаудитслужби.
4. Відзначення відомчою відзнакою проводиться наказом Голови Держаудитслужби.
IV. Порядок вручення відомчих відзнак
1. Відомчі відзнаки вручає в урочистій обстановці Голова Держаудитслужби або за його дорученням один із його заступників, керівник міжрегіонального територіального органу Держаудитслужби, керівник підпорядкованої організації (за місцем роботи нагородженого працівника).
Вручення відомчих відзнак доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.
2. Нагородженому працівнику видається Нагрудний знак з посвідченням до нього або Грамота за підписом Голови Держаудитслужби, які скріплені гербовою печаткою Держаудитслужби. Служба управління персоналом Держаудитслужби готує текст Грамоти та оформляє посвідчення до Нагрудного знака.
3. Про вручення Нагрудного знака складається протокол за формою згідно з додатком 6 до цього Положення, який зберігається у службі управління персоналом Держаудитслужби.
4. Облік і реєстрацію нагороджень відомчими відзнаками веде служба управління персоналом Держаудитслужби.
5. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого працівника служба управління персоналом органу, в якому працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.
V. Порядок носіння нагрудного знака та зберігання відомчих відзнак
1. Нагрудний знак носять з правого боку грудей і за наявності державних нагород України, іноземних державних нагород розміщують нижче них.
2. Відомчі відзнаки зберігаються у нагородженого працівника. У разі втрати відомчої відзнаки її дублікат не видається.
Директор Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку | Д. Сивоконь |
Додаток 1
до Положення про відомчі
заохочувальні відзнаки Державної
аудиторської служби України
(пункт 1 розділу I)
ЕСКІЗ
Грамоти Державної аудиторської служби України
( Див. текст )
Додаток 2
до Положення про відомчі
заохочувальні відзнаки Державної
аудиторської служби України
(пункт 1 розділу I)
ОПИС
Грамоти Державної аудиторської служби України
Відомча заохочувальна відзнака - Грамота Державної аудиторської служби України (далі - Грамота) виготовляється з паперу і має форму прямокутника розміром 297 x 420 мм, складеного симетрично в один згин.
Лицьовий бік Грамоти - це площина світло-оливкового кольору (Pantone DE 304-5 C), умовно поділена по лінії згину на дві півплощини, кожна з яких окантована рамкою жовтого кольору (Pantone DE 7-1 C), утвореною ланцюжками графічного зображення рослинного візерунка.
Ліва півплощина - без будь-яких написів чи зображень.
На правій півплощині по центру зверху на бланку Грамоти розміщено зображення малого Державного Герба України. Нижче розміщено напис жовтого кольору (Pantone DE 7-1 C) "ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ", під ним по центру - напис такого самого кольору "ГРАМОТА".
Внутрішній бік Грамоти - це площина світло-оливкового кольору (Pantone DE 304-5 C), окантована рамкою жовтого кольору (Pantone DE 7-1 C), утвореною ланцюжками графічного зображення рослинного візерунка.
У верхній частині лівого внутрішнього боку Грамоти розміщено у два рядки напис "ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ", виконаний літерами жовтого кольору (Pantone DE 7-1 C), нижче по центру - кольорове графічне зображення емблеми Державної аудиторської служби України.
У верхній частині правого внутрішнього боку Грамоти розміщується напис "ГРАМОТА", виконаний літерами жовтого кольору (Pantone DE 7-1 C), нижче по центру - напис чорного кольору "За зразкове виконання трудових обов’язків, виявлену ініціативу, творчий підхід, високу результативність і продуктивність праці", під яким - напис чорного кольору "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ". Нижче від написів передбачено місце для написання посади, прізвища, імені та по батькові (за наявності) нагородженого.
Грамота скріплюється підписом Голови Державної аудиторської служби України та гербовою печаткою.
У нижній частині площини правого боку Грамоти зліва розміщуються написи для зазначення дати нагородження та номера наказу про нагородження.
Додаток 3
до Положення про відомчі
заохочувальні відзнаки Державної
аудиторської служби України
(пункт 1 розділу I)
ЕСКІЗ
нагрудного знака Державної аудиторської служби України "Знак пошани"
( Див. текст )
Додаток 4
до Положення про відомчі
заохочувальні відзнаки Державної
аудиторської служби України
(пункт 1 розділу I)
ОПИС
нагрудного знака Державної аудиторської служби України "Знак пошани"
Відомча заохочувальна відзнака - нагрудний знак Державної аудиторської служби України "Знак пошани" (далі - Нагрудний знак) виготовляється із металу і має форму восьмикутної зірки біло-жовтого кольору (білий - Pantone DE 325-6 C, жовтий - Pantone DE 7-1 C) з пучками розбіжних променів темнішого біло-жовтого кольору (білий - Pantone DE 325-3 C, жовтий - Pantone DE 7-2 C), що йдуть від центру,- символу ідеалів високих прагнень.
Посередині Нагрудного знака нанесено емблему Державної аудиторської служби України у вигляді щита із зображеними на ньому ключем та двома старокиївськими гривнями, над яким нанесено малий Державний Герб України.
Щит обрамлений лавровим вінком округлої форми, що символізує славу за життя.
Нижче під щитом на стрічці білого кольору (Pantone DE 1-9 C) розміщується напис "Знак пошани".
Усі зображення та написи опуклі, рельєфні, жовтого кольору (Pantone DE 6-2 C).
Розмір зірки між протилежними кінцями променів - 45 мм.
Додаток 5
до Положення про відомчі
заохочувальні відзнаки Державної
аудиторської служби України
(пункт 1 розділу I)
ЕСКІЗ
посвідчення до нагрудного знака Державної аудиторської служби України "Знак пошани"
( Див. текст )
Додаток 6
до Положення про відомчі
заохочувальні відзнаки Державної
аудиторської служби України
(пункт 3 розділу IV)
ПРОТОКОЛ
про вручення нагрудного знака Державної аудиторської служби України "Знак пошани"
( Див. текст )