• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку формування та ведення особових справ поліцейських

Міністерство внутрішніх справ України  | Наказ, Форма, Картка, Список, Форма типового документа, Справа, Порядок від 12.05.2016 № 377
Реквізити
  • Видавник: Міністерство внутрішніх справ України
  • Тип: Наказ, Форма, Картка, Список, Форма типового документа, Справа, Порядок
  • Дата: 12.05.2016
  • Номер: 377
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство внутрішніх справ України
  • Тип: Наказ, Форма, Картка, Список, Форма типового документа, Справа, Порядок
  • Дата: 12.05.2016
  • Номер: 377
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.05.2016 м. Київ № 377
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 червня 2016 р. за № 828/28958
Про затвердження Порядку формування та ведення особових справ поліцейських
( Із змінами і доповненнями, внесеними наказами Міністерства внутрішніх справ України від 26 березня 2019 року № 215,  від 20 вересня 2022 року № 596, від 10 вересня 2024 року № 618 )
Відповідно до статті 79 Закону України "Про Національну поліцію", з метою визначення порядку формування та ведення особових справ поліцейських
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок формування та ведення особових справ поліцейських, що додається.
2. Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС (Боднар В. Є.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Національної поліції України Х. Деканоідзе.
 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕННЯ:

 

Голова Національної
поліції України
підполковник поліції

Х. Деканоідзе
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
12 травня 2016 року № 377
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
08 червня 2016 р. за № 828/28958
Порядок
формування та ведення особових справ поліцейських
I. Загальні положення
1. Цей Порядок розроблено відповідно до статті 79 Закону України "Про Національну поліцію" з метою забезпечення належного формування та ведення особових справ поліцейських, а також кандидатів на службу в поліції, що направляються на навчання до закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.
( пункт 1 розділу I із змінами, внесеними згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215 )
2. Особова справа є документом, в якому відображається проходження служби поліцейським.
3. До особової справи вноситься автобіографічна інформація поліцейського та членів його сім'ї, інформація про проходження служби, трудову діяльність та інша інформація, що характеризує професійні, освітні та особисті якості особи, місце її проживання, а також інша необхідна інформація, визначена законом та іншими нормативно-правовими актами.
4. Особові справи поліцейських формуються та ведуться підрозділами кадрового забезпечення органів та підрозділів поліції, закладів та установ, що належать до сфери управління Національної поліції України (далі - органи поліції), за встановленою формою (додаток 1).
5. За матеріалами особової справи приймаються рішення щодо подальшого проходження служби поліцейським, готуються подання про присвоєння йому спеціальних звань поліції, нагородження, обчислення вислуги років у поліції для встановлення надбавки за стаж служби, надання додаткової оплачуваної відпустки.
II. Зміст особової справи
1. Особова справа поліцейського складається з п'яти частин, у яких зберігаються:
1) у першій частині - послужний список (додаток 2);
2) у другій частині:
документи, що підтверджують проходження післядипломної освіти;
( абзац другий підпункту 2 пункту 1 розділу II із змінами, внесеними  згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215 )
подання про присвоєння спеціальних звань поліції, у тому числі в порядку заохочення, нагородні листи;
рапорт поліцейського та подання про призначення на посади, переміщення по службі та звільнення зі служби в поліції;
атестаційні листи і характеристики;
3) у третій частині:
заява про прийняття на службу;
автобіографія (додаток 3);
анкета (додаток 4);
документи про проходження медичного та психофізіологічного обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки;
результати проходження професійно-психологічного відбору;
контракт про проходження служби в поліції;
документи, що підтверджують проходження первинної професійної підготовки
( абзац восьмий підпункту 3 пункту 1 розділу II у редакції наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215 )
зобов'язання щодо дотримання обмежень, пов'язаних зі службою в поліції;
текст Присяги із власноручним підписом поліцейського, який її склав;
4) у четвертій частині (архівні матеріали) - витяги з наказів, копії рішень поліцейських комісій, висновки дисциплінарних комісій, матеріали службових розслідувань (за потреби), копії наказів про застосування дисциплінарних стягнень з особистим підписом поліцейського про ознайомлення з цим наказом (оригінал акта про відмову особи від ознайомлення з наказом), документи про підтвердження окремих періодів проходження служби, копія розрахунку вислуги років для призначення пенсії, довідки про стан здоров'я, поранення, копії паспорта громадянина України, атестата і дипломів про освіту з додатками до них, свідоцтв про народження, укладення (розірвання) шлюбу, військово-облікового документа, документів, що підтверджують статус ветерана війни, учасника бойових дій, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, інші матеріали, визначені законом та іншими нормативно-правовими актами, що мають значення для характеристики особи та проходження нею служби, інформація про отримання особистих документів та матеріали проведення розрахунку при звільненні зі служби в поліції, копія розписки підрозділу кадрового забезпечення органу поліції про отримання особистого розпорядження поліцейського (у разі його складання) на випадок своєї загибелі (смерті) про виплату одноразової грошової допомоги особі (особам) за його вибором з визначенням розміру частки таких осіб у відсотках (далі - особисте розпорядження), копія рапорту поліцейського щодо засвідчення справжності підпису керівником органу поліції на особистому розпорядженні та його подальшої передачі для зберігання в особовій справі, рапорт про скасування особистого розпорядження, попереднє особисте розпорядження (у разі його складання), упаковані в окремий конверт;
( підпункт 4 пункту 1 розділу II у редакції наказів Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215, від 10.09.2024 р. № 618 )
5) у п'ятій частині (матеріали спеціальної перевірки) - матеріали спеціальної перевірки, перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" та декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.
2. Пункт 2 розділу II виключено
( пункт 2 розділу II із змінами, внесеними згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215, виключено згідно з наказом Міністерства  внутрішніх справ України від 10.09.2024 р. № 618 )
III. Основні вимоги щодо порядку ведення та збереження особових справ поліцейських
1. На внутрішньому боці титульної сторінки особової справи розміщується фотокартка поліцейського розміром 9 х 12 см (в анфас) в однострої, що відповідає наявному спеціальному званню поліції.
На звороті фотокартки працівник підрозділу кадрового забезпечення здійснює запис про засвідчення особи, яку на ній зображено, та скріплює його печаткою.
2. Між титульною сторінкою та першою частиною особової справи вкладається біографічна довідка.
3. У кінці особової справи в прикріпленому конверті зберігаються особисті документи поліцейського (у разі наявності), упаковані в окремий конверт у спосіб, який виключає можливість доступу та прочитання тексту особистого розпорядження без порушення цілісності пакування, оригінал особистого розпорядження (у разі його складання), рапорт та копії документів, за якими встановлювалася особа поліцейського, фотокартки. Унизу обкладинки здійснюється опис зазначених документів.
У разі загибелі (смерті) поліцейського виготовляється копія особистого розпорядження, яка разом із матеріалами, що знаходилися в конверті з упакованим особистим розпорядженням, долучається до четвертої частини (архівні матеріали), а оригінал долучається до документів про призначення і виплату одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) чи втрати працездатності поліцейського.
( пункт 3 розділу ІІІ із змінами, внесеними згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 20.09.2022 р. № 596, у редакції наказу Міністерства  внутрішніх справ України від 10.09.2024 р. № 618 )
4. Документи, які надалі долучаються до розділів особової справи, нумеруються і заносяться до описів цих розділів із зазначенням їх назв та кількості аркушів.
5. З метою оновлення матеріалів особової справи (анкетних даних) поліцейські у п'ятиденний строк повідомляють безпосереднього начальника та підрозділ кадрового забезпечення про зміни сімейного стану (одруження, розлучення, народження дітей тощо), декларування / реєстрації місця проживання (перебування), отримання освіти тощо з наданням підтвердних документів.
( пункт 5 розділу III із змінами, внесеними згідно з наказами  Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215, від 20.09.2022 р. № 596 )
6. Інформація про всі заохочення та дисциплінарні стягнення поліцейського вноситься до послужного списку в семиденний строк з дня її надходження до підрозділу кадрового забезпечення органу поліції згідно з цим Порядком.
( розділ III доповнено новим пунктом 6 згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215 )
7. У разі якщо керівник обмежився попередженням поліцейського про необхідність дотримання службової дисципліни або раніше застосованим до поліцейського дисциплінарним стягненням, інформація про це зазначається в пункті 15 послужного списку.
( розділ III доповнено новим пунктом 7 згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215, у зв'язку з цим пункти 6 - 28 вважати відповідно пунктами 8 - 30 )
8. Внесення до особових справ змін та доповнень, що не підтверджені відповідними документами, не допускається.
9. Для опрацювання, унесення змін, підготовки та долучення документів особові справи видаються у короткострокове користування виключно працівникам підрозділів кадрового забезпечення, яким відповідно до їх посадових інструкцій надано право роботи з ними.
( пункт 9 розділу III із змінами, внесеними згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215 )
10. Особові справи, що видаються працівникам для опрацювання, повертаються за місцем їх зберігання до закінчення робочого дня.
11. У разі видачі особової справи для короткострокового користування у контрольній картці особової справи (далі - контрольна картка) одержувач ставить свій підпис та зазначає прізвище.
12. Вилучення документів із особової справи може здійснюватися відповідно до чинного законодавства.
Замість вилученого документа у відповідну частину особової справи вкладається його копія та акт про його вилучення.
13. Облік особових справ здійснюється в інвентарній книзі обліку особових справ (далі - Інвентарна книга) (додаток 5). Кількість порядкових номерів у ній мають відповідати кількості особових справ, які знаходяться на зберіганні. Номер, за яким особова справа зареєстрована в інвентарній книзі, проставляється на її лицьовому боці та на корінці обкладинки. Особові справи в місцях їх зберігання розташовуються у порядку зростання номерів.
14. У підрозділах, де зберігається більше 500 особових справ, крім інвентарної книги ведеться картотека за алфавітними картками (додаток 6).
15. Особові справи поліцейських, оформлені відповідно до вимог цього Порядку, підлягають реєстрації та передачі на зберігання не пізніше 5 днів після видання наказу про призначення (зарахування на навчання) поліцейських.
16. У разі звільнення або переведення поліцейського до органу поліції, що обслуговується іншим підрозділом кадрового забезпечення, та передачі особової справи до цього органу в інвентарній книзі робиться відповідний запис.
17. Інвентаризація особових справ (звірення наявності особових справ із записами в інвентарній книзі, перевірка наявності трудової книжки) проводиться щороку, а також при їх прийманні-передаванні, про що складається відповідний акт, який затверджується керівником органу поліції.
( пункт 17 розділу III із змінами, внесеними згідно з наказами  Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215, від 10.09.2024 р. № 618 )
18. З оригіналів особових справ керівників територіальних (у тому числі міжрегіональних) органів поліції, закладів та установ, що належать до сфери управління Національної поліції України, виготовляються їх копії.
Оригінали особових справ керівників територіальних (у тому числі міжрегіональних) органів поліції, закладів та установ, що належать до сфери управління Національної поліції України, зберігаються в підрозділі кадрового забезпечення центрального органу управління Національної поліції України, а копії - у керівників підрозділів кадрового забезпечення цих органів (закладів, установ) у спеціально виділених металевих шафах.
( пункт 18 розділу III у редакції наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215 )
19. Право на запит особових справ мають керівник Національної поліції України та його заступники, керівники Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України, територіальних (у тому числі міжрегіональних) органів поліції, закладів та установ, що належать до сфери управління Національної поліції України, та їх заступники, а також керівники підрозділів кадрового забезпечення зазначених органів або особи, що виконують їх обов'язки, та їх заступники.
( пункт 19 розділу III із змінами, внесеними згідно з наказами Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215, від 10.09.2024 р. № 618 )
20. Особові справи надсилаються супровідним листом, у якому зазначається кількість частин та аркушів особової справи, наявність матеріалів спеціальної перевірки, архівних матеріалів, трудової книжки (в разі наявності її в особовій справі), конверта, у який упаковано оригінал особистого розпорядження, рапорту та копій документів, за якими встановлювалася особа поліцейського (в разі наявності їх в особовій справі).
( пункт 20 розділу III із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215, у редакції наказів Міністерства  внутрішніх справ України від 20.09.2022 р. № 596, від 10.09.2024 р. № 618 )
21. Дозвіл на видачу (надсилання) особових справ надається керівником органу, в якому особа проходить службу, та його заступниками.
22. Видача (надсилання) особових справ для тимчасового користування за запитом осіб, зазначених у пункті 19 цього Порядку, проводиться з обов'язковою відміткою у контрольній картці особової справи (додаток 7). Відмітка має містити дату, назву органу, куди надіслано особову справу, та вихідний номер, за яким надіслано особову справу.
( пункт 22 розділу III із змінами, внесеними згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 10.09.2024 р. № 618 )
23. Після повернення особової справи до неї додається контрольна картка із зазначенням дати її повернення. Особові справи видаються (надсилаються) для тимчасового користування на строк не більше 30 календарних днів.
( пункт 23 розділу III із змінами, внесеними згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215 )
24. Строк користування особовою справою може бути продовжений, але не більше 20 календарних днів, про що письмово повідомляється підрозділ кадрового забезпечення відповідного органу поліції.
( пункт 24 розділу III із змінами, внесеними згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215 )
25. У зв'язку з відрядженням (прикомандируванням) поліцейського до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, інших органів державної влади (закладів, установ) або органів місцевого самоврядування із залишенням на службі в поліції на їх адресу відповідно до запиту можуть бути надіслані завірені в установленому порядку підписом керівника кадрового підрозділу органу поліції фотокартка (розміром 9 х 12 см, зображення анфас, в однострої, що відповідає наявному спеціальному званню поліції), копії послужного списку, біографічної довідки, тексту Присяги поліцейського, контракту (за наявності), довідки про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", та витяг з наказу органу поліції про відрядження (прикомандирування) поліцейського.
( пункт 25 розділу III у редакції наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215 )
26. Особові справи зберігаються в окремій кімнаті, яка обладнана спеціальними полицями або шафами та відповідає встановленим чинним законодавством вимогам до режимних приміщень.
27. З метою перевірки збереження документів, що знаходяться в особових справах поліцейських, їх своєчасного оновлення (у разі народження дитини, зміни прізвища, місця реєстрації тощо) підрозділом кадрового забезпечення один раз на 3 роки проводиться ревізія особових справ.
28. Відповідальними за облік і зберігання особових справ є працівники підрозділу кадрового забезпечення відповідно до затверджених посадових інструкцій (функціональних обов'язків).
29. Після закінчення робочого дня приміщення з особовими справами здається під охорону та опечатується. Вхід до нього стороннім особам забороняється.
У випадках, коли особа, відповідальна за зберігання особових справ, відсутня протягом тривалого часу (відпустка, лікування), право доступу до цього приміщення має її безпосередній начальник, керівник підрозділу кадрового забезпечення або його заступники.
30. Особові справи звільнених зі служби поліцейських у встановленому порядку здаються до відповідних архівних підрозділів органів поліції.
31. Забороняється розголошення в будь-який спосіб працівниками підрозділів кадрового забезпечення інформації щодо персональних даних поліцейських, яка зберігається в їхніх особових справах, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", крім випадків, передбачених законом.
( розділ III доповнено пунктом 31 згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 10.09.2024 р. № 618 )
IV. Порядок зберігання та ведення трудової книжки
1. Громадянин України, який уперше приймається на службу в поліцію, має право подати заяву про оформлення йому трудової книжки, порядок ведення якої здійснюється відповідно до законодавства України.
Трудова книжка зберігається в поліцейського та надається ним до підрозділу кадрового забезпечення для внесення записів, що стосуються проходження ним служби, крім відомостей, які віднесені до державної таємниці або містять службову інформацію.
2. Особам, звільненим зі служби в поліції, у день звільнення видається копія наказу про звільнення.
Відомості про звільнення зі служби в поліції вносяться до трудової книжки шляхом здійснення запису про звільнення зі служби в поліції з посиланням на дату та номер відповідного наказу органу поліції.
Військова або скорочена військова справа (за наявності) надсилається до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання (перебування) особи, яку звільнено зі служби в поліції.
3. Записи про прийняття на службу в поліцію, звільнення зі служби в поліції, заохочення та нагороди, унесені до трудової книжки за період служби, засвідчуються керівником підрозділу кадрового забезпечення або його заступниками та скріплюються печаткою.
4. Поліцейським, які були прийняті на службу в поліцію до набрання чинності Законом України від 05 лютого 2021 року № 1217-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівників в електронній формі" та які звільняються зі служби в поліції до завершення Пенсійним фондом України процедури включення до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування відсутніх відомостей про трудову діяльність, видаються належно оформлені трудові книжки в день їх звільнення.
У разі смерті (загибелі) поліцейського трудова книжка (за наявності в особовій справі) видається його близьким родичам або надсилається на їх вимогу поштовим зв'язком.
( розділ IV із змінами, внесеними згідно з наказом  Міністерства внутрішніх справ України від 26.03.2019 р. № 215, у редакції наказу Міністерства  внутрішніх справ України від 20.09.2022 р. № 596 )
 

Директор Департаменту
формування політики щодо
підконтрольних Міністрові
органів влади та моніторингу МВС

В. Є. Боднар
 
Додаток 1
до Порядку формування та ведення особових справ поліцейських
(пункт 4 розділу I)
Національна поліція України
  ________________
(гриф секретності)
ОСОБОВА СПРАВА
N ______________
________________________________________________________________
(прізвище,
________________________________________________________________
ім'я, по батькові)
Частина 1
Послужний список.
 
 
Частина 2
1. Документи, що підтверджують проходження первинної професійної підготовки та післядипломної освіти.
2. Подання про присвоєння спеціальних звань поліції, у тому числі в порядку заохочення, нагородні листи.
3. Рапорт поліцейського та подання про призначення на посади, переміщення по службі та звільнення зі служби в поліції.
4. Атестаційні листи і характеристики.
Частина 3
1. Заява про прийняття на службу.
2. Автобіографія.
3. Анкета.
4. Документи про проходження медичного та психофізіологічного обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки.
5. Результати проходження професійно-психологічного відбору.
6. Контракт про проходження служби в поліції.
7. Рішення щодо прийняття на службу в поліції.
8. Зобов'язання щодо дотримання обмежень, пов'язаних зі службою в поліції.
9. Текст Присяги із власноручним підписом поліцейського, який її склав.
Частина 4
АРХІВНІ МАТЕРІАЛИ
____________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
 
 
 
Частина 5
МАТЕРІАЛИ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЕРЕВІРКИ
__________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
ОПИС ДОКУМЕНТІВ
 
 
 
N з/п Назва документа Кількість аркушів Підпис працівника
       
       
       
       
       
       
 
Додаток 2
до Порядку формування та ведення особових справ поліцейських
(підпункт 1 пункту 1 розділу II)
Національна поліція України
ПОСЛУЖНИЙ СПИСОК
Спеціальний жетон № ________________________________
____________________________________________________
(прізвище,
____________________________________________________
ім'я, по батькові)
_____________________________________________________________________________________
(змінене прізвище, ім'я, по батькові)
_____________________________________________________________________________________
(підстава внесення змін)
Військове або спеціальне звання, класний чин Дата і номер наказу, ким виданий Військове або спеціальне звання, класний чин Дата і номер наказу, ким виданий
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
Відмітка про зняття з військового обліку:
_____________________________________________________________________________________
(дата зняття і яким районним військовим комісаріатом, дата надання відстрочки від призову, до якого часу і яким
______________________________________________________________________________________
районним військовим комісаріатом, номер військово-облікового документа, дата видачі)
1. Число, місяць, рік народження  
 
 
2. Місце народження  
 
 
 
3. Громадянство  
4. Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта
(для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті)
 
5. Освіта  
5.1. Коли і який заклад освіти закінчив(ла)  
 
 
 
5.2. Галузь знань  
 
 
5.3. Спеціальність  
 
 
5.4. Освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень)  
 
 
5.5. Серія та номер документа про освіту  
5.6. Коли і який заклад освіти закінчив(ла)  
 
 
 
5.7. Галузь знань  
 
 
5.8. Спеціальність  
 
 
5.9. Освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень)  
 
 
5.10. Серія та номер документа про освіту  
6. Науковий ступінь, вчене звання  
 
7. Рідна мова, володіння іншими мовами і в якій мірі  
 
 
 
 
 
8. Наукова робота, винаходи  
 
 
 
9. Наявність статусу, який надає право на пільги і компенсації (ветеран війни, учасник бойових дій, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС тощо), серія та номер документа, ким виданий  
 
 
10. Самостійна трудова діяльність, крім служби в Збройних Силах України, Службі безпеки України, Міністерстві внутрішніх справ України, органах поліції тощо
Дата Місце роботи (найменування підприємства, установи тощо, їх місцезнаходження) Характер занять, посада
з якого часу (число, місяць, рік) до якого часу (число, місяць, рік)
1 2 3 4
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
11. Проходження служби в Збройних Силах України, Службі безпеки України, Міністерстві внутрішніх справ України, органах поліції
З якого часу (число, місяць, рік) До якого часу (число, місяць, рік) Посада Військова частина, установа, заклад, орган поліції Ким виданий наказ, № і дата
1 2 3 4 5
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
12. Періоди служби, які підлягають зарахуванню до вислуги років на пільгових умовах
Служба, яка дає право на зарахування вислуги років для призначення пенсії в пільговому обчисленні Підстава
(посилання на конкретний нормативно-правовий акт, який дає право на пільгове обчислення вислуги років)
З якого часу (число, місяць, рік) До якого часу (число, місяць, рік)
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
13. Поранення, травми і контузії, отримані під час виконання службових обов'язків (характер поранення, коли і де отримано)
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
14. Нагороди і заохочення
(зазначаються нагороди і заохочення (ордени, медалі, нагрудні знаки, цінні подарунки, грамоти, подяки тощо, присудження державних премій, присвоєння почесних звань України))
Чим нагороджений(а), заохочений(а) За що нагороджений(а), заохочений(а) Підстава (N і дата документа про нагородження або заохочення)
1 2 3
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
15. Дисциплінарні стягнення
Ким виданий наказ, № і дата Вид стягнення, за що накладено Відмітка про зняття стягнення, ким виданий наказ, № і дата
1 2 3
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
16. Виїзди за кордон у відрядження
Куди, з якою метою З якого часу (число, місяць, рік) До якого часу (число, місяць, рік)
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
17. До яких виборних органів обирався(лась) або обраний(а) і коли
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
18. Прізвище, ім'я, по батькові матері, батька, місце їх реєстрації та фактичного проживання  
 
 
 
 
19. Сімейний стан
Прізвище, ім'я, по батькові членів сім'ї (дружини (чоловіка), дітей) Ступінь родинних зв'язків Число, місць, рік і місце народження Підстава
 (свідоцтво про одруження, народження, серія, № і дата)
       
       
       
       
       
       
       
       
20. Місце реєстрації поліцейського (членів його сім'ї)
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
21. Місце фактичного проживання поліцейського (членів його сім'ї)
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
Послужний список складений ____ ____________ 20__ року
__________________________________
(посада, спеціальне звання особи,
   
__________________________________
яка склала послужний список)
____________
(підпис)
________________________
(прізвище та ініціали)
__________________________________
(керівник підрозділу кадрового
   
_________________________________
забезпечення)
____________
(підпис)
________________________
(прізвище та ініціали)
М. П.    
З відомостями, внесеними
до послужного списку,
ознайомлений
__________________
  (підпис поліцейського)
____________ 20__ року
   (число, місяць)
__________________
  (підпис поліцейського)
____________ 20__ року
   (число, місяць)
__________________
  (підпис поліцейського)
____________ 20__ року
   (число, місяць)
Примітки: 1. На першій сторінці послужного списку зазначається інформація про спеціальні (військові) звання, отримані під час служби в поліції, військової служби, служби в органах внутрішніх справ України, органах прокуратури і суді, інших видах публічної служби. У дужках вказується підстава отримання спеціального звання поліції (за сукупністю, у порядку переатестування, повторно прийнятому на службу, достроково, на один ступінь вище тощо).
2. У пункті 10 послужного списку зазначаються усі посади, які зараховуються до трудового стажу, відповідно до записів у трудовій книжці, а також періоди перебування на них.
3. У пункті 11 послужного списку зазначаються усі посади у період проходження служби, на яких присвоюються спеціальні (військові) звання, а також періоди перебування на них.
4. У графі "Ким виданий наказ, № і дата" пункту 15 послужного списку зазначаються дата і номер наказу, орган (підрозділ) поліції, який його видав, дата оголошення поліцейському дисциплінарного стягнення (дата акта відмови особи від ознайомлення з наказом).
5. У графі "Вид стягнення, за що накладено" пункту 15 послужного списку зазначаються вид застосованого дисциплінарного стягнення та юридична кваліфікація дисциплінарного проступку з посиланням на положення закону.