• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Міністерством звязку України та Міністерством звязку Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі поштового та електричного звязку

Китай, Міністерство звязку України  | Угода, Міжнародний документ від 06.09.1994
Реквізити
  • Видавник: Китай, Міністерство звязку України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 06.09.1994
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Китай, Міністерство звязку України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 06.09.1994
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
між Міністерством зв'язку України та Міністерством зв'язку Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі поштового та електричного зв'язку
Дата підписання: 06.09.1994
Дата набрання чинності: 06.09.1994
Міністерство зв'язку України та Міністерство зв'язку Китайської Народної Республіки, які далі будуть іменуватися "Сторони",
бажаючи розвивати та зміцнювати співробітництво на благо політичного, економічного та соціального розвитку своїх країн,
дійшли згоди у поданому нижче:
Поштовий зв'язок
Сторони здійснюють поштовий зв'язок між Україною та Китайською Народною Республікою згідно з цією Угодою, а також згідно зі Статутом Всесвітнього поштового союзу, Всесвітньою поштовою конвенцією, Угодою про поштові посилки Всесвітнього поштового союзу та з використанням визнаних обома Сторонами правил, що розроблені на основі цих документів.
Між Україною та Китайською Народною Республікою здійснюється обмін простою та рекомендованою письмовою кореспонденцією (листи, поштові картки, авіалисти, друковані видання, спеціальні пакети з друкованою продукцією, дрібні пакети, видання з опуклим шрифтом для сліпих), листами з оголошеною вартістю, а також поштовими посилками - простими та із оголошеною вартістю.
Сторони будуть здійснювати співробітництво в наданні клієнтурі послуг міжнародної прискореної пошти тощо.
Сторони за допомогою листування будуть визначати установи обміну поштою і своєчасно повідомляти одна одну про пропоновані зміни.
Сторони будуть своєчасно повідомляти одна одну про обмеження стосовно умов відправлення та вручення, а також вмісту поштових відправлень та відповідності стандарту якості, які встановлені внутрішніми правилами Сторін.
Сторони будуть взаємосприяти транзиту письмової кореспонденції та поштових посилок призначенням в інші країни, з якими вони здійснюють поштовий обмін, для прискорення перевезень пошти і забезпечення її схоронності.
Електрозв'язок
Електрозв'язок між Україною та Китайською Народною Республікою здійснюється згідно з положеннями Міжнародної конвенції електрозв'язку і регламентами електрозв'язку і радіозв'язку Міжнародного союзу електрозв'язку.
Електрозв'язок між Україною та Китайською Народною Республікою забезпечується телефонними, телеграфними і телексними службами, а також шляхом надання каналів зв'язку для передачі та прийому телевізійних і радіомовних програм.
Сторони можуть домовитися про організацію інших служб.
Сторони будуть сприяти одна одній в забезпеченні транзиту електрозв'язку на інші країни.
Сторони будуть здійснювати взаємообмін експлуатаційними матеріалами, яких потребують електричні служби обох Сторін. Сторони будуть своєчасно повідомляти одна одну про зміни в цих матеріалах.
Розрахунки за послуги зв'язку
Сторони будуть здійснювати розрахунки за послуги поштового та електрозв'язку згідно з положеннями Статуту Всесвітнього поштового союзу та Міжнародного союзу електрозв'язку.
Інші питання
Поштове і телеграфне листування та телефонні розмови з службових питань між Сторонами та їх підприємствами здійснюються і ведуться англійською або французькою мовами.
Сторони та їх підприємства будуть безкоштовно обмінюватися між собою робочими матеріалами.
Виходячи з необхідності подальшого розвитку співробітництва в галузі поштового та електричного зв'язку між Україною та Китайською Народною Республікою, Сторони можуть на підставі взаємозгоди, шляхом листування, вносити зміни або доповнення до положень статей цієї Угоди.
Сторони будуть вирішувати всі спірні питання, що можуть виникати в зв'язку із тлумаченням та застосуванням цієї Угоди, шляхом переговорів або консультацій.
Ця Угода набуває чинності з дня її підпису і діє протягом 5 років. Якщо жодна із Сторін не заявить про припинення дії цієї Угоди письмово за 6 місяців до закінчення строку її дії, то вона продовжується автоматично на чергові 5 років і надалі буде поновлюватись аналогічним порядком.
Вчинено у м. Києві 6 вересня 1994 р. у двох примірниках, українською та китайською мовами кожний, при чому обидва тексти мають однакову силу.
За Міністерство зв'язку За Міністерство зв'язку
України Китайської Народної
Республіки