АЗАРОВА Миколи Яновича | - від Петровського виборчого округу N 115, Донецька область; |
АКСЕНЕНКА Сергія Івановича | - від Лутугинського виборчого округу N 254, Луганська область; |
АЛЕКСЄЄВА Володимира Геннадійовича | - від Індустріального виборчого округу N 369, Харківська область; |
АЛЬОШИНА Валерія Борисовича | - від Індустріального виборчого округу N 224, Кіровоградська область; |
АМПІЛОГОВА Володимира Федоровича | - від Пролетарського виборчого округу N 116, Донецька область; |
АНІСІМОВА Леоніда Олександровича | - від Заводського виборчого округу N 178, Запорізька область; |
АННЕНКОВА Єгора Івановича | - від Лисичанського виборчого округу N 245, Луганська область; |
БАБИЧА Валерія Георгійовича | - від Західно-Донбаського виборчого округу N 97, Дніпропетровська область; |
БАНДУРКИ Олександра Марковича | - від Дергачівського виборчого округу N 390, Харківська область; |
БЕЗСМЕРТНОГО Романа Петровича | - від Макарівського виборчого округу N 220, Київська область; |
БЕЗУГЛОГО Анатолія Григоровича | - від Новокаховського виборчого округу N 398, Херсонська область; |
БЕРЕЖНОГО Олексія Тимофійовича | - від Зміївського виборчого округу N 391, Харківська область; |
БЄЛЬСЬКОГО Вячеслава Івановича | - від Василівського виборчого округу N 189, Запорізька область; |
БИЧЕНКА Миколи Івановича | - від Лозівського виборчого округу N 382, Харківська область; |
БІЛАСА Івана Григоровича | - від Мостиського виборчого округу N 278, Львівська область; |
БІЛОУСА Вячеслава Олександровича | - від Київського виборчого округу N 317, Полтавська область; |
БОБРИНЬОВА Олександра Васильовича | - від Балаклавського виборчого округу N 43, м.Севастополь; |
БОДЕЛАНА Руслана Борисовича | - від Кілійського виборчого округу N 312, Одеська область; |
БОЖЕНКА Олега Віталійовича | - від Ленінського виборчого округу N 285, Миколаївська область; |
БОЙКА Богдана Федоровича | - від Гусятинського виборчого округу N 360, Тернопільська область; |
БОЛДИРЄВА Юрія Олександровича | - від Кіровського - Шахтарського виборчого округу N 112, Донецька область; |
БОНДАРЕНКА Віктора Степановича | - від Антрацитівського сільського виборчого округу N 252, Луганська область; |
БОРЗИХ Олександра Івановича | - від Кам'янобрідського виборчого округу N 238, Луганська область; |
БОРОВИКА Олександра Григоровича | - від Менського виборчого округу N 447, Чернігівська область; |
БОРОДІЧА Леоніда Васильовича | - від Тернівського виборчого округу N 91, Дніпропетровська область; |
БОРТНИКА Володимира Федоровича | - від Ізяславського виборчого округу N 413, Хмельницька область; |
БРИТА Віктора Петровича | - від Приазовського виборчого округу N 194, Запорізька область; |
БРЯУЗОВА Володимира Павловича | - від Хмільницького виборчого округу N 52, Вінницька область; |
БУБЛИКА Юрія Тимофійовича | - від Тростянецького виборчого округу N 354, Сумська область; |
БУЗДУГАНА Юрія Олексійовича | - від Новоселицького виборчого округу N 438, Чернівецька область; |
БУРЯЧИНСЬКОГО Олександра Миколайовича | - від Сарненського виборчого округу N 342, Рівненська область; |
БУТЕЙКА Антона Денисовича | - від Камінь-Каширського виборчого округу N 70, Волинська область; |
БУТКЕВИЧА Володимира Григоровича | - від Погребищенського виборчого округу N 59, Вінницька область; |
ВАСЮРИ Івана Івановича | - від Чигиринського виборчого округу N 428, Черкаська область; |
ВАЩУК Катерини Тимофіївни | - від Горохівського виборчого округу N 69, Волинська область; |
ВЕРХОГЛЯДА Василя Карповича | - від Шепетівського виборчого округу N 409, Хмельницька область; |
ВИШНЄВЕЦЬКОГО Георгія Васильовича | - від Горлівського - Центрального виборчого округу N 120, Донецька область; |
ВІНСЬКОГО Йосипа Вікентійовича | - від Городоцького виборчого округу N 411, Хмельницька область; |
ВІТОВИЧА Олега Васильовича | - від Жидачівського виборчого округу N 275, Львівська область; |
ВОЛКОВЕЦЬКОГО Степана Васильовича | - від Долинського виборчого округу N 199, Івано-Франківська область; |
ГАМАНЮКА Леоніда Юхимовича | - від Дніпровського виборчого округу N 84, Дніпропетровська область; |
ГАРМАША Леоніда Івановича | - від Орджонікідзевського виборчого округу N 375, Харківська область; |
ГАРЬКАВОГО Віталія Івановича | - від Царичанського виборчого округу N 106, Дніпропетровська область; |
ГЛУХА Івана Васильовича | - від Доманівського виборчого округу N 290, Миколаївська область; |
ГЛУХІВСЬКОГО Лева Йосиповича | - від Золочівського виборчого округу N 277, Львівська область; |
ГМИРІ Сергія Петровича | - від Алчевського виборчого округу N 240, Луганська область; |
ГОВОРУНА Володимира Пилиповича | - від Іванівського виборчого округу N 311, Одеська область; |
ГОЛОВАТОГО Сергія Петровича | - від Сирецького виборчого округу N 19, м.Київ; |
ГОЛОВКА Анатолія Федоровича | - від Волочиського виборчого округу N 410, Хмельницька область; |
ГОЛОВКА Володимира Ілліча | - від Ленінського виборчого округу N 318, Полтавська область; |
ГОЛУБЧЕНКА Анатолія Костянтиновича | - від Бердянського виборчого округу N 188, Запорізька область; |
ГОНЧАРА Василя Антоновича | - від Білгород-Дністровського виборчого округу N 304, Одеська область; |
ГОРБАЛЯ Миколи Андрійовича | - від Борщівського виборчого округу N 359, Тернопільська область; |
ГОРБАТОВА Валерія Мироновича | - від Білогірського виборчого округу N 37, Республіка Крим; |
ГОРБАТЮКА Миколи Дмитровича | - від Новоград-Волинського виборчого округу N 158, Житомирська область; |
ГОРБАТЮКА Мирослава Пилиповича | - від Радянського виборчого округу N 16, м.Київ; |
ГОРОХІВСЬКОГО Леона Теодоровича | - від Бережанського виборчого округу N 358, Тернопільська область; |
ГОШОВСЬКОЇ Валентини Андріївни | - від Балаклійського виборчого округу N 386, Харківська область; |
ГРИГОРОВИЧ Лілії Степанівни | - від Снятинського виборчого округу N 204, Івано-Франківська область; |
ГУРВІЦА Едуарда Йосиповича | - від Жовтневого виборчого округу N 294, Одеська область; |
ГУРОВА Вадима Миколайовича | - від Кривбасівського виборчого округу N 90, Дніпропетровська область; |
ДАНИЛЕНКА Анатолія Степановича | - від Миронівського виборчого округу N 221, Київська область; |
ДАНЧІ Михайла Дмитровича | - від Ужгородського сільського виборчого округу N 175, Закарпатська область; |
ДЕМ'ЯНА Григорія Васильовича | - від Турківського виборчого округу N 281, Львівська область; |
ДИНЕЙКІНА Григорія Івановича | - від Сєверодонецького виборчого округу N 250, Луганська область; |
ДІДИКА Петра Андрійовича | - від Ізюмського виборчого округу N 380, Харківська область; |
ДМИТРЕНКА Олексія Івановича | - від Краснолуцького виборчого округу N 244, Луганська область; |
ДОВГАНЧИНА Григорія Васильовича | - від Кельменецького виборчого округу N 436, Чернівецька область; |
ДОВГАНЯ Сергія Васильовича | - від Великоолександрівського виборчого округу N 400, Херсонська область; |
ДОЛЖЕНКА Геннадія Петровича | - від Чернігівського виборчого округу N 450, Чернігівська область; |
ДОНДИКА Миколи Івановича | - від Володарського виборчого округу N 149, Донецька область; |
ДОНЧЕНКА Юрія Григоровича | - від Старобільського виборчого округу N 259, Луганська область; |
ДОРОШЕВСЬКОГО Михайла Володимировича | - від Феодосійського виборчого округу N 34, Республіка Крим; |
ДРАГОМАРЕЦЬКОГО Сергія Дмитровича | - від Іллічівського виборчого округу N 295, Одеська область; |
ДРОНЯ Анатолія Андрійовича | - від Ріпкинського виборчого округу N 449, Чернігівська область; |
ДУРДИНЦЯ Василя Васильовича | - від Бобринецького виборчого округу N 229, Кіровоградська область; |
ДУШЕЙКА Петра Григоровича | - від Чорнобаївського виборчого округу N 429, Черкаська область; |
ДЬОМІНА Олега Олексійовича | - від Комінтернівського виборчого округу N 371, Харківська область; |
ЄВДОКИМОВА Валерія Олександровича | - від Таїровського виборчого округу N 301, Одеська область; |
ЄЛЬЯШКЕВИЧА Олександра Сергійовича | - від Дніпровського виборчого округу N 394, Херсонська область; |
ЄМЕЛЬЯНОВА Володимира Михайловича | - від Заводського виборчого округу N 283, Миколаївська область; |
ЄРМАКА Анатолія Васильовича | - від Пологівського виборчого округу N 193, Запорізька область; |
ЄСЬКОВА Валентина Андрійовича | - від Антрацитівського виборчого округу N 241, Луганська область; |
ЖЕРЕБЕЦЬКОГО Євгена Петровича | - від Червоноградського виборчого округу N 270, Львівська область; |
ЖОВТЯКА Євгена Дмитровича | - від Києво-Святошинського виборчого округу N 219, Київська область; |
ЖУЛИНСЬКОГО Миколи Григоровича | - від Луцького виборчого округу N 64, Волинська область; |
ЗАВАРЗІНА Миколи Володимировича | - від Красноармійського міського виборчого округу N 129, Донецька область; |
ЗАЙЦЯ Івана Олександровича | - від Святошинського виборчого округу N 18, м.Київ; |
ЗАПОРОЖЦЯ Юрія Михайловича | - від Миколаївського міського виборчого округу N 286, Миколаївська область; |
ЗАРУДНОГО Андрія Антоновича | - від Зборівського виборчого округу N 362, Тернопільська область; |
ЗАСУХИ Анатолія Андрійовича | - від Васильківського виборчого округу N 210, Київська область; |
ЗВЯГІЛЬСЬКОГО Юхима Леонідовича | - від Київського виборчого округу N 110, Донецька область; |
ІВАНОВА Василя Олексійовича | - від Харківського виборчого округу N 393, Харківська область; |
ІЛЮШИНА Володимира Олексійовича | - від Жовтневого виборчого округу N 237, Луганська область; |
ІЛЬЯСЕВИЧА Ярослава Михайловича | - від Яворівського виборчого округу N 282, Львівська область; |
КАЛЬНИКА Віктора Мартиновича | - від Овруцького виборчого округу N 164, Житомирська область; |
КАМІНСЬКОГО Леоніда Олексійовича | - від Сніжнянського виборчого округу N 141, Донецька область; |
КАПУСТЯНА Володимира Ніловича | - від Карлівського виборчого округу N 327, Полтавська область; |
КАРАСИКА Владлена Михайловича | - від Богодухівського виборчого округу N 387, Харківська область; |
КАРАСИКА Юрія Михайловича | - від Черкаського виборчого округу N 427, Черкаська область; |
КАРМАЗІНА Юрія Анатолійовича | - від Приморського виборчого округу N 299, Одеська область; |
КАРПАЧОВОЇ Ніни Іванівни | - від Алуштинського виборчого округу N 28, Республіка Крим; |
КАРПОВА Олександра Миколайовича | - від Ленінського виборчого округу N 373, Харківська область; |
КАШЛЯКОВА Миколи Дмитровича | - від Жовтневого виборчого округу N 368, Харківська область; |
КВЯТКОВСЬКОГО Ігоря Васильовича | - від Староміського виборчого округу N 49, Вінницька область; |
КЕНДЗЬОРА Ярослава Михайловича | - від Сокальського виборчого округу N 280, Львівська область; |
КИРИЧЕНКА Миколи Олексійовича | - від Лохвицького виборчого округу N 329, Полтавська область; |
КИРИЧЕНКА Сергія Олександровича | - від Комсомольського виборчого округу N 395, Херсонська область; |
КИЯКА Тараса Романовича | - від Ленінського виборчого округу N 431, Чернівецька область; |
КІВШИКА Петра Андрійовича | - від Глобинського виборчого округу N 326, Полтавська область; |
КІРІМОВА Івана Захаровича | - від Іванківського виборчого округу N 218, Київська область; |
КІЯШКА Сергія Миколайовича | - від Ворошиловського виборчого округу N 108, Донецька область; |
КЛИМПУША Ореста Дмитровича | - від Рахівського виборчого округу N 172, Закарпатська область; |
КОВАЛКА Михайла Петровича | - від Гадяцького виборчого округу N 325, Полтавська область; |
КОВТУНЦЯ Володимира Віталійовича | - від Вересневого виборчого округу N 333, Рівненська область; |
КОГЕНА Юрія Борисовича | - від Бахчисарайського виборчого округу N 36, Республіка Крим; |
КОЖЕВНИКОВА Бориса Михайловича | - від Куйбишевського виборчого округу N 113, Донецька область; |
КОЖИНА Бориса Борисовича | - від Рожнятівського виборчого округу N 203, Івано-Франківська область; |
КОЖУШКА Олександра Михайловича | - від Ясинуватського виборчого округу N 145, Донецька область; |
КОЛІУШКА Ігоря Борисовича | - від Буського виборчого округу N 272, Львівська область; |
КОЛОМОЙЦЕВА Валерія Едуардовича | - від Ленінського виборчого округу N 239, Луганська область; |
КОРНЕЛЮКА Василя Мироновича | - від Старовижівського виборчого округу N 72, Волинська область; |
КОРОПЕНКА Антона Антоновича | - від Заводського виборчого округу N 85, Дніпропетровська область; |
КОРШИНСЬКОГО Івана Юрійовича | - від Тячівського виборчого округу N 174, Закарпатська область; |
КОСІВА Михайла Васильовича | - від Пустомитівського виборчого округу N 279, Львівська область; |
КОСОЛАПОВА Анатолія Григоровича | - від Вовчанського виборчого округу N 389, Харківська область; |
КОСТЕНКА Юрія Івановича | - від Червоноармійського виборчого округу N 23, м.Київ; |
КОСТИЦЬКОГО Василя Васильовича | - від Залізничного виборчого округу N 195, Івано-Франківська область; |
КОСТИЦЬКОГО Михайла Васильовича | - від Надвірнянського виборчого округу N 201, Івано-Франківська область; |
КОСТЮЧЕНКА Леоніда Михайловича | - від Індустріального виборчого округу N 77, Дніпропетровська область; |
КОЧЕРГИ Віктора Герасимовича | - від Добропільського виборчого округу N 122, Донецька область; |
КОЧЕРГИ Віктора Пилиповича | - від Довгинцівського виборчого округу N 88, Дніпропетровська область; |
КОЧЕРГИ Володимира Семеновича | - від Ровеньківського виборчого округу N 247, Луганська область; |
КРАВЧУКА Володимира Івановича | - від Білоцерківського виборчого округу N 215, Київська область; |
КРАНДАКОВОЇ Олени Василівни | - від Кіровського виборчого округу N 38, Республіка Крим; |
КРАСНЯКОВА Євгена Васильовича | - від Горлівського - Калінінського виборчого округу N 118, Донецька область; |
КРИЗСЬКОГО Юрія Олексійовича | - від Первомайського виборчого округу N 246, Луганська область; |
КРУЦИКА Романа Миколайовича | - від Рогатинського виборчого округу N 202, Івано-Франківська область; |
КУДРЕВИЧА Олександра Андрійовича | - від Красноградського виборчого округу N 392, Харківська область; |
КУЖЕЛЬ Олександри Володимирівни | - від Ленінського виборчого округу N 181, Запорізька область; |
КУЗНЄЦОВА Павла Сергійовича | - від Краматорського виборчого округу N 127, Донецька область; |
КУЗЬМЕНКА Сергія Леонідовича | - від Комунарського виборчого округу N 179, Запорізька область; |
КУЛІНИЧА Володимира Вікторовича | - від Обухівського виборчого округу N 222, Київська область; |
КУПЕРА Романа Петровича | - від Теребовлянського виборчого округу N 364, Тернопільська область; |
КУЧМИ Леоніда Даниловича | - від Новгород-Сіверського виборчого округу N 448, Чернігівська область; |
ЛАВРИНЕНКА Миколи Федоровича | - від Глухівського виборчого округу N 345, Сумська область; |
ЛАВРИНОВИЧА Олександра Володимировича | - від Дрогобицького виборчого округу N 274, Львівська область; |
ЛАНДИКА Валентина Івановича | - від Ленінського виборчого округу N 114, Донецька область; |
ЛАНОВОГО Володимира Тимофійовича | - від Русанівського виборчого округу N 17, м.Київ; |
ЛАНТУХА Василя Івановича | - від Гайсинського виборчого округу N 56, Вінницька область; |
ЛЕВЧЕНКА Анатолія Івановича | - від Краснодонського виборчого округу N 243, Луганська область; |
ЛІНЧАКА Михайла Степановича | - від Володарського виборчого округу N 217, Київська область; |
ЛУНЬОВА Григорія Олексійовича | - від Кам'янсько-Дніпровського виборчого округу N 191, Запорізька область; |
ЛЯЩЕНКА Костянтина Дмитровича | - від Нікопольського міського виборчого округу N 94, Дніпропетровська область; |
МАЛЄВСЬКОГО Олександра Тихоновича | - від Цюрупинського виборчого округу N 404, Херсонська область; |
МАНЧУЛЕНКА Георгія Манолійовича | - від Заставнівського виборчого округу N 435, Чернівецька область; |
МАРМАЗОВА Євгена Васильовича | - від Олександрійського виборчого округу N 234, Кіровоградська область; |
МАРЧЕНКА Володимира Романовича | - від Роменського виборчого округу N 348, Сумська область; |
МАСЕНКА Олександра Миколайовича | - від Оржицького виборчого округу N 330, Полтавська область; |
МАСОЛА Віталія Андрійовича | - від Козелецького виборчого округу N 446, Чернігівська область; |
МАТКОВСЬКОГО Олега Богдановича | - від Здолбунівського виборчого округу N 339, Рівненська область; |
МЕЛЬНИКА Володимира Сергійовича | - від Інгулецького виборчого округу N 89, Дніпропетровська область; |
МЕЛЬНИКА Петра Яковича | - від Котовського виборчого округу N 306, Одеська область; |
МЕРКУШОВА Віктора Тимофійовича | - від Кіровського виборчого округу N 78, Дніпропетровська область; |
МИХАЙЛЕНКА Сергія Михайловича | - від Жовтневого виборчого округу N 76, Дніпропетровська область; |
МІРОШНИЧЕНКА Людвіга Миколайовича | - від Маріупольського - Іллічівського виборчого округу N 136, Донецька область; |
МІШУРИ Валерія Дмитровича | - від Центрального виборчого округу N 225, Кіровоградська область; |
МОВЧАНА Павла Михайловича | - від Коломийського виборчого округу N 198, Івано-Франківська область; |
МОЗЕРА Георгія Едуардовича | - від Богунського виборчого округу N 154, Житомирська область; |
МОІСЕЄНКА Володимира Миколайовича | - від Макіївського - Гірницького виборчого округу N 131, Донецька область; |
МОРОЗА Олександра Олександровича | - від Таращанського виборчого округу N 223, Київська область; |
МОСІЙЧУКА Сергія Олександровича | - від Баранівського виборчого округу N 160, Житомирська область; |
МОСТИСЬКОГО Андрія Богдановича | - від Ковельського виборчого округу N 67, Волинська область; |
МОЦПАНА Анатолія Федоровича | - від Амвросіївського виборчого округу N 146, Донецька область; |
МУЛЯВИ Володимира Савелійовича | - від Калуського виборчого округу N 197, Івано-Франківська область; |
МУСІЯКИ Віктора Лаврентійовича | - від Фрунзенського виборчого округу N 378, Харківська область; |
МУХІНА Володимира Васильовича | - від Київського виборчого округу N 370, Харківська область; |
М'ЯСКОВСЬКОГО Михайла Михайловича | - від Великомихайлівського виборчого округу N 310, Одеська область; |
НАЙДИ Георгія Івановича | - від Суворовського виборчого округу N 396, Херсонська область; |
НЕДВИГИ Григорія Миколайовича | - від Козятинського виборчого округу N 57, Вінницька область; |
НЕМИРОВСЬКОГО Володимира Лукича | - від Болградського виборчого округу N 309, Одеська область; |
НІДЗІЄВА Олександра Івановича | - від Баришівського виборчого округу N 214, Київська область; |
НІКОЛАЄНКА Станіслава Миколайовича | - від Іванівського виборчого округу N 402, Херсонська область; |
НОВІКОВА Олександра Васильовича | - від Броварського виборчого округу N 209, Київська область; |
НОСОВА Владислава Васильовича | - від Октябрського виборчого округу N 319, Полтавська область; |
ОЛЕКСЄЄНКА Володимира Кириловича | - від Мар'їнського виборчого округу N 151, Донецька область; |
ОЛІЙНИКА Бориса Ілліча | - від Запорізького виборчого округу N 190, Запорізька область; |
ОЛЬХОВСЬКОГО Бориса Івановича | - від Валківського виборчого округу N 388, Харківська область; |
ОМЕЛІЧА Віктора Семеновича | - від Верхньодніпровського виборчого округу N 100, Дніпропетровська область; |
ОМЕЛЬЧЕНКА Григорія Омеляновича | - від Кременчуцького - Крюківського виборчого округу N 322, Полтавська область; |
ОМЕЛЬЧУКА Романа Юстиновича | - від Замкового виборчого округу N 334, Рівненська область; |
ОСАДЧУКА Петра Ілліча | - від Тлумацького виборчого округу N 206, Івано-Франківська область; |
ОСТАША Ігоря Івановича | - від Стрийського виборчого округу N 269, Львівська область; |
ОХРІМЕНКА Костянтина Олександровича | - від Дружківського виборчого округу N 123, Донецька область; |
ПАВЛОВСЬКОГО Михайла Антоновича | - від Центрального виборчого округу N 406, Хмельницька область; |
ПАЛАМАРЧУКА Валерія Олександровича | - від Миколаївського сільського виборчого округу N 291, Миколаївська область; |
ПАНАСОВСЬКОГО Олега Григоровича | - від Артемівського виборчого округу N 147, Донецька область; |
ПАРАСУНЬКА Михайла Васильовича | - від Могилів-Подільського виборчого округу N 51, Вінницька область; |
ПАРУБКА Омеляна Никоновича | - від Монастирищенського виборчого округу N 424, Черкаська область; |
ПАСЕЧНОЇ Людмили Яківни | - від Костянтинівського виборчого округу N 126, Донецька область; |
ПАСЬКА Сергія Олексійовича | - від Звенигородського виборчого округу N 425, Черкаська область; |
ПЕЙГАЛАЙНЕНА Анатолія Володимировича | - від Харцизького виборчого округу N 143, Донецька область; |
ПЕТРЕНКА Анатолія Андрійовича | - від Слов'янського виборчого округу N 153, Донецька область; |
ПЕТРЕНКА Дмитра Дмитровича | - від Перевальського виборчого округу N 255, Луганська область; |
ПИЛИПЕНКА Миколи Васильовича | - від Джанкойського виборчого округу N 29, Республіка Крим; |
ПИЛИПЧУКА Володимира Мефодійовича | - від Центрального виборчого округу N 196, Івано-Франківська область; |
ПИНЗЕНИКА Віктора Михайловича | - від Південного виборчого округу N 264, Львівська область; |
ПИСАРЕНКА Анатолія Аркадійовича | - від Кіровського виборчого округу N 111, Донецька область; |
ПІМЕНОВОЇ Наталії Петрівни | - від Сімферопольського виборчого округу N 42, Республіка Крим; |
ПІСКУНОВСЬКОГО Костянтина Володимировича | - від Ямпільського виборчого округу N 63, Вінницька область; |
ПЛАТОВСЬКОГО Євгена Володимировича | - від Вознесенського виборчого округу N 288, Миколаївська область; |
ПЛОТКІНА Вадима Григоровича | - від Морського виборчого округу N 307, Одеська область; |
ПЛЮЩА Івана Степановича | - від Борзнянського виборчого округу N 445, Чернігівська область; |
ПОЖИВАНОВА Михайла Олександровича | - від Маріупольського - Жовтневого виборчого округу N 135, Донецька область; |
ПОНЕДІЛКА Віктора Івановича | - від Орджонікідзевського виборчого округу N 182, Запорізька область; |
ПОПЕСКУ Івана Васильовича | - від Глибоцького виборчого округу N 434, Чернівецька область; |
ПОПОВА Дмитра Антоновича | - від Біляївського виборчого округу N 308, Одеська область; |
ПОРОВСЬКОГО Миколи Івановича | - від Рівненського виборчого округу N 341, Рівненська область; |
ПРОНЮКА Євгена Васильовича | - від Тисменицького виборчого округу N 205, Івано-Франківська область; |
ПРОЦЕВ'ЯТА Тараса Івановича | - від Самбірського виборчого округу N 268, Львівська область; |
ПУДРИКА Валерія Юрійовича | - від Макіївського - Червоногвардійського виборчого округу N 134, Донецька область; |
ПУСТОВОЙТОВСЬКОГО Володимира Семеновича | - від Первомайського виборчого округу N 384, Харківська область; |
ПШЕНИЧНОЇ Ольги Миколаївни | - від Ленінського виборчого округу N 40, Республіка Крим; |
РАДЬКА Василя Івановича | - від Кролевецького виборчого округу N 351, Сумська область; |
РАЙКОВСЬКОГО Броніслава Станіславовича | - від Чугуївського виборчого округу N 385, Харківська область; |
РАТУШНОГО Михайла Ярославовича | - від Збаразького виборчого округу N 361, Тернопільська область; |
РИЧАГОВА Григорія Васильовича | - від Татарбунарського виборчого округу N 316, Одеська область; |
РОЄНКА Віктора Григоровича | - від Уманського виборчого округу N 423, Черкаська область; |
РУДЧЕНКА Миколи Миколайовича | - від Малинського виборчого округу N 163, Житомирська область; |
РЯБЧЕНКА Олександра Володимировича | - від Вузівського виборчого округу N 75, Дніпропетровська область; |
САДЬКА Володимира Григоровича | - від Новомосковського сільського виборчого округу N 102, Дніпропетровська область; |
САМОЙЛИК Катерини Семенівни | - від Чаплинського виборчого округу N 403, Херсонська область; |
САМОФАЛОВА Геннадія Григоровича | - від Дзержинського виборчого округу N 121, Донецька область; |
САСА Сергія Володимировича | - від Маловисківського виборчого округу N 231, Кіровоградська область; |
СВЯТА Василя Петровича | - від Чемеровецького виборчого округу N 416, Хмельницька область; |
СЕМЕНЮК Валентини Петрівни | - від Андрушівського виборчого округу N 159, Житомирська область; |
СИДОРЕНКА Григорія Васильовича | - від Коростишівського виборчого округу N 162, Житомирська область; |
СИЗЕНКА Юрія Павловича | - від Жовтневого виборчого округу N 177, Запорізька область; |
СИМОНЕНКА Валентина Костянтиновича | - від Північного виборчого округу N 298, Одеська область; |
СИМОНЕНКА Івана Петровича | - від Новозаводського виборчого округу N 440, Чернігівська область; |
СИМОНЕНКА Петра Миколайовича | - від Красноармійського виборчого округу N 150, Донецька область; |
СИРОТИ Михайла Дмитровича | - від Придніпровського виборчого округу N 418, Черкаська область; |
СІКАЛОВА Валерія Івановиа | - від Горлівського - Микитівського виборчого округу N 119, Донецька область; |
СІНЧЕНКА Сергія Григоровича | - від Брянківського виборчого округу N 242, Луганська область; |
СКІПАЛЬСЬКОГО Олександра Олександровича | - від Володимир-Волинського виборчого округу N 66, Волинська область; |
СЛАСТЬОНА Юрія Федоровича | - від Голопристанського виборчого округу N 401, Херсонська область; |
СМІРНОВА Євгена Леонідовича | - від Тульчинського виборчого округу N 61, Вінницька область; |
СНІГАЧА Андрія Прокоповича | - від Великолепетиського виборчого округу N 399, Херсонська область; |
СОБОЛЄВА Сергія Владиславовича | - від Хортицького виборчого округу N 183, Запорізька область; |
СОКЕРЧАКА Вячеслава Михайловича | - від Савранського виборчого округу N 314, Одеська область; |
СПІЖЕНКА Юрія Прокоповича | - від Олевського виборчого округу N 165, Житомирська область; |
СТАРОВОЙТОВОЇ Галини Максимівни | - від Красноперекопського виборчого округу N 32, Республіка Крим; |
СТЕПАНОВА Михайла Володимировича | - від Слов'яносербського виборчого округу N 257, Луганська область; |
СТЕПАНОВА Олександра Петровича | - від Деснянського виборчого округу N 439, Чернігівська область; |
СТЕПАНОВА Петра Степановича | - від Ватутінського виборчого округу N 236, Луганська область; |
СТЕПАНЮКА Дмитра Петровича | - від Дзержинського виборчого округу N 87, Дніпропетровська область; |
СТЕПЕНКА Василя Івановича | - від Полтавського виборчого округу N 331, Полтавська область; |
СТЕЦЬКІВА Тараса Степановича | - від Городоцького виборчого округу N 273, Львівська область; |
СТЕШЕНКА Олександра Миколайовича | - від Сватівського виборчого округу N 256, Луганська область; |
СТОРІЖКА Володимира Юхимовича | - від Шосткинського виборчого округу N 349, Сумська область; |
СТОЯНА Олександра Миколайовича | - від Шаргородського виборчого округу N 62, Вінницька область; |
СТРЕТОВИЧА Володимира Миколайовича | - від Немирівського виборчого округу N 58, Вінницька область; |
СУДНИЦИНА Федора Семеновича | - від Шевченківського виборчого округу N 184, Запорізька область; |
СУРГАЯ Миколи Сафоновича | - від Торезького виборчого округу N 142, Донецька область; |
СУСЛОВА Віктора Івановича | - від Люботинського виборчого округу N 383, Харківська область; |
ТАНЮКА Леоніда (Леся) Степановича | - від Дрогобицького міського виборчого округу N 267, Львівська область; |
ТАРАНА (ТЕРЕНА) Віктора Васильовича ТАРАНА Миколи Васильовича | - від Кременчуцького - Автозаводського виборчого округу N 321, Полтавська область; - від Леваневського виборчого округу N 180, Запорізька область; |
ТАРАНОВА Олега Вадимовича | - від Комсомольського виборчого округу N 372, Харківська область; |
ТАТАРИНОВА Анатолія Арефійовича | - від Макіївського - Совєтського виборчого округу N 132, Донецька область; |
ТЕРЕЩУКА Василя Васильовича | - від Маріупольського - Приморського виборчого округу N 138, Донецька область; |
ТИМИ Юрія Казимировича | - від Чортківського виборчого округу N 365, Тернопільська область; |
ТИХОНОВА Юрія Тимофійовича | - від Нікопольського сільського виборчого округу N 101, Дніпропетровська область; |
ТІТЕНКА Валерія Григоровича | - від Комінтернівського виборчого округу N 313, Одеська область; |
ТКАЧЕНКА Володимира Анатолійовича | - від Охтирського виборчого округу N 347, Сумська область; |
ТКАЧЕНКА Олександра Миколайовича | - від Шполянського виборчого округу N 430, Черкаська область; |
ТКАЧЕНКА Степана Кузьмича | - від Мелітопольського виборчого округу N 192, Запорізька область; |
ТОВТА Михайла Михайловича | - від Берегівського виборчого округу N 169, Закарпатська область; |
ТОДОРОВА Євгена Семеновича | - від Бердянського міського виборчого округу N 185, Запорізька область; |
УГАРОВА Геннадія Юрійовича | - від Мелітопольського міського виборчого округу N 186, Запорізька область; |
УЛАНОВА Валентина Миколайовича | - від Станично-Луганського виборчого округу N 258, Луганська область; |
УЛИНЦЯ Василя Георгійовича | - від Мукачівського виборчого округу N 168, Закарпатська область; |
УСТИЧА Сергія Івановича | - від Іршавського виборчого округу N 171, Закарпатська область; |
ФІЛІПЧУКА Георгія Георгійовича | - від Кіцманського виборчого округу N 437, Чернівецька область; |
ХАРЛАМОВА Віктора Георгійовича | - від Петропавлівського виборчого округу N 103, Дніпропетровська область; |
ХМАРИ Степана Ілліча | - від Залізничного виборчого округу N 261, Львівська область; |
ХМЕЛЬОВОГО Анатолія Петровича | - від Слов'янського міського виборчого округу N 140, Донецька область; |
ХОМИЧА Миколи Васильовича | - від Дубровицького виборчого округу N 338, Рівненська область; |
ХУНОВА Анатолія Ісмаїловича | - від Краснолиманського виборчого округу N 130, Донецька область; |
ЦЕЛИХ Юрія Георгійовича | - від Новоукраїнського виборчого округу N 233, Кіровоградська область; |
ЦИБЕНКА Петра Степановича | - від Свердловського виборчого округу N 249, Луганська область; |
ЦУШКА Василя Петровича | - від Тарутинського виборчого округу N 315, Одеська область; |
ЧЕЙПЕША Сергія Івановича | - від Виноградівського виборчого округу N 170, Закарпатська область; |
ЧЕРВОНІЯ Василя Михайловича | - від Дубенського виборчого округу N 335, Рівненська область; |
ЧЕРЕНКОВА Олександра Павловича | - від Біловодського виборчого округу N 253, Луганська область; |
ЧЕРЕПА Валерія Івановича | - від Білопільського виборчого округу N 350, Сумська область; |
ЧЕРЕПКОВА Володимира Федоровича | - від Артемівського міського виборчого округу N 117, Донецька область; |
ЧЕРНЯВСЬКОГО Олексія Пилиповича | - від Сумського виборчого округу N 353, Сумська область; |
ЧЕЧЕТОВА Михайла Васильовича | - від Юнокомунарівського виборчого округу N 125, Донецька область; |
ЧИВЮКА Миколи Васильовича | - від Новобузького виборчого округу N 292, Миколаївська область; |
ЧИЖА Івана Сергійовича | - від Летичівського виборчого округу N 414, Хмельницька область; |
ЧИКАЛА Адама Васильовича | - від Бердичівського виборчого округу N 156, Житомирська область; |
ЧОБОТА Дмитра Васильовича | - від Бродівського виборчого округу N 271, Львівська область; |
ЧОРНОВОЛА Вячеслава Максимовича | - від Подільського виборчого округу N 357, Тернопільська область; |
ЧОРНОУСЕНКА Олега Івановича | - від Червонозаводського виборчого округу N 379, Харківська область; |
ЧУКМАСОВА Сергія Олександровича | - від Петровського виборчого округу N 81, Дніпропетровська область; |
ЧУЛАКОВА Євгена Родіоновича | - від Васильківського виборчого округу N 99, Дніпропетровська область; |
ЧУМАКА Миколи Васильовича | - від Бахмацького виборчого округу N 443, Чернігівська область; |
ЧУМАЧЕНКА Миколи Івановича | - від Ніжинського виборчого округу N 441, Чернігівська область; |
ЧУПАХІНА Олександра Михайловича | - від Куп'янського виборчого округу N 381, Харківська область; |
ЧУРУТИ Михайла Івановича | - від Стахановського виборчого округу N 251, Луганська область; |
ШАЛАНСЬКОГО Анатолія Миколайовича | - від Знам'янського виборчого округу N 226, Кіровоградська область; |
ШАМАРИНА Олександра Миколайовича | - від Шахтарського виборчого округу N 144, Донецька область; |
ШАНДРЮКА Олександра Івановича | - від Шевченківського виборчого округу N 266, Львівська область; |
ШВИДКОГО Петра Євдокимовича | - від Жовківського виборчого округу N 276, Львівська область; |
ШЕВЧЕНКА Віталія Федоровича | - від Фастівського виборчого округу N 213, Київська область; |
ШЕЙКА Петра Володимировича | - від Бобровицького виборчого округу N 444, Чернігівська область; |
ШЕРЕНІНА Юрія Леонідовича | - від Гагарінського виборчого округу N 44, місто Севастополь; |
ШЕСТАКОВА Віктора Петровича | - від Маріупольського - Орджонікідзевського виборчого округу N 137, Донецька область; |
ШЕХОВЦОВА Олексія Дмитровича | - від Новокраматорського виборчого округу N 128, Донецька область; |
ШИБКА Віталія Яковича | - від Самарського виборчого округу N 82, Дніпропетровська область; |
ШИШКІНА Віктора Івановича | - від Київського виборчого округу N 296, Одеська область; |
ШКРАБАКА Павла Ананійовича | - від Снігурівського виборчого округу N 293, Миколаївська область; |
ШПЕКА Романа Васильовича | - від Косівського виборчого округу N 200, Івано-Франківська область; |
ЩЕРБАНЯ Володимира Петровича | - від Будьоннівського виборчого округу N 107, Донецька область; |
ЩЕРБАНЯ Євгена Олександровича | - від Волноваського виборчого округу N 148, Донецька область; |
ЮРКОВСЬКОГО Віталія Станіславовича | - від Конотопського виборчого округу N 346, Сумська область; |
ЮХНОВСЬКОГО Ігоря Рафаїловича | - від Личаківського виборчого округу N 263, Львівська область; |
ЯБЛОНСЬКОГО Валентина Андрійовича | - від Кам'янець-Подільського виборчого округу N 407, Хмельницька область; |
ЯВОРІВСЬКОГО Володимира Олександровича | - від Світловодського виборчого округу N 228, Кіровоградська область; |
ЯГОФЕРОВА Анатолія Миколайовича | - від Артемівського виборчого округу N 235, Луганська область; |
ЯКОВЕНКА Валентина Петровича | - від Дунаєвецького виборчого округу N 412, Хмельницька область; |