• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 12.10.1995 № 803 | Документ не діє
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 12 жовтня 1995 р. N 803
Київ
Про затвердження Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України
( Частину другу таблиці див. в Постанові КМ N 803 від 12.10.95 ) ( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 655 від 07.05.98 N 978 від 30.06.98 N 2179 від 29.11.99 )
Відповідно до статті 20 Закону України "Про зв'язок" Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Національну таблицю розподілу смуг радіочастот України (додається).
Державному комітету зв'язку та інформатизації:
( Абзац другий із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 2179 від 29.11.99 )
узагальнювати пропозиції міністерств, інших центральних органів державної виконавчої влади щодо внесення змін та доповнень до Таблиці і подавати їх на розгляд Кабінету Міністрів України;
продовжити разом з Міністерством оборони та Службою безпеки роботу, пов'язану з конверсією радіочастотного ресурсу і наближенням Національної таблиці розподілу смуг радіочастот до Таблиці розподілу радіочастот, рекомендованої Міжнародним союзом електрозв'язку.
( Абзац четвертий із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 2179 від 29.11.99 )
Прем'єр-міністр України
Міністр
Кабінету Міністрів України
Є.МАРЧУК

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.30
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 жовтня 1995 р. N 803
НАЦІОНАЛЬНА ТАБЛИЦЯ РОЗПОДІЛУ
СМУГ РАДІОЧАСТОТ УКРАЇНИ
( Зміни до таблиці не внесені. Див. додатково Постанови КМ N 655 від 07.05.98 N 978 від 30.06.98 N 2179 від 29.11.99 )
ВСТУП
Національна таблиця розподілу смуг радіочастот (далі - Таблиця) є документом, що регламентує розподіл та основні умови використання частот радіослужбами в Україні.
Таблиця є обов'язковою для всіх юридичних та фізичних осіб на території України, які замовляють, розробляють або купують радіоелектронні засоби (РЕЗ) за межами України, а також здійснюють планування використання частот для діючих РЕЗ.
У першій графі Таблиці наведено розподіл смуг частот між радіослужбами відповідно до Регламенту радіозв'язку для Району 1 (до Району 1 відноситься територія України); у другій - розподіл смуг частот між радіослужбами України, в третій графі - смуги частот спільного використання - СВ, військового використання - ВВ.
У четвертій графі подано примітки, де конкретизуються основні умови використання частотних смуг. Примітки вміщено також наприкінці Таблиці. Примітки, позначені тризначним числом з літерою У (Україна), стосуються національного розподілу. Номерами, що починаються не з літери, позначені примітки, рекомендовані Регламентом радіозв'язку.
У деяких примітках зазначається, на якій основі (первинній, дозволеній, вторинній) можуть використовуватися смуги частот тією чи іншою службою. Первинна основа означає використання смуги частот даною службою на рівних правах з іншими службами, передбаченими Таблицею в тій же смузі частот, за винятком служб, смуга частот для яких розподілена на дозволеній або вторинній основі. Дозволена основа означає, що дозволена та первинна служби користуються рівними правами, крім станцій первинної служби, яким надається пріоритетне право вибору частот.
ТЕРМІНИ, ЩО ВЖИВАЮТЬСЯ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ТАБЛИЦІ РОЗПОДІЛУ СМУГ РАДІОЧАСТОТ
Радіо - загальновживаний термін, який означає використання радіохвиль.
Радіохвилі - електромагнітні хвилі, частоти яких довільно обмежені частотами нижче 3000 ГГц, що поширюються у просторі без штучного хвильоводу.
Станція - один чи кілька передавачів або приймачів, чи комбінація передавачів і приймачів, включаючи допоміжне обладнання, необхідні в певному місці для здійснення служби радіозв'язку чи радіоастрономічної служби.
Кожна станція класифікується відповідно до служби, в якій вона діє постійно або тимчасово.
Сухопутна станція - станція рухомої служби, не призначена для роботи під час руху.
Рухома станція - станція рухомої служби, призначена для роботи під час руху або під час зупинок у невизначених пунктах.
Космічна станція - станція, розташована на об'єкті, який знаходиться або знаходився за межами основної частини атмосфери Землі чи призначений для виведення за ці межі.
Фідерна лінія - радіолінія від наземної станції, розташованої у певному місці, до космічної станції, або в протилежному напрямку, що передає інформацію в службі космічного радіозв'язку, яка не є фіксованою супутниковою службою. Певне місце може бути у певному фіксованому пункті або в будь-якому фіксованому пункті у межах певних зон.
Наземна станція - станція, розташована на поверхні Землі або в основній частині атмосфери Землі і призначена для зв'язку з однією чи кількома космічними станціями, або з однією чи кількома подібними їй станціями за допомогою одного або кількох відбивних супутників чи інших об'єктів у Космосі.
Електрозв'язок - будь-яке передавання, випромінювання або приймання знаків, сигналів, письмового тексту, зображення та звуків чи повідомлень будь-якого роду провідною, радіо, оптичною чи іншою електромагнітною системою.
Радіозв'язок - електрозв'язок, який здійснюється через радіохвилі.
Випромінювання - створена радіація або утворення радіації радіопередавальною станцією.
Радіація - потік енергії від будь-якого джерела у формі радіохвиль.
Наземний радіозв'язок - будь-який радіозв'язок, за винятком космічного радіозв'язку або радіоастрономії.
Радіоастрономія - астрономія, яка приймає радіохвилі космічного походження.
Радіовизначення - визначення місцезнаходження, швидкості і/або інших характеристик об'єкта, або отримання інформації щодо цих параметрів за допомогою властивостей поширення радіохвиль.
Радіонавігація - радіовизначення, що використовується в навігації, включаючи попередження про перешкоди.
Радіолокація - радіовизначення, що використовується для цілей, відмінних від цілей радіонавігації.
Суспільна кореспонденція - будь-яке повідомлення, що передається за допомогою електрозв'язку і що його підприємства зв'язку і станції повинні приймати для передавання.
Розподіл смуг частот - запис у Таблиці розподілу частот певної смуги з метою її використовування однією чи кількома наземними або космічними службами радіозв'язку або радіоастрономічною службою у певних умовах.
Виділення радіочастоти чи радіочастотного каналу, смуги частот - запис визначеного частотного каналу (смуги частот) до узгодженого плану, прийнятого в установленому порядку, з метою використання їх одним або кількома міністерствами, відомствами та іншими користувачами для наземної або космічної служби радіозв'язку на території України в певних умовах.
Присвоєння радіочастоти або радіочастотного каналу - дозвіл, що видає спеціальний уповноважений орган, визначений законодавством України, радіостанції на використання радіочастоти або радіочастотного каналу в певних умовах.
РАДІОСЛУЖБИ
Служба радіозв'язку - служба передавання, випромінювання і/або приймання радіохвиль для певних цілей електрозв'язку.
У Регламенті радіозв'язку мається на увазі наземний радіозв'язок (якщо не йдеться про будь-яку іншу службу радіозв'язку).
Фіксована служба - служба радіозв'язку між визначеними (фіксованими) пунктами.
Фіксована супуткикова служба - служба радіозв'язку між наземними станціями конкретного місцезнаходження, коли використовується один або кілька супутників. Конкретне місцезнаходження - будь-який фіксований пункт, розташований у визначених зонах. Інколи ця служба має лінії супутник-супутник, які можуть використовуватись у міжсупутниковій службі. Фіксована супутникова служба може мати також фідерні лінії для інших служб космічного радіозв'язку.
Повітряна фіксована служба - служба радіозв'язку між визначеними (фіксованими) пунктами, призначена головним чином для забезпечення безпеки повітряної навігації, регулярності, ефективності та економічності роботи повітряного транспорту.
Міжсупутникова служба - служба радіозв'язку, яка забезпечує зв'язок між штучними супутниками Землі.
Служба космічної експлуатації - служба радіозв'язку, призначена виключно для експлуатації космічних кораблів, зокрема з метою космічного стеження, космічної телеметрії і космічного телеуправління. Ці функції забезпечуються, як правило, службою, в якій працює космічна станція.
Рухома служба - служба радіозв'язку між рухомою та сухопутною станціями або між рухомими станціями.
Рухома супутникова служба - служба радіозв'язку між:
рухомими наземними станціями і однією чи кількома космічними станціями або між космічними станціями, що використовуються цією службою;
рухомими наземними станціями за допомогою однієї чи кількох космічних станцій. Ця служба може мати також фідерні лінії.
Сухопутна рухома служба - рухома служба радіозв'язку між базовими станціями та сухопутними рухомими станціями чи між сухопутними рухомими станціями.
Сухопутна рухома супутникова служба - рухома супутникова служба радіозв'язку між рухомими наземними станціями, розташованими на суші.
Морська рухома служба - рухома служба радіозв'язку між береговими та судновими станціями або між судновими станціями чи між взаємодіючими станціями внутрішньосуднового зв'язку. У цій службі можуть брати участь станції рятувальних засобів та станції радіомаяків - покажчиків місця біди.
Морська рухома супутникова служба - рухома супутникова служба радіозв'язку з рухомими наземними станціями, що встановлюються на борту морських суден. У цій службі можуть брати участь станції рятувальних засобів та станції радіомаяків - покажчиків місця біди.
Портова служба - морська рухома служба радіозв'язку в порту чи поблизу порту між береговими та судновими станціями або між судновими станціями, призначена для передавання повідомлень, що стосуються виключно керування, переміщення та безпеки суден, а в екстрених випадках - безпеки людей.
Служба руху суден - служба безпеки радіозв'язку у морській рухомій службі, призначена для передавання повідомлень, що стосуються виключно переміщення суден.
Повітряна рухома служба - рухома служба радіозв'язку між стаціонарними станціями повітряної рухомої служби і станціями повітряних суден. У ній можуть брати участь станції рятувальних засобів, станції радіомаяків-покажчиків місця біди на визначених частотах біди та аварії.
Повітряна рухома (R) служба - повітряна рухома служба, призначена для радіозв'язку, що стосується безпеки та регулярності польотів головним чином на національних та міжнародних цивільних повітряних трасах.
Повітряна рухома (ОR) служба - повітряна рухома служба, призначена для радіозв'язку, включаючи зв'язок, який стосується координації польотів головним чином поза національними та міжнародними цивільними повітряними трасами.
Повітряна рухома супутникова служба - рухома супутникова служба радіозв'язку, у якій рухомі наземні станції встановлюються на борту повітряного судна.
Повітряна рухома супутникова (R) служба - служба, призначена для радіозв'язку, який стосується безпеки та регулярності польотів головним чином на національних та міжнародних цивільних повітряних трасах.
Повітряна рухома супутникова (ОR) служба - служба, призначена для радіозв'язку, який стосується координації польотів головним чином поза національними та міжнародними цивільними повітряними трасами.
Радіомовна служба - служба радіозв'язку, передачі якої призначені для безпосереднього приймання населенням. Ця служба може здійснювати передавання радіопередач, телебачення, інші види передавання.
Радіомовна супутникова служба - служба радіозв'язку, сигнали якого передаються чи ретранслюються космічними станціями для безпосереднього приймання населенням.
У радіомовній супутниковій службі "безпосереднє приймання" означає як індивідуальне, так і колективне приймання.
Служба радіовизначення - служба радіозв'язку з метою радіовизначення.
Супутникова служба радіовизначення - служба радіозв'язку, яка використовує з метою радіовизначення одну або кілька космічних станцій. Ця служба може мати фідерні лінії.
Радіонавігаційна служба - служба радіовизначення з метою радіонавігації.
Радіонавігаційна супутникова служба - супутникова служба радіовизначення з метою радіонавігації. Ця служба може мати фідерні лінії.
Морська радіонавігаційна служба - радіонавігаційна служба, призначена для обслуговування морських суден та безпеки їх експлуатації.
Морська радіонавігаційна супутникова служба - радіонавігаційна супутникова служба, яка використовує наземні станції, встановлені на борту морських суден.
Повітряна радіонавігаційна служба - радіонавігаційна служба, призначена для обслуговування повітряних суден та безпеки їх експлуатації.
Повітряна радіонавігаційна супутникова служба - радіонавігаційна супутникова служба, яка використовує наземні станції, встановлені на борту повітряного судна.
Радіолокаційна служба - служба радіовизначення з метою радіолокації.
Допоміжна служба метеорології - служба радіозв'язку, яка використовується для гідрометеорологічних спостережень та досліджень.
Супутникова служба дослідження Землі - служба радіозв'язку між наземними станціями та однією чи кількома космічними станціями, яка може включати лінії між космічними станціями і в якої:
інформація, що стосується характеристик Землі та її природних явищ, одержується за допомогою активних або пасивних датчиків, які встановлюються на супутниках Землі;
аналогічна інформація збирається з платформ, що знаходяться на Землі або в повітрі;
така інформація може бути передана на наземні станції, що належать до відповідної системи;
може здійснюватись запит платформ.
Ця служба може мати фідерні лінії.
Метеорологічна супутникова служба - супутникова служба дослідження Землі для потреб метеорології.
Служба стандартних частот і сигналів часу - служба радіозв'язку для наукових, технічних та інших цілей, що забезпечує передавання певних частот, сигналів часу високої точності, призначених для загального приймання.
Супутникова служба стандартних частот і сигналів часу - служба радіозв'язку, що здійснюється за допомогою космічних станцій, установлених на супутниках Землі. Ця служба може мати фідерні лінії.
Служба космічних досліджень - служба радіозв'язку, яка за допомогою космічних кораблів чи інших об'єктів у Космосі здійснює наукові або технічні дослідження.
Аматорська служба - служба радіозв'язку, що здійснюється аматорами, тобто особами, які мають на це необхідний дозвіл і займаються радіотехнікою виключно з особистих інтересів без будь-якої матеріальної вигоди, з метою самовдосконалення, взаємного зв'язку і проведення технічних досліджень.
Аматорська супутникова служба - служба радіозв'язку, що здійснюється за допомогою космічних станцій, установлених на супутниках Землі, для тих же цілей, що й аматорська служба.
Радіоастрономічна служба - служба, що здійснює використання радіоастрономії.
Служба безпеки - будь-яка служба радіозв'язку, яка використовується постійно або тимчасово з метою забезпечення безпеки людського життя та майна.
Спеціальна служба - служба радіозв'язку, що здійснюється виключно для спеціальних потреб (закрита для суспільної кореспонденції).
КЛАСИФІКАЦІЯ СЛУЖБ ТА ЇХ РОЗПОДІЛ
Первинні, дозволені і вторинні служби
Служби, назви яких надруковані великими літерами (наприклад, ФІКСОВАНА), називаються первинними.
Служби, назви яких надруковані великими літерами між похилими рисками (наприклад, /РАДІОЛОКАЦІЙНА/), називаються дозволеними.
Служби, назви яких надруковані малими літерами (наприклад, Рухома), називаються вторинними.
Додаткові зауваження повинні друкуватися малими літерами (наприклад, РУХОМА, за винятком повітряної рухомої).
Дозволені і первинні служби користуються рівними правами, крім випадків коли під час складання частотних планів первинній службі надається право вибору частот.
Станції вторинної служби:
не повинні створювати шкідливих перешкод станціям первинної або дозволеної служби, яким частоти вже призначені або можуть бути призначені;
не можуть вимагати захисту від перешкод з боку станцій первинної або дозволеної служби, якій частоти вже призначені або можуть бути призначені;
можуть вимагати захисту від перешкод з боку станцій тієї ж або іншої вторинної служби (служб), яким частоти можуть бути призначені.
ТАБЛИЦЯ РОЗПОДІЛУ СМУГ ЧАСТОТ МІЖ РАДІОСЛУЖБАМИ УКРАЇНИ
-------------------------------------------------------------------------------------
В Районі 1 | В Україні |Викорис-| Примітки
| |тання |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
Нижче 9 444 | Нижче 9 | |
(не розподілена) 445 | (не розподілена) | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
9-65,6 кГц | | |
---------------------------| | |
9-14 | 9-14 | СВ | У002
РАДІОНАВІГАЦІЙНА | ---- | |
| 5 | |
| РАДІОНАВІГАЦІЙНА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
14-19,95 | 14-17 | СВ | У001 У002 У006
ФІКСОВАНА | ----- | |
МОРСЬКА РУХОМА 448 | 3 | |
| МОРСЬКА РУХОМА | |
| РАДІОНАВІГАЦІЙНА | |
| ФІКСОВАНА | |
|---------------------------+--------+--------------------
446 447 | 17-19,95 | СВ | У001 У002 У007
| -------- | |
| 2,95 | |
| МОРСЬКА РУХОМА, ФІКСОВАНА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
19,95-20,05 | 19,95-20,05 | СВ |
СЛУЖБА СТАНДАРТНИХ ЧАСТОТ І| ----------- | |
СИГНАЛІВ ЧАСУ (20 кГц) | 0,1 | |
| СТАНДАРТНИХ ЧАСТОТ І | |
| СИГНАЛІВ ЧАСУ (20 кГц) | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
20,05-65,6 | 20,05-24,5 | СВ | У001 У002 У003
ФІКСОВАНА | ---------- | |
МОРСЬКА РУХОМА 448 | 4,45 | |
| МОРСЬКА РУХОМА, ФІКСОВАНА | |
|---------------------------+--------+--------------------
447 449 | 24,5-25,5 | СВ | У004
| --------- | |
| 1 | |
| СТАНДАРТНИХ ЧАСТОТ І | |
| СИГНАЛІВ ЧАСУ (25 кГц) | |
|---------------------------+--------+--------------------
| 25,5-49,5 | СВ | У001 У002 У007
| --------- | |
| 24 | |
| МОРСЬКА РУХОМА, ФІКСОВАНА | |
|---------------------------+--------+--------------------
| 49,5-50,5 | СВ |
| --------- | |
| 1 | |
| СТАНДАРТНИХ ЧАСТОТ І | |
| СИГНАЛІВ ЧАСУ (50 кГц) | |
|---------------------------+--------+--------------------
| 50,5-65,6 | СВ | У001 У002 У005 У007
| --------- | |
| 15,1 | |
| ФІКСОВАНА | |
| МОРСЬКА РУХОМА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
65,6-112 кГц | | |
---------------------------| | |
65,6-70 | 65,6-67,6 | СВ | У004
ФІКСОВАНА | --------- | |
МОРСЬКА РУХОМА 448 | 2 | |
447 449 | СТАНДАРТНИХ ЧАСТОТ І | |
| СИГНАЛІВ ЧАСУ (66,6 кГц) | |
|---------------------------+--------+--------------------
| 67,6-70 | СВ | У001 У002 У007
| ------- | |
| 2,4 | |
| РАДІОНАВІГАЦІЙНА | |
| ФІКСОВАНА | |
| МОРСЬКА РУХОМА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
70-72 | 70-85 | СВ | У001 У002 У007 У008
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 451 | ----- | |
---------------------------| 15 | |
72-84 | РАДІОНАВІГАЦІЙНА | |
ФІКСОВАНА | ФІКСОВАНА | |
МОРСЬКА РУХОМА 448 | МОРСЬКА РУХОМА | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 451 | | |
447 | | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
84-86 | 85-115 | СВ | У009
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 451 | ------ | |
---------------------------| 30 | |
86-90 | РАДІОНАВІГАЦІЙНА | |
ФІКСОВАНА | | |
МОРСЬКА РУХОМА 448 | | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА | | |
447 | | |
---------------------------| | |
90-110 | | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 453 | | |
ФІКСОВАНА | | |
453А 454 | | |
---------------------------| | |
110-112 | | |
ФІКСОВАНА | | |
МОРСЬКА РУХОМА | | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА | | |
454 | | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
112-315 кГц | | |
---------------------------| | |
112-115 | | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 451 | | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
115-117,6 | 115-137 | СВ | У002 У009 У010 У011
МОРСЬКА РУХОМА | ------- | |
ФІКСОВАНА | 22 | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 451 | МОРСЬКА РУХОМА | |
454 456 | ФІКСОВАНА | |
---------------------------| РАДІОНАВІГАЦІЙНА | |
117,6-126 | | |
МОРСЬКА РУХОМА | | |
ФІКСОВАНА | | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 451 | | |
454 | | |
---------------------------| | |
126-129 | | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 451 | | |
---------------------------| | |
129-130 | | |
МОРСЬКА РУХОМА | | |
ФІКСОВАНА | | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 451 | | |
454 | | |
---------------------------| | |
130-148,5 |---------------------------+--------+--------------------
МОРСЬКА РУХОМА | 137-148,5 | СВ | У002 У009 У011 У012
/ФІКСОВАНА/ | --------- | |
454 457 | 11,5 | |
| МОРСЬКА РУХОМА | |
| ФІКСОВАНА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
148,5-255 | 148,5-255 | СВ | У013 У014
РАДІОМОВНА | --------- | |
460 461 462 | 106,5 РАДІОМОВНА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
255-283,5 | 255-283,5 | СВ | У013 У014 У015
РАДІОМОВНА | --------- | |
/ПОВІТРЯНА | 28,5 | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА/ 463 | РАДІОМОВНА, /ПОВІТРЯНА | |
462 464 464А | РАДІОНАВІГАЦІЙНА/ | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
283,5-315 | 283,5-315 | СВ | У016
МОРСЬКА РАДІОНАВІГАЦІЙНА | --------- | |
(радіомаяки) 466 | 31,5 | |
/ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙ- | МОРСЬКА РАДІОНАВІГАЦІЙНА | |
НА/ | (радіомаяки) | |
464А 465 466А | /ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙ-| |
| НА/ | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
315-1635 кГц | | |
---------------------------| | |
315-325 | 315-325 | СВ | У017
ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙ- | ------- | |
НА (радіомаяки) 466 | 10 | |
МОРСЬКА РАДІОНАВІГАЦІЙНА | ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙ- | |
465 467 | НА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
325-405 | 325-405 | СВ | У018
ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙ- | ------- | |
НА 465 | 80 | |
| ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙ- | |
| НА | |
| ПОВІТРЯНА РУХОМА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
405-415 | 405-415 | СВ | У019
РАДІОНАВІГАЦІЙНА 468 | ------- | |
465 | 10 | |
| РАДІОНАВІГАЦІЙНА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
415-435 | 415-495 | СВ | У020 У021
ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙНА | ------- | |
(МОРСЬКА РУХОМА) 470 | 80 | |
465 | ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙНА| |
---------------------------| МОРСЬКА РУХОМА | |
435-495 | | |
ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙНА | | |
МОРСЬКА РУХОМА 470 | | |
465 471 472А | | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
495-505 | 495-505 | СВ | У022 У023
РУХОМА | ------- | |
(сигнали біди і виклику) | 10 | |
472 | РУХОМА | |
| (сигнали біди і виклику) | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
505-526,5 | 505-526,5 | СВ | У024 У048
/ПОВІТРЯНА | --------- | |
РАДІОНАВІГАЦІЙНА/ | 21,5 | |
МОРСЬКА РУХОМА 470 | ПОВІТРЯНА РАДІОНАВІГАЦІЙНА| |
465 471 474 475 476 | МОРСЬКА РУХОМА | |
| | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
526,5-1606,5 | 526,5-1606,5 | СВ | У025
РАДІОМОВНА | ------------ | |
478 | 1080 | |
| РАДІОМОВНА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
1606,5-1625 | 1606,5-2000 | СВ | У026 У027 У028 У029
МОРСЬКА РУХОМА 480А| ----------- | |
/ФІКСОВАНА/ | 393,5 | |
/СУХОПУТНА РУХОМА/ | ФІКСОВАНА | |
483 484 | РУХОМА, крім повітряної | |
---------------------------| рухомої | |
1625-1635 | | |
РАДІОЛОКАЦІЙНА 487 | | |
485 486 | | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
1635-2160 кГц | | |
---------------------------| | |
1635-1800 | | |
МОРСЬКА РУХОМА 480А | | |
/СУХОПУТНА РУХОМА/ | | |
/ФІКСОВАНА/ | | |
483 484 488 | | |
---------------------------| | |
1800-1810 | | |
РАДІОЛОКАЦІЙНА 487 | | |
485 486 | | |
---------------------------| | |
1810-1850 | | |
АМАТОРСЬКА | | |
490 491 492 493 | | |
---------------------------| | |
1850-2000 | | |
ФІКСОВАНА | | |
РУХОМА | | |
крім повітряної рухомої | | |
484 488 495 | | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2000-2025 | 2000-2170 | | У027 У028 У030
ФІКСОВАНА | --------- | |
РУХОМА, | 170 | СВ |
крім повітряної рухомої (R)| ФІКСОВАНА | |
484 945 | РУХОМА, крім повітряної | |
---------------------------| рухомої (R) | |
2025-2045 | | |
ФІКСОВАНА | | |
РУХОМА, | | |
крім повітряної рухомої (R)| | |
Допоміжна служба метеороло-| | |
гії 496 | | |
484 495 | | |
---------------------------| | |
2045-2160 | | |
МОРСЬКА РУХОМА | | |
/ФІКСОВАНА/ | | |
/СУХОПУТНА РУХОМА/ | | |
483 484 | | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2160-2625 кГц | | |
---------------------------| | |
2160-2170 | | |
РАДІОЛОКАЦІЙНА | | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2170-2173,5 | 2170-2173,5 | СВ |
МОРСЬКА РУХОМА 487 | ----------- | |
485 486 499 | 3,5 | |
| МОРСЬКА РУХОМА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2173,5-2190,5 | 2173,5-2190,5 | СВ | У023 У031 У032 У034
РУХОМА (сигнали біди і | ------------- | |
виклику) | 17 | |
500 500А 500В 501 | РУХОМА (сигнали біди і | |
| виклику) | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2190,5-2194 | 2190,5-2194 | СВ |
МОРСЬКА РУХОМА | ----------- | |
| 3,5 | |
| МОРСЬКА РУХОМА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2194-2300 | 2194-2300 | СВ | У027
ФІКСОВАНА | --------- | |
РУХОМА, | 106 | |
крім повітряної рухомої (R)| ФІКСОВАНА | |
484 495 502 | РУХОМА, | |
| крім повітряної рухомої(R)| |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2300-2498 | 2300-2498 | СВ | У027 У035
ФІКСОВАНА | --------- | |
РУХОМА, | 198 | |
крім повітряної рухомої (R)| ФІКСОВАНА | |
РАДІОМОВНА 503 | РУХОМА, | |
| крім повітряної рухомої(R)| |
495 | РАДІОМОВНА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2498-2501 | 2498-2502 | СВ | У036
СЛУЖБА СТАНДАРТНИХ ЧАСТОТ І| --------- | |
СИГНАЛІВ ЧАСУ (2500 кГц) | 4 | |
---------------------------| СТАНДАРТНИХ ЧАСТОТ | |
2501-2502 | І СИГНАЛІВ ЧАСУ (2500 кГц)| |
СЛУЖБА СТАНДАРТНИХ ЧАСТОТ І| | |
СИГНАЛІВ ЧАСУ | | |
Служба космічних досліджень| | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2502-2625 | 2502-2625 | СВ | У027
ФІКСОВАНА | | |
РУХОМА, | --------- | |
крім повітряної рухомої (R)| 123 | |
484 495 504 | ФІКСОВАНА | |
| РУХОМА, | |
| крім повітряної рухомої(R)| |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2625-3650 кГц | | |
---------------------------| | |
2625-2650 | 2625-2650 | СВ | У027 У037
МОРСЬКА РУХОМА | --------- | |
МОРСЬКА РАДІОНАВІГАЦІЙНА | 25 | |
484 | МОРСЬКА РУХОМА | |
| МОРСЬКА РАДІОНАВІГАЦІЙНА | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2650-2850 | 2650-2850 | СВ | У027
ФІКСОВАНА | --------- | |
РУХОМА, | 200 | |
крім повітряної рухомої (R)| ФІКСОВАНА | |
484 495 | РУХОМА, | |
| крім повітряної рухомої(R)| |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
2850-3025 | 2850-3025 | СВ | У038
ПОВІТРЯНА РУХОМА (R) | --------- | |
| 175 | |
501 505 | ПОВІТРЯНА РУХОМА (R) | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
3025-3155 | 3025-3155 | СВ |
ПОВІТРЯНА РУХОМА (OR) | --------- | |
РУХОМА | 130 | |
| ПОВІТРЯНА РУХОМА (OR) | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
3155-3200 | 3155-3200 | СВ |
ФІКСОВАНА | --------- | |
РУХОМА, | 45 | |
крім повітряної рухомої (R)| ФІКСОВАНА | |
506 507 | РУХОМА, | |
| крім повітряної рухо- | |
| мої (R) | |
---------------------------+---------------------------+--------+--------------------
3200-3230 | 3200-3230 | СВ | У035