• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про взяття за основу проекту рішення про внесення Змін до Положення про надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв

Національна комісія з питань регулювання звязку України  | Рішення, Звіт, Форма типового документа, Заява, Зразок, Проект від 22.07.2010 № 330
Реквізити
  • Видавник: Національна комісія з питань регулювання звязку України
  • Тип: Рішення, Звіт, Форма типового документа, Заява, Зразок, Проект
  • Дата: 22.07.2010
  • Номер: 330
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національна комісія з питань регулювання звязку України
  • Тип: Рішення, Звіт, Форма типового документа, Заява, Зразок, Проект
  • Дата: 22.07.2010
  • Номер: 330
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
Р І Ш Е Н Н Я
22.07.2010 N 330
Про взяття за основу проекту рішення про внесення Змін до Положення про надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв
Відповідно до статей 14, 16, 29 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" Національна комісія з питань регулювання зв'язку України
ВИРІШИЛА:
2. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2010 рік, затвердженого рішенням НКРЗ від 10.12.2009 за N 1796, що додаються.
3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення діяльності оприлюднити рішення на веб-сайті НКРЗ та опублікувати у наступному випуску офіційного бюлетеня НКРЗ.
Голова В.Олійник
ПРОЕКТ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної комісії
з питань регулювання
зв'язку України
22.07.2010 N 330
ЗМІНИ
до Положення про надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україну радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв ( z0242-09 )
1. У розділі I:
1) у кінці пункту 1.1 додати слова "а також інших РЕЗ та ВП.";
2) пункти 1.7, 1.8 викласти у такій редакції:
"1.7. РЕЗ та ВП, що ввозяться з-за кордону з метою їх подальшої реалізації, підлягають обов'язковому маркуванню обліковими марками.
1.8. Облікова марка - контрольна етикетка одноразового використання з нанесеними даними контрольно-облікової інформації у вигляді двомірного штрихового коду, який дозволяє в автоматизованому режимі ідентифікувати кожну промарковану одиницю РЕЗ або ВП при здійсненні контролю за їх обігом в Україні. Зразок облікової марки наведеному в додатку 1;
Зміст контрольно-облікової інформації облікової марки затверджується НКРЗ."
3) пункт 1.9 викласти у такій редакції:
"1.9. Виготовлення облікових марок з нанесеною на них контрольно-обліковою інформацію, підготовку необхідних даних для нанесення контрольно-облікової інформації, видачу їх суб'єктам господарювання для самостійного маркування РЕЗ та ВП забезпечує УДЦР.";
4) пункти 1.7 - 1.12 розділу I цього положення вважати відповідно пунктами 1.10 - 1.15;
2. У розділі III:
1) пункт 3.8 викласти у такій редакції:
"3.8. Дозвіл на ввезення РЕЗ, ВП надається в межах терміну дії сертифіката відповідності конкретного РЕЗ або ВП, але не більше ніж на чотири місяці. За окремою заявою суб'єкта господарювання дозвіл може бути наданий на шість місяців.";
2) доповнити новими пунктами 3.13 - 3.14 такого змісту:
"3.13. Облікові марки надаються заявнику не пізніше ніж через п'ять робочих днів після надходження до УДЦР плати за оформлення дозволу на ввезення.
Облікові марки Заявник отримує особисто, через уповноважений ним орган чи особу. За письмовою заявою Заявника облікові марки можуть бути надіслані йому на поштову адресу.
3.14. Облікові марки надаються без додаткової оплати і лише на ті РЕЗ та ВП, що ввозяться для подальшої реалізації."
3. У розділі IV:
1) пункт 4.1 вилучити;
2) пункт 4.2 вважати пунктом 4.1 та вилучити слово "виробнику";
3) пункт 4.3 вважати пунктом 4.2;
4) пункт 4.4 вилучити;
5) пункт 4.5 вважати пунктом 4.3. Абзаци сьомий та дев'ятий вилучити;
6) пункт 4.6 вважати пунктом 4.4;
7) пункт 4.7 вважати пунктом 4.5 та доповнити такими словами: "але не більш ніж визначено сертифікатом відповідності.";
8) пункт 4.8 вважати пунктом 4.6;
9) пункт 4.9 вважати пунктом 4.7. У другому абзаці вилучити слово "виробнику". Третій абзац вилучити;
10) пункт 4.10 вважати пунктом 4.8;
4. У розділі V:
1) пункт 5.15 викласти у такій редакції:
"5.15. Для внесення до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ терміналів, які було ввезено з-за кордону без дозволу УДЦР відповідно до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для ввезення яких, в тому числі переміщення у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях, не потрібні дозволи, затвердженого рішенням НКРЗ від 04.02.2010 N 51, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.02.2010 за N 162/17457 (далі - Перелік без дозвільного ввезення) заявник звертається до УДЦР або відповідної філії УДЦР із заявою про внесення до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ терміналів, які було ввезено з-за кордону без дозволу УДЦР (додаток 12). У заяві зазначаються коди ІМЕІ терміналів, що ввезено.
До заяви додаються:
митна декларації, у якій зазначені термінали, що ввезені з-за кордону, або копії першої сторінки та сторінки з відміткою про перетинання державного кордону України паспорта громадянина України для виїзду за кордон - при особистому ввезенні з-за кордону терміналів;
копія одного із документів, передбачених пунктом 7 Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових відправленнях, або пунктом 8 Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних експрес-відправленнях, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 N 1948, - у разі отримання терміналів у міжнародних поштових відправленнях або міжнародних експрес-відправленнях."
5. Додати розділ VI такого змісту:
"6. Додаткові заходи контролю за ввезенням з-за кордону РЕЗ та ВП
6.1. З метою підвищення рівня національної безпеки, запобігання розповсюдженню продукції, увезеної з-за кордону з порушенням законодавства України, сприяння захисту українського ринку від неякісних та заборонених до використання РЕЗ та ВП запроваджується їх маркування обліковими марками.
6.2. Не підлягають обов'язковому маркуванню обліковими марками РЕЗ і ВП, що:
тимчасово ввозяться на митну територію України, у тому числі й з рекламною та/або демонстраційною метою;
увозяться на митну територію України з метою випробувань та/або сертифікації;
транзитом переміщуються через територію України;
входять до Переліку без дозвільного ввезення.
6.3. Не пізніше ніж через п'ять робочих днів після надходження плати за оформлення дозволу на ввезення Заявнику надаються облікові марки для маркування дозволених для ввезення РЕЗ та ВП.
Видані облікові марки вносяться до Реєстру видних облікових марок, порядок ведення якого встановлюється НКРЗ.
6.4. Після ввезення з-за кордону в Україну та завершення митного оформлення РЕЗ та ВП, на маркування яких було отримано облікові марки, заявник здійснює їх маркування та протягом 10 робочих днів після його проведення подає звіт УДЦР звіт про фактичне використання цих облікових марок (додаток 14).
До звіту додаються:
засвідчена підписом посадової особи заявника та печаткою копія митної декларації, за якою було ввезено в Україну РЕЗ та ВП за відповідним дозволом;
реєстр зіпсованих облікових марок із зазначенням їх серій та номерів і зіпсовані облікові марки.
Замість зіпсованих облікових марок заявнику на договірних засадах надаються інші облікові марки.
Протягом трьох робочих днів після реєстрації зазначеного звіту, стосовно облікових марок для маркування РЕЗ та ВП, ввезення з-за кордону яких підтверджено митною декларацією, вносяться відповідні зміни до Реєстру виданих облікових марок, після чого вони обліковуються як чинні.
6.5. Облікові марки наносяться на нерозбірну частину РЕЗ та ВП у місці, доступному для їх візуального огляду. Якщо розміри або тип виробу не дають змоги нанести облікові марки безпосередньо на виріб (дрібні вироби, упаковані в групі та ін.), вони наносяться на гарантійний талон або на заводську упаковку.
У разі маркування терміналів облікова марка наноситься на фірмову упаковку терміналу поряд із заводською етикеткою, яка містить серійний номер (ІМЕІ) даного терміналу.
6.6. Заявник самостійно визначає порядок маркування отриманими обліковими марками ввезених РЕЗ та ВП.
6.7. У разі, якщо дозвіл на ввезення РЕЗ, ВП заявником було отримано до набрання чинності цього Положення, а РЕЗ та ВП за цим дозволом ще не ввезено або ввезено не в повному обсязі, він звертається до УДЦР із заявою про надання облікових марок для маркування РЕЗ, ВП (додаток 13), до якої додаються такі документи:
копія дозволу УДЦР на ввезення РЕЗ, ВП;
засвідчена підписом посадової особи імпортера та печаткою копія митної декларації, що підтверджує кількість РЕЗ, ВП, увезених в Україну за відповідним дозволом;
УДЦР протягом десяти робочих днів від дати реєстрації заяви забезпечує надання Заявнику облікових марок на кількість РЕЗ, ВП, що не були ввезені з-за кордону в Україну за цим дозволом.
Протягом п'яти робочих днів від дати реєстрації заяви заявнику надають зазначену кількість облікових марок.
Облікові марки заявник отримує особисто, через уповноважений ним орган чи особу. За письмовою заявою заявника облікові марки можуть бути надіслані йому на поштову адресу.
6.8. Належне зберігання та застосування облікових марок за цільовим призначенням після їх отримання забезпечують заявники, які отримали зазначені облікові марки.
6.9. Заявник самостійно визначає порядок маркування отриманими обліковими марками ввезених РЕЗ та ВП.
6.10. Невикористані облікові марки зберігаються в заявника, який їх отримав.
6.11. Нанесення облікової марки на РЕЗ або ВП здійснюється заявником на корпус РЕЗ або ВП таким чином, щоб забезпечити безперешкодне зчитування контрольно-облікової інформації пристроєм автоматизованого зчитування двомірного штрихового коду та можливість вільного читання службової та споживчої інформації органами нагляду або споживачами.
6.12. Для терміналів застосовується маркування обліковими марками фірмової упаковки терміналу поряд із заводською етикеткою, що містить код ІМЕІ даного терміналу.
6.13. Термін дії облікових марок - не обмежений.
6.14. Облікові марки, утрачені суб'єктом господарювання, УДЦР не поновлюються. Утрачені облікові марки вважаються недійсними, замість них надаються інші на договірних засадах.
Для отримання облікових марок замість утрачених суб'єкт господарювання повинен протягом місяця від дати втрати облікових марок звернутися із заявою (додаток 13) до УДЦР. До заяви додається копія повідомлення на веб-сайті НКРЗ про втрату облікових марок із зазначенням їх серій та номерів. Несвоєчасність звернення із заявою є підставою відмови в наданні інших облікових марок замість утрачених.
Видача облікових марок замість утрачених суб'єктам господарювання здійснюється за договірними цінами на підставі договору між УДЦР та й цим суб'єктом господарювання.
6.15. Нагляд за дотриманням суб'єктами господарювання вимог цього Положення здійснюють органи Державної податкової адміністрації, Міністерства внутрішніх справ України та Державна інспекція зв'язку."
7. У Додатках:
1) Додаток 1 викласти у такій редакції:
Додаток 1
до Положення про надання
дозволів на ввезення
з-за кордону в Україну
радіоелектронних засобів
та випромінювальних
пристроїв
ЗРАЗОК
облікової марки ( vra30634-10 )
2) Додатки 1 - 11 вважати відповідно додатками 2 - 12.
3) Додати додатки 13, 14 такого змісту:
Додаток 13
до Положення про надання
дозволів на ввезення
з-за кордону в Україну
радіоелектронних засобів
та випромінювальних
пристроїв
ЗАЯВА
про видачу облікових марок для маркування РЕЗ, ВП
---------------------------------
|Реєстраційний N |
---------------------------------
(заповнюється оператором
бази даних УДЦР)
1. Відомості про Заявника
------------------------------------------------------------------
|Найменування суб'єкта господарювання |
|Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ |
|(ідентифікаційний номер з ДРФО) |
|----------------------------------------------------------------|
|Місцезнаходження (місце проживання) |
|----------------------------------------------------------------|
|Організаційно-правова форма суб'єкта господарювання |
|----------------------------------------------------------------|
|Банківські реквізити: рахунок N _____________, МФО ____________ |
|Банк ______________________________________, м. _______________ |
|----------------------------------------------------------------|
|Керівник суб'єкта господарювання ______________________________ |
| (посада, прізвище, ім'я |
| та по батькові) |
|----------------------------------------------------------------|
|Тел. Факс Електронна пошта |
|----------------------------------------------------------------|
|Поштова адреса |
------------------------------------------------------------------
2. Відомості про РЕЗ, ВП, що підлягають маркуванню(*)
------------------------------------------------------------------
|Назва __________ Тип ___________ Кількість ____________________ |
| (цифрами та словами) |
| |
|Виробник ___________________ Країна походження _______________ |
|----------------------------------------------------------------|
|Дата, номер митної декларації _________________________________ |
|----------------------------------------------------------------|
|Регіон розповсюдження _________________________________________ |
|----------------------------------------------------------------|
|Спосіб реалізації _____________________________________________ |
|_______________________________________________________________ |
| (оптова, роздрібна, наявність дилерської мережі) |
------------------------------------------------------------------
3. Документи, що додаються до заяви
------------------------------------------------------------------
|1. Копія дозволу УДЦР на ввезення РЕЗ, ВП |
|----------------------------------------------------------------|
|2. Засвідчена підписом посадової особи імпортера та печаткою |
|копія митної декларації, що підтверджує кількість РЕЗ, ВП, |
|увезених в Україну за відповідним дозволом |
|----------------------------------------------------------------|
|3. Інші документи на бажання Заявника |
------------------------------------------------------------------
---------------
(*) У разі подання заяви на декілька типів РЕЗ, ВП розділ 2 надається як додаток.
Заявник: (підпис) (ініціали, прізвище)
М.П.
Дата й номер реєстрації заяви в УДЦР ________ 200__ року N ____
Додаток 14
до Положення про надання
дозволів на ввезення
з-за кордону в Україну
радіоелектронних засобів
та випромінювальних
пристроїв
ЗВІТ
про використання отриманих облікових марок для маркування РЕЗ, ВП
---------------------------------
|Реєстраційний N |
---------------------------------
(заповнюється оператором
бази даних УДЦР)
Дата ____________ 20__ року
1. Відомості про виробника (імпортера) РЕЗ, ВП
------------------------------------------------------------------
|Найменування суб'єкта господарювання |
|Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ |
|(ідентифікаційний номер з ДРФО) |
|----------------------------------------------------------------|
|Місцезнаходження (місце проживання) |
|----------------------------------------------------------------|
|Керівник суб'єкта господарювання ______________________________ |
| (посада, прізвище, ім'я |
| та по батькові) |
|----------------------------------------------------------------|
|Тел. |Факс |Електронна пошта |
|----------------------------------------------------------------|
|Поштова адреса |
------------------------------------------------------------------
2. Відомості щодо отриманих облікових марок
------------------------------------------------------------------
|Дата отримання|Назва, дата видачі, номер, документ, на|Кількість|
| |підставі якого отримано облікові марки | |
|--------------+---------------------------------------+---------|
| | | |
|--------------+---------------------------------------+---------|
| | | |
------------------------------------------------------------------
3. Відомості про використання облікових марок для маркування
РЕЗ, ВП
------------------------------------------------------------------
| Назва РЕЗ, ВП | Тип | Кількість фактично використаних |
|------------------+---------+-----------------------------------|
| | | |
|------------------+---------+-----------------------------------|
| | | |
------------------------------------------------------------------
4. Кількість зіпсованих облікових марок _____________________
__________________________________________________________________
(цифрами та словами)
5. Залишок облікових марок __________________________________
(цифрами та словами)
6. Додатки:
1) копія митної декларації, що підтверджує кількість РЕЗ, ВП,
увезених в Україну за відповідним дозволом;
7. Загальна вартість промаркованих РЕЗ, ВП __________________
__________________________________________________________________
(цифрами та словами)
Заявник (підпис) (ініціали, прізвище)
М.П.
Дата й номер реєстрації звіту в УДЦР _________ 200__ року N ___
Директор департаменту
ліцензування та радіочастот

А.Г.Мартиненко
Додаток
до Рішення НКРЗ
22.07.2010 N 330
Назва та вид
регуляторного
акту
Мета прийняттяСтроки
підготовки
проекту
Назва
підрозділу
відповідального
за розроблення
проекту
Відповідальна
за розроблення
проекту особа
(ПІБ)
Проект Рішення
про внесення
змін до
Положення про
надання дозволів
на ввезення з-за
кордону в
Україну
радіоелектронних
засобів та
випромінювальних
пристроїв
Виконання ст. 14, 16,
29, Закону України"Про радіочастотний ресурс України"
II - III
квартал
2010 року
Департамент
ліцензування та
радіочастот
Мартиненко А.Г.