МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Н А К А З
Про ліквідацію ДП "Донтепломаш"
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства вугільної промисловості
N 665 від 23.12.2008 )
1. Припинити діяльність Державного підприємства "Донтепломаш" (далі - ДП "Донтепломаш") шляхом ліквідації, розташованого за адресою: 83059, м. Донецьк, вул. 8 Березня, 36 (код ЄДРПОУ 31297198).
2. Утворити ліквідаційну комісію у складі:
Федоренко Д.В. - арбітражний керуючий (ліцензія АВ N 347386, ідентифікаційний номер (...)), голова комісії (за згодою);
Кисельов Сергій Вікторович - заступник голови (ідентифікаційний номер (...));
Пахомова Хрия Касимівна (ідентифікаційний номер (...));
Коломієць Андрій Васильович (ідентифікаційний номер (...));
Дейнегіна Катерина Миколаївна (ідентифікаційний номер (...)).
( Пункт 2 в редакції Наказу Міністерства вугільної промисловості
N 665 від 23.12.2008 )
3. Голові ліквідаційної комісій ДП "Донтепломаш" Федоренку Д.В.:
3.1. У триденний термін після підписання наказу, відповідно до чинного законодавства, опублікувати в спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження підприємства інформацію про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами, наявних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.
3.2. Встановити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня публікації повідомлення про ліквідацію ДП "Донтепломаш".
3.3. У триденний термін після підписання наказу повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.
3.4. Оплата праці працівників ліквідаційної комісії здійснюється за рахунок стягнення дебіторської заборгованості та реалізації майна підприємства.
( Підпункт 3.4 пункту 3 в редакції Наказу Міністерства вугільноїпромисловості
N 665 від 23.12.2008 )
3.5. Працівників підприємства, які не зайняті у проведенні робіт з ліквідації, звільнити за п. 1 статті
40 КЗпП України із забезпеченням додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.
3.6. Здійснити інвентаризацію майна станом на 01.07.2008 і за її результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, який в строк до 01.09.2008, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Мінвуглепрому на затвердження.
3.7. На підставі проміжного ліквідаційного балансу провести розрахунки з кредиторами.
3.8. У випадку якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, в установленому порядку звернутися до господарського суду із заявою щодо порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до ст.
51 Закону України
"Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Мінвуглепром.
3.9. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками ліквідаційної комісії подати його Мінвуглепрому на затвердження.
3.10. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією підприємства.
3.11. Продаж майна підприємства здійснювати в установленому законодавством порядку за попереднім погодженням із Мінвуглепромом.
3.12. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, яка передбачена законом, забезпечити подання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації припинення діяльності ДП "Донтепломаш".
3.13. Ліквідацію підприємства здійснити до 01.01.2009.
3.14. Про хід виконання робіт з ліквідації підприємства двічі на місяць звітувати Управлінню державної власності Мінвуглепрому.
3.15. Після завершення ліквідації ДП "Донтепломаш" надати Управлінню державної власності Мінвуглепрому інформацію про вилучення підприємств з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Корзуна А.В.