• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2008/2009 навчальному році

Міністерство освіти і науки України | Наказ, Склад колегіального органу, Звіт, Перелік, Протокол, Форма типового документа, Положення від 30.10.2008 № 992
Реквізити
  • Видавник: Міністерство освіти і науки України
  • Тип: Наказ, Склад колегіального органу, Звіт, Перелік, Протокол, Форма типового документа, Положення
  • Дата: 30.10.2008
  • Номер: 992
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство освіти і науки України
  • Тип: Наказ, Склад колегіального органу, Звіт, Перелік, Протокол, Форма типового документа, Положення
  • Дата: 30.10.2008
  • Номер: 992
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
30.10.2008 N 992
Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2008/2009 навчальному році
На виконання Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2007-2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів від 8 серпня 2007 р. N 1016, з метою пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах
НАКАЗУЮ:
1. Провести у 2008/2009 навчальному році Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (далі - Конкурс) у два тури:
перший тур - у вищих навчальних закладах, жовтень - грудень 2008 року;
другий тур - у базових вищих навчальних закладах, лютий - березень 2009 року.
2. Затвердити:
2.1. Склад Всеукраїнського оргкомітету Конкурсу 2008/2009 навчального року (додаток 2).
2.2. Перелік галузей наук, базові вищі навчальні заклади з проведення Конкурсу (за їх згодою) та голів галузевих конкурсних комісій (додаток 3).
3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Завалевський Ю.І.) забезпечити організаційне та науково-методичне керівництво Конкурсом.
4. Ректорам вищих навчальних закладів:
4.1. Забезпечити проведення першого туру Конкурсу у зазначений термін, здійснивши якісний відбір кращих наукових робіт студентів.
4.2. Направити відібрані наукові роботи студентів у відповідні базові вищі навчальні заклади для участі у другому турі Конкурсу в термін до 1 лютого 2009 року, з галузі "Зварювання" - до 1 грудня 2008 року.
4.3. Відрядити студентів, запрошених галузевими конкурсними комісіями базових вищих навчальних закладів, для участі у підсумкових науково-практичних конференціях. Оплату відряджень учасників здійснити за рахунок закладів, в яких вони навчаються.
4.4. Дозволити використовувати кошти спеціального фонду вищого навчального закладу на організацію та проведення кожного з турів Конкурсу згідно із затвердженим кошторисом.
5. Ректорам базових вищих навчальних закладів з проведення другого туру Конкурсу:
5.1. Забезпечити проведення другого туру Конкурсу відповідно до Положення про Конкурс, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.11.2006 року N 764 (додаток 1).
5.2. Надіслати запрошення студентам вищих навчальних закладів, роботи яких за результатами рецензування претендують на нагородження, для участі у підсумкових науково-практичних конференціях.
5.3. Провести підсумкові науково-практичні конференції у лютому - березні 2009 р.
5.4. Довести до відома вищих навчальних закладів - учасників другого туру Конкурсу результати рецензування робіт.
5.5. Подати звіти про підсумки проведення другого туру Конкурсу на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України до 10 квітня 2009 року за встановленою формою (додаток 1).
5.6. Сприяти залученню коштів місцевого самоврядування, позабюджетних, благодійних фондів та коштів з інших джерел на організацію та проведення Конкурсу, заохочення переможців.
5.7. Передбачити компенсацію робочого часу, витраченого науково-педагогічними працівниками на науково-методичне забезпечення та рецензування наукових робіт учасників другого туру Конкурсу, на умовах погодинної оплати за фактично витрачений час згідно встановленим нормам.
6. Витрати на науково-методичне забезпечення, організацію, проведення та підведення підсумків Конкурсу, виготовлення дипломів для переможців і їх наукових керівників, здійснити за рахунок коштів загального фонду Міністерства освіти і науки України згідно із затвердженим кошторисом.
7. Департаменту економіки та фінансування (Куліков П.М.) виділити кошти на проведення Конкурсу відповідно до затвердженого кошторису.
8. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я.Я.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Завалевський Ю.І.)) підвести підсумки проведення Конкурсу та довести їх до відома вищих навчальних закладів.
9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Шинкарука В.Д.
Міністр І.О.Вакарчук
Додаток 1
до наказу Міністерства
освіти і науки України
30.10.2008 N 992
ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2009 року
1. Загальні засади
1.1. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (далі - Конкурс) проводиться з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.
1.2. У Конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, студенти зарубіжних країн, у тому числі іноземні громадяни, які навчаються у вищих навчальних закладах України.
1.3. Конкурс оголошується кожний навчальний рік відповідним наказом Міністерства освіти і науки України або спільною постановою засновників конкурсу. Наказом затверджуються голови галузевих конкурсних комісій, перелік галузей наук та базові вищі навчальні заклади з проведення Конкурсу.
1.4. На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 3 осіб) з актуальних проблем у галузі природничих, технічних і гуманітарних наук, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, впроваджені у виробництво або застосовані в навчальному процесі.
На Конкурс не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій відомств і установ.
1.5. Наукові роботи виконуються державною мовою(1).
---------------
(1) Конкурсні комісії, зі згоди Всеукраїнського оргкомітету, можуть дозволити написання робіт іншими мовами.
2. Керівництво Конкурсом
2.1. Загальне керівництво Конкурсом здійснює Всеукраїнський оргкомітет Конкурсу, персональний склад якого затверджується наказом Міністерства освіти і науки України.
2.2. Організаційне та науково-методичне забезпечення Конкурсу здійснює Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.
2.3. Для організації та проведення Конкурсу в вищих навчальних закладах за наказом ректора відповідного закладу створюється конкурсна комісія. У базовому вищому навчальному закладі створюється галузева конкурсна комісія.
Базовий вищий навчальний заклад з проведення другого туру Конкурсу призначається терміном на 3 роки.
2.4. До складу галузевих конкурсних комісій входять провідні науково-педагогічні працівники відповідного вищого навчального закладу, представники інших навчальних закладів, наукових установ, підприємств тощо. Головою галузевої конкурсної комісії є ректор або проректор вищого навчального закладу.
Для проведення підготовчої й організаційно-технічної роботи до складу комісії можуть включатися співробітники вищого навчального закладу, представники громадських організацій, спонсорів тощо.
2.5. У складі галузевої конкурсної комісії можуть бути створені секції з окремих спеціальностей під керівництвом заступників голови галузевої конкурсної комісії з числа провідних вчених, завідуючих кафедрами, докторів або кандидатів наук.
2.6. Галузева конкурсна комісія розглядає представлені роботи та здійснює їх рецензування. У разі потреби, залучає до розгляду робіт спеціалістів провідних вищих навчальних закладів, наукових установ, відповідних організацій з наступним поданням комісії рецензій.
На підставі рецензій галузева конкурсна комісія визначає претендентів у переможці Конкурсу і запрошує їх до участі у підсумковій конференції для захисту робіт.
2.7. Всеукраїнський оргкомітет Конкурсу може представляти роботи студентів-переможців на конкурси, що проводить НАН України, інші установи та організації.
3. Порядок представлення і розгляду робіт конкурсними комісіями
3.1. Конкурс проводиться у два тури.
Перший тур у вищих навчальних закладах України - у жовтні - грудні, другий тур - у базових вищих навчальних закладах у лютому - березні поточного навчального року.
3.2. Протягом першого туру студенти, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі, подають свої наукові роботи на розгляд конкурсної комісії вищого навчального закладу, в якому вони навчаються.
3.3. Конкурсна комісія вищого навчального закладу відбирає не більше трьох кращих наукових робот з кожної галузі науки (групи спеціальностей або спеціальності) Конкурсу та надсилає їх до базових вищих навчальних закладів у термін, визначений відповідним наказом Міністерства освіти і науки України. Термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем.
3.4. До кожної наукової роботи переможців першого туру Конкурсу додається анотація наукової роботи (додаток 1).
3.5. Прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром (шифр - не більше двох слів).
3.6. В окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи (додаток 2) та рішення Вченої ради вищого навчального закладу про представлення роботи на Конкурс (якщо перший тур не проводився).
3.7. На Конкурс подаються наукові роботи, оформлені за такими вимогами: текст друкується шрифтом N 14, через півтора інтервали до 40 рядків на сторінку. Обсяг зброшурованої конкурсної роботи не повинен перевищувати 30 сторінок. Обмеження щодо обсягу робіт можуть змінюватись базовими вищими навчальними закладами зі згоди Всеукраїнського оргкомітету. Наукова робота обов'язково повинна мати назву і план, список використаної літератури.
До наукової роботи, у разі наявності, додаються акт про впровадження її результатів, копії патентів, статей автора тощо.
Представлення макетів і натурних зразків не допускається. Креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на листі стандартного розміру.
На Конкурс можуть бути представлені відповідно переоформлені курсові, дипломні роботи освітньо-кваліфікаційних рівнів "бакалавр", "спеціаліст", "магістр", якщо вони містять наукову новизну або передбачається впровадження їх результатів у виробництво, навчальний процес.
Якщо наукову роботу подано з порушенням вимог цього Положення, галузева конкурсна комісія повертає її до вищого навчального закладу (обов'язково із зазначенням причин).
3.8. У базовому вищому навчальному закладі другий тур Конкурсу проводиться у два етапи:
1 етап - заочний (рецензування робіт);
2 етап - очний у формі конференції (захист робіт претендентами у переможці).
3.9. Галузева конкурсна комісія у місячний термін організує розгляд та рецензування робіт (рецензія за формою згідно з додатком 3).
3.10. Кожна наукова робота студентів базового вищого навчального закладу обов'язково повинна мати зовнішню рецензію.
3.11. Наукові роботи не подаються на рецензування до тих вищих навчальних закладів, в яких навчаються їх автори.
3.12. Визначення кращих робіт здійснюється на підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення наукових результатів кожної роботи. Галузева конкурсна комісія базового вищого навчального закладу на своїх засіданнях голосуванням більшістю голосів за наявності не менше 2/3 складу комісії приймає рішення щодо визначення кращих наукових робіт студентів. За рівної кількості голосів членів конкурсної комісії голос її голови є вирішальним.
Авторам кращих робіт галузева конкурсна комісія надсилає запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції, де вони мають змогу зробити наукову доповідь і в процесі дискусії захистити результати роботи. Копія запрошення також надсилається на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти. Рішення про переможців конкурсу приймається галузевою конкурсною комісією і оформляється відповідним протоколом (додаток 4).
Якщо претендент на нагородження не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції (без зазначення поважних причин) його робота не може бути нагороджена.
3.13. Протоколи всіх галузевих конкурсних комісій розглядаються Всеукраїнським оргкомітетом і на їх підставі затверджуються підсумки проведення Конкурсу відповідним наказом Міністерства освіти і науки України.
Галузева конкурсна комісія для заохочення студентів може видавати сертифікат учасника Конкурсу, нагороджувати кращі наукові роботи заохочувальними дипломами базового вищого навчального закладу.
3.14. Галузева конкурсна комісія не пізніше 10 квітня поточного року надсилає до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України звіт про підсумки проведення другого туру Конкурсу, до якого обов'язково додаються такі документи:
- склад галузевої конкурсної комісії, затверджений наказом ректора;
- протокол підсумкового засідання галузевої конкурсної комісії, підписаний всіма її членами, які брали участь у засіданні (додаток 4, оригінал та на електронному носії);
- узагальнення підсумків Конкурсу згідно з переліком питань (додаток 5);
- звіт про проведення підсумкової науково-практичної конференції (додаток 6);
- копії рецензій переможців Конкурсу.
Якщо звіт подається невчасно або не відповідає вимогам даного Положення, результати проведення відповідного Конкурсу Всеукраїнським оргкомітетом не розглядаються.
3.15. Пропозиції щодо відзначення активних організаторів надсилаються один раз за підсумками трирічного терміну проведення Конкурсу. При підготовці довідки-подання (додаток 7) дотримуватись наказу від 13.07.2007 р. N 605 Міністерства освіти і науки України.
3.16. Наукові роботи, представлені на Конкурс, не повертаються.
4. Відзначення переможців Конкурсу
4.1. Переможцями Всеукраїнського конкурсу вважаються студенти та випускники вищого навчального закладу поточного року, нагороджені дипломами I, II, III ступенів Міністерства освіти і науки України.
4.2. Кількість робіт студентів - переможців Конкурсу визначається у такому співвідношенні: нагороджується 30% від загальної кількості робіт. З них - дипломом I ступеня - 30%, II ступеня - 35%, III ступеня - 35% (Наприклад: із 100 робіт, що надійшли на Конкурс, всього нагороджується 30 робіт. З них - дипломом I ступеня - 9 робіт, дипломом II ступеня - 10 робіт, дипломом III ступеня - 11 робіт).
4.3. Переможці Конкурсу, нагороджені дипломом І ступеня, мають переваги при:
- переведенні на навчання за державним замовленням (або часткове зменшення відповідної плати за навчання);
- зарахуванні на навчання за освітньо-професійними програми спеціаліста та магістра за державним замовленням;
- вступі до аспірантури, ординатури, направленні на стажування у провідні вищі навчальні заклади України чи за кордон (з виплатою державних стипендій);
- розподілі на роботу.
4.4. Переможці конкурсу можуть бути нагороджені спеціальними призами, грошовими преміями вищих навчальних закладів, благодійних фондів, спонсорів тощо.
4.5. У разі втрати, диплом не поновлюється.
5. Фінансування конкурсу
5.1. Витрати на проведення першого туру Конкурсу, а також витрати на пересилання робіт до базових вищих навчальних закладів здійснюються вищими навчальними закладами, що беруть участь у другому турі Конкурсу.
5.2. Матеріально-технічне забезпечення другого туру Конкурсу, витрати на рецензування робіт та проведення підсумкової науково-практичної конференції здійснюються базовими вищими навчальними закладами.
Додаток 1
до Положення про Конкурс
АНОТАЦІЯ
В анотації наукової роботи під шифром "_________________" зазначаються:
- актуальність, мета, завдання наукової роботи, використана методика дослідження;
- загальна характеристика наукової роботи (структура, обсяг, кількість схем, таблиць, використаних наукових джерел тощо).
У кінці анотації подається набір ключових слів (сталих термінологічних словосполучень), що вживаються у науковій роботі та визначають її тематику. Загальна кількість ключових слів повинна становити не менше трьох але не більше десяти. Ключові слова подаються у називному відмінку, друкуються у рядок, через кому.
Текст анотації має бути лаконічним та відображати основний зміст роботи.
Додаток 2
до Положення про Конкурс
ВІДОМОСТІ
про автора та наукового керівника конкурсної роботи під шифром "_________________"
АВТОР НАУКОВИЙ КЕРІВНИК
1. Прізвище _______________________________ 1. Прізвище ______________________________
2. Ім'я (повністю) ________________________ 2. Ім'я (повністю) _______________________
3. По батькові (повністю) _________________ 3. По батькові (повністю)
__________________________________________
4. Повна назва вищого навчального закладу,
в якому навчається автор __________________ 4. Місце роботи, тел. ____________________
___________________________________________ __________________________________________
___________________________________________ __________________________________________
__________________________________________
5. Факультет ______________________________
5. Посада ________________________________
6. Курс (рік навчання) ____________________
6. Науковий ступінь ______________________
7. Результати роботи опубліковано _________
___________________________________________ 7. Вчене звання __________________________
(рік, місце, назва видання) __________________________________________
8. Результати роботи впроваджено __________ 8. Домашня адреса, тел. __________________
___________________________________________ __________________________________________
(рік, місце, форма впровадження)
9. Домашня адреса, тел. ___________________
___________________________________________
Науковий керівник ________________
(підпис)
Автор роботи ________________
(підпис)
Рішенням конкурсної комісії _____________________________________
(назва вищого навчального закладу)
студент/ка _______________________________________________________
(прізвище, ініціали)
рекомендується для участі у II турі Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт з ____________________________________
__________________________________________________________________
(назва галузі науки)
Голова конкурсної комісії
вищого навчального
закладу __________ ____________________________
(підпис) (посада, прізвище, ініціали)
М.П.
"___" __________ 200_ р.
Додаток 3
до Положення про Конкурс
РЕЦЕНЗІЯ
на студентську наукову роботу під шифром ___________________,
представлену на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
з ________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(назва галузі науки)
Актуальність проблеми _______________________________________
__________________________________________________________________
Ступінь новизни та оригінальність ідей, закладених в основу
роботи, методи дослідження _______________________________________
__________________________________________________________________
Основні наукові результати __________________________________
__________________________________________________________________
(теоретичні)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(експериментальні)
Наукова література та інші джерела інформації _______________
__________________________________________________________________
Значення роботи _____________________________________________
__________________________________________________________________
(теоретичне)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(можливість впровадження результатів роботи в практику)
Ступінь самостійності виконання роботи ______________________
__________________________________________________________________
Якість оформлення ___________________________________________
Загальний висновок __________________________________________
__________________________________________________________________
(рекомендується, не рекомендується для нагородження,
заохочення (вказати конкретно)
Рецензент ____________ ________________________________________
(підпис) (посада, місце роботи, науковий ступінь,
вчене звання)
Висновок конкурсної комісії: ____________________________________
__________________________________________________________________
(про представлення або не представлення роботи
для нагородження дипломом I, II, III ступеня)
М.П.
Голова галузевої
конкурсної комісії ____________ __________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
Секретар галузевої
конкурсної комісії ____________ __________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
"___" ___________ 200_ р.
Додаток 4
до Положення про Конкурс
ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ
галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з __________________________________ від "___" ____________ 200_ року
Конкурсна комісія розглянула ___________________ студентських
(кількість)
наукових робіт, що надійшли з _________________ вищих навчальних
(кількість)
закладів (статистична довідка додається).
На підсумковій науково-практичній конференції виступило ___________________ студентів з _________________ вищих навчальних закладів.
На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати претендентами на переможців Конкурсу та нагородити:
Дипломом I ступеня
------------------------------------------------------------------
|Прізвище, ім'я та|Тема роботи |Прізвище, ім'я, | Назва вищого |
| по батькові | | по батькові | навчального |
| студента | | (повністю), | закладу |
| (повністю) | | посада | (повністю) |
| | | наукового | |
| | | керівника | |
|-----------------+------------+----------------+----------------|
| 1 | 2 | 3 | 4 |
------------------------------------------------------------------
Дипломом II ступеня
------------------------------------------------------------------
|Прізвище, ім'я та|Тема роботи |Прізвище, ім'я, | Назва вищого |
| по батькові | | по батькові | навчального |
| студента | | (повністю), | закладу |
| (повністю) | | посада | (повністю) |
| | | наукового | |
| | | керівника | |
|-----------------+------------+----------------+----------------|
| 1 | 2 | 3 | 4 |
------------------------------------------------------------------
Дипломом III ступеня
------------------------------------------------------------------
|Прізвище, ім'я та|Тема роботи |Прізвище, ім'я, | Назва вищого |
| по батькові | | по батькові | навчального |
| студента | | (повністю), | закладу |
| (повністю) | | посада | (повністю) |
| | | наукового | |
| | | керівника | |
|-----------------+------------+----------------+----------------|
| 1 | 2 | 3 | 4 |
------------------------------------------------------------------
М.П.
Голова галузевої
конкурсної комісії ____________ ___________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
Члени галузевої
конкурсної комісії: ____________ ___________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
Статистична довідка
На Конкурс 200_/200_ н.р. з _________________________________
надійшло ____________ робіт (_______ студентів, _________ наукових
керівників) з ___________ ВНЗ
------------------------------------------------------------------------------
| N | Назва | Кількість |Кількість |Кількість| Кількість | Кількість |
|п/п| вищого |представлених|студентів-| робіт, | робіт, | робіт, |
| |навчального| робіт | авторів |нагород- |нагороджених|нагороджених|
| | закладу | | | жених | дипломами | дипломами |
| |(повністю) | | |дипломами| I ступеня |III ступеня |
| | | | | I | | |
| | | | | ступеня | | |
|---+-----------+-------------+----------+---------+------------+------------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
------------------------------------------------------------------------------
М.П.
Голова галузевої конкурсної комісії _____________________________
Секретар конкурсної комісії: _____________________________
Додаток 5
до Положення про Конкурс
Перелік питань щодо узагальнення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з ___________________________
1. Кількість рецензентів, які залучались до роботи в конкурсній комісії, в тому числі кандидатів наук, докторів наук, доцентів, професорів.
2. Кількість робіт, результати яких запатентовано.
3. Кількість робіт, результати яких впроваджено у виробництво або навчальний процес.
4. Короткий аналітичний матеріал з тематики та якості змісту конкурсних робіт (у довільній формі)
5. Характерні недоліки змісту та оформлення наукових робіт.
6. Зауваження і пропозиції щодо поліпшення організації Конкурсу.
Голова галузевої
конкурсної комісії ____________ __________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
Секретар галузевої
конкурсної комісії ____________ __________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
"___" ___________ 200_ р.
Додаток 6
до Положення про Конкурс
Звіт про проведення підсумкової науково-практичної конференції з ______________________________________
1. Дата і місце проведення. Кількість учасників.
2. Програма, підсумкові матеріали конференцій (анотації робіт переможців, збірник тез, фотокартки, газетні статті тощо).
3. Коротка інформація щодо виступу учасників (у довільній формі).
Додаток 7
до Положення про Конкурс
____________________________________
(Автономна Республіка Крим, область,
мм. Київ, Севастополь)
ДОВІДКА-ПОДАННЯ
1. Прізвище, ім'я, по батькові ______________________________
__________________________________________________________________
2. Посада і місце роботи, служби ____________________________
__________________________________________________________________
3. Число, місяць, рік і місце народження ____________________
__________________________________________________________________
4. Стать ___________________ 5. Освіта ______________________
6. Науковий ступінь, вчене звання ___________________________
__________________________________________________________________
7. Які має державні та відомчі нагороди (дата та номер
підтвердного документа ___________________________________________
__________________________________________________________________
8. Місце проживання _________________________________________
__________________________________________________________________
9. Загальний стаж роботи ____________________________________
10. Стаж роботи у даному колективі __________________________
11. Характеристика із зазначенням конкретних особливих заслуг
у галузі освіти та науки України _________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Кандидатура ___________________________ рекомендована зборами
(радою, правлінням) колективу ____________________________________
__________________________________________________________________
(найменування підприємства, установи, організації тощо,
__________________________________________________________________
дата обговорення, N протоколу)
Представляється до __________________________________________
(вид нагороди)
Керівник Голова
підприємства, ради
установи, (зборів)
організації __________________ колективу __________________
(П.І.Б., посада) (П.І.Б., посада)
М.П.
____________ 20__ року
Додаток 2
до наказу Міністерства
освіти і науки України
30.10.2008 N 992
СКЛАД
Всеукраїнського оргкомітету Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2008/2009 н. р.
1. Шинкарук В.Д.- заступник Міністра освіти і науки України, голова оргкомітету;
2. Болюбаш Я.Я.- директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, заступник голови оргкомітету;
3. Левківський К.М.- заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, заступник голови оргкомітету;
4. Михайлик К.І.- методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, відповідальний секретар оргкомітету;
5. БілоноговаТищенко О.І.- директор Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Міністерства культури і туризму України (за згодою);
6. Вітенко І.С.- директор Центрального методичного кабінету вищої медичної освіти Міністерства охорони здоров'я України (за згодою);
7. Журавльова Н.В.- зав. сектором Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;
8. Іщенко Т.Д.- директор департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва Міністерства аграрної політики України (за згодою);
9. Лещенко С.С.- начальник відділу навчальних закладів управління кадрової роботи Міністерства сім'ї, молоді та спорту України (за згодою);
10. Співак В.М.- заступник начальника департаменту освіти та науки Міністерства внутрішніх справ України (за згодою);
11. Спіцин Є.С.- професор Київського національного лінгвістичного університету;
12. Юдіна С.П.- начальник відділу наукової та творчої роботи студентів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
Додаток 3
до наказу Міністерства
освіти і науки України
30.10.2008 N 992
ГАЛУЗІ НАУКИ,
голови галузевих конкурсних комісій, базові організації Всеукраїнського конкурсу на кращу наукову роботу студентів
N
п/п
Назва галузей наук
(груп спеціальностей,
спеціальностей) з
яких проводиться
конкурс
Базові організації
конкурсу, в яких
створюються галузеві
конкурсні комісії
(Адреса)
Голова галузевої
конкурсної
комісії
Телефон для
довідок
1234
ПРИРОДНИЧІ НАУКИ
1Математичні науки
(в т.ч. прикладна
математика та механіка
деформованого твердого
тіла, газу та рідини)
Вінницький державний
педагогічний
університет імені
Михайла Коцюбинського
вул. Острозького, 32,
м. Вінниця, 21100
Проректор
Подолянчук С.В.
(0432) 27-68-82
2ФізикаХарківський
національний
університет імені
В.Н.Каразіна
пл. Свободи, 4,
м. Харків, 61077
Проректор
Залюбовський І.І.
(057) 707-53-20,
707-52-96
3Інформатика і
кібернетика
Севастопольський
національний технічний
університет
вул. Університетська,
33,
м Севастополь, 99053
Проректор
Крамарь В.О.
(0692) 235-130,
235-376
4Хімічні наукиДніпропетровський
національний
університет
вул. Наукова, 13,
м. Дніпропетровськ,
49050
Проректор
Дронь М.М.
(056) 776-60-97
5Біологічні наукиМелітопольський
державний педагогічний
університет
вул. Леніна,20,
м. Мелітополь, 72312
Ректор
Аносов І.П.
(0619) 44-03-63
6Географічні наукиВолинський
національний
університет імені Лесі
Українки
пр. Волі, 13,
м. Луцьк, 43025
Проректор
Цьось А.В.
(0332) 72-01-25
7Геологічні наукиКриворізький технічний
університет
вул. XXII партз'їзду,
11,
м. Кривий Ріг
Дніпропетровської
області, 50027
Проректор
Сидоренко В.Д.
(0564) 26-08-12,
26-39-62
8Ветеринарна медицинаЛьвівський
національний
університет
ветеринарної медицини
та біотехнологій імені
С.З.Гжицького
вул. Пекарська, 50,
м. Львів, 79010
Ректор
Кравців Р.Й.
(0322) 75-38-45
9АгрономіяУманський державний
аграрний університет
вул. Інститутська, 1,
м. Умань, 20305
Проректор
Костогриз П.В.
(04744) 3-22-35
10Клінічна медицина:
внутрішні хвороби,
хірургія, дитяча
хірургія, педіатрія,
інфекційні хвороби,
ендокринологія,
імунологія, клінічна
імунологія та
алергологія
Івано-Франківський
державний медичний
університет
вул. Галицька, 2,
м. Івано-Франківськ,
76000
Ректор
Нейко Є.М.
(03422) 2-42-95,
(0342) 52-59-69
11Клінічна та
фундаментальна
медицина (англійською
мовою)
Луганський державний
медичний університет
кв. 50-річчя Оборони
Луганська, 1,
м. Луганськ, 91045
Ректор
Івченко В.К.
(0642) 63-02-59
12СтоматологіяВищий державний
навчальний заклад
України "Українська
медична стоматологічна
академія"
вул. Шевченка, 23,
м. Полтава, 36024
Проректор
Грицай Н.М.
(05322) 2-77-45,
7-05-39
13Профілактична
медицина
Національний медичний
університет імені
О.О.Богомольця
бульвар Тараса
Шевченка, 13,
м. Київ, 01601
Ректор
Москаленко В.Ф.
(044) 235-90-65,
234-20-75
14Теоретична медицина:
нормальна і
паталогічна анатомія,
нормальна і
паталогічна
фізіологія, імунологія
та алергологія,
гістологія,
цитологія,
ембріологія
Буковинський державний
медичний університет
вул. Театральна пл.,
2, м. Чернівці,
58002
Проректор
Іващук О.І.
(0372) 55-17-39
15Фармацевтичні наукиЗапорізький державний
медичний університет
пр. Маяковського, 26,
м. Запоріжжя, 69035
Проректор
Туманський В.О.
(061) 233-50-93
ТЕХНІЧНІ НАУКИ
16Технологія
конструкційних
матеріалів і
матеріалознавство
Придніпровська
державна академія
будівництва та
архітектури
вул. Чернишевського,
24-а,
м. Дніпропетровськ,
49600
Ректор
Большаков В.І.
(056) 745-23-73
17Хімічна технологія та
інженерія
ДВНЗ Донецький
національний технічний
університет
вул. Артема, 58,
м. Донецьк, 83000
Проректор
Башков Є.О.
(062) 305-35-67
18Обробка матеріалів у
машинобудуванні
Кременчуцький
державний
політехнічний
університет імені
Михайла
Остроградського
вул. Першотравнева,
20,
м. Кременчук
Полтавської області,
39614
Проректор
Луговой А.В.
(0536) 74-32-79,
19ЗварюванняЗапорізький
національний технічний
університет
вул. Жуковського, 64,
м. Запоріжжя, 69063
Ректор
Бєліков С.Б.
(061) 764-25-06,
220-11-76
20Машинознавство (Деталі
машин; Динаміка та
міцність машин;
Технологія
машинобудування)
Тернопільський
державний технічний
університет імені
Івана Пулюя
вул. Руська, 56,
м. Тернопіль, 46001
Ректор
Ясній П.В.
(0352) 52-41-81,
25-35-09
21Машини і засоби
механізації
сільськогосподарського
виробництва
Харківський
національний технічний
університет сільського
господарства імені
Петра Василенка
вул. Артема, 44,
м. Харків, 61002
Проректор
Войтов В.А.
(057) 732-73-28
22Гідравлічні машини та
гідропневмоагрегати
Сумський державний
університет
вул. Римського-
Корсакова, 2,
м. Суми, 40007
Перший проректор
Карпуша В.Д.
(0542) 33-03-11
23Авіаційна та ракетно-
космічна техніка.
Аеронавігація
Національний
аерокосмічний
університет
ім. М.Є.Жуковського
"Харківський
авіаційний інститут"
вул. Чкалова, 17,
м. Харків, 61070
Проректор
Гайдачук О.В.
(057) 707-40-20
24Електротехніка та
електромеханіка
Дніпродзержинський
державний технічний
університет
51918,
м. Дніпродзержинськ,
вул. Дніпробудівська,
2,
м. Дніпродзержинськ,
51918
Проректор
Садовой О.В.
(0569) 55-12-87
25Електричні машини та
апарати
Кременчуцький
державний
політехнічний
університет імені
Михайла
Остроградського
вул. Першотравнева,
20,
м. Кременчук
Полтавської області,
39614
Проректор
Луговой А.В.
(0536) 74-32-45
26РадіотехнікаХарківський
національний
університет
радіоелектроніки
пр. Леніна, 14,
м. Харків, 61166
Проректор
Сліпченко М.І.
(057) 702-13-97,
702-10-20
27Телекомунікаційні
системи та мережі
(в тому числі
інформаційні мережі
зв'язку)
Одеська національна
академія зв'язку
ім. О.С.Попова
вул. Ковальська, 1,
м. Одеса, 65029
Проректор
Нечипорук О.Л.
(048) 731-73-35,
720-77-05
28Інформатика,
обчислювальна техніка
та автоматизація
Вінницький
національний технічний
університет
Хмельницьке шосе, 95,
м. Вінниця, 21021
Проректор
Грабко В.В.
(0432) 46-76-47,
59-86-64,
59-84-36
29Гірнича справаДонбаський державний
технічний університет
пр. Леніна, 16,
м. Алчевськ Луганської
області
Проректор
Заблодський М.М.
(06442) 2-30-73
30Нафтова та газова
промисловість
Івано-Франківський
національний технічний
університет нафти і
газу
вул. Карпатська,15,
м. Івано-Франківськ,
76019
Проректор
Карпаш О.М.
(03422) 4-24-30
31МеталургіяДонбаська державна
машинобудівна академія
вул. Шкадінова, 72,
м. Краматорськ
Донецької області,
84313
Проректор
Алієв І.С.
(0626) 41-69-42,
41-67-88
32Транспорт
(Транспортні системи;
Автомобілі та
трактори; Експлуатація
та ремонт засобів
транспорту; Машини для
земельних дорожніх і
лісотехнічних робіт;
Економіка транспорту
та зв'язків)
Харківський
національний
автомобільно-дорожній
університет
вул. Петровського, 25,
м. Харків, 61002
Заступник ректора
Богомолов В.О.
(057) 700-38-63
33Залізничний транспорт
і спеціальна техніка
Дніпропетровський
національний
університет
залізничного
транспорту імені
академіка
В.Лазаряна
вул. Лазаряна, 2,
м. Дніпропетровськ,
49010
Проректор
Мямлін С.В.
(056) 776-84-98,
47-18-72
34Суднобудування та
водний транспорт
Національний
університет
кораблебудування імені
адмірала Макарова
пр. Героїв
Сталінграда, 9,
м. Миколаїв, 54025
Проректор
Квасницький В.Ф.
(0512) 43-11-74,
43-07-95
35БудівництвоОдеська державна
академія будівництва
та архітектури
вул. Дідріхсона, 4,
м. Одеса, 65029
Ректор
Дорофєєв В.С.
(0482) 20-48-37,
20-47-11
36АрхітектураХарківський державний
технічний університет
будівництва та
архітектури
вул. Сумська, 40,
м. Харків, 61002
Проректор
Гончаренко Д.Ф.
(057) 700-02-40
37Теплогазопостачання та
вентиляція
Київський національний
університет
будівництва та
архітектури
Повітрофлотський
проспект, 31,
м. Київ, 03037
Проректор
Лізунов П.П.
(044) 248-30-31,
245-48-33
38Геодезія, картографія
та землевпорядкування
Львівський
національний аграрний
університет
вул. В.Великого,
м. Дубляни, 1,
Жовківського району
Львівської області,
80381
Проректор
Черевко Г.В.
(032) 22-42-503
39Метрологія,
стандартизація та
сертифікація (в тому
числі інформаційно-
вимірювальні
технології)
Національний
університет "Львівська
політехніка"
вул. С.Бандери, 12,
м. Львів, 79013
Проректор
Піх З.Г.
(032) 274-43-00
40Легка промисловістьКиївський національний
університет технологій
та дизайну вул.
Немировича-Данченка,
2,
м. Київ, 01011
Проректор
Кострицький В.В.
(044) 280-16-03
41Готельно-ресторанна
справа
Київський національний
торговельно-
економічний
університет
вул. Кіото, 19,
м. Київ, 02156
Ректор
Мазаракі А.А.
(044) 531-47-31,
531-49-73
42Харчова промисловість
та переробка
сільськогосподарської
продукції
Одеська національна
академія харчових
технологій
вул. Канатна, 112,
м. Одеса, 65039
Ректор
Єгоров Б.В.
(048) 725-32-84,
712-41-50
ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
43Історичні наукиХерсонський державний
університет
вул. 40 років Жовтня,
27,
м. Херсон, 73000
Проректор
Федяєва В.Л.
(0552) 32-67-03
44Кількісні методи в
економіці (статистика,
економіко-математичне
моделювання)
ДВНЗ Київський
національний
економічний
університет імені
Вадима Гетьмана
пр. Перемоги, 54/1,
м. Київ, 03680
Проректор
Савчук В.С.
(044) 459-61-09
45Фінанси, грошовий обіг
і кредит
Тернопільський
національний
економічний
університет
вул. Львівська, 11,
м. Тернопіль, 46020
Проректор
Мельник А.Ф.
(0352) 43-60-03
46Банківська справаХарківський інститут
банківської справи
Університету
банківської справи
Національного банку
України
пр. Перемоги, 55,
м. Харків, 61174
Перший проректор
Васюренко О.В.
(057) 338-59-01
47Світове господарство і
міжнародні економічні
відносини
Донецький національний
університет економіки
і торгівлі імені
Михайла
Туган-Барановського
вул. Щорса, 31,
м. Донецьк, 83050
Проректор
Садєков А.А.
(062) 337-95-60,
305-34-31
48Економіка підприємства
та управління
виробництвом
Житомирський державний
технологічний
університет
вул. Черняховського,
103,
м. Житомир, 10005
Проректор
Виговський Г.М.
(0412) 24-14-21
49Економіка сільського
господарства та АПК
Дніпропетровський
державний аграрний
університет
вул. Ворошилова, 25,
м. Дніпропетровськ,
49027
Проректор
Макаренко П.М.
(0562) 745-53-76
50Бухгалтерський облік,
аналіз та аудит
ДВНЗ Запорізький
національний
університет
вул. Жуковського, 64,
м. Запоріжжя, 69000
Проректор
Грищак В.З.
(061) 224-42-39,
764-74-68
51Маркетинг, управління
персоналом і економіка
праці
Донецький національний
університет
вул. Університетська,
24,
м. Донецьк, 83055
Проректор
Безпалова С.В.
(062) 305-16-51,
302-92-26
52МенеджментКиївський національний
торговельно-
економічний
університет
вул. Кіото, 19,
м. Київ, 02156
Ректор
Мазаракі А.А.
(044) 531-47-31,
531-49-73
53Новогрецька мова та
література
Маріупольський
державний гуманітарний
університет
пр. Будівельників,
129-а,
м. Маріуполь, 87500
Ректор
Балабанов К.В.
(0629) 53-22-70,
34-45-74
54Економіка
природокористування і
охорони навколишнього
середовища
Сумський державний
університет
вул. Римського-
Корсакова, 2,
м. Суми, 40007
Проректор
Чорноус А.М.
(0542) 33-41-08,
33-00-24
55Інтелектуальна
власність
Приазовський державний
технічний університет
вул. Інститутська, 7,
м. Маріуполь, 87500
Ректор
Волошин В.С.
(0629) 44-65-05,
33-34-16
56Видавнича справа та
редагування
Українська академія
друкарства
вул. Підголоско, 19,
м. Львів, 79020
Ректор
Дурняк Б.В.
(032) 242-23-40
57Українська мова,
література (в т.ч.
методика їх
викладання)
Південноукраїнський
державний педагогічний
університет
ім. К.Д.Ушинського
вул.
Старопортофранківська,
26,
м. Одеса, 65020
Проректор
Захарченко І.Д.
(048) 711-75-42
58Романо-германські мови
і літератури
Київський національний
лінгвістичний
університет
вул. Червоноармійська,
73,
м. Київ-150, 03680
Проректор
Гладуш Н.Ф.
(044) 529-93-08
59Російська мова та
література
Бердянський державний
педагогічний
університет
вул. Шмідта, 4,
м. Бердянськ
Запорізької
області, 71118
Проректор
Баханов К.О.
(06153) 36-244,
35-257
60СоціолінгвістикаЛьвівський
національний
університет
імені Івана Франка
вул. Університетська,
1,
м. Львів, 79000
Проректор
Котур Б.Я.
(032) 272-70-40
61Юридичні наукиНаціональна юридична
академія України
імені Ярослава Мудрого
вул. Пушкінська, 77,
м. Харків, 61024
Проректор
Гетьман А.П.
(057) 704-92-07,
704-93-56
62Педагогічні науки
(в тому числі
педагогічна і вікова
психологія)
ДВНЗ Переяслав-
Хмельницький державний
педагогічний
університет імені
Григорія Сковороди
вул. В.Сухомлинського,
30,
м. Переяслав-
Хмельницький Київської
області, 08401
Ректор
Коцур В.П.
(04467) 5-63-89,
5-46-44
63Корекційна освітаЛуганський
національний
педагогічний
університет імені
Тараса Шевченка
вул. Оборонна, 2,
м. Луганськ, 91011
Проректор
Харченко С.Я.
(0642) 53-31-27
64Туризм
(країнознавство,
краєзнавство,
музеєзнавство,
анімація в туризмі)
Львівський інститут
економіки і туризму
вул. Менцинського, 8,
м. Львів, 79007
Ректор
Бочан І.О.
(032) 272-68-80
65Мистецтвознавство
(дизайн, образотворче
мистецтво, збереження
художніх цінностей та
пам'яток архітектури)
Харківська державна
академія дизайну і
мистецтв
вул. Червонопрапорна,
8,
м. Харків, 61002
Проректор
Єрмаков С.С.
(057) 706-21-03
66ПерекладДонецький національний
університет
вул. Університетська,
24,
м. Донецьк, 83055
Проректор
Беспалова С.В.
(062) 305-16-51,
302-92-26
67Соціологічні наукиКиївський національний
університет імені
Тараса Шевченка
вул. Володимирська,
60,
м. Київ, 01033
Декан
Горбачик А.П.
(044) 239-31-35
68Політичні наукиЧернівецький
національний
університет імені Юрія
Федьковича
вул. М.Коцюбинського,
2,
м. Чернівці, 58012
Проректор
Ушенко О.Г.
(0372) 52-22-66,
52-61-42
69Фізичне виховання та
спорт
Прикарпатський
національний
університет імені
Василя Стефаника
вул. Шевченка, 57,
м. Івано-Франківськ,
76025
Проректор
Миронюк І.Ф.
(0342) 59-60-29,
59-60-12
70Державне управління
(соціологія
управління, філософія
управління)
Донецький державний
університет управління
вул. Челюскінців,
163-а,
м. Донецьк, 83015
Проректор
Пілюшенко В.Л.
(062) 312-58-26,
337-66-09
71Актуальні питання
співробітництва з
Європейським Союзом
Донецький національний
університет економіки
і торгівлі імені
Михайла Туган-
Барановського
вул. Щорса, 31,
м. Донецьк, 83050
Проректор
Садєков А.А.
(062) 337-95-60,
305-34-31
72Гендерні дослідженняТернопільський
національний
педагогічний
університет
імені Володимира
Гнатюка
вул. М.Кривоноса, 2,
м. Тернопіль, 46027
Ректор
Кравець В.П.
(0352) 52-15-87
73Екологія і охорона
навколишнього
середовища
Одеський державний
екологічний
університет
вул. Львівська, 15,
м. Одеса, 65016
Проректор
Тучковенко Ю.С.
(0482) 357371
74Охорона праціХарківський
національний
автомобільно-дорожній
університет
вул. Петровського, 25,
м. Харків, 61002
Проректор
Богомолов В.О.
(057) 700-38-63