• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку складання та подання звітності ломбардами до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України  | Розпорядження, Форма типового документа, Порядок від 04.11.2004 № 2740 | Документ не діє
ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ
ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
04.11.2004 N 2740
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 листопада 2004 р.
за N 1482/10081
Про затвердження Порядку складання та подання звітності ломбардами до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2421 від 27.11.2012 N 2281 від 16.07.2013 N 3723 від 17.10.2013 )
З метою забезпечення здійснення контролю за діяльністю ломбардів та відповідно до пункту 18 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України
ПОСТАНОВИЛА:
1. Затвердити Порядок складання та подання звітності ломбардами до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (додається).
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з РозпорядженнямНаціональної комісії, що здійснює державне регулювання у сферіринків фінансових послуг N 2421 від 27.11.2012 )
2. Порядок складання та подання звітності ломбардами до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України набирає чинності з 1 квітня 2005 року.
3. Юридичному управлінню (Ткаченко Д.В.) разом з Департаментом нагляду за кредитними установами (Оленчик А.Я.) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.
4. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника (Шевченко Т.М.) забезпечити публікацію цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на члена Комісії - директора Департаменту нагляду за кредитними установами Оленчика А.Я.
Голова Комісії В.Суслов
Протокол засідання Комісії
N 95 від 4 листопада 2004 р.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Державної
комісії з регулювання ринків
фінансових послуг України
04.11.2004 N 2740
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 листопада 2004 р.
за N 1482/10081
ПОРЯДОК
складання та подання звітності ломбардами до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
( Заголовок із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2421 від 27.11.2012 )( У тексті Порядку слово "Держфінпослуг" замінено словом "Нацкомфінпослуг" згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2421 від 27.11.2012 )
Цей Порядок розроблений відповідно до пункту 18 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 27 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року N 1070, Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".
( Преамбула із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2421 від 27.11.2012 )
1. Загальні положення
1.1. Порядок визначає вимоги до складання та подання звітності ломбардами до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, установлює загальні вимоги до заповнення форм звітності та терміни їх подання.
( Пункт 1.1 глави 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2421 від 27.11.2012 )
1.2. У цьому Порядку терміни вживаються в таких значеннях:
журнал прийняття звітності - електронний журнал, частина програмно-технічного комплексу прийняття звітності, у якому фіксуються інформація щодо присвоєння реєстраційного номера, за яким реєструється звітність, що надійшла, дати її внесення до інформаційного масиву даних та інформація щодо її остаточного прийняття після перевірки. Дані в журналі захищені від унесення несанкціонованих змін;
прийнята звітність - звітність в електронній та паперовій формах, подана до Нацкомфінпослуг у строки та в обсязі, що встановлені цим Порядком, за умови відповідності паперової форми звітності за складом інформації електронній формі та внесення електронної форми звітності до журналу прийняття звітності, про що відповідальним працівником Нацкомфінпослуг зроблено відмітку на титульному аркуші паперової форми звітності.
( Главу 1 доповнено новим пунктом 1.2 згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
1.3. Порядок поширюється на всі ломбарди України, інформація про які внесена до Державного реєстру фінансових установ.
2.Порядок подання звітності
2.1. Ломбарди складають та подають до Нацкомфінпослуг звітність за формами:
Загальна інформація про ломбард (додаток 1);
Звіт про склад активів та пасивів ломбарду (додаток 2);
Звіт про діяльність ломбарду (додаток 3).
2.2. Звітним періодом для складання звітності, яка подається до Нацкомфінпослуг, є календарний рік. Проміжна звітність складається щокварталу наростаючим підсумком з початку звітного року. Ломбарди складають звітність за станом на кінець останнього дня кварталу (року).
Звітність за квартал подається не пізніше 25-го числа місяця, що настає за звітним кварталом, звітність за рік - не пізніше 09 лютого року, наступного за звітним.
( Абзац другий пункту 2.2 глави 2 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
У разі якщо остання дата подання звітності випадає на неробочий день, термін подання переноситься на перший після вихідного робочий день.
Датою подання звітності вважається день фактичного її передання до Нацкомфінпослуг.
( Абзац четвертий пункту 2.2 глави 2 в редакції Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
При надходженні паперової форми звітності поштою дата подання визначається за поштовим штемпелем підприємства (відділення) зв'язку, що обслуговує відправника.
( Пункт 2.2 глави 2 доповнено новим абзацом згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
Датою подання електронної форми звітності є дата її відправлення через веб-інтерфейс на веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет.
( Пункт 2.2 глави 2 доповнено новим абзацом згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
Факт відправлення електронної форми звітності підтверджується зміною статусу "Редагується" на статус "Відправлено", при цьому дата та час відправки такої звітності фіксуються в автоматичному режимі програмно-технічними засобами веб-інтерфейсу на веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет.
( Пункт 2.2 глави 2 доповнено новим абзацом згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
У разі подання звітності з порушенням строків, визначених абзацами другим і третім цього пункту, така звітність вважається поданою несвоєчасно.
( Пункт 2.2 глави 2 доповнено новим абзацом згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
2.3. Ломбард подає до Нацкомфінпослуг звітність, передбачену цим Порядком, у паперовій та електронній формах. Паперова та електронна форми звітності подаються з дотриманням вимог щодо строків, обсягів та формату, що установлюються Нацкомфінпослуг.
У разі подання звітності у вигляді електронних документів з дотриманням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" звітність у паперовій формі до Нацкомфінпослуг не подається та не застосовуються вимоги, зазначені в абзацах четвертому, п’ятому та шостому цього пункту. Обов’язковим реквізитом такої звітності є електронний цифровий підпис відповідно до Закону України "Про електронний цифровий підпис".
( Пункт 2.3 глави 2 доповнено новим абзацом згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 3723 від 17.10.2013 )
Аналітичні дані паперової форми звітності формуються у вигляді друкованих таблиць, які за складом інформації відповідають електронній формі звітності.
( Абзац другий пункту 2.3 глави 2 в редакції Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
Інформація, відображена в паперовій формі, має відповідати електронній формі.
Електронна форма звітності складається та подається ломбардом через веб-інтерфейс на веб-сайті Нацкомфінпослуг в мережі Інтернет у режимі он-лайн.
( Абзац четвертий пункту 2.3 глави 2 в редакції Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
Додатки в паперовій формі подаються пронумерованими, прошитими та підписаними керівником ломбарду, головним бухгалтером, підписи яких засвідчуються печаткою ломбарду. Відповідність інформації у паперовій та електронній формах підтверджується підписом керівника ломбарду, головного бухгалтера та печаткою ломбарду на додатку 1.
2.4. Форми звітності заповнюються ломбардами на підставі даних бухгалтерського обліку та даних облікової та реєструючої систем ломбарду за відповідний звітний період у тисячах гривень з одним десятковим знаком.
При заповненні звітності не допускаються виправлення та підчистки.
2.5. У разі самостійного виявлення ломбардом помилок, що містяться в раніше поданій звітності, він має право подати виправлені форми звітності та письмові пояснення із зазначенням причин допущення помилок та інформації щодо граф та/або рядків форм звітності, у яких були допущені ці помилки, не пізніше ніж протягом десяти календарних днів з дати кінцевого терміну подання такої звітності.
( Пункт 2.5 глави 2 в редакції Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
2.6. До 1 липня року, наступного за звітним, ломбард подає до Нацкомфінпослуг копію оприлюдненої річної фінансової звітності. Достовірність та повнота річної фінансової звітності мають бути підтверджені аудиторською фірмою або аудитором, що включені до реєстру аудиторських фірм та аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що ведеться Нацкомфінпослуг.
( Пункт 2.6 глави 2 в редакції Розпоряджень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013, N 2281 від 16.07.2013 )
2.7. Звітність, що складається відповідно до цього Порядку, повинна ґрунтуватися на даних бухгалтерського обліку ломбарду та відображати всі дані, визначені цим Порядком.
Ломбарди зобов'язані забезпечити правильність складання та своєчасне подання звітності. Інформація, відображена у звітних даних на кінець звітного року, повинна відповідати інформації на початок наступного звітного року за відповідними рядками.
Нацкомфінпослуг застосовує заходи впливу до ломбарду відповідно до чинного законодавства у разі, якщо звітність складена та/або подана з порушеннями вимог законодавства, у тому числі цього Порядку, зокрема:
електронна форма звітності ломбарду не відповідає паперовій формі;
звітність подана не в повному обсязі;
звітність надана тільки в одній із форм (паперовій або електронній);
звітність містить інформацію, яка суперечить даним звітності, поданої ломбардом за попередні періоди;
звітність відповідно до цього Порядку є неподаною або поданою несвоєчасно;
звітність відповідно до цього Порядку є неприйнятою.
( Главу 2 доповнено новим пунктом 2.7 згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2281 від 16.07.2013 )
3. Порядок складання звіту про склад активів та пасивів ломбарду
3.1. Порядок відображення у звіті складових активів
Графи 3 та 4 даних звіту про склад активів та пасивів ломбарду відображають відповідно дані за станом на початок та на кінець звітного періоду.
У рядку 010 "Основні засоби, інші необоротні матеріальні активи, нематеріальні активи (залишкова вартість)" відображається залишкова вартість основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та нематеріальних активів.
У рядку 020 "Довгострокові фінансові інвестиції, які обліковуються за методом участі в капіталі інших підприємств" відображаються інвестиції, унесені до капіталу інших підприємств.
У рядку 030 "Грошові кошти" відображається сума залишку грошових коштів у касі та на поточних рахунках у банку, кошти на депозитних рахунках у банку, кошти в дорозі, а також інші грошові кошти та їх еквіваленти.
У рядку 040 "Запаси" відображається вартість запасів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, палива, запасних частин, незавершеного виробництва готової продукції, товарів, придбаних для подальшої реалізації, та інше.
У рядку 050 "Векселі отримані" відображається заборгованість покупців, замовників та інших дебіторів за роботу, товари та надані послуги, забезпечена векселями.
У рядку 060 "Дебіторська заборгованість" відображається загальна сума дебіторської заборгованості. Рядки 061-065 є складовою підсумкового рядка 060.
У рядку 070 "Витрати майбутніх періодів" відображаються суми витрат, які відбулися у поточному або попередньому звітному періоді, але підлягають віднесенню до витрат у наступних звітних періодах.
У рядку 080 "Усього активів" відображається сума рядків 010, 020, 030, 040, 050, 060, 070.
3.2. Порядок відображення у звіті складових пасивів
У рядку 090 "Капітал, у тому числі" відображається загальна сума капіталу. Рядки 091-097 є складовою рядка 090 та відображають, відповідно, статутний капітал, пайовий капітал, додатковий вкладений капітал, інший додатковий капітал, резервний капітал, неоплачений та вилучений капітал. Сума неоплаченого та вилученого капіталу наводиться у дужках.
У рядку 100 "Нерозподілений прибуток (непокритий збиток)" відображається фінансовий результат після розподілу прибутку між власниками (нарахування дивідендів), відрахувань у резервний капітал та іншого використання прибутку у звітному періоді. Сума непокритого збитку наводиться у дужках та вираховується при визначенні загальної суми власного капіталу в рядку 110.
У рядку 120 "Залучені кошти на платній та безоплатній основі" відображаються зобов'язання ломбарду перед юридичними та фізичними особами за залученими коштами. Рядки 121, 122, 123 є деталізацією підсумкового рядка 120.
У рядку 130 "Зобов'язання за розрахунками" відображаються розрахунки зі страховими компаніями, бюджетом та позабюджетними фондами, учасниками та іншими кредиторами. Рядки 131-134 є деталізацією підсумкового рядка 130.
У рядку 140 "Векселі видані" відображається сума заборгованості, на яку ломбард видав векселі на забезпечення придбаних товарів, робіт та послуг.
У рядку 150 "Доходи майбутніх періодів" відображаються суми доходів, отриманих протягом поточного або попереднього звітного періодів, які належать до включення до наступних звітних періодів.
У рядку 160 "Усього пасивів" відображається сума рядків 110, 120, 130, 140, 150.
4. Порядок складання звіту про діяльність ломбарду
У графі 3 відображаються дані за відповідний звітний квартал, у графі 4 дані відображаються з початку звітного періоду.
4.1. Порядок складання даних про кредитну діяльність
У рядку 010 "Сума наданих фінансових кредитів під заставу, у тому числі" відображається загальна сума наданих фінансових кредитів за відповідний звітний період, а саме оборот за дебетом рахунку, на якому обліковуються розрахунки за наданими кредитами.
Рядки 011-017 є деталізацією рядка 010 за видами забезпечення наданих фінансових кредитів.
У рядку 020 "Оціночна вартість майна, прийнятого у заставу" відображається вартість предмета застави за оцінкою, здійсненою відповідно до звичайних цін, що склалися на момент виникнення права застави, якщо інший порядок оцінки предмета застави не встановлений договором або законом.
У рядку 030 "Сума погашених фінансових кредитів, у тому числі" відображається загальна сума погашених фінансових кредитів за відповідний звітний період, а саме оборот за кредитом рахунку, на якому обліковуються розрахунки за наданими кредитами.
Рядок 031 "погашено за рахунок майна, наданого в заставу", що є складовою рядка 030, відображає суму фінансових кредитів, які були погашені за рахунок майна, прийнятого в заставу, шляхом його реалізації або шляхом оприбуткування його на балансі як основних засобів та товару.
У рядку 040 "Сума нарахованих процентів за користування фінансовими кредитами" та в рядку 050 "Сума погашених процентів за користування фінансовими кредитами, у тому числі" відображаються, відповідно, нараховані та отримані проценти за наданими фінансовими кредитами.
Рядок 051 "погашено за рахунок майна, наданого в заставу", що є складовою рядка 050, відображає суму процентів, які були погашені за рахунок майна, прийнятого в заставу, шляхом його реалізації або шляхом оприбуткування його на балансі як основних засобів та товару.
У рядку 060 "Сума отриманої неустойки (пені, штрафів) за прострочення виконання зобов'язань за наданими фінансовими кредитами, у тому числі" відображаються пеня та штрафи, нараховані ломбардом та сплачені позичальниками.
Рядок 061 "погашено за рахунок майна, наданого у заставу", що є складовою рядка 060, відображає суму неустойки, яка була погашена за рахунок майна, прийнятого у заставу, шляхом його реалізації або шляхом оприбуткування його на балансі як основних засобів та товару.
4.2. Порядок складання даних про доходи та витрати
У рядку 080 "Загальна сума отриманого доходу" відображається загальний дохід ломбарду за відповідний звітний період.
Рядки 081-088 є деталізацією підсумкового рядка 080 і відображають загальний дохід ломбарду за джерелами його походження.
У рядку 090 "Загальна сума витрат" відображаються загальні витрати ломбарду за відповідний звітний період. У рядку 097 "витрати на формування резерву для покриття ризиків" відображається формування резерву для покриття ризиків неповернення основного боргу за кредитами, гарантіями, поруками, придбаними цінними паперами, іншими видами заборгованості, визнаними нестандартними. У рядку 098 "фінансові витрати" відображаються витрати, пов'язані із залученням коштів.
Рядки 091-099 є деталізацією підсумкового рядка 090 за статтями витрат.
4.3. Порядок складання статистичної інформації
У рядках 100-110 показується статистична інформація щодо кількості наданих та погашених договорів фінансового кредиту.
У рядку 120 наводиться середньозважена річна процентна ставка за фінансовими кредитами, що розраховується за формулою:
i K + i K + ... + i K
1 1 2 2 n n
i = ------------------------- x 100,
K + K + ... + K
1 2 n
де i - річні процентні ставки за кредитами;
K - суми залишку за кредитами на кінець звітного періоду.
5. Контроль за дотриманням вимог цього Порядку
5.1. Державний контроль за своєчасністю, повнотою та правильністю подання звітності ломбардами здійснює Нацкомфінпослуг.
5.2. У разі ненадання, несвоєчасного надання інформації, надання не в повному обсязі встановленої цим Порядком звітності або надання недостовірної інформації Нацкомфінпослуг застосовує заходи впливу, передбачені чинним законодавством.
5.3. З метою пояснення звітності, поданої за формами, установленими цим Порядком, Нацкомфінпослуг має право вимагати від ломбардів необхідні пояснення щодо їх діяльності.
В.о. директора Департаменту
нагляду за кредитними установами

Т.Б.Петрушак
Додаток 1
до Порядку складання
та подання звітності
ломбардами до Національної
комісії, що здійснює
державне регулювання у сфері
ринків фінансових послуг
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛОМБАРД
____________________________________________________________
(повне найменування ломбарду)
за період ___________________________________ 20__ року
(I квартал, I півріччя, 9 місяців, рік)
Місцезнаходження (поштовий
індекс, область, район,
населений пункт, вулиця,
будинок, квартира)
Телефон, факс
Ідентифікаційний код
за ЄДРПОУ
Реєстраційний номер у
Державному реєстрі фінансових
установ
Кількість відокремлених
підрозділів
П.І.Б. керівника ломбарду
П.І.Б. головного бухгалтера
ломбарду
Дані надаються за описом:
1. Загальна інформація про ломбард (додаток 1)
2. Звіт про склад активів та пасивів ломбарду (додаток 2)
3. Звіт про діяльність ломбарду (додаток 3)
Відповідність інформації в паперовій та електронній формах
підтверджую
Керівник ____________________
(прізвище, ініціали)
Головний бухгалтер ____________________
(прізвище, ініціали)
Дата подання звіту "_____"___________200__ року
М.П.
( Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2421 від 27.11.2012 )
Додаток 2
до Порядку складання
та подання звітності
ломбардами до Національної
комісії, що здійснює
державне регулювання у сфері
ринків фінансових послуг
ЗВІТ
про склад активів та пасивів ломбарду
____________________________________________________________
(повне найменування ломбарду)
за період ___________________________________ 200__ року
(I квартал, I півріччя, 9 місяців, рік)
(тис. грн. з одним десятковим знаком)
Активикод
рядка
початок
звітного
періоду
кінець
звітного
періоду
1234
Основні засоби, інші необоротні
матеріальні активи, нематеріальні
активи (залишкова вартість)
010
Довгострокові фінансові
інвестиції, які обліковуються за
методом участі в капіталі інших
підприємств
020
Грошові кошти030
Запаси040
Векселі отримані050
Дебіторська заборгованість, у тому
числі:
060
за наданими фінансовими кредитами061
за нарахованими відсотками за
наданими фінансовими кредитами
062
за розрахунками зі страховими
компаніями
063
за платежами до бюджету064
інша дебіторська заборгованість065
Витрати майбутніх періодів070
Усього активів080
Пасивкод
рядка
початок
періоду
кінець
періоду
1234
Капітал, у тому числі:090
статутний капітал091
пайовий капітал092
додатковий вкладений капітал093
інший додатковий капітал094
резервний капітал095
неоплачений капітал096
вилучений капітал097
Нерозподілений прибуток
(непокритий збиток)
100
Власний капітал, усього110
Залучені кошти на платній та
безоплатній основі, у тому числі:
120
від банків121
від юридичних осіб122
від фізичних осіб123
Зобов'язання за розрахунками:130
зі страховими компаніями131
з бюджетом та позабюджетними
фондами
132
з учасниками133
інші кредитори134
Векселі видані140
Доходи майбутніх періодів150
Усього пасивів160
Керівник ____________________
(прізвище, ініціали)
Головний бухгалтер ____________________
(прізвище, ініціали)
Дата подання звіту "_____"___________200__ року
( Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2421 від 27.11.2012 )
Додаток 3
до Порядку складання
та подання звітності
ломбардами до Національної
комісії, що здійснює
державне регулювання у сфері
ринків фінансових послуг
ЗВІТ
про діяльність ломбарду
____________________________________________________________
(повне найменування ломбарду)
за період ______________________________________ 200__ року
(I квартал, II квартал, II квартал, IV квартал)
(тис. грн. з одним десятковим знаком)
Найменування показникаКод рядказвітний
квартал
з початку
звітного
періоду
1234
1. Дані про кредитну
діяльність
Сума наданих фінансових
кредитів під заставу, у
тому числі:
010
виробів із дорогоцінних
металів та дорогоцінного
каміння
011
побутової техніки012
автомобілів013
нерухомості014
цінних паперів015
немайнових прав016
іншого майна017
Оціночна вартість майна,
прийнятого в заставу
020
Сума погашених фінансових
кредитів, у тому числі:
030
погашено за рахунок майна,
наданого в заставу
031
Сума нарахованих процентів
за користування фінансовими
кредитами
040
Сума погашених процентів за
користування фінансовими
кредитами, у тому числі:
050
погашено за рахунок майна,
наданого в заставу
051
Сума отриманої неустойки
(пені, штрафів) за
прострочення виконання
зобов'язань за наданими
фінансовими кредитами, у
тому числі:
060
погашено за рахунок майна,
наданого у заставу
061
Кошти, повернуті ломбардом
заставодавцю
070
Загальна сума отриманого
доходу, у тому числі:
080
нараховані проценти за
користування фінансовими
кредитами
081
нарахована неустойка (пеня,
штраф) за прострочення
виконання зобов'язань за
наданими фінансовими
кредитами
082
дохід, отриманий від
реалізації майна, наданого
в заставу (за винятком ПДВ)
083
від операцій за зберігання
майна
084
від надання послуг з оцінки
майна
085
за агентськими договорами
зі страховими компаніями
086
від коштів, розміщених на
депозитних рахунках
у банках
087
інші доходи088
2. Дані про доходи та
витрати
Загальна сума витрат, у
тому числі:
090
витрати на заробітну плату091
витрати на оренду092
витрати на охорону093
витрати на страхування094
витрати на рекламу та
маркетингові послуги
095
юридичні послуги096
витрати на формування
резерву для покриття
ризиків
097
фінансові витрати098
інші витрати099
3. Статистична інформація
Кількість наданих
фінансових кредитів під
заставу, у тому числі:
100
виробів із дорогоцінних
металів та дорогоцінного
каміння
101
побутової техніки102
автомобілів103
нерухомості104
цінних паперів105
немайнових прав106
іншого майна107
Кількість договорів,
погашених за рахунок майна,
наданого в заставу
110
Середньозважена річна
процентна ставка за
фінансовими кредитами
120
Керівник ____________________
(прізвище, ініціали)
Головний бухгалтер ____________________
(прізвище, ініціали)
Дата подання звіту "_____"___________200__ року
( Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг N 2421 від 27.11.2012 )