РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
П О С Т А Н О В А
від 30 березня 1987 р. N 103
Київ
Про внесення змін і доповнень до Типового статуту ломбарду
Рада Міністрів Української РСР
постановляє:
Внести зміни і доповнення до Типового статуту ломбарду, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 19 червня 1979 р. N 315 (ЗП УРСР, 1979 р., N 7, ст. 46), що додаються.
Голова Ради Міністрів УРСР О.ЛЯШКОКеруючий СправамиРади Міністрів УРСР К.БОЙКОІнд. 35
ЗАТВЕРДЖЕНІ
постановою Ради Міністрів УРСР
від 30 березня 1987 р. N 103
ЗМІНИ І ДОПОВНЕННЯ,
що вносяться до Типового статуту ломбарду ( 315-79-п )
1. Абзац перший пункту 2 викласти в такій редакції:
"2. Ломбард створюється за рішенням виконавчого комітету обласної, міської (міста республіканського підпорядкування) Ради народних депутатів, погодженим з Міністерством побутового обслуговування населення УРСР, і підпорядковується безпосередньо обл(міськ)побутуправлінню".
2. В абзацах першому і третьому пункту 3 слова "Міністерством побутового обслуговування населення УРСР" замінити словами "обл(міськ)побутуправлінням".
3. Абзац другий підпункту "б" пункту 10 викласти в такій редакції:
"Перелік предметів, які не приймаються ломбардом на схов і в заставу, встановлюється виконкомом обласної, міської (міста республіканського підпорядкування) Ради народних депутатів".
4. Абзац другий пункту 16 доповнити реченням такого змісту:
"В окремих випадках з урахуванням вартості заставленого майна (1000 карбованців і більше) розмір позички може бути збільшений до 300 карбованців".
5. Абзац перший пункту 19 доповнити реченням такого змісту:
"Продаж майна здійснюється відповідно до Правил комісійної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими Міністерством торгівлі УРСР".
6. В абзаці першому пункту 20 слово "трьох" замінити словом "двох".
7. Пункт 21 доповнити абзацами третім і четвертим такого змісту:
"При визначенні плати за схов і процента по позичці враховуються витрати за час зберігання майна до його продажу, але не більше двох місяців після закінчення строків, передбачених для викупу застави і зберігання майна, що надаються відповідно до пунктів 17 і 20 цього Типового статуту.
Якщо торговельні організації не приймають майно для продажу або повертають його у зв'язку з неможливістю реалізації, то ломбард у встановленому порядку справляє з власника майна плату за схов, видану позичку, проценти по позичці та інші витрати, зазнані ломбардом".
8. Пункт 28 викласти в такій редакції:
"28. Ломбард припиняє свою діяльність за рішенням виконкому обласної, міської (міста республіканського підпорядкування) Ради народних депутатів, погодженим з Міністерством побутового обслуговування населення УРСР".