МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 63/142 від 27.02.2002 м. Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 березня 2002 р. за N 266/6554 |
Про затвердження Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання рибогосподарських заходів у 2002 році
( Щодо втрати чинності Наказу додатково див. Наказ Міністерства аграрної політики N 489/648 від 20.09.2005 )
Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" від 20 грудня 2001 року N 2905-III
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Порядок використання коштів Державного бюджету України на виконання рибогосподарських заходів у 2002 році, що додається.
2. Державному департаменту рибного господарства Міністерства аграрної політики України (Шведенко М.М.):
2.1. Забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
2.2. Довести цей Порядок до відома підприємств і організацій, що належать до сфери рибного господарства.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Державного секретаря Міністерства аграрної політики України Лузана Ю.Я. та заступника Державного секретаря Міністерства фінансів України Бауліна С.О.
В.о. Міністра аграрної політики України Міністр фінансів України | С.Рижук І.Юшко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної
політики України та
Міністерства фінансів
України
27.02.2002 N 63/142
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 березня 2002 р.
за N 266/6554
ПОРЯДОК
використання коштів Державного бюджету України на виконання рибогосподарських заходів у 2002 році
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок розроблений згідно з вимогами Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" від 20 грудня 2001 року N 2905-III.
1.2. Порядок визначає і регулює правила використання коштів державного бюджету на виконання рибогосподарських заходів (КПКВ 2804070 "Відтворення та охорона водних живих ресурсів та регулювання рибальства", КЕКВ 1310 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)").
1.3. Цей Порядок поширюється на підприємства, організації усіх форм власності, які здійснюють роботи з відтворення рибних запасів і меліорації внутрішніх водойм, акліматизації та протиепізоотичні заходи, а саме на: нерестово-виросні рибні господарства, товарні рибницькі господарства, риборозплідники, меліоративні станції, Державний учбово-технологічний центр, іхтіопатологічну лабораторію.
1.4. Головним розпорядником коштів державного бюджету, що виділені на виконання рибогосподарських заходів, є Міністерство аграрної політики України, яке здійснює розподіл коштів між виконавцями цих робіт.
1.5. Виконавці рибогосподарських заходів визначаються Укрдержрибгоспом на конкурсній основі відповідно до порядку установленого Міністерством аграрної політики України.
2. Напрями використання бюджетних коштів
2.1. За рахунок коштів державного бюджету компенсуються витрати підприємств усіх форм власності, що виконують рибогосподарські заходи. А саме:
2.1.1. Зариблення внутрішніх водойм молоддю цінних видів риб, що охоплює роботи з придбання та вирощування рибопосадкового матеріалу (заробітна плата та нарахування; придбання рибопосадкового матеріалу, мінеральних добрив, медикаментів, допоміжних матеріалів, пально-мастильних матеріалів, кормів; електроенергія, поточний ремонт, плата за воду) та витрати на його перевезення.
2.1.2. Штучне відтворення рибних запасів внутрішніх водойм, що поповнює запаси риб, які не мають умов для природного відтворення в Україні.
2.1.3. Акліматизація і розведення нових видів риб, яка здійснюється на підставі науково-біологічного обґрунтування за спеціально розробленими та затвердженими головним розпорядником річними та перспективними планами, що містять розроблену технологію.
2.1.4. Протиепізоотичні заходи (боротьба із захворюваннями риби та профілактична робота з попередження захворювань), - роботи, які здійснюються за єдиним планом, затвердженим головним розпорядником, з метою збереження рибних запасів та недопущення захворювання людей на хвороби, які передаються через рибу.
2.1.5. Рибницько-меліоративні роботи, гідротехнічні роботи, які спрямовані на поліпшення умов життя і розвитку риби, підвищення рибопродуктивності внутрішніх водойм (видалення небажаної надводної та підводної рослинності, ліквідація заболочення, замулювання та закисання ґрунтів, зменшення чисельності ворогів риби, створення умов розвитку кормової бази для риб, підвищення значення нерестовищ). Зазначені роботи здійснюються на ставах, які використовуються для виконання рибогосподарських заходів, та природних водоймах загальнодержавного значення.
2.1.6. Рибозахисні роботи, які охоплюють охорону внутрішніх водойм від забруднення, аерацію води, попередження замору риби, регулювання рівня води.
3. Надання та використання бюджетних коштів
3.1. Відповідно до цього Порядку за рахунок коштів державного бюджету здійснюється державна підтримка напрямків діяльності та видів робіт, спрямованих на виконання рибогосподарських заходів у розмірах фактичних витрат.
3.2. Проведення робіт з відтворення рибних запасів у природних водоймах України здійснюється відповідно до Інструкції про порядок проведення робіт з відтворення водних живих ресурсів, затвердженої наказом Держкомрибгоспу України від 21 вересня 1998 року N 126, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 19 листопада 1998 року за N 735/3175 (далі - Інструкція).
3.3. Перерахування коштів виконавцям рибогосподарських заходів проводиться в межах кошторисів доходів і видатків, фактичних витрат та актів виконаних робіт відповідно до Інструкції.
3.4. Перерахування коштів на виконання рибогосподарських заходів проводиться Державним казначейством України за розподілом Мінагрополітики України відповідно до Порядку виконання державного бюджету за видатками за умови функціонування внутрішньої платіжної системи, затвердженого наказом Державного казначейства України від 10.08.2001 N 140, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.08.2001 за N 756/5947.
3.5. Виконавці рибогосподарських заходів несуть відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів та їх достовірність.
4. Звітність і контроль
4.1. Одержувачі коштів державного бюджету подають до Укрдержрибгоспу щоквартальний і річний бухгалтерський звіти, а на вимогу - оперативні звіти щодо цільового використання бюджетних коштів.
4.2. Персональну відповідальність за цільове використання коштів, що виділені на виконання рибогосподарських заходів, достовірність звітності і поданих до Укрдержрибгоспу розрахунків несуть керівники та головні бухгалтери підприємств і організацій, які одержали кошти з державного бюджету.
4.3. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів, виділених з Державного бюджету України на виконання рибогосподарських заходів, покладається на Укрдержрибгосп.
4.4. Укрдержрибгосп подає щокварталу та по закінченні бюджетного року бухгалтерський зведений звіт до Міністерства аграрної політики України.
4.5. Міністерство аграрної політики України в місячний термін після закінчення бюджетного року подає Міністерству фінансів України звіт про цільове та ефективне використання бюджетних коштів.
Голова Державного департаменту рибного господарства | М.М.Шведенко |