• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Інструкція про порядок складання статистичної звітності N 1-наука-квартальна "Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт"

Державний комітет статистики України  | Інструкція, Форма від 04.08.2000 № 261 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Інструкція, Форма
  • Дата: 04.08.2000
  • Номер: 261
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Інструкція, Форма
  • Дата: 04.08.2000
  • Номер: 261
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
І Н С Т Р У К Ц І Я
N 261 від 04.08.2000
м. Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 серпня 2000 р.
за N 556/4777
Затверджено
Наказ Держкомстату України
04.08.2000 N 261 ( z0555-00 )
( Інструкція щодо заповнення форми державних статистичних спостережень N 1-наука-квартальна та форма втратили чинність на підставі Наказу Держкомстату N 290 від 09.09.2003 )
Інструкція про порядок складання статистичної звітності N 1-наука-квартальна "Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт"
( Додатково див. Наказ Державного комітету статистики N 352 від 30.09.2002 )
1. Загальні положення
Ця Інструкція поширюється на підприємства, установи, організації незалежно від форм власності та організаційно-правових форм господарювання (далі - організації), що займалися у звітному році науковою та науково-технічною діяльністю (крім малих підприємств і кооперативів).
Якщо організація має підпорядковані їй філії, відділення або інші підрозділи, що діють як структурні одиниці, але не є суб'єктами Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (далі - ЄДРПОУ) і не мають самостійного балансу, то дані про них включаються у звіт головної організації. Відособлені підрозділи (філії, відділення) наукових організацій, що є суб'єктами ЄДРПОУ, звітують за формою N 1-наука-квартальна самостійно незалежно від наявності у них статусу юридичної особи.
Організації подають звіт: квартальний - 25-го числа наступного за звітним періодом місяця, річний - 5 лютого до регіонального органу статистики та міністерству, іншому центральному органу виконавчої влади за підпорядкуванням.
Усі вартісні показники наводять у тис.грн. з одним десятковим знаком.
2. Порядок складання форми
Розділ 1. - Виконання наукових та науково-технічних робіт
Обсяг робіт, що виконані за період з початку року
У рядку 101 "Загальний обсяг робіт" наводяться дані про загальний обсяг робіт, виконаних науковою організацією за період з початку року з розподілом за видами робіт (з урахуванням вартості робіт, виконаних співвиконавцями).
Обсяг робіт визначається як сума вартості договорів із замовниками на проведення науково-дослідних робіт, розробок (створення, виробництво та поставка нової техніки, технологій, матеріалів тощо), а також надання науково-технічних послуг (без податку на додану вартість). У зазначений обсяг робіт, разом з науковими та науково-технічними, включають роботи (послуги), що виконані для інших підприємств, організацій і що не входять до складу науково-технічних, а також платні послуги населенню.
В рядку 102 "Виконано власними силами" наводяться дані про обсяг робіт, виконаних власними силами наукової організації (без урахування вартості робіт, виконаних співвиконавцями).
У графі 1 наводиться загальний обсяг робіт з початку року, який розподіляється за видами робіт у графах 2-6, дані графи 1 дорівнюють сумі даних граф 2-6.
Фундаментальні дослідження - це експериментальні або теоретичні дослідження, що спрямовані на одержання нових знань про закономірності розвитку природи, суспільства, людини, їх взаємозв'язок. Вони можуть закінчуватися рекомендаціями щодо постановки прикладних досліджень для визначення можливостей практичного використання одержаних наукових наслідків, науковими публікаціями тощо.
Прикладні дослідження - це наукова і науково-технічна діяльність, спрямована на одержання і використання знань для практичних цілей. Кінцевим їх наслідком є рекомендації щодо створення технічних нововведень (інновацій).
До обсягу розробок (графа 4) включають проектно-конструкторські і технологічні роботи, роботи по створенню дослідних зразків (партій) виробів (продукції), якщо таке виготовлення є основним змістом договору (замовлення), а виготовлені зразки реалізуються споживачу, а також інші систематичні роботи, які базуються на існуючих знаннях, одержаних в результаті досліджень і (чи) практичного досвіду, і спрямовані на створення нових або суттєве вдосконалення існуючих матеріалів, продуктів, процесів, пристроїв, послуг, систем і методів.
Проектні та проектно-вишукувальні організації звітують за формою N 1-наука-квартальна, якщо мають у своєму складі підрозділи, що виконують науково-дослідні, конструкторські роботи. До складу розробок ці організації включають роботи зі складання схем, та інших матеріалів щодо розвитку й розміщення галузей економіки, техніко-економічних обгрунтувань проектування й будівництва підприємств, з експериментального проектування, вивчення та узагальнення вітчизняного й зарубіжного досвіду проектування та будівництва, з розробки нових нормативних документів і державних стандартів з проектування, будівництва, архітектури, кошторисних нормативів, схем генеральних планів промислових вузлів; зі складання схем і проектів районного планування, проектів планування та забудови міст, сільських населених пунктів, роботи з проектування для впровадження у виробництво прогресивних технологічних процесів.
Роботи з підготовки детальних креслень до виробництва, передвиробниче планування, поточний контроль, інженерне обслуговування поточного виробництва, а також роботи з будівельного проектування не враховуються в обсязі розробок.
Проектні та проектно-вишукувальні організації у звіт за формою N 1-наука-квартальна не включають дані про виконання робіт з проектування нестандартизованого устаткування на замовлення заводів-виробників; підготовку документації для капітального ремонту будинків і споруд; розробку проектів і кошторисів на реконструкцію та технічне переозброєння цехів, дільниць; проектні роботи, пов'язані з прив'язкою до місця будівництва типових проектів нескладних будинків, споруд та ін.
В обсязі науково-технічних послуг враховується діяльність у галузі науково-технічної інформації, патентів, ліцензій, науково-технічне консультування та впроваджувальна діяльність, інші види діяльності, що сприяють одержанню, поширенню та використанню наукових знань.
Валові витрати на виконання наукових та науково-технічних робіт
У рядку 103 "Витрати на виконання робіт" враховується загальна сума витрат на виконання наукових та науково-технічних робіт з урахуванням робіт, виконаних співвиконавцями, з початку звітного року, включаючи як поточні, так і капітальні витрати (за винятком суми амортизаційних відрахувань на повне відновлення основних фондів). У зазначений обсяг витрат не включають витрати на виконання робіт (послуги), що виконані для інших підприємств (організацій) і що не є науково-технічними, а також платні послуги населенню.
Дані рядка 103 дорівнюють сумі даних рядків 104 і 112.
У рядку 104 "Внутрішні витрати" враховуються внутрішні витрати на виконання наукових та науково-технічних робіт власними силами організації, що звітує. У витрати не включається вартість робіт, виконаних сторонніми організаціями за договорами з організацією, що звітує, і які враховуються в рядку 112. Дані рядка 104 дорівнюють сумі даних рядків 105 і 110.
У рядку 105 "Внутрішні поточні витрати" наводяться дані про внутрішні поточні витрати на виконання наукових та науково-технічних робіт власними силами організації, що звітує, без урахування капітальних витрат. Дані рядка 105 дорівнюють сумі даних рядків 106, 108 і 109.
У рядку 106 "Витрати на оплату праці" враховуються витрати на оплату праці працівників облікового складу, визначені у відповідності до Типового положення з планування, обліку і калькулювання собівартості науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 липня 1996 р. N 830.
У рядку 107 із загальної суми витрат на оплату праці, наведених в рядку 106, виділяються витрати на оплату праці працівників, які виконують наукові та науково-технічні роботи і врахованих у графі 1 рядків 202-204 даної форми звітності (без сумісників і працюючих за договорами цивільно-правового характеру).
У рядку 108 "Матеріальні витрати" вказуються витрати на придбання та виготовлення спеціальних інструментів, пристроїв, стендів, апаратів, механізмів та іншого спеціального устаткування, необхідного для виконання конкретної теми, включаючи витрати на його проектування, транспортування і встановлення. Такі витрати здійснюються за рахунок собівартості робіт, які виконуються за договорами, а те спеціальне устаткування, що залишилося після їх завершення чи припинення, а також дослідні зразки макети та інші вироби, придбані чи виготовлені в процесі роботи над темою, мають передаватися замовнику. У випадку, коли вказане устаткування і вироби не повертаються замовнику, до завершення теми вони інвентаризуються і, в залежності від вартості, зараховуються в склад основних чи оборотних фондів з уставного фонду, які надійшли безоплатно.
Сюди також ураховуються вартість сировини і матеріалів, придбаних на стороні, комплектувальних виробів, напівфабрикатів, палива, енергії усіх видів, природної сировини, робіт та послуг виробничого характеру, які виконуються сторонніми підприємствами (організаціями), утрат від нестачі матеріальних ресурсів, які надійшли, у межах норм природних втрат.
У витрати за рядком 108 не включається вартість наукових і науково-технічних робіт, які виконуються сторонніми організаціями за договорами із звітною організацією і враховуються у рядку 112.
Дані рядка 108 наводяться у звіті за вартістю придбання, включаючи націнки (надбавки), комісійні винагороди, виплачені постачальницьким, зовнішньоекономічним організаціям, вартість послуг товарних бірж, мито, витрати на транспортування, зберігання та доставку, які здійснюються силами сторонніх організацій.
У рядку 109 "інші поточні витрати" відображаються інші види поточних витрат, пов'язані з виконанням наукових та науково-технічних робіт і не враховані в рядках 106 і 108.
У рядку 110 "Капітальні вкладення" враховуються капітальні витрати на наукові та науково-технічні роботи, у тому числі за рядком 111 "Устаткування" - на придбання устаткування, яке включається в склад основних фондів (за виключенням витрат, що враховані у рядку 108). У рядку 110 не враховуються капітальні вкладення, що здійснюються організацією на будівництво житла, об'єктів культурно-побутового призначення і т.п., не пов'язані з науковою та науково-технічною діяльністю.
У рядку 112 "Зовнішні витрати" наводиться вартість наукових та науково-технічних робіт, виконаних сторонніми організаціями за договорами з організацією, що звітує.
Внутрішні поточні витрати на наукові та науково-технічні роботи за видами робіт
У рядках 114-117 "Фундаментальні", "Прикладні", "Розробки" та "Науково-технічні послуги" внутрішні поточні витрати на наукові та науково-технічні роботи розподіляються за видами робіт. При цьому дані у рядку 113 "усього" дорівнюють даним рядка 105. Сума даних у рядках 114-117 дорівнює даним рядка 113.
Довідка
У рядку 118 "Середньорічна вартість основних засобів науково-дослідної (конструкторської) діяльності" вказується середньорічна вартість основних засобів наукової та науково-технічної діяльності організації, "в тому числі машин та устаткування" (рядок 119). Вона визначається як частка від ділення на 12 суми, що одержана від складання половини вартості основних засобів на перше січня звітного року, половини їх вартості на перше січня наступного за звітним року та вартості основних засобів на перше число всіх місяців звітного року.
У рядку 120 "Амортизаційні відрахування за звітний рік" указується сума амортизаційних відрахувань на повне відновлення основних фондів за звітний період, що розраховується, виходячи із їхньої балансової вартості та затверджених у встановленому порядку норм. Організації, які здійснюють свою діяльність на умовах оренди, відображають амортизаційні відрахування на повне відновлення як за власними, так і за орендованими основними фондами. Бюджетні організації рядок 120 не заповнюють.
У рядку 121 "Загальна площа власних приміщень" указується загальна площа власних приміщень наукової організації, у тому числі і та, що здається в оренду (рядок 122 "З них здано в оренду").
Джерела фінансування витрат на виконання наукових та науково-технічних робіт
У рядку 123 "Витрати на виконання робіт" указуються витрати організації, що звітує, на виконання наукових та науково-технічних робіт з подальшим розподілом їх за джерелами фінансування. Джерела фінансування визначаються на основі факту прямої передачі коштів від організації-замовника організації-виконавцю.
У графі 1 наводиться загальна сума витрат на наукові та науково-технічні роботи, уключаючи поточні (без амортизації) та капітальні витрати. Дані графи 1 рядка 123 дорівнюють даним рядка 103.
У графах 2-5 витрати, вказані в графі 1, розподіляються за видами наукових та науково-технічних робіт, причому дані графи 1 дорівнюють сумі граф 2-5.
У рядку 124 "Власні кошти" враховуються витрати на проведення наукових та науково-технічних робіт за рахунок власних коштів організації, що звітує, у тому числі за рахунок фонду виробничого та соціального розвитку, за рахунок собівартості продукції (робіт, послуг), що виробляється (крім коштів, які враховуються вищими навчальними закладами за рядком 129).
У рядку 125 "Кошти бюджету" відображаються сумарні (консолідовані) бюджетні кошти, тобто кошти, що надійшли на виконання наукових та науково-технічних робіт за рахунок Державного бюджету та місцевих бюджетів незалежно від того отримані вони організацією безпосередньо чи за договорами з замовниками.
У рядку 126 "Кошти Державного бюджету" вказуються кошти, асигновані на виконання наукових і науково-технічних робіт з Державного бюджету, у складі цих коштів за рядком 127 відображаються кошти, фактично виділені цільовим призначенням на виконання наукових частин державних, міжгалузевих та галузевих програм з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки.
Вищі навчальні заклади за рядками 125-128 враховують кошти, безпосередньо виділені їм з бюджету на виконання наукових досліджень і розробок, у тому числі на виконання наукових частин державних, міжгалузевих та галузевих програм з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки (крім коштів, урахованих за рядком 129).
У рядку 129 "Бюджетні кошти на утримання вищих навчальних закладів" вищі навчальні заклади враховують кошти, що виділяються на наукову та науково-технічну роботу в межах загальних бюджетних асигнувань на утримання вищих навчальних закладів.
У рядку 130 "Кошти позабюджетних фондів" вказуються кошти, що надійшли на виконання наукових та науково-технічних робіт від позабюджетних фондів, таких як Міжнародний фонд "Відродження", "Фонд цивільних досліджень і розробок", "Український науково-технічний центр" тощо.
У рядках 131-134 "Кошти організацій державного сектора", "Кошти організацій підприємницького сектора", "Кошти організацій сектора вищої освіти", "Кошти приватних некомерційних організацій", відображаються кошти організацій-замовників, які надійшли на виконання наукових та науково-технічних робіт (без урахування коштів, які були враховані в рядках 125-128).
У рядку 135 "Кошти іноземних джерел" ураховуються кошти, які отримані організацією, що звітує, від юридичних та фізичних осіб, що знаходяться за кордонами держави (за винятком наукових установок, суден, літальних апаратів та супутників, що належать національним організаціям), а також від міжнародних організацій.
Кошти, одержані в іноземній валюті, перераховуються в гривні за курсом Національного Банку України на день підписання акту здачі-приймання робіт або іншого документа, який підтверджує їх завершення, або на день фактичного надходження коштів на розрахунковий рахунок.
У рядку 136 зазначають кошти що надішли на виконання наукових і науково-технічних робіт з інших джерел.
Розділ 2. Наукові кадри
Чисельність працівників на кінець звітного періоду
Усі дані в розділі 2 наводяться в абсолютній чисельності працівників станом на кінець звітного періоду.
У рядку 201 "Чисельність працівників наукової організації на кінець звітного року" враховується загальна чисельність працівників основної діяльності. До них належать працівники облікового складу (без сумісників) організації. Дані рядка 201 дорівнюють сумі рядків 202-205.
У рядку 202 "дослідники" враховується чисельність наукових та інженерно-технічних працівників, які професійно займаються науковими дослідженнями та розробками і безпосередньо беруть участь у створенні нових знань, продуктів, процесів, методів та систем, а також адміністративно-управлінський персонал, який здійснює безпосереднє керівництво дослідницьким процесом (у тому числі керівники наукових організацій та підрозділів, які виконують наукові дослідження та розробки). Дослідники, як правило, мають повну вищу освіту (диплом про закінчення навчального закладу III-IV рівня акредитації або прирівняного до них).
У рядку 203 "техніки" враховуються працівники, основні функції яких вимагають володіння технічними знаннями та досвіду в одній чи декількох сферах природничих, технічних, суспільних або гуманітарних наук, які беруть участь у виконанні наукових досліджень та розробок, виконуючи технічні функції, як правило, під керівництвом дослідників (підготовку комп'ютерних програм; виконання бібліографічного пошуку та відбір відповідних матеріалів з архівів і бібліотек; виконання експериментів, випробовувань і аналізів; реєстрацію вимірювань, проведення розрахунків, підготовку креслень, та схем; проведення статистичних обстежень тощо). Техніки можуть мати як повну вищу, так і базову чи початкову вищу освіту (диплом про закінчення навчального закладу I-II рівня акредитації або прирівняного до них) та (чи) необхідний професійний досвід і знання.
У рядку 204 "допоміжний персонал" враховується працівники, які виконують допоміжні функції, пов'язані з проведенням досліджень та розробок: працівники планово-економічних, фінансових підрозділів, патентних служб, підрозділів науково-технічної інформації, науково-технічних бібліотек; робітники, які здійснюють монтаж, наладку, обслуговування та ремонт наукового обладнання і приладів; робітники дослідних (експериментальних) виробництв; лаборанти, які не мають повної вищої, базової вищої чи початкової вищої освіти.
У рядку 205 "інші" враховуються інші працівники, що виконують функції загального характеру, пов'язані з діяльністю організації в цілому (працівники бухгалтерії, кадрової служби, підрозділів матеріально-технічного забезпечення, друкарки та ін.), а також працівники, які зайняті переважно наданням науково-технічних послуг стороннім організаціям або іншими видами діяльності, що не пов'язані з науковими дослідженнями і розробками.
У графі 1 вказується:
для самостійних науково-дослідних, проектно-конструкторських і технологічних організацій - облікова чисельність працівників, включаючи працівників бухгалтерії, кадрових служб, підрозділів матеріально-технічного забезпечення тощо;
для промислових підприємств - чисельність персоналу структурних одиниць, які виконують наукові дослідження і розробки;
для вищих навчальних закладів - чисельність працівників науково-дослідних підрозділів;
для інших організацій - чисельність працівників структурних підрозділів, що виконують наукові дослідження і розробки.
В графу 1 не включається чисельність сумісників і тих, хто працює за договорами цивільно-правового характеру.
У графі 2 враховуються спеціалісти із закінченою повною вищою освітою.
У графі 5 необхідно вказати чисельність спеціалістів із закінченою базовою вищою чи початковою вищою освітою.
У графі 6 враховуються інші працівники із незакінченою базовою вищою чи початковою вищою освітою, із закінченою середньою освітою, а також ті, які не мають середньої освіти.
Середньооблікова чисельність працівників (графа 7) визначається відповідно до "Інструкції зі статистики чисельності працівників, зайнятих в народному господарстві України", затвердженої наказом Мінстату України від 07.07.95 N 171 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 07.08.95 за N 287/823, зі змінами, затвердженими наказом Держкомстату України від 18.02.99 N 67 та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 09.03.99 за N 145/3438.
Чисельність сумісників і осіб, що працюють за договорами цивільно-правового характеру
У графі 1 наводяться середньорічні дані про сумісників, прийнятих з інших підприємств, установ, організацій, а також про працюючих за договорами цивільно-правового характеру за звітний рік. При цьому враховуються тільки ті особи, які виконували наукові дослідження та розробки або допоміжні та інші функції, пов'язані з їх проведенням.
Вищі навчальні заклади за всіма графами включають у звіт чисельність науково-педагогічних працівників, які поряд з педагогічною діяльністю виконували дослідження та розробки в науково-дослідних підрозділах чи на кафедрах.
У графах 2 і 3 зазначається чисельність докторів та кандидатів наук із числа сумісників.
У графі 4 наводяться дані про число людино-годин фактично відпрацьованих сумісниками і особами, які працюють за договорами цивільно-правового характеру за звітний рік, розраховані відповідно до "Інструкції зі статистики чисельності працівників, зайнятих в народному господарстві України", затвердженої наказом Мінстату України від 07.07.95 N 171 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 07.08.95 за N 287/823, зі змінами, затвердженими наказом Держкомстату України від 18.02.99 N 67 та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 09.03.99 за N 145/3438.
У рядку 206 "Усього" зазначають загальну чисельність сумісників і осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру, які відповідно до посади та за характером роботи, що фактично виконується, розподіляються за рядками 207-210 на дослідників, техніків, допоміжний персонал та інших працівників.
Віднесення сумісників і осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру до конкретної категорії робітників здійснюється у відповідності до розподілу, наведеному у рядках 202-205.
Рух спеціалістів, які беруть участь у виконанні наукових і науково-технічних робіт (без сумісників)
Заповнюється на основі даних відділу кадрів.
У графі 2 враховуються особи, зараховані у звітний період на даному підприємстві наказом про прийняття на роботу.
У графі 4 відображається чисельність працівників, які залишили роботу на даному підприємстві, незалежно від причин вибуття (звільнення яких оформлено наказом).
Дані рядка 211 "Усього" графи 7 повинні дорівнювати сумі даних граф 1, 2 мінус дані графи 4. У рядках 212-217 графи 7 можливі порушення аналогічної рівності у зв'язку з внутрішніми переміщеннями (переведення на інші посади, присвоєння наукового ступеня).
Дані рядка 211 графи 7 повинні відповідати даним рядка 201 графи 1.
Дані рядка 212 "дослідники" графи 7 повинні відповідати даним рядка 202 графи 1.
Дані рядка 213 "доктора наук" графи 7 повинні відповідати даним рядка 202 графи 3.
Дані рядка 214 "кандидата наук" графи 7 повинні відповідати даним рядка 202 графи 4.
Дані рядка 215 "техніки" графи 7 повинні відповідати даним рядка 203 графи 1.
Дані рядка 216 "допоміжний персонал" графи 7 повинні відповідати даним рядка 204 графи 1.
Дані рядка 217 " інші" графи 7 повинні відповідати даним рядка 205 графи 1.
Розподіл дослідників за віком (без сумісників)
Заповнюється на основі особистих справ працівників. У цьому розділі наводяться дані розподілу дослідників за віком (число повних років).
Начальник Головного управління
статистики виробництва

О.О.Васєчко
Державна статистична звітність
Коди
форми
доку-
мента
за
ДКУД
організа-
ції-скла-
дача іде-
нтифіка-
ційний
код за
ЄДРПОУ
терито-
рії за
КОАТУУ
галузі
за
ЗКГНГ
виду
еконо-
мічної
діяль-
ності
за
КВЕД
органі-
заційно-
правової
форми
господа-
рювання
за КОПФГ
форми
влас-
ності
за
КФВ
міністер-
ства, ін-
шого цен-
трального
органу
виконав-
чої влади
за СПОДУ
галу-
зі
наук
вище-
стоящої
органі-
зації-
іденти-
фікаці-
йний
код за
ЄДРПОУ
секто-
ра ді-
яльно-
сті за
ЛКСД
КС
123456789101112
Кому подається ______________________ Форма N 1 - наука
(назва)
_____________________________________ Затверджена наказом
(адреса одержувача) Держкомстату України
Назва організації від 04.08.2000 N 261
повна _______________________________
скорочена ___________________________ Поштова - квартальна
Міністерство (інший центральний орган Подають організації (підприємства)
виконавчої влади) ___________________ усіх форм власності та
_____________________________________ організаційно-правових форм
Адреса організації __________________ господарювання, які виконували
Форма власності _____________________ наукові та науково-технічні
Основний вид економічної діяльності роботи:
_____________________________________ квартальну - 25-го числа після
Організаційно-правова форма звітного періоду;
господарювання ______________________ річну - 5 лютого.
Телефакс ____________ e-mail ________ 1. Регіональному управлінню
N розрахункового рахунку ____________ статистики.
Відділення банку ____________________ 2. Міністерству, іншому
центральному органу виконавчої
влади за підпорядкуванням.
Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт
за січень - _________________ 200__ року
Розділ 1. Виконання наукових та науково-технічних робіт Обсяг робіт, що виконані за період з початку року
(тис.грн.)
Код
ряд-
ка
Усьо-
го
У тому числіКС
фундамен-
тальні
дослід-
ження
прикладні
дослід-
ження
розробкинауково-
технічні
послуги
інші
АБ123456В
Загальний обсяг робіт
У тому числі виконано
власними силами
101
102
________________________________________________
Валові витрати на виконання Внутрішні поточні витрати на наукові
наукових та науково-технічних робіт та науково-технічні роботи за видами
робіт
--------------------------------------------------- -----------------------------------
| |Код |тис.грн.|КС | | |Код |тис.грн.|КС |
| |ряд-| | | | |ряд-| | |
| |ка | | | | |ка | | |
|-------------------------------+----+--------+---| |---------------+----+--------+---| а
| А | Б | 1 |В | | А | Б | 1 |В |
|-------------------------------+----+--------+---| |---------------+----+--------+---|
|Витрати на виконання робіт |103 | | | |Усього |113 |________|___|
|(сума рядків 104,112) | |________|___| | | | | |
| У тому числі: | | | | | У тому числі| | | |
|внутрішні витрати (сума рядків |104 | | | |фундаментальні |114 |________|___|
|105,110) | |________|___| | | | | |
|внутрішні поточні витрати (без | | | | |прикладні |115 |________|___|
|амортизації) (сума рядків |105 | | | | | | | |
|106,108,109 ) | |________|___| |розробки |116 |________|___|
| З них: витрати на оплату |106 | | | |науково- | | | |
|праці | |________|___| |технічні |117 | | |
| у тому числі працівникам, які| | | | |послуги | | | |
|виконують наукові дослідження і|107 | | | -----------------------------------
|розробки (без сумісників і тих,| | | |
|хто працює за договорами) | |________|___|
| матеріальні витрати |108 |________|___|
| інші поточні витрати |109 |________|___|
|капітальні вкладення |110 |________|___|
| у тому числі устаткування|111 |________|___|
|зовнішні витрати |112 | | |
---------------------------------------------------
Довідка *)
Середньорічна вартість основних засобів
науково-дослідної (конструкторської) діяльності,
тис.грн. 118 _______________
У тому числі машин та устаткування 119 _______________
Амортизаційні відрахування за звітний рік, 120 _______________
тис.грн.
Загальна площа власних приміщень, кв.м 121 _______________
з них здано в оренду 122 _______________
Джерела фінансування витрат на виконання наукових та науково-технічних робіт
(тис.грн.)
Код
ряд-
ка
Усьо-
го
У тому числіКС
фундамен-
тальні
дослід-
ження
прикладні
дослід-
ження
розробкинауково-
технічні
послуги
АБ12345В
Витрати на виконання робіт
(сума 124-125, 129-136)
У т.ч.: власні кошти
кошти бюджету
З них: кошти Державного
бюджету
у т.ч.на виконання наукової
частини державних, міжгалу-
зевих та галузевих програм
з пріоритетних напрямів
розвитку науки і техніки
кошти бюджетів територій
бюджетні кошти на утримання
вищих навчальних закладів
кошти позабюджетних фондів
кошти організацій державно-
го сектора
кошти організацій підприєм-
ницького сектора
кошти організацій сектора
вищої освіти
кошти приватних некомерцій-
них організацій
кошти іноземних джерел
кошти інших джерел

123
124
125

126




127
128
129

130
131

132

133

134

135
136

_________
_________
_________

_________




_________
_________

_________
_________

_________

_________

_________

_________
_________

_________
_________
_________

_________




_________
_________

_________
_________

_________

_________

_________

_________
_________

________
________
________

________




________
________

________
________

________

________

________

________
________

________
________
________

________




________
________

________
________

________

________

________

________
________

_____
_____
_____

_____




_____
_____

_____
_____

_____

_____

_____

_____
_____
Розділ 2. Наукові кадри
Чисельність працівників наукової організації на кінець звітного періоду
(осіб)
Код
ряд-
ка
Усього
(сума
гр.
2,5,6)
У тому числі мають освітуСередньо-
облікова
чисельність
працівників
(без
сумісників)
повну
вищу*)
з них мають
науковий ступінь
базову
вищу,
початкову
вищу*)
інші
*)
доктора
наук
кандидата
наук
АБ1234567
Чисельність працівників
основної діяльності (сума
рядків 202-205)
У тому числі:
дослідники
техніки
допоміжний персонал
інші
201



202
203
204
205


______

______
______
______


______

______
______
______


_______

_______
_______
_______


_________

_________
_________
_________


_________

_________
_________
_________


____

____
____
____


___________

___________
___________
___________
Чисельність сумісників та осіб, що працюють за договорами цивільно-правового характеру *)
Код
ряд-
ка
Чисельність
працівників,
осіб
З них мають науковий ступіньВідпрацьо-
вано
людино-
годин
доктора науккандидата наук
АБ1234
Усього (сума рядків 207-210)
У тому числі:
дослідники
техніки
допоміжний персонал
інші
206

207
208
209
210
____________

____________
____________
____________
____________

____________
____________
____________
_______________

_______________
_______________
_______________
__________

__________
__________
__________
Рух спеціалістів, які беруть участь у виконанні наукових і науково-технічних робіт (без сумісників)*)
(осіб)
Код
ряд-
ка
Наявність
на поча-
ток звіт-
ного року
Прийнято
працівників
Вибуло
працівників
Наявність
на кінець
звітного
року
усьогов т.ч.
випуск-
ників
ВНЗ
усьогоу тому числі
за
скоро-
ченням
штатів
у зв'яз-
ку з ви-
їздом за
кордон
АБ1234567
Усього
У тому числі:
дослідники
З них мають науковий
ступінь:
доктора наук
кандидата наук
техніки
допоміжний персонал
інші
211

212


213
214
215
216
217
_________

_________


_________
_________
_________
_________
______

______


______
______
______
______
_______

_______


_______
_______
_______
_______
______

______


______
______
______
______
______

______


______
______
______
______
________

________


________
________
________
________
_________

_________


_________
_________
_________
_________
Розподіл дослідників за віком (без сумісників)*)
(осіб)
Код
ряд-
ка
Кількість
дослідників
У тому числі мають науковий
ступінь
усьогоз них
жінок
доктора науккандидата наук
усьогоз них
жінок
усьогоз них
жінок
АБ123456
Усього
(сума рядків 219-225)
З них у віці (повних
років):
до 30 років включно
31-40 років
41-50 років
51-55 років
56-60 років
61-70 років
більше 70 років
218



219
220
221
222
223
224
225

______


______
______
______
______
______
______

______


______
______
______
______
______
______

______


______
______
______
______
______
______

_____


_____
_____
_____
_____
_____
_____

______


______
______
______
______
______
______

_______


_______
_______
_______
_______
_______
_______
*) Заповнюється тільки у звіті за рік
"___"_____________ 200__ р. Керівник _____________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
___________________________
(прізвище та номер телефону Головний бухгалтер ___________________
виконавця) (прізвище, ім'я, по батькові)