• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Інструкції про порядок обліку бланків квитків на проїзд автомобільним транспортом та готівки, отриманої від перевезень пасажирів і багажу

Міністерство транспорту України  | Наказ, Акт, Форма, Інструкція від 31.05.2000 № 279 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство транспорту України
  • Тип: Наказ, Акт, Форма, Інструкція
  • Дата: 31.05.2000
  • Номер: 279
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство транспорту України
  • Тип: Наказ, Акт, Форма, Інструкція
  • Дата: 31.05.2000
  • Номер: 279
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 279 від 31.05.2000


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 червня 2000 р.
за N 369/4590
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства транспорту та зв'язку N 503 від 25.05.2006 )
Про затвердження Інструкції про порядок обліку бланків квитків на проїзд автомобільним транспортом та готівки, отриманої від перевезень пасажирів і багажу
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" та у зв'язку із затвердженням і запровадженням нових типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу автомобільним транспортом
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про порядок обліку бланків квитків на проїзд автомобільним транспортом та готівки, отриманої від перевезень пасажирів і багажу (додається).
2. Державному департаменту автомобільного транспорту (Докіль Л.П.) та Департаменту нормативно-правового забезпечення (Логінова Л.М.) в установленому порядку зареєструвати цю Інструкцію в Міністерстві юстиції України.
3. Скасувати наказ Мінтрансу від 29.11.99 N 571 "Про затвердження Інструкції про порядок обліку бланків квитків на проїзд в автобусах та готівки, отриманої від перевезень пасажирів і багажу".
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністра автомобільного транспорту УРСР від 2 січня 1984 р. N 1 "Об утверждении Инструкции о порядке снабжения, хранения, выдачи и учета всех видов билетов на проезд в автобусах и таксомоторах, контроля и учета выручки от перевозки пассажиров и багажа".
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра А.Ф. Демиденка.
Міністр Л.М.Костюченко
Затверджено
Наказ Міністерства
транспорту України
31.05.2000 N 279
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 червня 2000 р.
за N 369/4590
Інструкція про порядок обліку бланків квитків на проїзд автомобільним транспортом та готівки, отриманої від перевезень пасажирів і багажу
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція є обов'язковою для виконання суб'єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, що здійснюють міські, приміські та міжміські перевезення пасажирів.
1.2. Не допускається застосування квитків та квитково-облікової документації не встановлених зразків.
1.3. Списання квитків із позабалансового рахунку за повною вартістю здійснюється на підставі документів про їх реалізацію або знищення.
1.4. Квитки, які не можуть бути використані, ліквідуються за актом про знищення квитків і корінців квитків (додаток 1) комісією, яку призначає власник або керівник підприємства. Акт підписують усі члени комісії та затверджує керівник (власник) підприємства.
2. Облік квитків перевізниками
2.1. Облік квитків на складі
2.1.1. Отримані перевізником квитки зберігаються на складі у місцях, що унеможливлюють доступ сторонніх осіб до матеріальних цінностей.
2.1.2. Усі операції з приймання та видачі квитків ураховуються в книзі обліку обігу квитків (додаток 2), яка повинна бути прошнурована, пронумерована і мати відтиск печатки. Кількість аркушів у книзі завіряється підписами керівника та головного бухгалтера. На кожен тип і повну вартість квитків відкривається окрема сторінка. Записи про обіг квитків провадяться щоденно.
2.1.3. Квитки зберігаються за типами, повною вартістю, серіями і номерами та видаються в порядку послідовності серій і номерів, що зростають у межах кожної серії. Видача квитків із складу здійснюється тільки у квиткові каси за накладною (додаток 3).
2.1.4. Після закінчення звітного місяця складається перший розділ місячного звіту про обіг квитків на складі, в квитковій касі та у підзвітних осіб (додаток 4), який надається старшому касиру для подальшого оформлення.
2.2. Порядок оформлення видачі квитків підзвітним особам
2.2.1. На кожну підзвітну особу відкривається особовий рахунок (додаток 5), який затверджує головний бухгалтер.
2.2.2. Передача квитків чи готівки від однієї підзвітної особи іншій підзвітній особі забороняється.
2.2.3. Облік обігу квитків у квиткових касах здійснюється за особовими рахунками квиткових кас (додатки 6 і 7). Після закінчення звітного місяця складаються другий і третій розділи місячного звіту про обіг квитків і подаються до бухгалтерії.
2.3. Облік і звітність у квитковій касі
2.3.1. Наприкінці зміни кожен касир з продажу квитків заповнює відомість видачі та приймання квитків (додаток 8), на підставі якої формується добовий звіт про обіг квитків у квитковій касі (додаток 9) та оформляється особовий рахунок квиткової каси.
2.3.2. Добові звіти про обіг квитків у квиткових касах здаються до бухгалтерії.
2.4. Порядок приймання виторгу від реалізації квитків
2.4.1. При прийманні виторгу від продажу квитків провадяться такі операції:
- перевірка правильності записів у квитково-касових листах (див. розділ 3 цієї Інструкції);
- підрахунок готівки за кожним видом квитків і в цілому за квитково-касовим листом;
- підрахунок корінців квитків, звірення всіх записів у корінцях квитків із записами у квитково-касовому листі;
- погашення корінців квитків штемпелем "Погашено", вкладання їх у конверти (брошурування) із зазначенням на них прізвища й табельного номера підзвітної особи, кількості корінців, суми готівки, дати приймання, номера і дати рейсу;
- визначення загальної суми готівки, яку належить внести до каси, і звірення її з фактично внесеною сумою, а в разі виявлених розбіжностей - складення відомості недоданих та зайво внесених сум готівки від реалізації транспортних послуг (додаток 10). Установлений лишок готівки оприбутковується, а недостача стягується з підзвітних осіб у встановленому законодавством порядку;
- підтвердження касиром отримання готівки і корінців квитків у квитково-касовому листі та обліковій книжці підзвітної особи;
- запис суми готівки і даних про корінці квитків у відомість про прийняття до каси від підзвітних осіб виторгу від реалізації квитків (додаток 11).
2.4.2. Касир з приймання виторгу наприкінці робочого дня (зміни) підбиває в первинних документах підсумок і здає готівку до каси або інкасаторам банку. Відомості про прийняття від підзвітних осіб виторгу від реалізації квитків здаються до бухгалтерії щоденно.
2.4.3. Прийняті та погашені корінці квитків підшиваються касиром щомісячно (за кожною підзвітною особою), зберігаються в окремих приміщеннях (сейфах) один рік і ліквідуються за актом про знищення квитків і корінців квитків.
2.4.4. На підставі відомостей видачі та приймання квитків складається добовий звіт про обіг квитків у квитковій касі, який разом з цими відомостями і корінцями квитків здається старшому касиру для оформлення особового рахунку квиткової каси і заповнення третього розділу місячного звіту про обіг квитків.
2.4.5. Головний бухгалтер щоквартально вибірково перевіряє та оформляє довідкою за своїм підписом відповідність записів у корінцях квитків записам в особових рахунках і квитково-касових листах.
2.5. Облік квитків у бухгалтерії
2.5.1. Облік квитків за фактичною вартістю їх придбання здійснюється на балансовому рахунку 20 "Виробничі запаси" (субрахунок 209 "Інші матеріали") в кореспонденції з рахунком 63 "Розрахунки з постачальниками та підрядниками" (субрахунок 631 "Розрахунки з вітчизняними постачальниками"), списання - на підставі особових рахунків квиткових кас і накладних у кореспонденції з балансовим рахунком 94 "Інші витрати операційної діяльності" (субрахунок 949 "Інші витрати операційної діяльності") та 37 "Розрахунки з різними дебіторами" (субрахунок 377 "Розрахунки з іншими дебіторами").
2.5.2. Облік квитків за повною вартістю здійснюється на позабалансовому рахунку 08 "Бланки суворого обліку," який підрозділяється на субрахунки:
081 - "Бланки квитків на складі";
082 - "Бланки квитків у підготовці";
083 - "Бланки квитків для реалізації";
084 - "Бланки квитків, що залишилися нереалізованими та підлягають знищенню".
Записи в головній книзі щодо цього рахунку здійснюються згідно з даними відомості документів суворого обліку (додаток 12) та з даними первинного обліку.
2.5.3. Аналітичний облік квитків на позабалансовому рахунку 08 "Бланки суворого обліку" ведеться за матеріально-відповідальними та підзвітними особами за повною вартістю. Облік бухгалтерією квитків, що знаходяться на складі, здійснюється за їх кількістю та повною вартістю.
Облік обігу квитків, що знаходяться під звітом касирів квиткових кас, здійснюється бухгалтерією у грошовому вираженні за кожним касиром або бригадою, а під звітом підзвітних осіб - у грошовому вираженні однією сумою з наступною розшифровкою старшим квитковим касиром обігу квитків за кожною підзвітною особою на підставі особового рахунку.
Ця розшифровка здається до бухгалтерії, де перевіряється, а результат звіряється із сумарним обліком квитків за всіма підзвітними особами.
2.5.4. На підставі первинних документів відпуск із складу квитків для підготовки до продажу відображається записами за дебетом рахунку 80 "Матеріальні витрати" (субрахунок 809 "Інші матеріальні витрати") та кредитом рахунку 20 "Виробничі запаси" (субрахунок 209 "Інші матеріали") за обліковою вартістю виготовлення квитків. Одночасно номінальна вартість квитків списується із позабалансового рахунку 08 (субрахунок 081 "Бланки квитків на складі") на субрахунок 802 "Бланки квитків у підготовці", відкритий на особу, яка отримала квитки.
2.5.5. У разі передачі заготовлених для реалізації квитків до каси та уповноваженим вартість таких квитків списується з кредиту субрахунку 802 "Бланки квитків у підготовці" до дебету субрахунку 803 "Бланки квитків для реалізації".
Повернення нереалізованих квитків до головної каси відображається зворотними записами.
2.5.6. Вартість нереалізованих підзвітними особами квитків, що підлягають знищенню, списується із субрахунку 803 "Бланки квитків для реалізації" на субрахунок 084 "Бланки квитків, що залишилися нереалізованими та підлягають знищенню".
На підставі акта про знищення квитків і корінців квитків відповідні суми списуються із субрахунку 084 "Бланки квитків, що залишилися нереалізованими та підлягають знищенню".
2.5.7. Головний бухгалтер забезпечує щомісячне звірення даних місячного звіту про обіг квитків, отриманого від старшого касира, з даними обліку за позабалансовим рахунком 08 "Бланки суворого обліку", а також даних про виторг за ним з виторгом від реалізації квитків, відображеним на балансових рахунках з обліку коштів.
2.5.8. Щомісячно бухгалтерія провадить і документально оформляє звірення виторгу від продажу квитків з даними бухгалтерського обліку.
3. Порядок реєстрації та ведення товарно-касової книги
3.1. Порядок реєстрації товарно-касової книги
3.1.1. Підприємства транспорту (та громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом без створення юридичної особи) (далі - перевізники), а також особи, які за дорученням громадян здійснюють вищезазначену діяльність, при розрахунках із споживачами повинні використовувати товарно-касову книгу (додатки: 13 - для міського та приміського сполучення, 14 - для міжміського).
3.1.2. Товарно-касова книга оформляється на кожну господарську одиницю.
3.1.3. Книга складається з квитково-касових листів, виготовлених з надрукованими серією та номером. Перевізники повинні прошнурувати книгу та разом із заявою про її реєстрацію подати до фінансового органу місцевої виконавчої влади за місцезнаходженням (місцем проживання) суб'єкта підприємницької діяльності для реєстрації.
До заяви додаються:
- копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності;
- довідка суб'єкта підприємницької діяльності про наявність відокремлених господарських одиниць;
- копії договорів про оренду автомобілів;
- копія ліцензії на право перевезення пасажирів у міжнародному сполученні, якщо перевізник здійснює таку діяльність;
- копія довідки податкової адміністрації про взяття на облік.
3.2. Порядок ведення товарно-касової книги
3.2.1. Отримані перевізником товарно-касові книги знаходяться на складі. Книги із складу до квиткової каси видаються за накладною.
3.2.2. При застосуванні електронних контрольно-касових апаратів (далі - ЕККА) товарно-касова книга використовується тільки у випадку виходу з ладу ЕККА.
3.2.3. Видача квитків і товарно-касових книг підзвітним особам провадиться перед початком робочої зміни. Між робочими змінами книги і квитки зберігаються у перевізника.
3.2.4. Перед виїздом кондуктора на лінію касир:
- записує номери квитків у відомість видачі та приймання квитків та у квитково-касовий лист до розділів "Облік руху квитків та готівки" та "Облік квитків за номерами";
- проставляє в подорожньому листі номер товарно-касової книги, а у відомості видачі та приймання квитків - прізвище кондуктора;
- видає квитки й товарно-касову книгу кондуктору під звіт.
3.2.5. Після завершення кожного рейсу на міському таксомоторному та приміському автобусному (таксомоторному) маршрутах кондуктор записує у розділі "Облік квитків по закінченні рейсу" квитково-касового листа три останні цифри номерів квитків за їх вартістю. На міському маршруті із звичайним режимом роботи автобусів номери квитків записуються на початку та по закінченні робочого дня в розділі "Облік руху квитків і готівки".
На міжміському маршруті в розділі "Облік квитків на маршруті" квитково-касового листа записується повний номер кожного проданого пасажирського та багажного квитка, його вартість, станції відправлення та призначення.
3.2.6. Після закінчення зміни касир:
- приймає від кондуктора товарно-касову книгу;
- записує дані про реалізовані квитки та отриману готівку у квитково-касовий лист до розділів "Облік руху квитків та готівки" та "Облік квитків за номерами";
- відокремлює за лінією відрізу квитково-касовий лист і здає до бухгалтерії разом з документами на безготівкову частину виторгу, нереалізованими квитками та корінцями проданих квитків.
3.2.7. Використану книгу перевізники зберігають протягом трьох років разом з документами бухгалтерського обліку та звітності.
3.3. Контроль і відповідальність
3.3.1. Особи, які здійснюють контроль за перевезеннями пасажирів та оплатою проїзду, роблять свої записи в розділі "Відмітки контролерів та посадових осіб" квитково-касового листа. Виявлені під час перевірок кошти понад суму, отриману від продажу квитків та під звіт, вважаються лишком і належать до оприбуткування.
3.3.2. За порушення порядку розрахунків із споживачами із застосуванням товарно-касової книги накладаються фінансові санкції відповідно до чинного законодавства України.
4. Облік квитків на автобусних станціях
4.1. Облік квитків на складі
Облік квитків на складах автобусних станцій (далі - автостанцій) здійснюється так само, як це передбачено у пункті 2.1 цієї Інструкції.
4.2. Порядок оформлення видачі квитків підзвітним особам
4.2.1. Видача квитків касирам поточного і попереднього продажу квитків провадиться старшими касирами автостанцій.
4.2.2. На зворотному боці кожного бланка квитків перед видачею їх підзвітним особам проставляється штамп автостанції.
4.2.3. Щомісячно бухгалтерією відкривається особовий рахунок квиткового касира для кожної підзвітної особи (додаток 15).
4.2.4. Кожній підзвітній особі видається облікова книжка (додаток 16).
4.3. Звітність касирів і порядок здавання виручки
4.3.1. Наприкінці зміни касири надають старшому касиру добовий звіт про обіг готівки (додаток 17) і добовий звіт про обіг квитків і готівки (додаток 18) та такі документи:
- корінці реалізованих квитків;
- контрольну стрічку, підписану касиром на початку та в кінці зміни;
- зіпсовані квитки із зазначенням причини їх зіпсування;
- пробні квитки;
- копії відомостей касового продажу квитків з реєстрами;
- квитки, повернуті пасажирами;
- копії квитанцій, які підтверджують надходження власних доходів автостанції.
4.3.2. Приймання виторгу від касирів оформляється відомістю про прийняття до каси від підзвітних осіб виторгу від реалізації послуг (додаток 19). Особа, що приймає виторг, записує його суму у відомість про прийняття до каси від підзвітних осіб виторгу від реалізації послуг, який підписує підзвітна особа. Відомості про прийняття до каси від підзвітних осіб виторгу від реалізації послуг здаються до бухгалтерії один раз на місяць. В обліковій книжці касира проставляються суми зданої готівки і вартості корінців квитків. Запис підтверджується підписом особи, яка прийняла виторг.
4.4. Старший касир автостанції:
4.4.1. Приймає від касирів добові звіти.
4.4.2. Оформляє особові рахунки квиткових касирів і місячний касовий звіт про роботу касира (додаток 20).
4.4.3. Складає на підставі особових рахунків квиткових касирів другий та третій розділи місячного звіту про обіг квитків на складі, у квитковій касі та у підзвітних осіб.
4.5. Облік квитків у бухгалтерії
4.5.1. Облік квитків бухгалтерією здійснюється відповідно до підрозділу 2.5 цієї Інструкції.
4.5.2. Бухгалтерія забезпечує:
- звірення даних місячного звіту про надходження виторгу на автостанції (додаток 21) з даними місячного касового звіту про роботу касира і бухгалтерського обліку надходження виторгу щодо автостанції;
- перевірку правильності оприбуткування квитків;
- звірення даних добових звітів касирів і касових відомостей (додаток 22).
4.6. Порядок звірення розрахунків
Звірення розрахунків за реалізовані квитки провадиться щомісячно автостанціями і перевізниками за реєстрами касових відомостей (додаток 23).
Начальник відділу нормативно-правової
та кадрової роботи Державного
департаменту автомобільного транспорту


Р.П.Івасишин
Додаток 1
до пункту 1.4 Інструкції про
порядок обліку бланків квитків на
проїзд автомобільним транспортом
та готівки, отриманої від
перевезень пасажирів і багажу
Форма N 48-АСС
_____________________________
(найменування підприємства,
організації)
Ідентифікаційний код -------------- Код за ДКУД -------------
за ЄДРПОУ -------------- -------------
Затверджую
Керівник підприємства
____________________
(підпис)
____________________
(дата)
Акт
Про знищення квитків і корінців квитків
________________________________________________
(найменування підприємства)
________________ ________________
(дата) (місто)
Комісія: ____________________________________________________
на підставі ___________________________________________________
здійснила знищення непридатних до використання квитків,
корінців квитків:
N
з/п
Найменування
квитків
(корінців)
СеріяЗ N
до N
КількістьЦінаСума
Знищені шляхом ______________________________________________
Підписи членів комісії:
Додаток 2
до пункту 2.1.2 Інструкції про
порядок обліку бланків квитків на
проїзд автомобільним транспортом
та готівки, отриманої від
перевезень пасажирів і багажу
Лівий бік форми N 3-АСС
_____________________________
(найменування підприємства,
організації)
Ідентифікаційний код -------------- Код за ДКУД -------------
за ЄДРПОУ -------------- -------------
Книга обліку обігу квитків
за _________ р.
Вид квитків _________ Вартість квитків _________ грн. _____ коп.
N
доку-
мента
N
наряду
Від кого
надійшло
Залишок наНадходження
серіякіль-
кість
пачок
кіль-
кість
квит-
ків
загальна
сума,
грн.
балан-
сова
вартість,
грн.
серіяNN квитківкіль-
кість
пачок
кіль-
кість
квитків
на
загальну
суму,
грн.
балан-
сова
вартість,
грн.
почат-
ковий
кінце-
вий
123456789101112131415
Правий бік форми N 3-АСС
Вартість квитків ________________ грн. ____ коп.
ДатаN
доку-
мента
Кому
видано
серіяВитратаЗалишок
NN квитківкількість
пачок
кількість
квитків
на
загальну
суму,
грн.
балан-
сова
вартість,
грн.
кількість
пачок
кількість
квитків
на
загальну
суму,
грн.
балан-
сова
вартість,
грн.
почат-
ковий
кінце-
вий
1617181920212223242526272829
Додаток 3
до пункту 2.1.3 Інструкції про
порядок обліку бланків квитків на
проїзд автомобільним транспортом
та готівки, отриманої від
перевезень пасажирів і багажу
Форма N 1-НПВ
_____________________________
(найменування підприємства,
організації)
Ідентифікаційний код -------------- Код за ДКУД -------------
за ЄДРПОУ -------------- -------------
Накладна N ______
"___" ______________ 2000 р.
------------------------------------------------------------------
|Відпущено: ___________________________________________________ |
| |
|Одержано: ____________________________________________________ |
| |
|Через: _______________________________________________________ |
| |
|Довіреність: Серія ____ N _____ від "___" ______________ 2000 р.|
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
| N | Найменування | Одиниця |Кількість | Ціна | Сума без |
| | | виміру | | без ПДВ | ПДВ |
|----+---------------+---------+-----------+----------+----------|
|----+---------------+---------+-----------+----------+----------|
|----+---------------+---------+-----------+----------+----------|
|----+---------------+---------+-----------+----------+----------|
|----+---------------+---------+-----------+----------+----------|
|----+---------------+---------+-----------+----------+----------|
|----+---------------+---------+-----------+----------+----------|
|-----------------------------------------------------+----------|
| Усього без ПДВ| |
| |----------|
|Директор ПДВ (_____ %)| |
| |----------|
|Гол. бухгалтер Загальна сума з ПДВ| |
------------------------------------------------------------------
Усього відпущено ________________________________ найменувань
на суму _____________________________________________________
__________ грн. _________ коп., у т.ч. ПДВ = ___________ грн.
-----------------------------------------------------------------
| Відпустив __________________ | Одержав ______________________ |
-----------------------------------------------------------------
Додаток 4
до пункту 2.1.4 Інструкції про
порядок обліку бланків квитків на
проїзд автомобільним транспортом
та готівки, отриманої від
перевезень пасажирів і багажу
Форма N 17-АП
____________________________
(найменування підприємства,
організації)
Ідентифікаційний код ------------ Код за ДКУД ------------
за ЄДРПОУ ------------ ------------
Місячний звіт
про обіг квитків на складі, у квитковій касі та в підзвітних осіб
______________________________ за _____________ _____ р.
(найменування підприємства)
1. На складі
Повна
ціна
Залишок на
початок
місяця
Отримано від
постачальників
Видано у
квиткову
касу
Повернення з
квиткової
каси
Реалізовано
зі складу
Залишок на
кінець
місяця
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Усього
2. У квитковій касі
Повна
ціна
Видано у
квиткову
касу
Надійшло за
звітний
місяць
Отримано від
підзвітних
осіб
Видано
підзвітним
особам
Повернено на
склад
Продано
безпосередньо
з квиткової
каси
Залишок на
кінець
місяця
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Кіль-
кість
Сума,
грн.
Усього
3. У підзвітних осіб
Залишок квитків на початок місяця ______ грн. ____ коп.
Отримано підзвітними особами із ______ грн. ____ коп.
квиткової каси
Повернено підзвітними особами у квиткову ______ грн. ____ коп.
касу
Надійшло до каси підприємства виторгу ______ грн. ____ коп.
від підзвітних осіб
Здано корінців квитків за повною ______ грн. ____ коп.
вартістю
Залишок квитків на кінець місяця ______ грн. ____ коп.
Надлишок +, недостача - ______ грн. ____ коп.
Додаток: особовий рахунок підзвітних осіб на ______ аркушах.
Старший квитковий касир _______________ Бухгалтер _____________
(підпис) (підпис)
Звіт перевірено та прийнято: Головний бухгалтер ____________
(підпис)
Додаток 5
до пункту 2.2.1 Інструкції про
порядок обліку бланків квитків на
проїзд автомобільним транспортом
та готівки, отриманої від
перевезень пасажирів і багажу
Форма N 13-АП
_____________________________
(найменування підприємства,
організації)
Ідентифікаційний код ------------ Код за ДКУД ------------
за ЄДРПОУ ------------ ------------
Затверджую: Ліміт _______
Підпис __________________
Особовий рахунок N ________
Прізвище, ім'я по батькові __________ "___" _____________ ____
Отримано квитків (квитанцій зборів) підзвітною особою
ДатаНомери
квитків
______ грн. ___ коп._____ грн. ___ коп.______ грн. ___ коп.Усього
за
повною
вартістю
Підпис
про
отри-
мання
Виторг у транспортіКви-
танція
різних
зборів
Касові
відомості
СеріяНомери
квитків
Кіль-
кість
СеріяНомери
квитків
Кіль-
кість
СеріяНомери
квитків
Кіль-
кість
ДатаN
квитково-
касового
листа
Сума
виторгу
Сума
корінців
квитків
Повер-
нено
квитків
Залишок на 1-ше
число місяця
Усього за місяць
Залишок на кінець місяця ____ Наявність квитків та стан
грн. ___ коп. особового рахунку перевірено
Бухгалтер _____________ ___ ______________ ____ р.
(підпис)
Підзвітна особа __________ Квитковий касир-таксувальник _________
(підпис) (підпис)
(зворотний бік особового рахунку)
ДатаЗалишок на
початок дня
Виторг за
ЕККА, грн.
Виторг за
квитками,
грн.
Комісійний
збір, грн.
За квитанціями
різних зборів,
грн.
За багаж,
грн.
Кімнати відпочинку,
грн.
Корінці
сума,
грн.
Списано
квитків
Готівка,
грн.
Здано до
банку,
грн.
Підпис
про
здачу
грошей
до
банку
Залишок
на
кінець
дня,
грн.
Усього
Підзвітна особа _________________
(підпис)
Ст. касир _________________
(підпис)
Додаток 6
до пункту 2.2.3 Інструкції про
порядок обліку бланків квитків на
проїзд автомобільним транспортом
та готівки, отриманої від
перевезень пасажирів і багажу
Форма N 19-АП
_____________________________
(найменування підприємства,
організації)
Ідентифікаційний код -------------- Код за ДКУД -------------
за ЄДРПОУ -------------- -------------
Особовий рахунок квиткової каси N _________
за ______________ _____ р.
_____________ грн.
(ліміт)
Бригадир ________________________ Табельний N ___________
1. Отримання квитків
Повна
ціна
Дата отримання квитків
"___" _____________ ____ р."___" _____________ ____ р."___" _____________ ____ р."___" _____________ ____ р.
Серіяз N
до N
Кіль-
кість
Сума, грн.Серіяз N
до N
Кіль-
кість
Сума, грн.Серіяз N
до N
Кіль-
кість
Сума, грн.Серіяз N
до N
Кіль-
кість
Сума, грн.
Усього