• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісламської Республіки Афганістан про створення Спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва

Афґаністан, Кабінет Міністрів України  | Угода, Міжнародний документ від 15.04.2017
Реквізити
  • Видавник: Афґаністан, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 15.04.2017
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Афґаністан, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 15.04.2017
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
УГОДА
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісламської Республіки Афганістан про створення Спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва
( Угоду затверджено Постановою КМ № 888 від 22.11.2017 )
Дата підписання:15.04.2017
Дата набрання чинності для України:30.12.2017
Кабінет Міністрів України та Уряд Ісламської Республіки Афганістан (далі - Договірні Сторони),
прагнучи розвивати та підтримувати торговельно-економічне співробітництво на засадах рівності та взаємної вигоди,
домовились про таке:
Договірні Сторони домовились створити українсько-афганську Спільну міжурядову комісію з торговельно-економічного співробітництва (далі - Комісія).
Комісія складається з Української та Афганської частин на паритетній основі для Договірних Сторін. Договірні Сторони призначають Голів, заступників Голів, відповідальних Секретарів та членів кожної із частин Комісії. Відповідальні Секретарі частин інформують один одного стосовно складу своєї частини Комісії та про всі зміни у ньому.
Функціями Комісії є:
1. Розгляд питань та реалізація необхідних заходів, спрямованих на розвиток торговельно-економічних відносин між обома державами.
2. Сприяння розвитку різних форм співробітництва, у тому числі сприяння у створенні спільних підприємств, та інших можливих напрямів двостороннього співробітництва.
3. Здійснення заходів, спрямованих на розширення та збільшення обсягів взаємної торгівлі товарами та послугами.
4. Розробка пропозицій та здійснення заходів, спрямованих на розширення та інтенсифікацію торгівлі, співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес, підготовка пропозицій щодо обміну фахівцями (з метою ознайомлення з науковими досягненнями, передовими ноу-хау обох держав та обміну досвідом).
5. Сприяння ефективному усуненню перешкод, що можуть виникнути у торгівлі між державами Договірних Сторін.
6. Розробка та опрацювання пропозицій, запитів і звернень державних органів, підприємств і представників ділових кіл обох держав з питань торговельного та економічного співробітництва.
Комісія проводить свої засідання один раз на рік почергово в Україні та в Ісламській Республіці Афганістан. Скликання позачергового засідання здійснюється за запитом однієї з Договірних Сторін. Місце і час проведення позачергового засідання визначаються за взаємною згодою Договірних Сторін. Веде засідання Голова тієї частини Комісії, в державі якої воно проводиться, або уповноважений представник Уряду цієї держави.
Протоколи засідань Комісії складаються державними мовами Договірних Сторін. Тексти протоколів обома мовами мають однакову силу.
Під час засідання Комісії питання, що включені до порядку денного, обговорюються так само, як і інші питання, які внесені Головами Частин Комісії до порядку денного на початку засідання.
Рішення, які приймає Комісія на засіданнях, мають рекомендаційний характер і вносяться за взаємною згодою до Протоколу засідання, який підписується Головами обох частин Комісії.
У період між засіданнями Комісії відповідальні Секретарі Української та Афганської частин Комісії у разі необхідності, можуть приймати спільні рішення з окремих організаційних питань без проведення засідань. У такому разі прийняті рішення вносяться до протоколу чергового засідання Комісії.
У разі необхідності Комісія може створювати підкомісії або тимчасові робочі групи, залучаючи до роботи в них радників та експертів.
Витрати, пов’язані з фінансуванням перельоту учасників засідань в державу, де проводиться засідання, та у зворотному напрямку, проживанням та харчуванням, покладаються на Договірну Сторону, яка направляє своїх представників.
Договірна Сторона, на території держави якої проводиться засідання, несе витрати, пов’язані з організацією та проведенням засідання Комісії, транспортним обслуговуванням та іншими протокольними заходами.
Спори між Договірними Сторонами стосовно тлумачення та застосування цієї Угоди вирішуються шляхом консультацій та переговорів.
Положення цієї Угоди можуть бути змінені або доповнені за взаємною згодою обох Договірних Сторін.
Такі зміни та доповнення оформлюються окремими протоколами, які становлять невід’ємну частину цієї Угоди та набирають чинності у порядку, передбаченому статтею 9 цієї Угоди.
Ця Угода набирає чинності з дати отримання останнього повідомлення, якими Договірні Сторони повідомляють одна одну про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цією Угодою.
Ця Угода укладається строком на 5 років, і її дія автоматично продовжується на наступні п’ятирічні періоди.
Кожна з Договірних Сторін може припинити дію цієї Угоди шляхом направлення письмового повідомлення іншій Договірній Стороні про свій намір припинити дію цієї Угоди не пізніше, ніж за шість місяців до закінчення відповідного періоду.
Вчинено в м. Кабул 15 квітня 2017 року у двох оригінальних примірниках, кожний українською, пушту, дарі та англійською мовами, при цьому усі тексти є рівноавтентичними. У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення положень цієї Угоди, переважну силу матиме текст англійською мовою.
За Кабінет Міністрів УкраїниЗа Уряд
Ісламської Республіки Афганістан
Віктор НІКІТЮКХамоюн РАСО
Надзвичайний та Повноважний
Посол України в Ісламській
Республіці Афганістан
Міністр Торгівлі та Промисловості
(підпис)(підпис)