• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Перелік відомостей, що містяться в рішенні експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи Центру оцінювання функціонального стану особи за результатами розгляду скарги на рішення експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи або рішення медико-соціальної експертної комісії

Міністерство охорони здоровя України  | Наказ, Перелік від 10.12.2024 № 2067
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ, Перелік
  • Дата: 10.12.2024
  • Номер: 2067
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ, Перелік
  • Дата: 10.12.2024
  • Номер: 2067
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров’я України
10 грудня 2024 року № 2067
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 грудня 2024 року
за № 1929/43274
Перелік
відомостей, що містяться в рішенні експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи Центру оцінювання функціонального стану особи за результатами розгляду скарги на рішення експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи або рішення медико-соціальної експертної комісії
1. Дата прийняття та номер рішення експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи або рішення медико-соціальної експертної комісії, що оскаржується (далі — рішення, що оскаржується).
2. Прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності) скаржника.
3. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі — РНОКПП) (у разі наявності) або серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття РНОКПП та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган i мають відмітку у паспорті громадянина України) скаржника.
4. Адреса задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) або адреса фактичного місця проживання (для внутрішньо переміщених осіб) скаржника: поштовий індекс, область, район, населений пункт, вулиця, будинок, квартира.
5. Контактні дані скаржника: номер телефону, адреса електронної пошти (за наявності).
6. Відомості про уповноваженого представника скаржника (зазначаються в разі подання ним скарги або його участі у розгляді скарги):
1) прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності);
2) реквізити (вид, дата складення (видачі), номер (за наявності), строк дії (за наявності)) документа, що підтверджує повноваження уповноваженого представника;
3) адреса задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) або адреса фактичного місця проживання (для внутрішньо переміщених осіб): поштовий індекс, область, район, населений пункт, вулиця, будинок, квартира;
4) контактні дані: номер телефону, адреса електронної пошти (за наявності).
7. Вимоги скаржника та їх обґрунтування.
8. Дата складення скарги.
9. Відомості про поновлення строку подання скарги (зазначаються у разі поновлення строку):
1) поважні причини пропуску строку подання скарги: відрядження, тимчасова непрацездатність, проходження військової служби;
2) реквізити (назва, дата складення (прийняття, видачі) та номер (за наявності)) документів, що підтверджують наявність поважних причин пропуску строку подання скарги (наказ роботодавця про відрядження скаржника, медичний висновок про тимчасову непрацездатність, листок непрацездатності, лист з військової частини, що підтверджує проходження скаржником військової служби).
10. Відомості про кожного члена експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи Центру оцінювання функціонального стану особи (далі — експертна команда Центру оцінювання функціонального стану особи), яка розглядає скаргу:
1) прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності);
2) РНОКПП (у разі наявності) або серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття РНОКПП та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган i мають відмітку у паспорті громадянина України);
3) спеціальність;
4) у разі дистанційної участі члена експертної команди в розгляді скарги — зазначення про це;
5) зазначення головуючого у справі члена експертної команди Центру оцінювання функціонального стану особи.
11. Відомості про уповноважену особу (адміністратора) Центру оцінювання функціонального стану особи, яка розпочала процес оскарження:
1) прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності);
2) РНОКПП (у разі наявності) або серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття РНОКПП та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган i мають відмітку у паспорті громадянина України).
12. Відомості про кожну з осіб, залучених до розгляду скарги (зазначаються в разі їх залучення до розгляду скарги):
1) прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності);
2) адреса задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) або адреса фактичного місця проживання (для внутрішньо переміщених осіб): поштовий індекс, область, район, населений пункт, вулиця, будинок, квартира;
3) контактні дані: номер телефону, адреса електронної пошти (за наявності);
4) мета залучення до розгляду скарги.
13. Форма розгляду скарги експертною командою Центру оцінювання функціонального стану особи: очно, заочно або з використанням методів і засобів телемедицини.
14. Дати розгляду скарги.
15. У разі прийняття рішення про необхідність проведення повторного оцінювання повсякденного функціонування особи експертною командою Центру оцінювання функціонального стану особи (далі — повторне оцінювання):
1) дата проведення повторного оцінювання;
2) заклад охорони здоров’я, на базі якого проведено повне медичне обстеження та необхідні дослідження щодо скаржника з метою проведення повторного оцінювання:
найменування;
ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ;
фактичне місцезнаходження: поштовий індекс, область, район, населений пункт, вулиця, будинок;
3) зазначення про відмову скаржника від повного медичного обстеження, необхідних досліджень та/або неприбуття скаржника (у разі його відмови або неприбуття);
4) наявність або відсутність виключних підстав для перенесення строків повного медичного обстеження та необхідних досліджень щодо скаржника: відрядження, тимчасова непрацездатність, мобілізація до Збройних Сил та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями;
5) реквізити (назва, дата складення (прийняття, видачі) та номер (за наявності)) документів, що підтверджують наявність виключних підстав для перенесення строків повного медичного обстеження та необхідних досліджень щодо скаржника (наказ роботодавця про відрядження скаржника, медичний висновок про тимчасову непрацездатність, листок непрацездатності, лист з військової частини (правоохоронного органу спеціального призначення з правоохоронними функціями), що підтверджує мобілізацію скаржника).
16. Обґрунтування рішення експертної команди Центру оцінювання функціонального стану особи за результатами розгляду скарги.
17. Рішення експертної команди Центру оцінювання функціонального стану особи за результатами розгляду скарги:
1) рішення про підтвердження рішення, що оскаржується;
2) рішення про скасування рішення, що оскаржується;
3) рішення про формування нового рішення щодо результату оцінювання.
18. Дата прийняття та номер рішення експертної команди Центру оцінювання функціонального стану особи за результатами розгляду скарги на рішення, що оскаржується.

Директор Департаменту
цифрових трансформацій
в охороні здоров’я



Дмитро ЛУК’ЯНОВ