• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку спрощеного митного контролю та митного оформлення транзитної бавовни-волокна, що переміщується ЗАТ "Іллічівськзовніштранс"

Державна митна служба України  | Наказ, Порядок від 11.11.2004 № 813 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державна митна служба України
  • Тип: Наказ, Порядок
  • Дата: 11.11.2004
  • Номер: 813
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державна митна служба України
  • Тип: Наказ, Порядок
  • Дата: 11.11.2004
  • Номер: 813
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
11.11.2004 N 813
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 листопада 2004 р.
за N 1492/10091
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства фінансів N 751 від 03.09.2015 )
Про затвердження Порядку спрощеного митного контролю та митного оформлення транзитної бавовни-волокна, що переміщується ЗАТ "Іллічівськзовніштранс"
Відповідно до статті 13 Митного кодексу України та з метою створення сприятливих умов для збільшення обсягів транзитних перевезень бавовни-волокна через митну територію України, що переміщується через склади закритого акціонерного товариства "Іллічівськзовніштранс", враховуючи протоколи засідань Спільної Узбецько-Української комісії з всебічної співпраці,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок спрощеного митного контролю та митного оформлення транзитної бавовни-волокна, що переміщується ЗАТ "Іллічівськзовніштранс" (далі - Порядок), що додається.
2. Департаменту організації митного контролю (Мальнов В.С.) і Департаменту правового забезпечення (Ступак Ю.В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Начальнику Чорноморської регіональної митниці Калетніку І.Г. довести вимоги цього Порядку до відома особового складу, фізичних і юридичних осіб.
4. Установити, що наказ набирає чинності через 20 днів з дня його офіційного опублікування.
5. Скасувати наказ Держмитслужби України від 28.02.2003 N 130 "Про проведення експерименту зі спрощеного митного контролю та митного оформлення транзитного бавовни-волокна в зоні митного контролю ЗАТ "Іллічівськзовніштранс".
6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Служби Іванюка М.М.
Голова Служби М.М.Каленський
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держмитслужби України
11.11.2004 N 813
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 листопада 2004 р.
за N 1492/10091
ПОРЯДОК
спрощеного митного контролю та митного оформлення транзитної бавовни-волокна, що переміщується ЗАТ "Іллічівськзовніштранс"
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок визначає умови здійснення спрощеного митного контролю й митного оформлення бавовни-волокна, що переміщується транзитом через митну територію України закритим акціонерним товариством "Іллічівськзовніштранс", розташованим за адресою: м. Іллічівськ, вул. Промислова, 2 (далі - Підприємство), з використанням території складів Підприємства.
1.2. Митний контроль та митне оформлення бавовни-волокна, що переміщується Підприємством через митний кордон України в інших митних режимах, крім транзиту, здійснюються в загальному порядку без застосування положень цього Порядку.
1.3. Митний контроль та митне оформлення транзитного бавовни-волокна, що переміщується Підприємством, здійснюються підрозділами митного поста "Іллічівськ" щоденно з 9 до 21 години.
2. Митний контроль і митне оформлення бавовни-волокна в зоні митного контролю на території складів і на відкритих майданчиках Підприємства
2.1. Вивантаження, розміщення та зберігання транзитної бавовни-волокна (далі - товар) здійснюються в зоні митного контролю (далі - ЗМК) на території складів і на відкритих майданчиках, власником яких є Підприємство.
2.2. Розміщення товару в ЗМК Підприємства здійснюється на підставі накладної ЦІМ або накладної УМВС і роздрукованого примірника її електронної копії (далі - ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ відповідно), оформленої митним органом, у якому починається його переміщення через митну територію України, відповідно до Порядку контролю за доставкою в митниці призначення транзитних товарів залізничним транспортом з використанням накладної УМВС (СМГС) або на умовах Конвенції про міжнародні залізничні перевезення (КОТІФ) з використанням накладної ЦІМ (СІМ), затвердженого наказом Держмитслужби України від 04.08.2004 N 566 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2004 за N 1013/9612.
2.3. До ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ обов'язково додаються: рахунок-фактура й фітосанітарний сертифікат. Крім того, можуть додаватись інші перевізні й супровідні документи (сертифікат про походження товару та сертифікати відповідності тощо).
2.4. Під час розміщення товару в ЗМК Підприємства вповноважена посадова особа транзитно-вантажного відділу N 2 митного поста "Іллічівськ" (далі - ТВВ-2) робить про це відмітку в товаросупровідних документах і документах контролю доставки й засобами електронного зв'язку з персональної електронної обчислювальної машини, розміщеної в приміщенні структурного підрозділу митного органу (далі - ПЕОМ), вносить відповідну інформацію до Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України (далі - ЄАІС).
2.5. Товар у ЗМК Підприємства може вивантажуватися в неробочий час митниці (з 21 до 9 години). При цьому Підприємство повинно забезпечити схоронність товару. У цьому разі митне оформлення товару вповноважена посадова особа ТВВ-2 здійснює протягом наступного робочого дня.
2.6. Інформація про товар, розміщений у ЗМК Підприємства, вповноваженою посадовою особою ТВВ-2 заноситься до Журналу обліку вантажів, що зберігаються в ЗМК "Іллічівськзовніштранс". З метою оптимізації процедури митного контролю товару в ЗМК Підприємства може використовуватися електронний облік товару.
2.7. Під час відправлення товару із ЗМК Підприємства митне оформлення і контроль за його доставкою в митний орган, у зоні діяльності якого товар буде фактично вивозитися з митної території України, здійснюються в порядку, передбаченому п. 3 Порядку контролю за доставкою в митниці призначення транзитних товарів залізничним транспортом з використанням накладної УМВС (СМГС) або на умовах Конвенції про міжнародні залізничні перевезення (КОТІФ) з використанням накладної ЦІМ (СІМ), затвердженого наказом Держмитслужби України від 04.08.2004 N 566 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2004 за N 1013/9612.
2.8. Під час проведення митного огляду товару на будь-якій стадії (при вивантаженні, розміщенні, зберіганні, вивезенні тощо) до цього огляду обов'язково залучаються посадові особи підрозділу по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил та інспектор-кінолог зі службовим собакою. У разі виявлення порушення митних правил приймається рішення відповідно до законодавства.
3. Особливості митного контролю за вивезенням товару при його подрібненні
3.1. Відправлення й контроль за вивезенням за межі митної території України товару, що надійшов на Підприємство за ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ, через морські пункти пропуску, розташовані в зоні діяльності Чорноморської регіональної митниці та підпорядкованих їй митних органів, здійснюються за цими ж ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ.
3.2. У разі вивезення частинами товару, що надійшов за одною ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ, уповноважена посадова особа ТВВ-2 на зворотному боці роздрукованого примірника ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ зазначає кількість вантажних місць і вагу оформленої частини товару та завіряє цей запис відбитком штампа "Під митним контролем". Після вивезення частини товару за межі митної території України вповноважена посадова особа митного органу, у зоні діяльності якого товар фактично вивезено, вносить відповідні відмітки до паперового примірника ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ та її електронної копії, що міститься в ЄАІС.
3.3. При вивезенні автомобільним чи залізничним транспортом за межі митної території України частини товару його митний контроль і митне оформлення здійснюються на підставі внутрішнього транзитного документа (далі - ВТД) з дотриманням Порядку заповнення внутрішнього транзитного документа для його використання при здійсненні контролю за доставкою товарів, що переміщуються між митницями в межах митної території України, затвердженого наказом Держмитслужби України від 12.04.2000 N 206 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за N 261/4482 (зі змінами й доповненнями). До ВТД додаються засвідчена особистою номерною печаткою посадової особи ТВВ-2 копія ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ, за якою надійшов цей товар, і відповідні товаросупровідні документи. Відомості про ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ зазначаються в графі 40 ВТД. Контроль за доставкою товару за ВТД здійснюється відділом контролю за доставкою вантажів Чорноморської регіональної митниці.
3.4. Під час надходження частини товару в митний орган, через який здійснюватиметься вивезення бавовни-волокна, уповноважена посадова особа цього митного органу робить відмітки в паперовому примірнику та електронній копії ВТД, що міститься в ЄАІС, про доставку частини товару й контролює фактичне вивезення його за межі митної території України.
3.5. Частина товару, що вивозиться із ЗМК Підприємства за ВТД, знімається з контролю вповноваженою посадовою особою ТВВ-2 після внесення митним органом, через який здійснено вивезення цієї частини товару за межі митної території України, до електронної копії ВТД, що міститься в ЄАІС, відмітки з ПЕОМ про вивезення частини товару за межі митної території України.
3.6. Товар, що переміщується за ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ, знімається з контролю після внесення вповноваженою посадовою особою ТВВ-2 до електронної копії цієї ТР 80 ЦІМ або ТР 80 УМВ, що міститься в ЄАІС, відмітки з ПЕОМ про вивезення за межі митної території України всіх частин цього товару, що вивозилися за ВТД.
Начальник Управління організації
контролю за переміщенням вантажів

В.С.Мальнов