• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства енергетики України з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра енергетики України

Міністерство енергетики України  | Наказ, Форма типового документа, Звіт, Проект, Порядок від 19.10.2020 № 663
Реквізити
  • Видавник: Міністерство енергетики України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Звіт, Проект, Порядок
  • Дата: 19.10.2020
  • Номер: 663
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство енергетики України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Звіт, Проект, Порядок
  • Дата: 19.10.2020
  • Номер: 663
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
19.10.2020 № 663
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 листопада 2020 р.
за № 1197/35480
Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства енергетики України з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра енергетики України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики № 231 від 07.10.2021 № 164 від 10.05.2023 )
Відповідно до статті 18 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади"; пункту 1 § 37 глави 3 розділу 4 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2011 року № 1156); пункту 10 Положення про Міністерство енергетики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 507; з метою організації належної взаємодії з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра енергетики України, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок взаємодії Міністерства енергетики України з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра енергетики України, що додається.
2. Керівникам Державної інспекції енергетичного нагляду України та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України забезпечити виконання цього наказу.
3. Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. Міністра

О. Буславець
ПОГОДЖЕНО:

Т.в.о. Голови Державного
агентства з енергоефективності
та енергозбереження України

Т.в.о. Голови Державної
інспекції енергетичного нагляду України




К. Гура


Р. Боднар
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства енергетики
19 жовтня 2020 року № 663
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 листопада 2020 р.
за № 1197/35480
ПОРЯДОК
взаємодії Міністерства енергетики України з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра енергетики України
I. Загальні положення
1. Цей Порядок визначає організацію та процедуру взаємодії Міністерства енергетики України (далі - Міністерство) з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра енергетики України (далі - ЦОВВ) у процесі формування та реалізації державної політики у відповідних сферах.
2. Керівник ЦОВВ або особа, яка виконує його обов’язки, забезпечує неухильне та повне виконання в установлені строки покладених на ЦОВВ завдань і доручень.
3. Проєкти відповідей на листи, доручення, інші документи, які адресовані Міністру енергетики України (далі - Міністр) з питань, що належать до компетенції ЦОВВ, подаються до Міністерства разом із супровідним листом за підписом керівника ЦОВВ або особи, уповноваженої на їх підписання.
4. Структурний підрозділ апарату Міністерства, що відповідає за взаємодію з ЦОВВ, визначається наказом Міністерства.
II. Підготовка проєктів нормативно-правових актів, розроблених ЦОВВ
1. ЦОВВ розробляє проєкти нормативно-правових актів у порядку, встановленому законодавством.
2. ЦОВВ надсилає завізований керівником ЦОВВ або особою, яка виконує його обов’язки, проєкт нормативно-правового акта разом із супровідним листом та документами, передбаченими законодавством, для його опрацювання структурними підрозділами апарату Міністерства та погодження Міністром.
3. Міністерство, з урахуванням строків подання проєкту нормативно-правового акта на розгляд Кабінету Міністрів України, але не пізніше ніж у місячний строк, доводить до відома ЦОВВ позицію Міністра щодо проєкту нормативно-правового акта, розробленого ЦОВВ, листом, до якого у разі відсутності зауважень додається завізований Міністром проєкт акта. Позиція Міністра може доводитись до відома ЦОВВ через уповноважену ним особу шляхом надсилання листа за підписом такої особи.
У разі висловлення Міністерством до поданого проєкту нормативно-правового акта зауважень і пропозицій проєкт нормативно-правового акта повертається ЦОВВ для доопрацювання.
ЦОВВ враховує або обґрунтовує відхилення зауважень і пропозицій Міністерства та повторно, в установленому порядку, вносить доопрацьований проєкт нормативно-правового акта на розгляд Міністра.
4. ЦОВВ надсилає проєкт нормативно-правового акта на розгляд до заінтересованих органів лише після його погодження та візування Міністром.
5. ЦОВВ забезпечує погодження проєкту нормативно-правового акта із заінтересованими органами у строк, встановлений Регламентом Кабінету Міністрів України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2011 року № 1156).
6. Погоджений із заінтересованими органами проєкт нормативно-правового акта разом з документами, передбаченими законодавством, та проєктом супровідного листа ЦОВВ подає до Міністерства не пізніше ніж за три робочі дні до строку, встановленого для внесення проєкту нормативно-правового акта на розгляд до відповідного органу.
7. У разі, коли проєкт нормативно-правового акта внесено до Міністерства з порушенням вимог законодавства, у тому числі цього Порядку, такий проєкт нормативно-правового акта повертається ЦОВВ шляхом надсилання листа Міністерства для доопрацювання.
8. ЦОВВ має забезпечити доопрацювання проєкту нормативно-правового акта та повторно подати його на погодження та візування Міністру у строки, які дозволять вчасно внести такий проєкт нормативно-правового акта на розгляд відповідного органу.
9. У разі втрати актуальності проєкту нормативно-правового акта або з інших причин ЦОВВ забезпечує своєчасне інформування та подання до Міністерства обґрунтованої пропозиції про його відкликання шляхом надсилання листа за підписом керівника ЦОВВ або особи, яка виконує його обов’язки.
10. ЦОВВ забезпечує підготовку та подання до Міністерства необхідних матеріалів (у тому числі проєктів виступів) до проєктів нормативно-правових актів для їх представлення Міністром, заступниками Міністра, державним секретарем на засіданні відповідного органу.
Під час здійснення Міністерством супроводу проєкту нормативно-правового акта при розгляді його у відповідних органах ЦОВВ може залучатись Міністерством до забезпечення такого супроводу.
11. ЦОВВ щотижнево (щочетверга) надає до Міністерства актуальну інформацію щодо стану підготовки (погодження) проєктів нормативно-правових актів, розробником яких є ЦОВВ, за формою, наведеною у додатку 1 до цього Порядку.
III. Погодження ЦОВВ проєктів нормативно-правових актів, розроблених міністерствами та іншими органами державної влади
1. ЦОВВ в установленому порядку опрацьовує проєкт нормативно-правового акта, що надійшов на погодження до ЦОВВ як до заінтересованого органу, у частині, що стосується його компетенції.
2. Свою позицію щодо проєкту нормативно-правового акта ЦОВВ надсилає разом із проєктом нормативно-правового акта до Міністерства для її погодження Міністром.
3. За результатами опрацювання проєкту нормативно-правового акта Міністерство надсилає до ЦОВВ лист про погодження Міністром позиції ЦОВВ щодо проєкту нормативно-правового акта або висловлює зауваження до позиції ЦОВВ щодо проєкту нормативно-правового акта.
У разі висловлення Міністром зауважень до позиції ЦОВВ щодо проєкту нормативно-правового акта ЦОВВ опрацьовує зауваження Міністерства та повторно надсилає до Міністерства доопрацьовану позицію щодо проєкту нормативно-правового акта для її погодження Міністром.
4. Позицію ЦОВВ щодо проєкту нормативно-правового акта разом із листом Міністерства про погодження цієї позиції керівник ЦОВВ або особа, яка виконує його обов’язки, доводить до відома розробника шляхом надсилання листа за своїм підписом.
IV. Підготовка проєктів наказів Міністерства
1. ЦОВВ розробляє проєкти наказів Міністерства та проєкти спільних наказів (далі - проєкт наказу) відповідно до вимог законодавства та подає завізовані керівником ЦОВВ або особою, яка виконує його обов’язки, проєкти наказів до Міністерства для їх опрацювання структурними підрозділами апарату Міністерства.
До проєкту наказу додається аркуш погодження ЦОВВ та листи інших заінтересованих органів щодо попереднього опрацювання проєкту наказу (у разі наявності).
2. Міністерство опрацьовує проєкт наказу в установлений законодавством строк та доводить до відома ЦОВВ свою позицію щодо нього шляхом надсилання листа із зазначенням зауважень і пропозицій до поданого проєкту наказу.
3. ЦОВВ має врахувати надані Міністерством зауваження і пропозиції до проєкту наказу, усунути виявлені порушення або обґрунтувати їх відхилення та повторно внести проєкт наказу на розгляд до Міністерства в установленому порядку.
4. У разі відсутності зауважень до проєкту наказу відповідальний структурний підрозділ апарату Міністерства подає погоджений структурними підрозділами апарату Міністерства в установленому порядку проєкт наказу на підпис Міністру.
5. Проєкт наказу нормативно-правового характеру, розроблений ЦОВВ, обов’язково візується уповноваженою особою юридичної служби Міністерства.
6. Наказ нормативно-правового характеру після його підписання Міністром та погодження із заінтересованими органами (у разі необхідності) подається структурним підрозділом апарату Міністерства в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
V. Планування роботи ЦОВВ
1. ЦОВВ здійснює планування своєї роботи з урахуванням завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, планом пріоритетних дій Уряду та планом роботи Міністерства на відповідний рік.
2. З метою забезпечення послідовної та узгодженої діяльності з формування та реалізації державної політики у відповідній сфері ЦОВВ подає до Міністерства для затвердження проєкт плану роботи на відповідний рік, за формою, наведеною у додатку 2 до цього Порядку, яким, зокрема, визначаються пріоритетні напрями роботи ЦОВВ.
3. Проєкт плану роботи ЦОВВ на відповідний рік опрацьовується структурними підрозділами апарату Міністерства.
Міністерство протягом 30 днів з дня отримання проєкту плану роботи ЦОВВ на відповідний рік надсилає до ЦОВВ лист із зауваженнями та/або пропозиціями до нього або повертає ЦОВВ затверджений Міністром річний план роботи ЦОВВ.
( Пункт 3 розділу V в редакції Наказу Міністерства енергетики № 231 від 07.10.2021 )
4. ЦОВВ організовує свою роботу відповідно до плану роботи Міністерства на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим, та плану роботи ЦОВВ на відповідний рік.
5. Річний план роботи ЦОВВ має передбачати заходи, спрямовані на:
виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та плану пріоритетних дій Уряду на відповідний рік;
виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони;
виконання законів України; актів Президента України та Кабінету Міністрів України; наказів Міністерства; інших нормативно-правових актів, доручень Президента України, Прем’єр-міністра України, протокольних рішень Кабінету Міністрів України, доручень Міністра;
виконання актуальних завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики у відповідній сфері.
6. Після розподілу та затвердження граничного обсягу та індикативних прогнозних показників за бюджетними програмами, ЦОВВ як відповідальний виконавець бюджетних програм (напрямів) Міністерства подає пропозиції до проєкту плану діяльності за бюджетними призначеннями, визначеними законом про Державний бюджет України на відповідний бюджетний період, на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим.
7. Після прийняття Державного бюджету України на відповідний бюджетний період та схвалення Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди ЦОВВ, у разі потреби, подає пропозиції щодо внесення змін до затвердженого плану діяльності Міністерства на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим.
8. Міністерство може пропонувати включити до планів роботи ЦОВВ виконання інших заходів, необхідних для забезпечення формування та ефективної реалізації державної політики у визначеній сфері.
( Пункт 8 розділу V із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства енергетики № 231 від 07.10.2021 )
9. Зміни до плану роботи ЦОВВ затверджуються Міністром в порядку, встановленому пунктом 3 цього розділу.
( Пункт 9 розділу V в редакції Наказу Міністерства енергетики № 231 від 07.10.2021 )
10. ЦОВВ подає до Міністерства звіти про виконання плану діяльності Міністерства на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим, та плану роботи ЦОВВ на відповідний рік.
VI. Контроль за реалізацією ЦОВВ державної політики у відповідних сферах
1. Міністерство здійснює контроль за виконанням покладених на ЦОВВ завдань та планів його роботи, виконанням доручень Президента України, Прем’єр-міністра України, протокольних рішень Кабінету Міністрів України, доручень Міністра та дотриманням вимог цього Порядку.
2. У разі невиконання або порушення строків виконання покладених на ЦОВВ завдань, Міністр в установленому порядку порушує перед Кабінетом Міністрів України питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника ЦОВВ або особи, яка виконує його обов’язки, та його заступників.
3. Міністр здійснює контроль за діяльністю ЦОВВ шляхом прийняття рішень щодо організації планових та позапланових перевірок.
4. Структурний підрозділ апарату Міністерства, відповідальний за взаємодію із ЦОВВ, розробляє план проведення перевірок ЦОВВ та подає його на затвердження Міністру.
Планові перевірки проводяться не частіше одного разу на рік. Проміжок часу між перевірками (плановими/позаплановими) не повинен бути менше ніж три місяці.
5. Міністр своїм наказом утворює Комісію з перевірки ЦОВВ (далі - Комісія) та призначає голову Комісії.
До проведення перевірок можуть залучатися працівники структурних підрозділів апарату Міністерства, апарату ЦОВВ та інших органів виконавчої влади, відповідно до їх компетенції.
6. Міністерство письмово повідомляє ЦОВВ, що підлягає перевірці, про проведення планової перевірки за десять календарних днів до початку проведення перевірки. До листа Міністерства про проведення планової перевірки додається завірена в установленому порядку копія наказу Міністерства із зазначенням мети перевірки, посадових осіб, уповноважених на проведення перевірки, дати початку її проведення та плану перевірки.
7. Міністр ухвалює рішення щодо проведення позапланової перевірки ЦОВВ без попереднього повідомлення за наявності однієї з таких обставин:
обґрунтоване звернення фізичних та юридичних осіб про порушення ЦОВВ вимог законодавства;
неподання в установлений строк ЦОВВ звітів про виконання плану діяльності Міністерства на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим, і річного плану роботи ЦОВВ та покладених на нього завдань;
виявлення недостовірної інформації у поданих ЦОВВ документах, зокрема звітах про стан виконання планів роботи ЦОВВ;
систематичне порушення виконавської дисципліни;
відсутність інформації про усунення порушень, установлених за результатами планової перевірки.
8. Строк проведення планових та позапланових перевірок визначається Міністром та не має перевищувати десять робочих днів.
9. Перевірка проводиться з додержанням вимог законодавства щодо запобігання розголошенню конфіденційної, таємної та службової інформації.
10. Для виконання покладених завдань члени Комісії під час перевірки мають право:
вимагати припинення дій, які перешкоджають проведенню перевірки;
ознайомлюватись з відповідними документами, у разі потреби копіювати їх та додавати копії до матеріалів перевірки;
отримувати від посадових осіб та працівників ЦОВВ, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління ЦОВВ, усні та письмові пояснення;
отримувати відповідно до законодавства доступ до баз даних та реєстрів, у тому числі електронних, що містять інформацію, необхідну для здійснення контролю за виконанням покладених на ЦОВВ завдань, планів їх роботи та звітів про їх виконання;
перевіряти повноту усунення порушень, виявлених під час проведення попередніх перевірок.
11. За результатами перевірок Комісія протягом п’яти робочих днів з дати завершення перевірки складає акт (довідку) у двох примірниках, в яких фіксує факт проведення перевірки, її результати з викладенням висновків та пропозицій щодо усунення виявлених порушень та зазначенням строків їх усунення.
12. Акт (довідку) перевірки підписують голова Комісії та її члени, які виконували перевірку, та надають його для ознайомлення та підпису керівнику відповідного ЦОВВ або особі, яка виконує його обов’язки.
13. Керівник ЦОВВ або особа, яка виконує його обов’язки зобов’язаний протягом п’яти днів з дати отримання підписати акт (довідку); у разі незгоди з викладеною в акті (довідці) інформацією - зробити відповідний письмовий запис.
14. Голова Комісії в оперативному порядку інформує Міністра про хід проведення перевірки, а після отримання підписаного керівником ЦОВВ або особою, яка виконує його обов’язки акта (довідки) інформує Міністра про результати проведення перевірки та подає йому на розгляд акт (довідку).
15. Перший примірник акта (довідки) перевірки зберігається у Міністерстві, другий - із супровідним листом надсилається до відповідного ЦОВВ.
16. Керівник ЦОВВ або особа, яка виконує його обов’язки:
після ознайомлення з актом (довідкою) протягом трьох робочих днів з дати його отримання затверджує план заходів з усунення порушень, виявлених під час перевірки;
у встановлені планом заходів строки інформує Міністра про вжиті заходи з усунення виявлених недоліків та порушень.
17. Структурний підрозділ апарату Міністерства, відповідальний за взаємодію із ЦОВВ, у встановленому порядку визначає наявність підстав для проведення відповідно до законодавства службового розслідування, та у разі необхідності, передає Міністру пропозиції щодо проведення такого розслідування.
18. За наявності підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника ЦОВВ або особи, яка виконує його обов’язки, його заступників, керівників структурних підрозділів апарату ЦОВВ; керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери його управління, Міністр ухвалює рішення щодо:
порушення перед Кабінетом Міністрів України питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника ЦОВВ або особи, яка виконує його обов’язки, та його заступників;
ініціювання перед керівником ЦОВВ або особою, яка виконує його обов’язки, притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників структурних підрозділів апарату ЦОВВ, а також керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління ЦОВВ.
VII. Скасування актів
1. У разі, коли акт ЦОВВ не відповідає Конституції України, законам України, актам Президента України, Кабінету Міністрів України та іншим нормативно-правовим актам, така інформація протягом трьох робочих днів з дня виявлення зазначених обставин надається структурним підрозділом апарату Міністерства, що відповідає за взаємодію з ЦОВВ, Міністру та за його рішенням перед керівником ЦОВВ або особою, яка виконує його обов’язки, порушується питання щодо скасування такого акта повністю чи в окремій частині.
2. Керівник ЦОВВ або особа, яка виконує його обов’язки, протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення про скасування актів зобов’язаний скасувати такі акти повністю чи в окремій частині, про що не пізніше ніж у п’ятиденний строк з дати скасування актів письмово повідомити Міністерство.
3. Інформація про заходи, вжиті керівником ЦОВВ або особою, яка виконує його обов’язки, з метою приведення акта ЦОВВ у відповідність із Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України та іншими нормативно-правовими актами, надається Міністру.
4. У разі, коли акт, що не відповідає Конституції України, законам України, актам Президента України, Кабінету Міністрів та іншим нормативно-правовим актам, не скасовано в установлений цим Порядком строк, Міністр порушує перед Кабінетом Міністрів України питання щодо скасування такого акта ЦОВВ повністю чи в окремій частині.
VIII. Порядок обміну інформацією між Міністерством та ЦОВВ
1. З метою забезпечення належної, ефективної та дієвої взаємодії ЦОВВ подає до Міністерства:
1) проєкти законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства, розроблені ЦОВВ та оформлені в установленому законодавством порядку та у строки, встановлені законодавством;
2) пропозиції до проєкту плану пріоритетних дій Уряду на відповідний рік - у строк, визначений Міністерством;
3) пропозиції до проєкту плану діяльності Міністерства на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим,- у місячний строк після доведення Міністерством фінансів України граничного обсягу видатків і надання кредитів державного бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди;
4) пропозиції щодо внесення змін до затвердженого плану діяльності Міністерства на плановий та два бюджетні періоди за результатами приведення цього плану у відповідність із показниками Державного бюджету України на відповідний бюджетний період та схваленого Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди - у строк, визначений Міністерством (у разі необхідності);
5) проєкт плану роботи ЦОВВ на наступний рік - до 01 грудня року, що передує плановому;
( Підпункт 5 пункту 1 розділу VIII в редакції Наказу Міністерства енергетики № 231 від 07.10.2021 )
6) звіт про виконання плану пріоритетних дій Уряду - у строк, визначений Міністерством;
7) звіт про виконання ЦОВВ завдань, визначених планом діяльності Міністерства на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим,- до 01 березня року, що настає за звітним;
8) звіт про виконання річного Плану роботи ЦОВВ - двічі на рік, до 15 липня звітного року та до 10 січня року, що настає за звітним;
9) доповіді, інформаційні та інші матеріали - у строк, визначений Міністерством;
10) інформацію про стан підготовки (погодження) проєктів нормативно-правових актів, відповідальним (головним) виконавцем яких визначено ЦОВВ - щочетверга;
11) інформацію за запитом Міністра, першого заступника Міністра та заступників, заступника Міністра з питань європейської інтеграції, заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO), державного секретаря Міністерства - у визначені строки (терміни);
12) інформацію про надзвичайні та резонансні події, які відбулися в ЦОВВ, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління ЦОВВ - не пізніше наступного дня після настання події;
13) проєкти структури апарату ЦОВВ;
14) пропозиції Міністру щодо преміювання керівника ЦОВВ або особи, яка виконує його обов’язки, та його заступників, встановлення їм надбавок та надання грошової допомоги, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань для їх погодження Міністром;
15) звіт про стан претензійно-позовної роботи (за формою, наведеною у додатку 3 до цього Порядку) - щомісячно, до п’ятого числа місяця, наступного за звітним.
16) інформацію про вжиті заходи та/або виявлені порушення санкційного законодавства, а також інші дані, які можуть бути використані для забезпечення реалізації та моніторингу ефективності запроваджених санкцій,- щокварталу, до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом.
( Пункт 1 розділу VIII доповнено новим підпунктом згідно з Наказом Міністерства енергетики № 164 від 10.05.2023 )
2. Інформацію та документи, що подаються до Міністерства, підписує керівник ЦОВВ або особа, яку уповноважено на їх підписання.
3. Міністерство надає ЦОВВ:
1) погоджену Міністром позицію ЦОВВ щодо проєкту нормативно-правового акта, що надійшов на погодження до ЦОВВ, як до заінтересованого органу;
2) затверджений Міністром річний плани роботи ЦОВВ;
3) погоджену Міністром структуру апарату ЦОВВ та пропозиції щодо преміювання керівника ЦОВВ або особи, яка виконує його обов’язки, та його заступників, встановлення їм надбавок та надання грошової допомоги, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань;
4) методичну та інформаційну допомогу, спрямовану на правильне застосування ЦОВВ законодавства;
5) практичну допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних із виконанням завдань, визначених для ЦОВВ;
6) пропозиції щодо вдосконалення діяльності ЦОВВ, рекомендації щодо поліпшення стану виконавської дисципліни у ЦОВВ;
7) доручення Міністерства: резолюції до документів, окремі доручення керівництва Міністерства, протокольні рішення нарад керівництва Міністерства, накази Міністерства;
8) методичну допомогу у сфері документування управлінської інформації та організації роботи з документами.

Генеральний директор
Директорату стратегічного
планування та європейської
інтеграції




В. Кушніров
Додаток 1
до Порядку взаємодії
Міністерства енергетики України
з центральними органами
виконавчої влади, діяльність яких
спрямовується і координується
Кабінетом Міністрів України
через Міністра енергетики України
(пункт 11 розділу II)
ІНФОРМАЦІЯ
щодо стану підготовки (погодження) проєктів нормативно-правових актів
_____________________________________________________________
(найменування ЦОВВ)
№ п/п Заголовок проєкту нормативно-правового акта Підстава для розроблення проєкту нормативно-правового акта Проблема, яка потребує законодавчого регулювання Стадія погодження проєкту нормативно-правового акта Структурний підрозділ ЦОВВ, відповідальний за розробку проєкту нормативно-правового акта, виконавець, контактний телефон
Отримувач (заінтересований орган), дата та № листа ЦОВВ Результат розгляду заінтересованим органом (дата та № листа, стислий зміст зауважень та пропозицій)
1 2 3 4 5 6 7
Додаток 2
до Порядку взаємодії
Міністерства енергетики України
з центральними органами
виконавчої влади, діяльність яких
спрямовується і координується
Кабінетом Міністрів України
через Міністра енергетики України
(пункт 2 розділу V)
ПРОЄКТ
плану роботи на 20__ рік
___________________________________________________
(найменування ЦОВВ)
№ з/п Пріоритетний напрям роботи ЦОВВ Крок (захід) Обґрунтування (підстава) Структурні підрозділи ЦОВВ, відповідальні за виконання Строк виконання Індикатор виконання Очікувані результати
1 2 3 4 5 6 7 8
Додаток 3
до Порядку взаємодії
Міністерства енергетики України
з центральними органами
виконавчої влади, діяльність яких
спрямовується і координується
Кабінетом Міністрів України
через Міністра енергетики України
(підпункт 15 пункту 1 розділу VIII)
ЗВІТ
про стан претензійно-позовної роботи
_________________
(місяць, рік)
___________________________________________________
(найменування ЦОВВ)
№ з/п № справи, дата порушення провадження по справі Позивач Відповідач Третя особа Предмет спору Ціна позову Результати розгляду справи Примітка
суд першої інстанції (дата, найменування суду, результати розгляду) суд апеляційної інстанції (дата, найменування суду, результати розгляду) суд касаційної інстанції (дата, найменування суду, результати розгляду)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
I. Інформація щодо позовів, поданих центральним органом виконавчої влади (у тому числі позови органів прокуратури в інтересах держави в особі центрального органу виконавчої влади; справи, в яких центральний орган виконавчої влади є третьою особою, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, або третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору та виступає на стороні позивача)
1. Справи адміністративної юрисдикції щодо вирішення публічно-правових спорів
1.1
2. Справи щодо розгляду спорів, що виникають з господарських правовідносин
2.1
3. Справи щодо розгляду спорів, що виникають з трудових правовідносин
3.1
4. Інші
4.1
II. Інформація щодо позовів, пред’явлених до центрального органу виконавчої влади (у тому числі справи, в яких центральний орган виконавчої влади є третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору та виступає на стороні відповідача)
1. Справи адміністративної юрисдикції щодо вирішення публічно-правових спорів
1.1
2. Справи щодо розгляду спорів, що виникають з господарських правовідносин
2.1
3. Справи щодо розгляду спорів, що виникають з трудових правовідносин
3.1
4. Інші
4.1