• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Методики грошової оцінки документів Національного архівного фонду

Державний комітет архівів України , Фонд державного майна України  | Наказ, Форма типового документа, Методика від 28.03.2005 № 34/683
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет архівів України , Фонд державного майна України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Методика
  • Дата: 28.03.2005
  • Номер: 34/683
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет архівів України , Фонд державного майна України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Методика
  • Дата: 28.03.2005
  • Номер: 34/683
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ АРХІВІВ УКРАЇНИ
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
Н А К А З
28.03.2005 N 34/683
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 червня 2005 р.
за N 692/10972
Про затвердження Методики грошової оцінки документів Національного архівного фонду
Відповідно до статті 9 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", Порядку проведення грошової оцінки документів Національного архівного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2004 року N 1649,
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Методику грошової оцінки документів Національного архівного фонду, що додається.
2. Відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного комітету архівів України (Сельченкова С.В.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету архівів України Новохатського К.Є. і заступника Голови Фонду державного майна України Парфененка Д.М.
Голова Державного комітету
архівів України
Голова Фонду державного
майна України

Г.В.Боряк

М.В.Чечетов
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
архівів України,
Фонду державного майна
України
28.03.2005 N 34/683
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 червня 2005 р.
за N 692/10972
МЕТОДИКА
грошової оцінки документів Національного архівного фонду
1. Ця Методика встановлює процедуру визначення вартості документів Національного архівного фонду (далі - НАФ), містить Примірну шкалу оцінок документів, механізм визначення їх рангу, Примірну шкалу цін документів за рангами, а також вимоги до оформлення результатів проведення грошової оцінки зазначених документів.
Методика є обов'язковою для застосування під час проведення грошової оцінки документів НАФ експертно-перевірними комісіями державних архівних установ, державних наукових установ, фондово-закупівельних комісій музеїв та експертно-оціночними комісіями бібліотек (далі - комісії), суб'єктами оціночної діяльності - суб'єктами господарювання, а також під час рецензування оцінювачами та експертними радами саморегулівних організацій оцінювачів, які відповідно до законодавства про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність здійснюють рецензування звітів про оцінку (актів оцінки) документів НАФ.
2. Відповідно до Методики оцінюються окремі документи, у тому числі у складі архівних справ, архівних фондів або архівних колекцій, їх частин з урахуванням специфіки цих об'єктів оцінки як рухомих речей, що є пам'ятками культури і джерелами історичної інформації.
Оцінка документів НАФ, що містять конфіденційну або таємну інформацію, проводиться з дотриманням вимог Закону України "Про інформацію" щодо режиму доступу до зазначеної інформації.
3. Процедура грошової оцінки документів НАФ комісією включає такі етапи:
оформлення документів для проведення грошової оцінки;
передавання документів, необхідних для проведення грошової оцінки;
проведення ідентифікації документів і у разі потреби їх атрибуції;
проведення попередньої індивідуальної грошової оцінки членами комісії;
проведення грошової оцінки комісією;
оформлення результатів грошової оцінки.
4. Рішення керівника відповідної державної архівної установи, державної наукової установи, музею, бібліотеки про проведення грошової оцінки документа НАФ приймається у формі наказу. Наказ видається у разі подання:
а) службової записки посадової особи державної архівної установи, державної наукової установи, музею, бібліотеки, що ініціює проведення грошової оцінки документа НАФ;
б) заяви власника або уповноваженої ним особи, а також особи, у якої документ перебуває на законних підставах, про проведення оцінки документа НАФ відповідною державною архівною установою, державною науковою установою, музеєм, бібліотекою із зазначенням мети її проведення.
5. Для проведення грошової оцінки у випадку, зазначеному в підпункті "б" пункту 4 цієї Методики, документ НАФ передається за актом приймання-передачі документів для здійснення грошової оцінки. Зазначений акт укладається представниками відповідної державної архівної установи, державної наукової установи, музею, бібліотеки, з одного боку, та замовником оцінки з другого за формою, наведеною у додатку 1 до цієї Методики. Крім об'єкта оцінки замовником оцінки можуть передаватися копії облікових документів (витяги з них), інші довідки архівної установи, яка провела державну реєстрацію документа НАФ, зокрема матеріали, що містять результати експертизи цінності зазначених документів, яка проводилася з метою внесення їх до НАФ, та інші. У разі оцінки документів НАФ, які віднесені до унікальних, додатково передається витяг із анотованих переліків документів, віднесених до унікальних.
6. До проведення попередньої індивідуальної грошової оцінки кожний експерт проводить ідентифікацію об'єкта оцінки - встановлення відповідності відомостей у вихідних даних характеристикам об'єкта оцінки. У разі потреби експерт може провести атрибуцію документа, яка полягає в дослідженні характеристик об'єкта оцінки, що становлять його інформаційну та історико-культурну цінність. Для цього експерт за необхідності опрацьовує джерела спеціальної та масової інформації, проводить інші дослідження. Крім того експерт проводить аналіз виявлених відомостей про ринкові ціни на подібні документи, досліджує попит, пропонування, факти продажу подібних об'єктів на внутрішньому та світовому ринках тощо.
7. Попередня індивідуальна експертна оцінка документів кожним членом комісії здійснюється за Примірною шкалою оцінок документів НАФ (далі - Примірна шкала), зазначеною у додатку 2 до цієї Методики. Експерт за Примірною шкалою визначає кількість балів документа, що оцінюється, за кожним критерієм.
Механізм визначення рангу документів полягає у заповненні експертом відповідних граф Таблиці визначення рангу документів НАФ, форма якої надана в додатку 3 до цієї Методики,* і визначає ранг документа шляхом підсумовування балів, внесених експертом до Таблиці.
_______________
* У цьому додатку надано також зразок визначення рангу документів НАФ.
Відповідно до встановленого рангу за Примірною шкалою цін документів НАФ, зазначеною у додатку 4 до цієї Методики, експерт робить висновок щодо вартості документа у письмовій формі, який разом із складеною Таблицею визначення рангу документів НАФ надається до комісії для прийняття рішення щодо оціночної вартості об'єкта оцінки.
8. Комісія на своєму засіданні опрацьовує результати попередньої індивідуальної грошової оцінки документа з дотриманням вимог, установлених пунктом 11 Порядку проведення грошової оцінки документів Національного архівного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2004 року N 1649 (далі - Порядок), і на підставі прийнятого протокольного рішення складає акт грошової оцінки документів Національного архівного фонду за формою, що зазначена в додатку 5 до цієї Методики.
9. Акт складається в двох примірниках, один з яких залишається у державній архівній установі, державній науковій установі, музеї, бібліотеці, що здійснювали грошову оцінку документів, другий за актом приймання-передавання передається замовнику оцінки разом з документом НАФ, що оцінювався.
Акт грошової оцінки документів НАФ за дорученням Держкомархіву затверджує керівник відповідної державної архівної установи, державної наукової установи, музею, бібліотеки, за рішенням якого створено комісію для проведення грошової оцінки документів.
Заповнені таблиці визначення рангу документів НАФ та висновки експертів - членів комісії про вартість документа, що оцінюється, а також протоколи засідань комісії додаються до примірника акта грошової оцінки, який залишається у державній архівній установі, державній науковій установі, музеї, бібліотеці, що здійснювали грошову оцінку документів.
За результатами проведеної оцінки у державній архівній установі, державній науковій установі, музеї, бібліотеці, що здійснювали грошову оцінку, оформлюється облікова картка грошової оцінки документа НАФ за формою, зазначеною у додатку 6 до цієї Методики. У разі наявності облікової картки на документ НАФ, складеної за результатами оцінки, проведеної раніше, до неї заноситься нова інформація про оціночну вартість документа із зазначенням дати оцінки.
10. Під час незалежної грошової оцінки документів НАФ, яку проводять суб'єкти оціночної діяльності - суб'єкти господарювання, використовують бази оцінки, що відповідають ринковій вартості або неринковим видам вартості. Вибір бази оцінки проводиться відповідно до вимог Національного стандарту N 1 "Загальні засади оцінки майна і майнових прав", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 N 1440.
11. Вихідними даними для незалежної грошової оцінки документа НАФ можуть бути облікова документація (виписки з неї), довідковий апарат архіву, інші довідки архівної установи, яка провела державну реєстрацію документа НАФ, зокрема матеріали, що містять результати експертизи цінності зазначених документів, яка проводилася з метою внесення їх до НАФ, та інші.
12. Для проведення ідентифікації документа оцінювач досліджує матеріал носія інформації, зовнішні ознаки документа, виявляє особливості його оформлення, проводить дослідження його фізичного стану, встановлює відповідність відомостей, зазначених у вихідних даних, характеристикам об'єкта оцінки. У разі потреби експерт може провести атрибуцію документа, яка полягає в дослідженні характеристик об'єкта оцінки, що становлять його інформаційну та історико-культурну цінність.
При ідентифікації та атрибуції оцінювачем можуть використовуватися критерії, зазначені в пункті 8 Порядку та Примірній шкалі оцінок документів НАФ (додаток 2 до цієї Методики). У разі потреби до цієї роботи можуть залучатися відповідні спеціалісти та організації (установи), що мають необхідні знання та уповноважені проводити такі експертизи.
13. Незалежна грошова оцінка документів НАФ проводиться переважно із застосуванням порівняльного та доходного методичних підходів. Застосування методів витратного підходу не рекомендується у зв'язку з незначним впливом у більшості випадків матеріальних витрат, пов'язаних із створенням документа (носія інформації та інформації, яку він містить), на його вартість.
14. Під час незалежної оцінки методами порівняльного підходу опрацьовується інформація щодо цін продажу та пропонування вітчизняного та світового ринків на подібні за видами та хронологічною приналежністю документи. При формуванні сукупності елементів порівняння можуть використовуватися критерії, зазначені в пункті 8 Порядку та Примірній шкалі оцінок документів НАФ (додаток 2 до цієї Методики).
15. У разі застосування методів дохідного підходу для визначення очікуваного валового доходу від користування документом, що оцінюється, опрацьовується інформація про плату за користування подібними документами, яка склалася на ринку. Крім того оцінювач вивчає умови укладених користувачами з власниками подібних документів або уповноваженими ними юридичними чи фізичними особами угод на ринку. Зазначена інформація використовується для з'ясування умов користування подібними документами, які склалися на ринку у переважної більшості випадків передання їх в користування, і порівнянні їх з найбільш ймовірними умовами передачі в користування об'єкта оцінки, що враховується під час визначення його вартості.
16. Незалежна грошова оцінка документа НАФ оформлюється звітом про оцінку, що містить висновок про вартість документа, який оцінювався. Звіт про оцінку документа складається відповідно до вимог національних стандартів оцінки. До звіту про оцінку документа НАФ обов'язково додається копія свідоцтва про державну реєстрацію документів Національного архівного фонду встановленої форми та фотографія документа з відбитком штампа, який проставляється на документах НАФ, що пройшли державну реєстрацію, та їх описах. У разі оцінки документів НАФ, що віднесені до унікальних, до звіту про оцінку додатково додається копія витягу із схвалених відповідною експертно-перевірною комісією і затверджених анотованих переліків документів, віднесених до унікальних, або копія довідки із Державного реєстру національного культурного надбання.
Начальник відділу формування Директор Департаменту оцінки
Національного архівного фонду та майна, майнових прав та
діловодства Державного комітету професійної оціночної
архівів України
майна України
С.Сельченкова



діяльності Фонду державного

Н.Лебідь
Додаток 1
до пункту 5 Методики
грошової оцінки документів
Національного архівного
фонду
ЗАТВЕРДЖУЮ
____________________________
(посада керівника, назва
державної архівної установи,
державної наукової установи,
музею, бібліотеки)
____________________________
(підпис, прізвище, ім'я
по батькові)
" " _________________ року
АКТ
_____________ N __________
__________________________
(місце складання)
приймання-передачі документів для здійснення грошової оцінки
Ми, що нижче підписалися, ___________________________________
(назва державної архівної установи,
_________________________________________________________________
державної наукової установи, музею, бібліотеки)
в особі _____________________________________, з одного боку і,
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)
_________________________________________________________________
(назва юридичної, (фізичної) особи)
в особі _____________________________________, з другого боку,
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)
відповідно до наказу ____________________________________________
(назва державної архівної установи,
_________________________________________________________________
державної наукової установи, музею, бібліотеки)
про проведення грошової оцінки документів від ___________ N _____
склали цей акт про таке:
__________________________________ передає, а ___________________
(назва юридичної (фізичної) особи) (назва державної
_________________________________________________________________
архівної установи, державної наукової установи, музею,
бібліотеки)
приймає для здійснення грошової оцінки такі документи:
N
з/п
Назва, вид документаРеквізити
свідоцтва
про
державну
реєстрацію
документів
НАФ
Стан
збереженості
Примітки
12345
Разом за актом передано-прийнято ________________ документів.
(цифрами і прописом)
Передавання здійснив Приймання здійснив
____________________________ ____________________________
(посада, підпис, прізвище, (посада, підпис, прізвище,
ім'я, по батькові) ім'я, по батькові)
_________________ 200__ року _________________ 200__ року
Додаток 2
до пункту 7 Методики
грошової оцінки документів
Національного архівного
фонду
ПРИМІРНА ШКАЛА
оцінок документів НАФ
N
з/п
Назва критеріюКількість
балів за
критерієм
123
1.Інформаційна цінність документа
1.1.Види документів (групи номіналів документів)
1.1.1.Акти органів державної влади, органів
місцевого самоврядування (у т.ч. судових
установ, що виконували функції органу
державної влади чи органу місцевого
управління)
5
1.1.2.Документи підприємств, установ, організацій,
об'єднань громадян
3
1.1.3.Особисті документи (документи, що належали
фізичній особі з її службової та позаслужбової
діяльності, зокрема творчі, приватно-правові,
біографічні, родовідні, із зафіксованою нею
інформацією на інших документах )
1
1.2.Автор/адресат документа
1.2.1.Юридичні особи (рівень установи)
1.2.1.1.Вищий5
1.2.1.2.Центральний3
1.2.1.3.Місцевий або територіальний1
1.2.2.Фізичні особи
1.2.2.1.Всесвітньовідомі
1.2.2.1.1.Рукопис10
1.2.2.1.2.Напис (дарчий, резолюція, правки, помітки на
берегах)
7
1.2.2.1.3.Підпис5
1.2.2.2.Видатні
1.2.2.2.1.Рукопис7
1.2.2.2.2.Напис5
1.2.2.2.3.Підпис3
1.2.2.3.Відомі
1.2.2.3.1.Рукопис5
1.2.2.3.2.Напис3
1.2.2.3.3.Підпис1
1.2.2.4.Пересічні, невідомі
1.2.2.4.1.Рукопис1
1.2.3.Рівень майстерні, студії (для кіно-, відео-,
фото-, фонодокументів )
1.2.3.1.Світовий4
1.2.3.2.Загальнодержавний3
1.2.3.3.Регіональний2
1.2.3.4.Місцевий1
1.2.4.Рівень осіб, зображених чи голос яких
зафіксований на документах (для кіно-, відео-,
фото-, фонодокументів)
1.2.4.1.Всесвітньовідомі10
1.2.4.2.Видатні7
1.2.4.3.Відомі5
1.2.4.4.Пересічні, невідомі1
1.3.Зміст документа
1.3.1.Інформація, пов'язана з виникненням принципово
нової ситуації в житті держави, нації, сім'ї,
особи
1.3.1.1.Різнобічна5
1.3.1.2.Опис поодинокого факту3
1.3.2.Інформація містить нове вирішення творчої
проблеми
1.3.2.1.Опис нової концепції, інноваційної методики,
зміст документа є новим мистецько-художнім
твором
5
1.3.2.2.Опис нового наукового, технічного чи іншого
факту (фактів), пов'язаних з творчою
діяльністю
3
1.3.3.Інформація, пов'язана з поточними, незначними
подіями
1
1.3.4.Документ містить повторювану інформацію, є
компілятивним
1
1.4.Ступінь поширення (оприлюднення) документної
інформації
1.4.1.Інформація документа невідома
1.4.2.Інформація документа маловідома, раритет,
публікувався рідко
1.4.3.Інформація документа відома спеціалістам і
громадськості, багаторазово публікувалася
1
2.Історико-культурна цінність документа
2.1.Оригінальність документа
2.1.1.Письмові документи
2.1.1.1.Оригінал документа (у т.ч. проекти, варіанти,
редакції документів)
5
2.1.1.2.Дублікат4
2.1.1.3.Копія (тогочасна) за відсутності оригіналу3
2.1.1.4.Фальсифікат тогочасний (чи близький до часу
створення оригіналу)
3
2.1.1.5.Фальсифікат пізнішого часу2
2.1.1.6.Сучасна підробка1
2.1.2.Кіно-, відео-, фото-, фонодокументи
2.1.2.1.Оригінал (документна форма)5
2.1.2.2.Єдиний примірник копійованого (тиражованого)
документа
3
2.1.2.3.Примірник копійованого (тиражованого)
документа
1
2.2.Рівень значущості документа
2.2.1.Світовий10
2.2.2.Національний7
2.2.3.Міжрегіональний5
2.2.4.Регіональний, міжгалузевий3
2.2.5.Місцевий, галузевий2
2.2.6.Відомчий, родинний1
2.3.Хронологічна належність документа
2.3.1.До XVI ст.10
2.3.2.XVI-XVII ст.8
2.3.3.XVIII ст.6
2.3.4.XIX ст. (1 пол.)4
2.3.5.XIX ст. (2 пол.)3
2.3.6.XX ст. (1 пол.)2
2.3.7.XX ст. (2 пол.)1
Додаткова характеристика - документ створений
у періоди особливих, надзвичайних подій у
житті держави, нації, особи
3
2.4.Зовнішні особливості документа
2.4.1.Наявність цінних матеріалів у оформленні
документа (дорогоцінні метали, коштовні та
напівкоштовні камені, оксамит, шовк, парча),
рідкісний носій - береста, пергамент, скло
тощо
5
2.4.2.Наявність особливих реквізитів (печатки,
мініатюри, орнаменти тощо)
3
2.4.3.Без особливих ознак1
2.5.Рівень попиту на подібні документи
2.5.1.Інтенсивність користування документом висока3
2.5.2.Інтенсивність користування документом середня2
2.5.3.Інтенсивність користування документом низька1
3.Цінність, зумовлена збереженістю документа
3.1.Збереженість носія
3.1.1.Повна збереженість, без дефектів2
3.1.2.Часткове пошкодження, можливе відновлення.
Повністю реставрований
1
3.1.3.Значні пошкодження, повне відновлення
неможливе (від'ємний показник)
-4
3.2.Збереженість тексту (інформації змісту)
3.2.1.Чіткий, ясно читається (сприймається), без
пошкоджень
2
3.2.2.Текст (інформація змісту) частково пошкоджений
(пошкоджена). Повністю реставрований
1
3.2.3.Значне пошкодження тексту (інформації змісту),
відновлення неможливе (від'ємний показник)
-4
3.3.Режим зберігання
3.3.1.Стандартні умови і засоби зберігання1
3.3.2.Потреба в особливих умовах зберігання
(спеціальний температурно-вологісний режим,
спеціальне обладнання, сейфове зберігання
тощо) (від'ємний показник)
-3
3.4.Ступінь ризику (у зв'язку з можливим
переміщенням документа)
3.4.1.Низький (постійне перебування в одному режимі,
гарантована збереженість)
1
3.4.2.Середній (можливий незначний негативний вплив
зміни режиму) (від'ємний показник)
-1
3.4.3.Високий (імовірність пошкоджень від зміни
режиму, переміщень, потреба в спеціальній
охороні тощо) (від'ємний показник)
-3
4.Додатковий критерій для рукописних документів
4.1.До 5 стор.1
4.2.Від 5 до 50 стор.2
4.3.Від 50 до 100 стор.3
4.4.100 і більше стор.4
4.5.Понад 1000 стор.6
Додаток 3
до пункту 7 Методики
грошової оцінки документів
Національного архівного
фонду
ТАБЛИЦЯ
визначення рангу документів НАФ
N
з/п
Назва документа1. Інформаційна
цінність
документа
2. Історико-культурна
цінність документа
3. Цінність, зумовлена
збереженістю документа
4. Додат-
ковий
критерій
5. Ранг
документа
1234567891011121314151617
1.11.21.31.42.12.22.32.42.53.13.23.33.44.15.1
номі-
нал
автор/
адре-
сат
змістновиз-
на
інфор-
мації
оригі-
наль-
ність
доку-
мента
мас-
штаб
значу-
щості
хроно-
логіч-
на
належ-
ність
зовніш-
ні
особли-
вості
рі-
вень
попи-
ту
збере-
женість
носія
збере-
женість
тексту
режим
збері-
гання
сту-
пінь
ризи-
ку
1Дарча грамота князя
Владислава Опольського
про дарунок київському
єпископу Якову городу і
дворища, 1375 рік
15325101032221-1146
2Грамота Київського
губернського
предводителя дворянства
дворянину І.А.Павленку
про внесення його і
його роду в дворянську
родову книгу, 1795 рік
3333516112211 30
3Звіт про роботу
Херсонського музею
старожитностей та
образотворчих мистецтв
у 1922 році (9 лютого
1923 року)
3111512112211 22
Член комісії ________________________________________________
(підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
" _____ " _______________ 200__ року
Додаток 4
до пункту 7 Методики
грошової оцінки документів
Національного архівного
фонду
ПРИМІРНА ШКАЛА
цін документів НАФ
Ранг документаІнтервал цін, грн
до 20 рангудо 50
з 21 до 25 рангувід 51 до 500
з 26 до 30 рангувід 501 до 1000
з 31 до 35 рангувід 1001 до 10000
з 36 до 40 рангувід 10001 до 50000
з 41 до 45 рангувід 50001 до 100000
з 46 до 50 рангувід 100001 до 1000000
з 51 рангувід 1000001
Додаток 5
до пункту 8 Методики
грошової оцінки документів
Національного архівного
фонду
ЗАТВЕРДЖУЮ
____________________________
(посада керівника, назва
державної архівної установи,
державної наукової установи,
музею, бібліотеки)
____________________________
(підпис, прізвище, ім'я,
по батькові)
________________ 200____року
АКТ
__________ N _______
____________________
(місце складання)
грошової оцінки документів Національного архівного фонду
Комісія, утворена згідно з наказом
________________________________________________________________,
(посада керівника державної архівної установи, державної
наукової установи, музею, бібліотеки, що утворив комісію)
на засіданні (протокол від ___________ N _____) розглянула
документ(и) НАФ для визначення грошової оцінки і встановила таке:
власник документа(ів) (уповноважена ним особа) _________________;
мета оцінки документа(ів) ______________________________________.
Комісія на підставі проведення грошової оцінки документа(ів) НАФ
зазначає, що за станом на _____________ вартість документа(ів)
(дата оцінки)
становить:
N
з/п
Назва, вид документаРеквізити
свідоцтва про
державну
реєстрацію
документів НАФ
Вартість,
грн.
1234
Загальна вартість _______________________________________________
(сума прописом)
Голова комісії ____________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Члени комісії: ____________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Секретар комісії ____________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Додаток 6
до пункту 9 Методики
грошової оцінки документів
Національного архівного
фонду
ОБЛІКОВА КАРТКА
грошової оцінки документа НАФ
1. Назва державної архівної установи, державної наукової
установи, музею, бібліотеки, яка здійснила грошову оцінку ________
__________________________________________________________________
2. Власник документа(ів) / (уповноважена ним особа) _________
__________________________________________________________________
3. Заголовок документа ______________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
4. Реквізити свідоцтва про державну реєстрацію документів
Національного архівного фонду ____________________________________
__________________________________________________________________
5. Пошукові дані документа __________________________________
__________________________________________________________________
6. Дата грошової оцінки _____________________________________
7. Оціночна вартість документа, грн. ________________________
8. Курс гривні Національного банку України на дату грошової оцінки відносно:
долара США __________________________________________________
євро ________________________________________________________
фунта стерлінгів ____________________________________________
9. Протокол засідання комісії, яка провела оцінку,
від ____________________ року N _____
Картку уклав ___________ _____________________________________
(підпис) (посада, прізвище, ім'я, по батькові)
" " ____________ року