• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження змін та доповнень до Інструкції Національного банку України від 07.07.94 N 1 "З організації емісійно-касової роботи в установах банків України"

Національний банк України  | Постанова від 12.12.1997 № 430
Реквізити
  • Видавник: Національний банк України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 12.12.1997
  • Номер: 430
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національний банк України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 12.12.1997
  • Номер: 430
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
N 430 від 12.12.97
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 грудня 1997 р.
за N 603/2407
Про затвердження змін та доповнень до Інструкції Національного банку України від 07.07.94 N 1 "З організації емісійно-касової роботи в установах банків України"
( Постанова фактично втратила чинність у зв'язку з втратою чинності Інструкції Національного банку N 129 від 07.07.94, до якої вносились зміни )
Розглянувши поданий департаментом готівково-грошового обігу Національного банку України проект змін та доповнень до Інструкції Національного банку України від 07.07.94 N 1 "З організації емісійно-касової роботи в установах банків України", Правління
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити зміни та доповнення до Інструкції Національного банку України від 07.07.94 N 1 "З організації емісійно-касової роботи в установах банків України" (додається).
2. Департаменту готівково-грошового обігу (Н.В.Дорофєєва) довести цю постанову до відома регіональних управлінь Національного банку України та комерційних банків.
3. Ввести в дію зміни та доповнення до Інструкції Національного банку України від 07.07.94 N 1 "З організації емісійно-касової роботи в установах банків України" з 1 січня 1998 року.
Голова В.А.Ющенко
Затверджено
постановою Правління
Національного банку України
від 12 грудня 1997 р. N 430
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 грудня 1997 р.
за N 603/2407
Зміни та доповнення до Інструкції Національного банку України від 07.07.94 N 1 "З організації емісійно-касової роботи в установах банків України"
1. У пунктах 12, 52, 53, 94, 143, 283, 286, 306, 308 слова "позабалансовий рахунок N 9960" замінити на слова "позабалансовий рахунок N 9819".
2. У третьому абзаці пункту 52 слова "понад 1 млн.крб." замінити на слова "понад 10 грн.".
3. У пунктах 79, 283 слова "за рахунком N 035(036)" замінити на слова "за рахунком N 1001".
4. У пункті 82 абзаци 5, 6, 7 викласти в такій редакції:
"У разі виявлення в резервних фондах Центрального сховища, у сховищах та оборотних касах Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ недостач, надлишків або фабричного браку у непошкодженій упаковці Банкнотно-монетного двору складається відповідний акт у двох примірниках. Перший примірник акта разом з пакувальним матеріалом, а також з бракованими банкнотами надсилається до Центрального сховища. Центральне сховище складає зведений акт про недостачі з врахуванням надлишків, браку і надсилає його разом з пакувальним матеріалом до Банкнотно-монетного двору. Щомісяця Центральне сховище надає управлінню організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу Національного банку України довідку про недостачі готівки, браковані банкноти, виявлені в непошкодженій упаковці Банкнотно-монетного двору (по кожному регіональному управлінню НБУ).
Сума недостачі з врахуванням надлишків відшкодовується одержувачу грошей з оборотної (операційної) каси і перераховується на рахунок N 2719 (2749) до відшкодування цих сум винними особами, установами банків. Відшкодування сум недостач здійснюється після одержання акта на недостачу. Питання про відшкодування сум недостачі, виявленої в непошкодженій упаковці Банкнотно-монетного двору, вирішує Національний банк України.
Сума надлишків грошей, виявлена в упаковці установи банку, оприбутковується оборотною (операційною) касою і відноситься на рахунок N 6800 "Непередбачені доходи". Сума надлишків грошей, виявлена в упаковці Банкнотно-монетного двору, оприбутковується: за операційною касою з віднесенням суми надлишку на рахунок N 6800 "Непередбачені доходи"; за оборотною касою з віднесенням надлишку на рахунки N 3000 "Емітовані банкноти Національного банку України", N 3001 "Емітовані монети Національного банку України".
5. У пунктах 89.5 і 144 слова "з рахунка N 9959" замінити на слова"з позабалансового рахунка N 9821".
6. У пунктах 94, 306 слова "на позабалансовий рахунок N 9961" замінити на слова "позабалансовий рахунок N 9893".
7. У пунктах 98, 99, 101 вираз "у резервні фонди" замінити на вираз "у сховища".
8. Глава III, розділи 1, 2, 3, 5, 7 викласти в такій редакції; у розділі 6 пункт 118 виключити; у розділі 7 пункти 120-125 виключити; доповнити розділом 7-А.
"Розділ 1. Організація резервних фондів Національного банку України та сховищ установ НБУ
105. Національний банк України створює резервні фонди банкнот і монет у Центральному сховищі та запаси готівки в сховищах Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ, які використовуються для оновлення готівкової маси в обігу та забезпечення грошового обігу білетами і монетами різних номіналів.
Для одержання дозволу на відкриття сховища Кримське республіканське, регіональні управління, установи НБУ, Центральне сховище надсилають до Управління організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу Національного банку України клопотання (один примірник) про видачу дозволу з обґрунтуванням потреби у відкритті сховища і два примірники заповнених паспортів грошових сховищ для реєстрації (додаток N 38).
Управління організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу Національного банку України розглядає матеріали про створення відповідних сховищ і перевіряє наявність усіх необхідних умов щодо забезпечення зберігання цінностей і виконання операцій з ними відповідно до нормативних вказівок Національного банку України.
У разі прийняття позитивного рішення щодо створення і реєстрації грошового сховища один примірник паспорта з реєстраційним номером повертається Кримському республіканському, відповідному регіональному управлінню, установі НБУ, Центральному сховищу, а другий - залишається на зберіганні в Управлінні організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу Національного банку України.
У разі відмови в реєстрації Управління організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу Національного банку України повідомляє про це відповідну установу Національного банку України з зазначенням причин.
Управління організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу Національного банку України може вносити пропозиції Правлінню Національного банку України про накладення дисциплінарних стягнень на відповідних керівників Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ, Центрального сховища в разі невиконання ними встановленого порядку здійснення операцій з готівкою, яка зберігається в їх сховищах, і порушення умов забезпечення її схоронності.
108. Керівники Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ зобов'язані вчасно вживати заходів щодо поповнення запасів готівки, вивезення надлишків готівки і зношених грошових білетів, а також зобов'язані встановити контроль за тим, щоб у сховищах були грошові білети і монети усіх номіналів, необхідних для грошового обігу.
Розділ 2. Розпоряджування резервними фондами та запасами готівки у сховищах
109. Резервні фонди банкнот і монет, які зберігаються у Центральному сховищі, перебувають у віданні виключно Національного банку України і можуть витрачатися або поповнюватися лише на підставі письмових розпоряджень Управління організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу.
110. Право на проведення операцій по перерахуванню готівки, яка зберігається у сховищах Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ, до оборотних кас та з оборотних кас до сховищ надається цим установам.
111. Грошові білети і монети, які зберігаються у сховищах в операційних відділах Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ, знаходяться під безпосередньою матеріальною відповідальністю їх начальників, головних бухгалтерів і завідуючих касами, а ті грошові білети і монети, що зберігаються в резервних фондах Центрального сховища знаходяться під безпосередньою матеріальною відповідальністю завідуючого сховищем цінностей, старшого контролера сховища цінностей і начальника відділу зберігання цінностей. Передоручення обов'язків, пов'язаних із зберіганням готівки, від начальників і головних бухгалтерів операційних відділів Кримського республіканського, регіональних управлінь та установ НБУ, завідуючого сховищем цінностей, старшого контролера сховища цінностей і начальника відділу зберігання цінностей Центрального сховища особам, які їх заміщують, а також надання їм права на виконання операцій з готівкою може здійснюватися лише за наказом керівника відповідної установи НБУ.
Незалежно від передоручення обов'язків щодо зберігання готівки і здійснення операцій за ними начальники і головні бухгалтери операційних відділів Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ (завідуючий сховищем цінностей, старший контролер сховища цінностей і начальник відділу зберігання цінностей Центрального сховища) несуть особисту відповідальність за забезпечення схоронності готівки і дотримання емісійно-касового режиму.
Розділ 3. Підкріплення запасів готівки у сховищах та вивезення надлишків із сховищ установ НБУ
112. Підкріплення запасів готівки у сховищах Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ та вивезення надлишків придатних банкнот і монет здійснюються у кожному окремому випадку за письмовим розпорядженням управління організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу Національного банку України (додатки NN 100, 101). Відповідні розпорядження підписуються начальником Управління організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу або його заступником.
Для отримання дозволу на підкріплення або вивезення надлишків готівки Кримське республіканське, регіональні управління, установи НБУ надсилають до Управління організації роботи з готівкою заявку на загальну суму з розподілом за номіналами (додатки NN 98, 99).
Відправлення готівки із сховища Кримського республіканського, регіонального управління, установи НБУ оформлюється видатковим ордером (додаток N 95), з Центрального сховища - видатковим позабалансовим ордером (додаток N 97) у двох примірниках за підписами трьох матеріально відповідальних осіб. Перший примірник призначається для видачі готівки із сховища, другий - для проведення операції по підсистемі "Емісійний день банку".
Про здійснене із сховища відправлення в той же день надсилається повідомлення (додаток N 39) Кримському республіканському, регіональним управлінням, установам НБУ, Центральному сховищу, а також Управлінню організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу Національного банку України.
Повідомлення формується за допомогою підсистеми автоматизованої обробки інформації "Емісійний день банку" на підставі видаткового (видаткового позабалансового) ордера. В ньому вказується номер виконаного розпорядження, місце призначення та сума відісланих банкнот і монет з розподілом за номіналами. Повідомлення підписується начальником відділу готівкового обігу і касових операцій і надсилається по цій підсистемі.
Зношені і браковані банкноти та дефектні монети Кримське республіканське, регіональні управління, установи НБУ відправляють до Центрального сховища самостійно, попередньо узгодивши в особому порядку з Центральним сховищем дату відправлення. У повідомленні про відправлення зношених і бракованих банкнот та дефектних монет вказується номер опису.
113. Одержана в підкріплення готівка повинна бути зарахована до сховища повністю у тих сумах, які вказані в супровідних документах.
До зарахування в сховище банкноти і монети перевіряються у встановленому порядку за пачками, корінцями і написами на верхніх накладках (ярликах). Гроші в порушеній упаковці підлягають поаркушному перерахуванню. Надлишкові суми, незалежно від їх розміру, зараховуються в оборотну касу операційного відділу Кримського республіканського, регіонального управління, установи НБУ - одержувача та Центрального сховища і зараховуються на відповідні рахунки: встановлені в упаковці установи банку - на рахунок N 6800; в упаковці Банкнотно-монетного двору - на рахунок N 3000 (3001). Суми недостач, а також фальшивих, неплатіжних банкнот і монет поповнюються з оборотної каси вказаного операційного відділу з зарахуванням цієї суми для сплати відправником.
114. Зарахування одержаної на підкріплення готівки до сховища Кримського республіканського, регіонального управління, установи НБУ оформлюється приходним ордером (додаток N 94), Центрального сховища - приходним позабалансовим ордером (додаток N 96) у двох примірниках за підписами трьох матеріально відповідальних осіб. Перший примірник призначається для зарахування готівки до сховища, другий - для проведення операції по підсистемі "Емісійний день банку".
У день зарахування готівки до сховища управління - одержувач надсилає відправнику і управлінню організації роботи з готівкою департаменту готіково-грошового обігу НБУ відповідне повідомлення (додаток N 39).
Повідомлення формується за допомогою підсистеми автоматизованої обробки інформації "Емісійний день банку" на підставі приходного (приходного позабалансового) ордера. В ньому вказується номер виконаного розпорядження, відправник та сума отриманих банкнот і монет з розподілом за номіналами. Повідомлення підписується начальником відділу готівкового обігу і касових операцій і надсилається по цій підсистемі.
У повідомленнях, які надсилає Центральне сховище при одержанні зношених і бракованих банкнот та дефектних монет, вказується номер опису і загальна сума з розподілом за номіналами.
Розділ 5. Перерахування надлишків готівки з оборотної каси до сховища
117. Операційні відділи Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ самостійно визначають розмір залишку готівки в оборотній касі на кінець операційного дня. Надлишок готівки в кінці дня із оборотної каси зараховується до сховища.
Перерахування надлишків готівки з оборотної каси та зарахування її до сховища оформлюється приходно-видатковим ордером з розподілом за номіналами у трьох примірниках (додаток N 42) за підписами трьох матеріально відповідальних осіб. Перший примірник призначається для видачі готівки із каси, другий - для зарахування її до сховища, третій - для проведення операції по підсистемі "Емісійний день банку".
Перерахування з оборотної каси до сховища надлишків готівки здійснюється таким чином: банкноти (повними пачками) - у сумах, кратних 1000 гривень, кожного номіналу; монети - від 1 до 5 коп. в сумах, кратних 50 грн., від 10 до 50 коп. - кратних 500 грн. за винятком бракованих банкнот та дефектних монет. Браковані банкноти і дефектні монети можуть зберігатися у сховищі у неповних пачках і неповних упаковках.
Розділ 7. Підкріплення оборотних кас
119. На підставі заявок від комерційних банків про підкріплення операційних кас та на здавання надлишків готівки в оборотну касу, заявки операційного відділу для видачі готівки своїй клієнтурі відділи готівкового обігу і касових операцій Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ надають:
операційному відділу -
а) розпорядження на підкріплення операційних кас комерційних банків та видачі готівки клієнтурі операційного відділу, в якому вказуються суми підкріплень за кожним банком та ОПЕРВ і загальна сума розпорядження з розподілом за номіналами;
б) розпорядження на приймання в оборотну касу надлишків готівки від комерційних банків на загальну суму по кожному банку;
відділу інкасації -
а) заявка на перевезення цінностей.
Розпорядження та заявка підписуються начальником відділу готівкового обігу і касових операцій Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ.
На підставі наданого відділом готівкового обігу і касових операцій розпорядження на видачу готівки комерційним банкам і клієнтурі ОПЕРВ та з врахуванням залишків оборотної каси начальник операційного відділу видає розпорядження на перерахування готівки із сховища до оборотної каси в необхідному розмірі з розподілом за номіналами.
Видача готівки комерційним банкам здійснюється тільки після проведення ними оплати з кореспондентських рахунків.
Перерахування готівки із сховища до оборотної каси оформлюється приходно-видатковим ордером з розподілом за номіналами у трьох примірниках (додаток N 42) за підписами трьох матеріально відповідальних осіб. Перший примірник призначається для зарахування готівки в касу, другий - для видачі готівки із сховища, третій - для проведення операції по підсистемі "Емісійний день банку".
Розділ 7-А. Складання звітності про рух готівки
119.1. Для автоматизації емісійних операцій у відділах готівкового обігу і касових операцій Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ використовується підсистема автоматизованої обробки інформації "Емісійний день банку", за допомогою якої подаються заявки до Національного банку України на підкріплення запасів готівки у сховищах або вивезення надлишків, здійснюється облік усіх емісійних операцій, складаються та надаються НБУ звіти про рух готівки в регіональних управліннях НБУ та Центральному сховищі, проводиться аналіз стану готівкового обігу в регіоні, покупюрної будови готівки в обігу та запасів готівки в сховищах з метою їх вчасного поповнення.
Щодня відділи готівкового обігу і касових операцій Кримського республіканського, регіональних управлінь, установ НБУ звіряють залишок готівки у сховищі, підрахований з допомогою підсистеми "Емісійний день банку", з залишками за книгою обліку грошей у сховищі операційного відділу і до 18 години надсилають управлінню організації роботи з готівкою департаменту готівково-грошового обігу Національного банку України "Звіт про рух готівки" (форма N 760), а Центральне сховище - "Звіт про рух резервних фондів" (форма N 761)."
9. У п'ятому абзаці пункту 127 речення "Високі номінали зношених білетів можуть прийматися неповними пачками" викласти у такій редакції: "Високі номінали (20-100 грн.) придатних і зношених білетів можуть прийматися неповними пачками".
10. У пунктах 135, 137, 146, 147, 148, 149, 150, 163, 166, 174, 214 після слів "резервних фондів" дописати слова "(для Центрального сховища) і запасів готівки у сховищах".
11. У пункті 139 після слів "в резервних фондах" дописати слова "і сховищах".
12. У пунктах 143 і 249 слова "позабалансових рахунках N 9957" замінити на слова "позабалансових рахунках N 9810".
13. Пункт 146 доповнити абзацом:
"При розміщенні запасів готівки у двох і більше сховищах Книга обліку готівки ведеться за кожним сховищем окремо. Крім того, ведеться зведена Книга обліку готівки у сховищах установи банку".
14. У пунктах 147(в) і 149 слова "рахунках NN 050, 051, 060, 063" замінити на слова "рахунках NN 1100, 1110, 2210, 1001".
15. У пункті 149.1 речення "Реєстраційний журнал емісійних дозволів на перерахування з фондів в оборотну касу грошових білетів" виключити; вираз "Книга обліку грошей у резервних фондах" замінити на вираз "Книга обліку грошей у сховищі".
16. У четвертому і п'ятому абзацах пункту 151 слова "позабалансовому рахунку N 9961" замінити на слова "позабалансовому рахунку N 9892".
17. Перше речення пункту 168 викласти в такій редакції:
"Виявлені надлишки грошей оприбутковуються за операційною касою і відносяться на рахунок N 6800".
18. Третє речення цього пункту викласти в такій редакції:
"Надлишки грошей, виявлені в резервних фондах, сховищі або в оборотній касі Кримського республіканського, регіонального управління, установи НБУ, Центрального сховища, оприбутковуються за оборотною касою і відносяться: в упаковці установи банку - на рахунок N 6800, в упаковці Банкнотно-монетного двору - на рахунок N 3000(3001)".
19. У пунктах 169, 171, 283 слова "рахунок N 904" замінити на слова "рахунок N 2719".
20. У пункті 171 слова "рахунок N 904" замінити на слова "рахунок N 2732".
21. У першому абзаці пункту 176 слова "встановлені ліміти" замінити на слово "потреби".
22. Пункт 214 доповнити абзацом:
"Плани перевезень складаються таким чином, щоб до кінця місяця всі перевезені цінності були оприбутковані на відповідні балансові рахунки. Залишку на рахунках з обліку цінностей у дорозі на кінець місяця, як правило, не повинно бути".
23. Перше речення пункту 218 доповнити словами "і відносяться на відповідні балансові та позабалансові рахунки, на яких обліковуються цінності в дорозі".
24. У першому абзаці пункту 308 слова "1000 карбованців" замінити на слова "1 гривню".
Додатки
25. У додатках NN 1, 2, 4, 8, 11, 15-20, 28-30, 32, 36-38, 53, 59, 60, 63, 65, 67, 74-77, 79, 80, 86, 88, 92, 93 слово "карбованці" замінити на слово "гривні".
26. У додатку N 4 слова "п.124" виключити.
27. У додатку N 25 слова "рахунок N 99" замінити на слова "рахунок N 9819", доповнити словами "п.94".
28. У додатку N 29 слова "п.117" виключити.
29. У додатку N 31 слова "п.115" виключити; слова "03, 06" замінити на слово "1001"; слово "05" замінити на слово "2210"; слово "9941" виключити; слово "9957" замінити на слово "9810"; слово "9958" виключити; слово "9959" замінити на слово "9821"; слово "9960" замінити на слово "9819".
30. У додатку N 37 слова "з рахунка N 9960" замінити на слова "з позабалансового рахунка N 9819"; слова "З зарахуванням на рахунок N 03" замінити на слова "Із зарахуванням на позабалансовий рахунок N 9002"; слова "З зарахуванням на рахунок N 9960" замінити на слова "Із зарахуванням на позабалансовий рахунок N 9819".
31. Додаток N 39 викласти в новій редакції:
Додаток N 39
(до пп.112, 114)
Національний банк України ________________ управління НБУ
__________ управління НБУ
"___"____________ 199_ р. Департамент готівково-грошового
N ___ обігу
Згідно з розпорядженням N ______ від ____________________ 199__ р.
операційним відділом _____________________________________________
___________________________ управління Національного банку України
надіслані на адресу
отримані від _____________________________________________________
(необхідне підкреслити)
в сумі ______________________________________________________ грн.
у тому числі: (за індексами і номіналами)
Начальник відділу готівкового обігу і
касових операцій ___________
підпис
32. Додатки NN 40, 43, 44 виключити.
33. У додатку N 41 слова "п.117" виключити; слово "99" виключити; слова "у резервні фонди з оборотної каси" виключити; на зворотному боці слово "крб." замінити на слово "грн.".
34. Додаток N 42 викласти в новій редакції:
Додаток N 42
(до пп.117, 119)
Приходно-видатковий ордер N ___
"___"________________ 199_ р.
---------------------
|ДЕБЕТ | СУМА |
|рахунок N| |
Прийняти у сховище (касу), |---------+---------|
Видати із сховища (каси) |КРЕДИТ | |
(необхідне підкреслити) |рахунок N| |
---------------------
------------------------------------------------------------------
Найменування за номіналами | Сума
---------------------------------------+--------------------------
індекс "1" - придатна гривня |
1 грн. |
2 грн. |
5 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "2" - зношена гривня |
1 грн. |
2 грн. |
5 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "3" - бракована гривня |
1 грн. |
2 грн. |
5 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
Індекс "5" - придатна розмінна монета |
1 коп. |
2 коп. |
5 коп. |
10 коп. |
25 коп. |
50 коп. |
1 грн. |
2 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "6" - дефектна розмінна монета |
1 коп. |
2 коп. |
5 коп. |
10 коп. |
25 коп. |
50 коп. |
1 грн. |
2 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "7" - ювілейна монета |
2 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
125 грн. |
200 грн. |
500 грн. |
|
Разом |
Усього |
------------------------------------------------------------------
Сума літерами ____________________________________________________
__________________________________________________________________
___________________________ грн. _______ коп.
Начальник ОПЕРВ
Головний бухгалтер ОПЕРВ
Завідуючий касою (сховищем)
35. У додатку N 45 слова "п.124" виключити; слово "99" виключити; слова "з резервних грошових фондів" виключити.
36. У додатку N 46-А слова "060, 063" замінити на слово "1001".
37. Додаток N 50 викласти в новій редакції:
Додаток N 50
(до пп.146, 147, 149, 163)
Титульна сторінка
------------------------------------
| Національний банк України |
| |
| Книга |
| |
| обліку грошей у сховищі |
| |
| з _________ по _______ 199_ р. |
------------------------------------
------------------------------------------------------------------
Найменування за номіналами |Залишок на 199_ р.|Залишок на 199_ р.
----------------------------+------------------+------------------
індекс "1" - придатна гривня| |
1 грн. | |
2 грн. | |
5 грн. | |
10 грн. | |
20 грн. | |
50 грн. | |
100 грн. | |
| |
Разом | |
----------------------------+------------------+------------------
індекс "2" - зношена гривня | |
1 грн. | |
2 грн. | |
5 грн. | |
10 грн. | |
20 грн. | |
50 грн. | |
100 грн. | |
| |
Разом | |
----------------------------+------------------+------------------
індекс "3" - бракована | |
гривня | |
1 грн. | |
2 грн. | |
5 грн. | |
10 грн. | |
20 грн. | |
50 грн. | |
100 грн. | |
| |
Разом | |
----------------------------+------------------+------------------
Індекс "5" - придатна | |
розмінна монета| |
1 коп. | |
2 коп. | |
5 коп. | |
10 коп. | |
25 коп. | |
50 коп. | |
1 грн. | |
2 грн. | |
| |
Разом | |
----------------------------+------------------+------------------
індекс "6" - дефектна | |
розмінна монета| |
1 коп. | |
2 коп. | |
5 коп. | |
10 коп. | |
25 коп. | |
50 коп. | |
1 грн. | |
2 грн. | |
| |
Разом | |
----------------------------+------------------+------------------
індекс "7" - ювілейна монета| |
2 грн. | |
10 грн. | |
20 грн. | |
50 грн. | |
100 грн. | |
125 грн. | |
200 грн. | |
500 грн. | |
| |
Разом | |
Усього | |
------------------------------------------------------------------
Сума літерами ____________________________________________________
__________________________________________________________________
___________________________ грн. _______ коп.
Начальник ОПЕРВ
Головний бухгалтер ОПЕРВ
Завідуючий касою (сховищем)
38. Остання сторінка додатка N 50 залишається в попередній редакції.
39. У додатку N 51 слова "N рахунка" замінити на слова "код валюти".
40. Доповнити додатками NN 94-101 такого змісту (додаються):
Додаток N 94
(до п.114)
Приходний ордер N ___
"___"________ 199 _ р.
--------------------------
|ДЕБЕТ | СУМА |
|рахунок N 3009| |
Прийняти у сховище |--------------+---------|
__________________ |КРЕДИТ | |
(від установи НБУ) |рахунок N | |
--------------------------
згідно з _______________________ від "___"________________199_ р.
------------------------------------------------------------------
Найменування за номіналами | Сума
---------------------------------------+--------------------------
індекс "1" - придатна гривня |
1 грн. |
2 грн. |
5 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "2" - зношена гривня |
1 грн. |
2 грн. |
5 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "3" - бракована гривня |
1 грн. |
2 грн. |
5 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
Індекс "5" - придатна розмінна монета |
1 коп. |
2 коп. |
5 коп. |
10 коп. |
25 коп. |
50 коп. |
1 грн. |
2 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "6" - дефектна розмінна монета |
1 коп. |
2 коп. |
5 коп. |
10 коп. |
25 коп. |
50 коп. |
1 грн. |
2 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "7" - ювілейна монета |
2 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
125 грн. |
200 грн. |
500 грн. |
|
Разом |
Усього |
------------------------------------------------------------------
Сума літерами ____________________________________________________
__________________________________________________________________
___________________________ грн. _______ коп.
Начальник ОПЕРВ
Головний бухгалтер ОПЕРВ
Прийняв завідуючий касою
(сховищем)
Додаток N 95
(до п.112)
Видатковий ордер N ___
"___"____________ 199_ р.
--------------------------
|ДЕБЕТ | СУМА |
|рахунок N | |
|--------------+---------|
Видати із сховища |КРЕДИТ | |
_________________ |рахунок N 3009| |
(установі НБУ) --------------------------
згідно з _________________ від "___"___________________ 199_ р.
------------------------------------------------------------------
Найменування за номіналами | Сума
---------------------------------------+--------------------------
індекс "1" - придатна гривня |
1 грн. |
2 грн. |
5 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "2" - зношена гривня |
1 грн. |
2 грн. |
5 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "3" - бракована гривня |
1 грн. |
2 грн. |
5 грн. |
10 грн. |
20 грн. |
50 грн. |
100 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
Індекс "5" - придатна розмінна монета |
1 коп. |
2 коп. |
5 коп. |
10 коп. |
25 коп. |
50 коп. |
1 грн. |
2 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------
індекс "6" - дефектна розмінна монета |
1 коп. |
2 коп. |
5 коп. |
10 коп. |
25 коп. |
50 коп. |
1 грн. |
2 грн. |
|
Разом |
---------------------------------------+--------------------------