• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знака "Честь і доблесть"

Державний комітет фінансового моніторингу України  | Наказ, Опис, Положення від 05.06.2009 № 63 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет фінансового моніторингу України
  • Тип: Наказ, Опис, Положення
  • Дата: 05.06.2009
  • Номер: 63
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет фінансового моніторингу України
  • Тип: Наказ, Опис, Положення
  • Дата: 05.06.2009
  • Номер: 63
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ
Н А К А З
05.06.2009 N 63
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 червня 2009 р.
за N 553/16569
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства фінансів N 896 від 07.08.2012 )
Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знака "Честь і доблесть"
Відповідно до статті 1 Указу Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", Указів Президента України від 13.02.97 N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки", від 15.06.2006 N 526 "Про символіку Державного комітету фінансового моніторингу України", з метою заохочення працівників Державного комітету фінансового моніторингу України, представників установ, підприємств, організацій, задіяних у сфері боротьби із злочинними доходами та фінансуванням тероризму, представників компетентних органів іноземних держав до сумлінного виконання службових обов'язків, постійного підвищення свого професійного рівня та стимулювання високої результативності в роботі
НАКАЗУЮ:
1. Установити відомчу заохочувальну відзнаку Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудний знак "Честь і доблесть" I та II ступенів.
2. Затвердити:
Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудний знак "Честь і доблесть" I та II ступенів, що додається;
Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знаку "Честь і доблесть" I та II ступенів, що додається;
Малюнок відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знаку "Честь і доблесть" I та II ступенів, що додається;
Опис посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знаку "Честь і доблесть" I та II ступенів, що додається;
Малюнок посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знаку "Честь і доблесть" I та II ступенів, що додається.
3. Юридичному управлінню разом з Сектором кадрової роботи забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету фінансового моніторингу України Зубрія В.П.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Голова
ПОГОДЖЕНО:
Голова Первинної професійної
спілки Держфінмоніторингу
І.Б.Черкаський


В.С.Коноваленко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
фінансового моніторингу
України
05.06.2009 N 63
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 червня 2009 р.
за N 553/16569
ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудний знак "Честь і доблесть" I та II ступенів
I. Загальні положення
1. Нагрудний знак "Честь і доблесть" I та II ступенів (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Держфінмоніторингу.
2. Нагрудний знак має два ступені:
нагрудний знак "Честь і доблесть" I ступеня;
нагрудний знак "Честь і доблесть" II ступеня.
Вищим ступенем нагрудного знака є I ступінь.
3. Нагородження нагрудним знаком здійснюється поетапно, починаючи з II ступеня.
4. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Держфінмоніторингу за визначні особисті заслуги в боротьбі з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму.
Нагрудним знаком також можуть бути нагороджені працівники ДНЗПО "Навчально-методичний центр ДКФМУ", представники установ, підприємств, організацій, задіяних у сфері боротьби із злочинними доходами та фінансуванням тероризму, представники компетентних органів іноземних держав, державні, політичні, громадські діячі, науковці та інші особи за визначні особисті заслуги при розбудові системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму.
У разі нагородження іноземних громадян нагрудним знаком посвідчення до нього може видаватися англійською мовою.
5. Нагрудним знаком, як правило, нагороджуються працівники, що раніше заохочувалися відомчими заохочувальними відзнаками Держфінмоніторингу та пропрацювали в Держфінмоніторингу не менше 3 років, з урахуванням періоду роботи в Державному департаменті фінансового моніторингу.
6. Нагородження нагрудним знаком наступного ступеня, як правило, можливе не раніше ніж через 1 рік після нагородження нагрудним знаком попереднього ступеня.
II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком
1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється гласно у трудовому колективі, де працює представлена до нагородження особа, заступниками Голови Держфінмоніторингу, керівниками самостійних структурних підрозділів Держфінмоніторингу чи керівником ДНЗПО "Навчально-методичний центр ДКФМУ".
2. Подання про нагородження нагрудним знаком вноситься на розгляд колегії Держфінмоніторингу Головою, його заступниками або, за погодженням із заступником Голови відповідно до розподілу функціональних обов'язків, керівниками самостійних структурних підрозділів Держфінмоніторингу, керівником ДНЗПО "Навчально-методичний центр ДКФМУ".
Подання про нагородження нагрудним знаком працівників установ, підприємств, організацій, задіяних у сфері боротьби із злочинними доходами та фінансуванням тероризму, представників компетентних органів іноземних держав вноситься на розгляд колегії Держфінмоніторингу керівниками цих установ, підприємств, організацій чи членами колегії Держфінмоніторингу.
3. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження.
4. Разом з поданням на нагородження нагрудним знаком подається біографічна довідка працівника, представленого до нагородження, яка готується для працівників Держфінмоніторингу Сектором кадрової роботи Держфінмоніторингу.
У разі нагородження представників компетентних органів іноземних держав Відділом міжнародного співробітництва Держфінмоніторингу здійснюється запит до відповідного компетентного органу з метою отримання необхідних даних про нагороджувану особу. Після отримання відповіді на запит Відділ міжнародного співробітництва Держфінмоніторингу здійснює його переклад та передає Сектору кадрової роботи Держфінмоніторингу, який готує біографічну довідку.
5. Рішення про нагородження нагрудним знаком приймається колегією Держфінмоніторингу та оформляється протоколом.
6. Про нагородження нагрудним знаком видається рішення колегії Держфінмоніторингу (наказ Держфінмоніторингу), яке (який) готується Сектором кадрової роботи Держфінмоніторингу.
III. Порядок вручення нагрудного знака
1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Головою Держфінмоніторингу (особою, що виконує його обов'язки) або за дорученням Голови членами колегії. Перед врученням оголошується наказ Держфінмоніторингу.
Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, галузевих професійних свят, ювілейних дат працівників, підприємств, організацій тощо.
2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Голови Держфінмоніторингу (особи, що виконує його обов'язки).
3. У зв'язку з нагородженням нагрудним знаком працівникам Держфінмоніторингу виплачується одноразова грошова винагорода в розмірі:
60 відсотків посадового окладу - до нагрудного знака II ступеня;
70 відсотків посадового окладу - до нагрудного знака I ступеня.
4. У разі якщо нагороджений працівник з поважних причин не зміг з'явитися на вручення, нагрудний знак та документ, що посвідчує нагородження, можуть бути вручені в іншому місці, де він перебуває.
5. У разі смерті нагородженого працівника, якому за життя нагрудний знак та документ, що посвідчує нагородження, не було вручено, або при нагородженні працівника посмертно нагрудний знак та документ, що посвідчує нагородження, передаються сім'ї нагородженого. Передача нагрудного знака та документа, що посвідчує нагородження, оформляється протоколом, який готується Сектором кадрової роботи Держфінмоніторингу.
6. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого працівника робляться відповідні записи.
IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака
1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей. У разі наявності державних нагород України нагрудний знак розміщують нижче цих нагород.
2. Нагрудний знак і посвідчення до нього зберігаються у нагородженого працівника.
3. Втрачений нагрудний знак повторно не видається.
В.о. завідуючої Сектором
кадрової роботи

Я.Л.Гуртова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
фінансового моніторингу
України
05.06.2009 N 63
ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знаку "Честь і доблесть" I та II ступенів ( za553-09 )
Відомча заохочувальна відзнака Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудний знак "Честь і доблесть" має форму прямого рівностороннього хреста пурпурової емалі з розбіжними увігнутими до середини сторонами і опуклими кінцями. У центрі хреста вміщено круглий медальйон із зображенням емблеми Державного комітету фінансового моніторингу України.
Усі зображення рельєфні.
Діаметр хреста - 40 мм.
Зворотний бік хреста плоский з написом у центрі "Державний комітет фінансового моніторингу України" і по колу - "За вагомий особистий внесок".
Відзнака I ступеня виготовляється із жовтого металу, II ступеня - із білого металу. Пружки увігнутих сторін хреста подвійні, для I ступеня - із жовтого металу, для II ступеня - із білого металу.
Стрічка відзнаки шовкова муарова темно-червоного кольору з поздовжніми смужками жовтого у центрі і білого кольорів з країв. Для I ступеня - з однією жовтою смужкою у центрі, для II ступеня - з двома жовтими смужками, між якими смужка темно-червоного кольору.
В.о. завідуючої Сектором
кадрової роботи

Я.Л.Гуртова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
фінансового моніторингу
України
05.06.2009 N 63
МАЛЮНОК
відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знаку "Честь і доблесть" I та II ступенів ( za553-09 )
В.о. завідуючої Сектором
кадрової роботи

Я.Л.Гуртова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
фінансового моніторингу
України
05.06.2009 N 63
ОПИС
посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знаку "Честь і доблесть" I та II ступенів ( zb553-09 )
На лицьовій обкладинці крапового кольору у золотому кольорі зображено Державний Герб України та текст:
"ПОСВІДЧЕННЯ
до знака
"Честь і доблесть"
(номер ступеня) ".
На першій сторінці зверху назва:
"Державний комітет
фінансового моніторингу України"
та зображення знака.
На другій сторінці:
На підкладці Державний Герб України
написи:
"За визначні особисті заслуги в боротьбі з легалізацією
(відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням
тероризму
_______________________
(прізвище)
_______________________
(ім'я)
_______________________
(по батькові)
наказом Голови Державного комітету
фінансового моніторингу України
від _________________ N _____
НАГОРОДЖЕНО
знаком "Честь і доблесть"
(номер ступеня)
Голова Держфінмоніторингу
М.П."
В.о. завідуючої Сектором
кадрової роботи

Я.Л.Гуртова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
фінансового моніторингу
України
05.06.2009 N 63
МАЛЮНОК
посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудного знаку "Честь і доблесть" I та II ступенів ( zb553-09 )
В.о. завідуючої Сектором
кадрової роботи

Я.Л.Гуртова