• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Порядок заповнення Декларації про обсяг продажу товарів (робіт, послуг) та доходи, нарахування, сплату єдиного податку підприємствами - учасниками економічного експерименту щодо стабілізації роботи підприємств легкої та деревообробної промисловості Чернівецької області

Державна податкова адміністрація України  | Порядок від 23.06.1999 № 311 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державна податкова адміністрація України
  • Тип: Порядок
  • Дата: 23.06.1999
  • Номер: 311
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державна податкова адміністрація України
  • Тип: Порядок
  • Дата: 23.06.1999
  • Номер: 311
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
П О Р Я Д О К
N 311 від 23.06.99
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 червня 1999 р.
за N 423/3716
Затверджено
Наказ Державної податкової
адміністрації України
23.06.99 N 311 ( z0422-99 )
( Порядок втратив чинність на підставі Наказу Державної податкової адміністрації N 602 від 23.12.2002 )
Порядок заповнення Декларації про обсяг продажу товарів (робіт, послуг) та доходи, нарахування, сплату єдиного податку підприємствами - учасниками економічного експерименту щодо стабілізації роботи підприємств легкої та деревообробної промисловості Чернівецької області
1. Загальні положення
1.1. Подання декларації з єдиного податку (надалі - декларація) передбачено пунктом 11 Указу Президента України від 30.04.99 N 461/99 "Про економічний експеримент щодо стабілізації роботи підприємств легкої та деревообробної промисловості Чернівецької області" (надалі - Указ).
1.2. Декларація подається учасниками експерименту, платниками єдиного податку до органу державної податкової служби за місцем реєстрації в двох примірниках. Подання ксерокопії не допускається.
1.3. Декларація складається з чотирьох розділів, з яких платником заповнюються перші три, четвертий розділ заповнюється працівниками податкової адміністрації (інспекції) лише на оригіналі декларації, який залишається в податковій адміністрації (інспекції).
1.4. Відповідно до пункту 10 Указу подання декларації здійснюється у терміни, передбачені для сплати єдиного податку, тобто не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним.
1.5. Звітний (податковий) період дорівнює одному календарному місяцю.
1.6. Декларація подається платником незалежно від того, виникло у звітному періоді в платника податкове зобов'язання чи ні, тобто незалежно від стану фінансово-господарської діяльності платника податку.
1.7. Декларація може бути заповнена від руки чорнильною чи кульковою ручкою або видрукувана (заповнення олівцем не допускається), без виправлень; у рядках, де відсутні дані для заповнення, має бути проставлений прочерк. Суми обороту та податку в декларації проставляються в гривнях, без копійок, з відповідним округленням за загальновстановленими правилами.
1.7.1. Декларація, заповнення якої не відповідає вимогам пункту 1.7, не реєструється, вважається неприйнятою і повертається платнику для доопрацювання.
1.8. Дані, наведені в декларації, мають відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку платника податку, достовірність даних підтверджується підписами відповідальних посадових осіб (директора, головного бухгалтера) та печаткою.
1.9. Декларація подається платником у визначений у пункті 1.4 цього Порядку термін до канцелярії державної податкової адміністрації (інспекції) для реєстрації. До декларації вносяться дані податкового обліку платника окремо за кожний звітний період, з наростаючим підсумком.
2. Порядок заповнення Декларації
2.1. У графі 4 наводяться дані за останній місяць звітного періоду.
2.1.1. У графі 5 наводяться дані з початку звітного року.
Рядки, у яких сума обороту чи податку не повинна проставлятися, позначені знаком "0"; у рядках, де платник не має даних для заповнення, проставляється знак "-".
2.2. У рядках 01 - 13 декларації вказуються загальні обсяги продажу, за якими в платника в даному звітному періоді виникло податкове зобов'язання (оподатковувані за ставкою 9 відсотків; 3 відсотки).
При визначенні обсягу продажу за звітний (податковий) період платник зобов'язаний враховувати значення терміну "продаж товарів (робіт, послуг)" відповідно до вимог Законів України "Про податок на додану вартість" і "Про оподаткування прибутку підприємств".
2.2.1. До рядка 01 декларації включаються обсяги продажу, оподатковувані за ставкою 9 відсотків та 3 відсотки, здійснені як на митній території України, так і за її межами, включаючи товарообмінні (бартерні) операції.
2.2.2. У рядках 02 - 13 дається розшифровка кожного виду доходу, що оподатковується відповідно до вимог Указу.
2.2.3 Нарахуванню і обліку в особовому рахунку підлягає сума єдиного податку, зазначена в графі 4 рядка 18.
Заступник начальника Зведеного
управління методології впровадження
нормативно-правових актів з питань
оподаткування



М.Ю.Орещенко