• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження форм персональної картки та інформаційного витягу про перебування особи у статусі зареєстрованого безробітного

Міністерство економіки України | Наказ від 05.02.2026 № 1913 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство економіки України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 05.02.2026
  • Номер: 1913
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство економіки України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 05.02.2026
  • Номер: 1913
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ, ДОВКІЛЛЯ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
05.02.2026 м. Київ № 1913
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 березня 2026 р. за № 390/45784
Про затвердження форм персональної картки та інформаційного витягу про перебування особи у статусі зареєстрованого безробітного
Відповідно до пунктів 6 та 32 Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 446, пункту 8 Положення про Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2025 року № 903, з метою уніфікації ведення персональних карток зареєстрованих безробітних
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
форму персональної картки;
форму інформаційного витягу про перебування особи у статусі зареєстрованого безробітного.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 14 березня 2016 року № 250 "Про затвердження Переліку документів, з яких формується особова справа безробітного, що передається до відомчого архіву на зберігання", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 31 березня 2016 року за № 487/28617.
3. Департаменту зайнятості забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України згідно з розподілом обов'язків.
 

Міністр економіки, довкілля та
сільського господарства України

Олексій СОБОЛЕВ

ПОГОДЖЕНО:

 

Директор Державного
центру зайнятості

Юлія ЖОВТЯК

Міністр соціальної політики,
сім'ї та єдності України

Денис УЛЮТІН

Голова СПО
об'єднань профспілок

Сергій БИЗОВ

Керівник Секретаріату
СПО роботодавців на
національному рівні

Руслан ІЛЛІЧОВ
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України
05 лютого 2026 року № 1913
Персональна картка
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України
05 лютого 2026 року № 1913
Інформаційний витяг
про перебування особи у статусі зареєстрованого безробітного