• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Типового положення про спеціалізовані служби центрів соціальних служб для молоді

Державний комітет України у справах сімї та молоді  | Наказ, Положення від 04.02.2002 № 14 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет України у справах сімї та молоді
  • Тип: Наказ, Положення
  • Дата: 04.02.2002
  • Номер: 14
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет України у справах сімї та молоді
  • Тип: Наказ, Положення
  • Дата: 04.02.2002
  • Номер: 14
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї ТА МОЛОДІ
Н А К А З
N 14 від 04.02.2002
м. Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
9 квітня 2002 р.
за N 345/6633
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту N 750 від 13.03.2006 )
Про затвердження Типового положення про спеціалізовані служби центрів соціальних служб для молоді
Відповідно до ст. 13 Закону України від 21.06.2001 N 2558-III "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю", та на виконання Указу Президента України від 23.06.2001 N 467 "Про додаткові заходи щодо вдосконалення соціальної роботи з дітьми, молоддю та сім'ями" та згідно з ч.4 п.14 Загального положення про центри соціальних служб для молоді, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2001 N 1291 "Про розвиток центрів соціальних служб для молоді",
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Типове положення про спеціалізовані служби центрів соціальних служб для молоді (додається).
2. Республіканському (Автономної Республіки Крим), обласним, Київському та Севастопольському міським центрам соціальних служб для молоді привести свої нормативно-правові документи у відповідність до цього наказу.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Т.в.о. Голови Комітету Р.Г.Драпушко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомсім'ямолоді
04.02.2002 N 14
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
9 квітня 2002 р.
за N 345/6633
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про спеціалізовані служби центрів соціальних служб для молоді
1. Спеціалізовані служби центрів соціальних служб для молоді (далі - Служби ЦССМ) - це тимчасові формування, які створюються і здійснюють свою діяльність у межах реалізації програм центрів соціальних служб для молоді.
2. Центри соціальних служб для молоді відповідно до потреб територіальної громади, яку вони обслуговують, створюють такі Служби ЦССМ: Служба соціальної підтримки сімей "Родинний дім", Служба психологічної допомоги "Телефон довіри", Кризовий центр соціально-психологічної допомоги, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, Служба вторинної зайнятості молоді, Мобільний консультативний пункт соціальної роботи в сільській та гірській місцевості, Консультативний пункт для ін'єкційних споживачів наркотиків "Довіра", Служба соціального супроводу молоді, яка перебуває у місцях позбавлення волі чи повернулася з місць позбавлення волі та інші.
3. Служба ЦССМ здійснює свою діяльність відповідно до Положення про Службу ЦССМ.
Положення про Службу ЦССМ розробляє та затверджує центр соціальних служб для молоді на основі Примірного положення про відповідну Службу ЦССМ.
4. Примірне положення про Служби ЦССМ розробляє та затверджує Державний центр соціальних служб для молоді.
5. У Примірному положенні про Службу ЦССМ обов'язково визначаються її:
1) головна мета, завдання та функції;
2) контингент, який обслуговується Службою ЦССМ;
3) форми і методи роботи;
4) мінімальні нормативи щодо матеріально-технічного забезпечення;
5) термін здійснення діяльності;
6) критерії оцінки ефективності діяльності.
6. Працівники Служби ЦССМ мають право подавати керівництву центру соціальних служб для молоді пропозиції щодо оцінки ефективності виконання програми, у межах реалізації якої здійснює свою діяльність Служба ЦССМ, її вдосконалення, продовження або припинення.
7. Послуги, що надаються Службами ЦССМ, є державними послугами і здійснюються на безоплатній основі.
8. У роботі Служб ЦССМ беруть участь залучені працівники з інших підприємств, установ і організацій та волонтери, координацію діяльності яких здійснюють працівники центру соціальних служб для молоді.
9. Діяльність Служб ЦССМ фінансується за рахунок коштів, передбачених у відповідних бюджетах на реалізацію програм і заходів центрів соціальних служб для молоді, а також за рахунок позабюджетних коштів, у тому числі спонсорських, благодійних (гуманітарних).
10. Чисельність залучених до роботи в Службах ЦССМ працівників та видатки на їх утримання і діяльність визначаються відповідними програмами та положеннями про заходи і кошторисами витрат на реалізацію (проведення) програм (заходів).
11. Витрати на заробітну плату (з нарахуваннями) залучених працівників Служб ЦССМ здійснюються на підставі трудової угоди.
Видатки на оплату праці при цьому обраховуються виходячи із середніх розмірів посадових окладів (ставок заробітної плати), затверджених для аналогічних категорій працівників відповідних галузей, та відпрацьованого часу. При цьому в трудовій угоді та в розрахунках до кошторису наводиться посилання на нормативний акт з оплати праці, згідно з яким здійснюються розрахунки.
12. Чисельність і фонд оплати праці залучених працівників Служб ЦССМ, створених за рахунок позабюджетних коштів, затверджуються директором центру соціальних служб для молоді за погодженням з органом виконавчої влади чи органом місцевого самоврядування і в разі потреби з особою, яка фінансує відповідну Службу ЦССМ.
13. Служби ЦССМ припиняють свою діяльність по завершенні реалізації відповідної програми центру соціальних служб для молоді.
Директор Державного центру
соціальних служб для молоді

С.В.Толстоухова