• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Переліку робіт, при виконанні яких може запроваджуватися колективна (бригадна) матеріальна відповідальність, умови її застосування і Типового договору про колективну (бригадну) матеріальну відповідальність

Міністерство праці України  | Наказ, Перелік від 12.05.1996 № 43
Реквізити
  • Видавник: Міністерство праці України
  • Тип: Наказ, Перелік
  • Дата: 12.05.1996
  • Номер: 43
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство праці України
  • Тип: Наказ, Перелік
  • Дата: 12.05.1996
  • Номер: 43
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 43 від 12.05.96
м.Київ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 червня 1996 р.
за N 286/1311
Про затвердження Переліку робіт, при виконанні яких може запроваджуватися колективна (бригадна) матеріальна відповідальність, умови її застосування і Типового договору про колективну (бригадну) матеріальну відповідальність
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінпраці N 87 від 15.11.96 )
Відповідно до статті 135-2 Кодексу законів про працю України і доручення Кабінету Міністрів України від 08.08.95 N 14778/1
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Перелік робіт, при виконанні яких може запроваджуватися колективна (бригадна) матеріальна відповідальність (додається) і Типовий договір про колективну (бригадну) матеріальну відповідальність.
2. Визначити, що колективна (бригадна) матеріальна відповідальність установлюється власником або уповноваженим ним органом за погодженням з профспілковим комітетом підприємства, установи, організації або іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом за наявності одночасно таких умов:
передбачені Переліком роботи, при виконанні яких може запроваджуватися колективна (бригадна) матеріальна відповідальність, виконуються працівниками спільно, розмежувати матеріальну відповідальність кожного працівника і укласти з ним договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність неможливо;
власником або уповноваженим ним органом працівникам створені умови, необхідні для нормальної роботи та забезпечення повного збереження переданих їм цінностей.
3. Вважати такою, що не застосовується на території України, постанову Державного комітету СРСР по праці і соціальних питаннях та Секретаріату ВЦРПС від 14 вересня 1981 року N 259/16-59"Об утверждении Перечня работ, при выполнении которых может вводиться коллективная (бригадная) материальная ответственность, условия ее применения и Типового договора о коллективной (бригадной) материальной ответственности".
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Андрющенка Е.І.
Міністр М.Г.Каскевич
Затверджено
наказом Мінпраці України
від 12.05.96 N 43
Перелік робіт,
при виконанні яких може запроваджуватися колективна (бригадна) матеріальна відповідальність
1. Роботи, пов'язані з виконанням касових операцій.
2. Роботи, пов'язані з прийманням від населення усіх видів платежів та виплатою грошей не через касу.
3. Роботи, пов'язані з прийманням на зберігання, обробкою, зберіганням, видачею матеріальних цінностей на складах, базах (нафтобазах), автозаправних станціях, в автогосподарствах, холодильниках, харчоблоках, сховищах, на заготівельних (приймальних) пунктах, товарних і товарно-перевалочних дільницях, у камерах схову, коморах і роздягальнях, з екіпіровкою пасажирських суден, вагонів і літаків.
4. Роботи, пов'язані з прийманням від населення предметів культурно-побутового призначення та інших матеріальних цінностей на схов, у ремонт і для виконання інших операцій, пов'язаних із виготовленням, відновленням або покращенням якості цих предметів (цінностей), їхнім сховом та виконанням інших операцій з ними, з видачею напрокат населенню предметів культурно-побутового призначення.
5. Роботи, пов'язані з продажем (видачею) товарів (продукції), їх підготовкою до продажу незалежно від форм торгівлі та профілю підприємства (організації).
6. Роботи, пов'язані з прийманням та обробкою для доставки (супроводження) вантажу, багажу, поштових відправлень та інших матеріальних та грошових цінностей, їхньою доставкою (супроводженням), видачею (здачею).
7. Роботи, пов'язані з виготовленням (складанням, монтажем, регулюванням) та ремонтом машин, механізмів, електронної техніки та радіоапаратури, електромеханічних і радіотехнічних приладів, систем, а також виготовленням їх деталей та запасних частин;
роботи, що виконуються майстернями побутового обслуговування, ательє тощо.
8. Робота по виконанню операцій, пов'язаних з закупівлею, продажем, обміном, перевезенням, доставкою, пересиланням, зберіганням, сортуванням, пакуванням, обробкою або використанням в процесі виробництва дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, ювелірних, побутових і промислових виробів та матеріалів, виготовлених з використанням дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, відходів та брухту, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінні каміння синтетичного корунду та виробів з нього, а також валютних операцій.
9. Роботи, пов'язані з прийманням у цехах, зберіганням, обробкою та передачею на виробництво скляної тари.
10. Роботи, пов'язані з виготовленням, зберіганням, транспортуванням, відбиранням, рахуванням, упаковкою та видачею грошових знаків, цінних паперів, їх напівфабрикатів, а також усіх видів бланків цінних паперів, документів суворого обліку, знаків поштової оплати та матеріалів, які використовуються при їх виготовленні.
( Пункт 10 в редакції Наказу Мінпраці N 87 від 15.11.96 )
11. Роботи, пов'язані з виготовленням та зберіганням усіх видів квитків, талонів, абонементів (включаючи абонементи та талони на видачу їжі підприємствам громадського харчування) та інших знаків, призначених для розрахунків населення за послуги.
12. Роботи, пов'язані з вирощуванням, годівлею, утриманням і розведенням сільськогосподарських тварин;
роботи, пов'язані з виробництвом сільськогосподарської продукції та її переробкою.
13. Роботи, пов'язані з переробкою сировини, виготовленням або комплектуванням готових виробів.