• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження форми податкового звіту про отриманий прибуток від реалізації на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва та Порядку її заповнення

Державна податкова адміністрація України  | Наказ, Порядок, Форма від 15.07.1997 № 237 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державна податкова адміністрація України
  • Тип: Наказ, Порядок, Форма
  • Дата: 15.07.1997
  • Номер: 237
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державна податкова адміністрація України
  • Тип: Наказ, Порядок, Форма
  • Дата: 15.07.1997
  • Номер: 237
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 237 від 15.07.97
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 липня 1997 р.
за N 279/2083
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної податкової адміністрації N 303 від 24.05.2007 )
Про затвердження форми податкового звіту про отриманий прибуток від реалізації на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва та Порядку її заповнення
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Державної податкової адміністрації N 19 від 14.01.98 N 92 від 16.02.2004 )
З метою забезпечення виконання підпункту 7.13.1 пункту 7.13 та абзацу другого пункту 7.15 статті 7 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити форму податкового звіту про отриманий прибуток від реалізації на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва та Порядок її заповнення, що додаються.
2. Заступнику начальника Головного управління прямих податків П.А.Рогозі подати Порядок заповнення податкового звіту про отриманий прибуток від реалізації на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію.
3. Начальнику управління справами В.В.Коваленку у 5-денний термін із дня реєстрації Порядку в Міністерстві юстиції України забезпечити тиражування та надсилання державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі вказаного Порядку.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної податкової адміністрації України О.І.Шитрю.
Голова М.Я.Азаров
Затверджено
наказом Державної податкової
адміністрації України від
15 липня 1997 р. N 237
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 липня 1997 р.
за N 279/2083
Порядок заповнення податкового звіту про отриманий прибуток від продажу на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва
( У тексті Порядку слово "реалізація" замінено словом "продаж" у відповідних відмінках згідно з Наказом Державної податкової адміністрації N 19 від 14.01.98 )
1. Загальні положення
1.1. Податковий звіт (надалі звіт) розроблено на підставі підпункту 7.13.1 пункту 7.13 та абзацу другого пункту 7.15 статті 7 Закону України від 22 травня 1997 року N 283/97-ВР "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств".
1.2. Звіт подається підприємствами, які реалізують на митній території України спеціальні продукти дитячого харчування власного виробництва згідно з переліком, встановленим Кабінетом Міністрів України.
1.3. Звіт заповнюється на підставі даних первинного бухгалтерського обліку.
2. Заповнення розділу I. "Продаж"
2.1. По графі А наводиться номенклатура реалізованих за звітний період спеціальних товарів дитячого харчування власного виробництва із зазначенням їх номера нормативно-технічної документації.
2.2. По графах 1, 2 та 3 наводиться відповідно кількість у тоннах із двома десятковими знаками після коми, ціна за 1 тонну в грн. із двома десятковими знаками після коми та сума отриманого за звітний період доходу від продажу спеціальних товарів дитячого харчування власного виробництва по кожному найменуванню цих продуктів в тис.грн. із двома десятковими знаками після коми.
2.3. В останньому рядку цього розділу наводиться загальна кількість та сума отриманого доходу за звітний період від продажу спеціальних товарів дитячого харчування власного виробництва відповідно в тоннах із двома десятковими знаками після коми та в тис.грн. з одним десятковим знаком після коми.
3. Заповнення розділу II. "Фінансові результати"
3.1. По рядку 1 наводиться сума доходу, отриманого від продажу на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, в тис.грн. з одним десятковим знаком після коми.
3.2. По рядку 2 наводиться кількість реалізованих спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва в натуральному виразі в тоннах із двома десятковими знаками після коми.
3.3. По рядку 3 наводиться середня ціна за 1 тонну реалізованих на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва в грн. із двома десятковими знаками після коми.
3.4. По рядку 4 наводяться витрати на виробництво реалізованих на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва в тис.грн. з одним десятковим знаком після коми.
3.5. По рядку 5 наводиться сума амортизаційних нарахувань на основні фонди і нематеріальні активи, пов'язані з власним виробництвом спеціальних продуктів дитячого харчування, в тис.грн. з одним десятковим знаком після коми.
Обчислення суми амортизаційних відрахувань на основні фонди і нематеріальні активи, які пов'язані з власним виробництвом спеціальних продуктів дитячого харчування, здійснюється підприємством самостійно із застосуванням статті 8 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" від 22 травня 1997 року N 283/97-ВР, з урахуванням внесених змін і доповнень до Закону України від 18.11.97 N 639/97-ВР.
( Абзац другий підпункту 3.5 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної податкової адміністрації N 19 від 14.01.98 )
3.6. По рядку 6 наводиться прибуток (збиток (-)) підприємства, одержаний від продажу на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, в тис.грн. з одним десятковим знаком після коми.
3.7. По рядку 7 наводиться прибуток підприємства, отриманий від продажу на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, спрямований на збільшення обсягів виробництва та зменшення роздрібних цін таких продуктів, в тис.грн. з одним десятковим знаком після коми.
3.8. По рядку 8 наводиться рентабельність спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, реалізованих на митній території України, в процентах з одним десятковим знаком після коми.
3.9. По графі 1 наводяться дані за попередній квартал звітного періоду. При поданні цього звіту за III квартал 1997 року дані за попередній квартал не наводяться.
3.10. По графі 2 наводяться дані за останній квартал звітного періоду.
3.11. По графі 3 наводяться дані з початку звітного року.
4. Спеціальні положення
4.1. Порядок складання звіту про отриманий прибуток від продажу на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва застосовується, починаючи з доходів і витрат, які отримані і проведені з 1 липня 1997 року.
4.2. Звіт, розрахований наростаючим підсумком з початку звітного фінансового року, подається податковому органу разом із декларацією про прибуток підприємства (квартальний - не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом; річний - не пізніше 25 січня року, що наступає за звітним).
Податкова звітність може бути надана податковому органу за добровільним рішенням платника податків в електронній формі за умови дотримання чинного законодавства, що регулює ці питання.
( Пункт 4.2 розділу 4 доповнено абзацом згідно з Наказом Державної податкової адміністрації N 92 від 16.02.2004 )
4.3. Порядок віднесення спеціальних продуктів дитячого харчування до власного виробництва визначається Кабінетом Міністрів України.
Додаток
до Порядку заповнення податкового звіту
про отриманий прибуток від продажу
на митній території України спеціальних
продуктів дитячого харчування власного
виробництва
Штамп підприємства Затверджено
наказом Державної податкової
До державної податкової адміністрації України від
адміністрації в 15 липня 1997 р. N 237
_______________________
_______________________
Звіт
про отриманий прибуток від продажу на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва
( У тексті Звіту слово "реалізація" замінено словом "продаж" у відповідних відмінках згідно з Наказом Державної податкової адміністрації N 19 від 14.01.98 )
за звітний (податковий) період ___________________________ 199_ р.
(квартал, півріччя, 9 місяців, рік)
Назва підприємства _______________________________________________
Форма власності (КФП) ________________________________ ----------
| | |
----------
Ідентифікаційний код платника з ЄДРПОУ ---------------------------
| | | | | | | | | |
---------------------------
Місцезнаходження, телефон (факс): ________________________________
Відмітка про одержання звіту
------------------------
| |
| |
------------------------
(дата, штамп ДПА)
I. Продаж
Назва та номер
нормативно-тех-
нічної докумен-
тації продуктів
Код
рядка
Коди за:Реалізовано за звітний період
КЗКП
(АЗК)
СПОВКіль-
кість
(тонн)
Ціна за 1
тонну (грн.)
Сума (тис.
грн.)
АБВГ123
Всього:
II. Фінансові результати
Найменування показникаРя-
док
Од.
виміру
__ кв.
199_ р.
__ кв.
199_ р.
З почат-
ку звіт-
ного ро-
ку
АБВ123
Доход від продажу продук-
ції
1тис.
грн.
Кількість продукції в натура
льному виразі - всього
2тонн
Середня ціна продукції за
1 тонну
3грн.
Витрати на виробництво реалі
зованої продукції
4тис.
грн.
Амортизація основних фондів
та нематеріальних активів
5тис.
грн.
Прибуток, збиток (-) від реа
лізації продукції
(ряд. 01 - ряд. 04 - ряд.
05)
6тис.
грн.
у тому числі: прибуток, спря
мований на збільшення обся-
гів виробництва та зменшення
роздрібних цін
7тис.
грн.
Рентабельність продукції
((ряд.6:(ряд.4+ряд.5))х100%)
8%
Директор ____________________________________
(підпис, прізвище)
Головний бухгалтер ____________________________________
(підпис, прізвище)