ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА І ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 32/111 від 04.04.97 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 квітня 1997 р. за N 152/1956 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Пенсійного фонду N 137/498 від 22.09.2005 )
Про затвердження Порядку погашення суб'єктами підприємницької діяльності агропромислового комплексу заборгованості по обов'язкових платежах до Пенсійного фонду за рахунок продукції власного виробництва та майна
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1996 р. N 890"Про заходи щодо погашення заборгованості за обов'язковими платежами до Пенсійного фонду за рахунок продукції власного виробництва та майна"
НАКАЗУЄМО:
Затвердити Порядок погашення суб'єктами підприємницької діяльності агропромислового комплексу заборгованості по обов'язкових платежах до Пенсійного фонду за рахунок продукції власного виробництва та майна (додається).
Голова правління Пенсійного фонду України Перший заступник міністра сільського господарства і продовольства України | Б.О.Зайчук Б.К.Супіханов |
Затверджено
наказом Пенсійного фонду України
та Мінсільгосппроду України
від 04 квітня 1997 р. N 32/111
Порядок погашення суб'єктами підприємницької діяльності агропромислового комплексу заборгованості по обов'язкових платежах до Пенсійного фонду за рахунок продукції власного виробництва та майна
1. Цей Порядок розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1996 р. N 890 "Про заходи щодо погашення заборгованості за обов'язковими платежами до Пенсійного фонду за рахунок продукції власного виробництва та майна".
2. Порядок регулює погашення заборгованості по обов'язкових платежах до Пенсійного фонду України (далі - обов'язкові платежі) шляхом передачі для реалізації сільськогосподарської продукції, продовольчих і промислових товарів та майна суб'єктами підприємницької діяльності агропромислового комплексу на суму боргу.
3. Суб'єкти підприємницької діяльності агропромислового комплексу (далі - підприємства), що мають прострочену заборгованість (недоїмку) по обов'язкових платежах, які підлягають перерахуванню до Пенсійного фонду, і які не мають грошових коштів для її погашення, можуть, за поданням районних і міських відділів Пенсійного фонду, укласти з управлінням "Укрдержресурссировина" Мінсільгосппроду України (далі - Управління) відповідні договори про передачу Управлінню продукції власного виробництва - сільськогосподарської сировини, матеріалів, продовольчих та промислових товарів, а також їх майна в рахунок погашення заборгованості по обов'язкових платежах.
4. При укладенні договору Управління та підприємство, виходячи з обсягів заборгованості, визначають номенклатуру і обсяги продукції, що передається, та її вартість.
При цьому вартість продукції визначається за цінами, що склалися на момент укладення договору.
5. Передача продукції здійснюється підприємством Управлінню на підставі акта передачі у порядку та строки, визначені договором, але, як правило, не пізніше 10 днів із моменту укладення договору.
6. Управління в строк, що не перевищує 45 днів, здійснює реалізацію продукції.
При цьому у договорі про реалізацію продукції Управління визначає, що перерахування коштів здійснюється на рахунок відповідного органу Пенсійного фонду.
Копія договору про реалізацію продукції надсилається Управлінням до місцевих органів Пенсійного фонду України.
7. Перерахування коштів на рахунки районних і міських відділів Пенсійного фонду здійснюється не пізніше як через 3 дні після надходження виручки за реалізовану продукцію на рахунок Управління. З моменту передачі товарно-матеріальних ресурсів для реалізації пеня платнику страхових внесків (підприємству) не нараховується.
8. Підставою для проведення заліків погашення заборгованості боржниками перед Пенсійним фондом є підтвердження Управління про перерахування коштів до Пенсійного фонду щодо кожного конкретного боржника.
9. В окремих випадках передана для реалізації продукція в рахунок боргу перед Пенсійним фондом може деякий час знаходитись на зберіганні безпосередньо у боржників без здійснення додаткової оплати за її збереження.
Не реалізована Управлінням продукція може бути повернута підприємству у випадках, передбачених договором.