• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку виплат додаткової винагороди військовослужбовцям та одноразової грошової допомоги в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України під час дії воєнного стану

Адміністрація Державної служби спеціального звязку та захисту інформації України | Наказ, Порядок від 26.12.2022 № 832
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.12.2022 м. Київ № 832
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04 січня 2023 р. за № 13/39069
Про затвердження Особливостей виплати додаткової винагороди військовослужбовцям та винагороди за особливості проходження служби (навчання) під час дії воєнного стану (особливого періоду) курсантам в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України
( заголовок у редакції наказів Адміністрації Державної служби  спеціального зв'язку та захисту інформації України від 29.08.2023 р. № 768, від 05.01.2024 р. № 9, враховуючи зміни, внесені наказом Адміністрації Державної служби  спеціального зв'язку та захисту інформації України від 24.01.2024 р. № 39 )( Із змінами і доповненнями, внесеними  наказами Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України  від 5 січня 2023 року № 8, від 1 січня 2023 року № 78, від 29 серпня 2023 року № 768, від 18 жовтня 2023 року № 906, від 29 листопада 2023 року № 987, від 5 січня 2024 року № 9 ( враховуючи зміни, внесені наказом Адміністрації Державної служби  спеціального зв'язку та захисту інформації України від 24 січня 2024 року № 39 ), від 6 грудня 2024 року № 733 )
Відповідно до пункту 10 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 411, постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 168 "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім'ям під час дії воєнного стану"
НАКАЗУЮ:
( преамбула із змінами, внесеними згідно з наказом Адміністрації Державної  служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 29.11.2023 р. № 987 )
1. Затвердити Особливості виплати додаткової винагороди військовослужбовцям та винагороди за особливості проходження служби (навчання) під час дії воєнного стану (особливого періоду) курсантам в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, що додаються.
( пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації  України від 05.01.2023 р. № 8, у редакції наказів Адміністрації Державної служби спеціального  зв'язку та захисту інформації України від 29.08.2023 р. № 768, від 05.01.2024 р. № 9, враховуючи зміни, внесені наказом Адміністрації Державної служби  спеціального зв'язку та захисту інформації України від 24.01.2024 р. № 39 )
2. Фінансово-економічному департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
Голова Служби
бригадний генерал
Юрій ЩИГОЛЬ
ПОГОДЖЕНО:  
Перший заступник Міністра
цифрової трансформації України
Олексій ВИСКУБ
Перший віце-прем'єр-міністр України -
Міністр економіки України
Юлія СВИРИДЕНКО
Перший заступник Міністра
фінансів України
Денис УЛЮТІН
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
26 грудня 2022 року № 832
(у редакції наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
від 05 січня 2024 року № 9)
Особливості
виплати додаткової винагороди військовослужбовцям та винагороди за особливості проходження служби (навчання) під час дії воєнного стану (особливого періоду) курсантам в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України
I. Загальні положення
1. Ці Особливості визначають механізм виплати додаткової винагороди військовослужбовцям Держспецзв'язку та винагороди за особливості проходження служби (навчання) під час дії воєнного стану (особливого періоду) курсантам Держспецзв'язку, передбачених пунктами 1-1, 1-2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 168 "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім'ям під час дії воєнного стану", в Адміністрації Держспецзв'язку, її територіальних органах, Головному управлінні урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку, підрозділах урядового фельд'єгерського зв'язку, територіальних підрозділах, закладах і установах Держспецзв'язку (далі - підрозділи Держспецзв'язку).
2. Виплата додаткової винагороди військовослужбовцям Держспецзв'язку та винагороди за особливості проходження служби (навчання) під час дії воєнного стану (особливого періоду) курсантам Держспецзв'язку проводиться за місцем їх військової служби в поточному місяці за минулий.
3. Розмір виплати за кожний календарний день визначається шляхом ділення максимального розміру додаткової винагороди або винагороди за особливості проходження служби (навчання) під час дії воєнного стану (особливого періоду) на кількість календарних днів у місяці, за який здійснюється виплата.
II. Додаткова винагорода військовослужбовцям Держспецзв'язку
1. На період дії воєнного стану додаткова винагорода виплачується в таких розмірах:
1) 100000 гривень - військовослужбовцям Держспецзв'язку, які беруть безпосередню участь у бойових діях або здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перебуваючи безпосередньо в районах їх здійснення, на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора, щомісячно в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах;
2) 50000 гривень - військовослужбовцям Держспецзв'язку, які виконують бойові (спеціальні) завдання у складі органу військового управління, штабу угруповання військ (сил) або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ включно, а також у складі командування та штабу військової частини (зведеного підрозділу) (у тому числі поза районами ведення бойових (воєнних) дій), який здійснює оперативне (бойове) управління військовими частинами та підрозділами, що ведуть воєнні (бойові) дії на лінії бойового зіткнення на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки), в розрахунку на місяць пропорційно часу виконання таких завдань відповідно до умов, визначених Міністерством оборони України;
3) 30000 гривень - військовослужбовцям Держспецзв'язку, які здійснюють бойові (спеціальні) завдання у період здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, щомісячно в розрахунку на місяць пропорційно часу виконання таких завдань;
4) 20100 гривень - військовослужбовцям Держспецзв'язку, які у зв'язку з пораненням (контузією, травмою або каліцтвом), пов'язаним із захистом Батьківщини, визнані військово-лікарською комісією обмежено придатними до військової служби або непридатними до військової служби з переоглядом через 6 - 12 місяців та зараховані у розпорядження відповідних начальників, після перебування у розпорядженні понад два місяці (з виплатою грошового забезпечення у розмірі окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років) щомісячно до закінчення перебування у розпорядженні.
Військовослужбовцям Держспецзв'язку, які одночасно мають право на отримання додаткової винагороди за різними підставами, ця додаткова винагорода виплачується за однією із підстав, яка має найбільший розмір.
2. Перелік бойових (спеціальних) завдань та заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, з урахуванням завдань, покладених на Держспецзв'язку, що виконуються військовослужбовцями Держспецзв'язку (далі - Перелік) та за виконання яких здійснюється виплата додаткової винагороди, наведено у додатку до цих Особливостей.
3. Райони ведення бойових (воєнних) дій, склад діючих угруповань військ (сил) Сил оборони держави, розгорнутих пунктів управління Генерального штабу Збройних Сил України та склад резерву Головнокомандувача Збройних Сил України Сил оборони держави визначаються відповідними рішеннями Головнокомандувача Збройних Сил України.
4. Виплата додаткової винагороди військовослужбовцям Держспецзв'язку здійснюється за наказами по особовому складу, які видаються на підставі рапортів (службових записок):
начальників структурних підрозділів підрозділів Держспецзв'язку;
заступника начальника підрозділу Держспецзв'язку (для начальників структурних підрозділів підрозділів Держспецзв'язку (крім Адміністрації Держспецзв'язку) та військовослужбовців, посади яких не входять до складу структурних підрозділів підрозділів Держспецзв'язку (крім Адміністрації Держспецзв'язку);
заступника Голови Держспецзв'язку відповідно до розподілу обов'язків (для начальників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв'язку, Головного управління урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку, закладів, установ Держспецзв'язку та військовослужбовців, посади яких не входять до складу структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв'язку);
начальника структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв'язку, який здійснює функції органу управління з планування застосування територіальних органів Адміністрації Держспецзв'язку та територіальних підрозділів Держспецзв'язку (для начальників територіальних органів Адміністрації Держспецзв'язку та територіальних підрозділів Держспецзв'язку);
заступника начальника Головного управління урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку (для начальників підрозділів урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку);
заступника начальника підрозділу урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку (для військовослужбовців підрозділу урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку);
особи, визначеної начальником підрозділу Держспецзв'язку (для заступників начальників підрозділів Держспецзв'язку (крім Адміністрації Держспецзв'язку).
Зазначені рапорти (службові записки) погоджуються з відповідними підрозділами кадрової роботи та фінансовими підрозділами.
У рапортах (службових записках) та наказах зазначаються періоди (календарні дні), за які здійснюється виплата, посилання на відповідний підпункт та пункт Переліку, розмір додаткової винагороди в розрахунку на місяць та реквізити підтверджувальних документів, а також причини та періоди, за які виплата додаткової винагороди не здійснюється (за наявності).
Відповідальними за достовірність інформації, наведеної у рапортах (службових записках), є особи, зазначені в абзацах другому - восьмому цього пункту.
Абзац дванадцятий пункту 4 виключено
( згідно з наказом Адміністрації Державної служби спеціального  зв'язку та захисту інформації України від 06.12.2024 р. № 733, у зв'язку з цим абзац тринадцятий вважати абзацом дванадцятим )
У разі призначення військовослужбовця Держспецзв'язку на посаду в інший підрозділ Держспецзв'язку виплата додаткової винагороди здійснюється за попереднім місцем військової служби по день звільнення з посади включно.
5. Підтвердженням безпосередньої участі військовослужбовців Держспецзв'язку у бойових діях або здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, а також виконання бойових (спеціальних) завдань є:
бойові накази (бойові розпорядження) щодо виконання військовослужбовцями Держспецзв'язку бойових (спеціальних) завдань (обов'язково для військовослужбовців Держспецзв'язку, які виконують завдання, визначені пунктами 1, 2 та підпунктами 1, 3, 4 пункту 3 Переліку);
журнали бойових дій (обов'язково для військовослужбовців Держспецзв'язку, які виконують завдання, визначені пунктами 1, 2 та підпунктами 3, 4 пункту 3 Переліку);
( абзац третій пункту 5 розділу II із змінами, внесеними згідно з наказом  Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації  України від 24.01.2024 р. № 39 )
бойові донесення про виконання бойового (спеціального) завдання або довідки про несення бойового чергування військовослужбовцями Держспецзв'язку, або посвідчення про відрядження до населених пунктів, що знаходяться в межах областей України, на території яких ведуться воєнні (бойові) дії, або матеріали службових розслідувань за фактами отримання військовослужбовцями Держспецзв'язку поранень (контузій, травм або каліцтв) або їх загибелі (смерті), або інші документи, що підтверджують виконання військовослужбовцями Держспецзв'язку відповідних завдань.
Копії довідок про несення бойового чергування військовослужбовцями Держспецзв'язку, посвідчень про відрядження та актів про результати проведення службових розслідувань додаються до рапортів (службових записок) щодо виплати військовослужбовцям Держспецзв'язку додаткової винагороди.
Підтвердженням виконання військовослужбовцями Держспецзв'язку бойових (спеціальних) завдань, які направлені (перебувають у підпорядкуванні) до органів військового управління (військових частин), є документи таких органів військового управління (військових частин), що підтверджують виконання військовослужбовцями Держспецзв'язку бойових (спеціальних) завдань.
6. Для виплати додаткової винагороди військовослужбовцям Держспецзв'язку, які виконують завдання, передбачені підпунктом 2 пункту 3 Переліку, під час їхнього службового відрядження до/з населених пунктів, що знаходяться в межах областей України, на території яких відповідно до рішень Головнокомандувача Збройних Сил України ведуться бойові (воєнні) дії, враховуються всі календарні дні фактичного перебування військовослужбовців Держспецзв'язку в таких областях згідно із датами про прибуття/вибуття, зазначеними у посвідченні про відрядження.
При виконанні завдання бойового чергування в цілодобовому режимі для виплати додаткової винагороди враховується календарний день початку виконання військовослужбовцем Держспецзв'язку такого завдання відповідно до довідки про несення бойового чергування військовослужбовцями Держспецзв'язку.
7. До наказів про виплату додаткової винагороди у розмірі 100000 гривень у порядку, визначеному пунктом 4 цього розділу, також включаються військовослужбовці Держспецзв'язку, які:
1) перебувають у зв'язку з пораненням (контузією, травмою, каліцтвом), пов'язаним із захистом Батьківщини, на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров'я (у тому числі закордонних) або перебувають у відпустці для лікування після поранення (контузії, травми, каліцтва) у зв'язку із отриманням тяжкого поранення за висновком (постановою) військово-лікарської (лікарсько-експертної, медичної) комісії, - з дня отримання такого поранення та за час стаціонарного лікування, включаючи час переміщення до лікарняного закладу (у тому числі з одного лікарняного закладу охорони здоров'я до іншого), або за час такої відпустки;
2) захоплені в полон (крім тих, які добровільно здалися в полон) або є заручниками, а також інтерновані в нейтральні держави або безвісно відсутні (у разі коли зазначені події сталися як до введення воєнного стану, так і після його введення), - за час перебування в полоні, заручниках до дня звільнення включно, або за час перебування в інтернуванні та до дня повернення до України, або за час безвісної відсутності;
3) загинули (померли) внаслідок отриманого після введення воєнного стану поранення (контузії, травми або каліцтва), пов'язаного із захистом Батьківщини, - виплата здійснюється за весь місяць, у якому військовослужбовець загинув (помер).
8. Виплата додаткової винагороди не здійснюється військовослужбовцям Держспецзв'язку, зазначеним у пункті 1 цього розділу, які:
1) усунені від виконання службових обов'язків відповідно до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, затвердженого Законом України від 24 березня 1999 року № 551-XIV (далі - Дисциплінарний статут Збройних Сил України), відсторонені від виконання службових повноважень на посаді у зв'язку зі складанням стосовно них протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, або відсторонені від посади у зв'язку зі здійсненням кримінального провадження стосовно них, - з дня усунення або відсторонення до закінчення строку застосування таких заходів;
( підпункт 1 пункту 8 розділу II із змінами, внесеними згідно з наказом  Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації  України від 24.01.2024 р. № 39 )
2) перебувають під домашнім арештом або тримаються під вартою у зв'язку із застосуванням до них запобіжних заходів кримінального провадження чи за вироком суду відбувають покарання у виді арешту з утриманням на гауптвахті або триманням у дисциплінарному батальйоні, - за час перебування під вартою чи під арештом;
3) самовільно залишили підрозділ Держспецзв'язку або місце служби, дезертирували із підрозділу Держспецзв'язку або добровільно здалися в полон, - з дня внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань на підставі заяв, повідомлень начальників підрозділів Держспецзв'язку про вчинене кримінальне правопорушення, поданих відповідно до частини четвертої статті 85 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України;
4) мають дисциплінарні стягнення відповідно до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, які не зняті, - за місяць, у якому накладено стягнення;
5) відсутні на службі (за місцем дислокації підрозділу Держспецзв'язку) без поважних причин, - за час такої відсутності;
6) навмисно спричинили собі тілесні ушкодження чи іншу шкоду своєму здоров'ю або самогубство (крім випадків доведення до самогубства, встановленого судом), - за місяць, у якому спричинено ушкодження чи іншу шкоду своєму здоров'ю або самогубство;
( підпункт 6 пункту 8 розділу II із змінами, внесеними згідно з наказом  Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації  України від 24.01.2024 р. № 39 )
7) перебувають у відпустках, - за час перебування у відпустках;
8) звільнені від виконання службових обов'язків у зв'язку з хворобою, перебувають на лікуванні у закладах охорони здоров'я або у відпустці для лікування у зв'язку з хворобою (крім випадків, передбачених підпунктом 1 пункту 7 цього розділу), а також здійснюють догляд за хворими членами сім'ї, - за час відсутності на службі із зазначених причин;
9) перебувають у службових відрядженнях за кордон, - за час перебування у таких відрядженнях.
Зазначене не стосується військовослужбовців Держспецзв'язку, визначених в підпунктах 1 - 5 цього пункту, які протягом поточного місяця:
захоплені в полон або є заручниками, а також інтерновані в нейтральні держави або безвісно відсутні;
загинули (померли внаслідок отриманих поранень, травм) або отримали поранення (контузії, травми, каліцтва), пов'язане із захистом Батьківщини.
9. Додаткова винагорода, належна до виплати військовослужбовцю Держспецзв'язку, який загинув (помер) або визнаний судом безвісно відсутнім чи оголошений померлим, виплачується членам сім'ї військовослужбовця: дружині (чоловіку), а у разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживали разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (осіб з інвалідністю з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебували на утриманні військовослужбовця, або батькам військовослужбовця рівними частками, якщо він (вона) не перебував у шлюбі і не мав дітей.
III. Винагорода за особливості проходження служби (навчання) під час воєнного стану (особливого періоду) курсантам Держспецзв'язку
1. Курсантам Держспецзв'язку, які перед зарахуванням на навчання не перебували на військовій службі або проходили строкову військову службу, щомісячно виплачується винагорода за особливості проходження служби (навчання) під час воєнного стану (особливого періоду) у розмірі 2350 гривень пропорційно часу перебування на службі (навчанні) в розрахунку на місяць.
2. Винагорода за особливості проходження служби (навчання) під час воєнного стану (особливого періоду) виплачується курсантам Держспецзв'язку з дня призначення їх на відповідні посади в закладі освіти Держспецзв'язку по день звільнення з цих посад включно.
За періоди та у випадках, визначених пунктом 8 розділу II цих Особливостей, винагорода за особливості проходження служби (навчання) під час воєнного стану (особливого періоду) курсантам Держспецзв'язку не виплачується.
3. Виплата курсантам Держспецзв'язку винагороди за особливості проходження служби (навчання) під час воєнного стану (особливого періоду) здійснюється за наказом по особовому складу, який видається на підставі рапортів начальників відповідних курсів.
Зазначені рапорти погоджуються з підрозділом кадрової роботи та фінансовим підрозділом закладу освіти Держспецзв'язку.
У рапортах та наказах зазначаються періоди (календарні дні), за які здійснюється виплата, та розмір винагороди в розрахунку на місяць.
 
Т. в. о. директора Фінансово-економічного
департаменту - головного бухгалтера
Адміністрації Держспецзв'язку
полковник
Анна БЕЙ
 
Додаток
до Особливостей виплати додаткової винагороди військовослужбовцям та винагороди за особливості проходження служби (навчання) під час дії воєнного стану (особливого періоду) курсантам в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України
(пункт 2 розділу II)
Перелік
бойових (спеціальних) завдань та заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, з урахуванням завдань, покладених на Держспецзв'язку, що виконуються військовослужбовцями Держспецзв'язку
1. Завдання, що виконуються військовослужбовцями Держспецзв'язку, які беруть безпосередню участь у бойових діях або здійснюють заходи, необхідні для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перебуваючи в районах ведення воєнних (бойових) дій:
1) на лінії бойового зіткнення з противником на глибину виконання бойових (спеціальних) завдань органом, військовою частиною (підрозділом, у тому числі зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки), а також на лінії безпосереднього зіткнення з противником (взаємний вогневий контакт);
2) з усебічного забезпечення органів (підрозділів), військових частин, угруповань військ (сил) в умовах вогневого ураження або безпосереднього зіткнення з противником (взаємного вогневого контакту);
3) із забезпечення функціонування державної системи урядового зв'язку в інтересах Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, інших посадових осіб під час їх тимчасового перебування в районах ведення воєнних (бойових) дій;
4) із забезпечення проведення державного інструментального контролю стану захисту інформації в місцях тимчасового перебування Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України та інших посадових осіб під час їх перебування в районах ведення воєнних (бойових) дій.
2. Завдання, що виконуються військовослужбовцями Держспецзв'язку у складі органу військового управління, штабу угруповання військ (сил) або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ включно (у тому числі поза районами ведення бойових (воєнних) дій), який здійснює оперативне (бойове) управління військовими частинами та підрозділами, що ведуть воєнні (бойові) дії на лінії бойового зіткнення на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки).
3. Завдання, що виконуються військовослужбовцями Держспецзв'язку поза районами ведення бойових (воєнних) дій:
1) у складі діючих угруповань військ (сил), резерву Головнокомандувача Збройних Сил України, розгорнутих пунктів управління Генерального штабу Збройних Сил України, які здійснюють управління діючими угрупованнями військ (сил);
2) у межах областей, на території яких відповідно до рішень Головнокомандувача Збройних Сил України ведуться бойові (воєнні) дії;
3) під час бойового чергування у складі чергових змін на пунктах управління застосування сил та засобів, перелік яких визначається рішенням Голови Держспецзв'язку;
4) при виконанні заходів із практичного застосування безпілотних систем в оперативній взаємодії з підрозділами органів сектору безпеки і оборони України.
( Особливості із змінами, внесеними згідно з наказами  Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту  інформації України від 05.01.2023 р. № 8, від 01.02.2023 р. № 78, від 29.08.2023 р. № 768, від 18.10.2023 р. № 906, від 29.11.2023 р. № 987, у редакції наказу Адміністрації Державної служби  спеціального зв'язку та захисту інформації України від 05.01.2024 р. № 9, враховуючи зміни, внесені наказом Адміністрації Державної служби  спеціального зв'язку та захисту інформації України від 24.01.2024 р. № 39 )
____________